Skip to content
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Menu
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Naujienos
  • Visuomenė ir gyvenimas
  • Kultūra
  • Švietimas
  • Verslas
  • Krašto gynyba
  • Video
  • Sportas
Menu Close
  • Naujienos 
    • Naujienos
    • Visuomenė ir gyvenimas
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Verslas
    • Krašto gynyba
    • Video
    • Sportas
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Search for:

Prisijungti

Priminti slaptažodį

Registration is disabled

Recover Password

Jau turite paskyrą? Prisijungti

Džiugesį dėl K. Evanso jaučiantis K. Maksvytis: „Laimėjome praėjusių metų bagažu“

  • 2023-10-06
  • Vytautas Krajašas
  • Krepšinis, Sportas

Kazys Maksvytis po pergale pradėto Eurolygos sezono džiaugėsi dėl Keenano Evanso bei įvardijo, kad Kauno „Žalgirio“ krepšininkų laimėjimo priežastimi tapo praėjusiais metais įgyta patirtis.

Žalgiriečiai ketvirtadienį Bolonijoje dukart buvo kritę į 15 taškų duobę, bet atsitiesė ir 82:79 nugalėjo „Virtus“.

Po mačo Maksvytis išskyrė auklėtinių kovingumą bei Evanso žaidimą.

„Geros mintys. Eurolygoje kiekviena pergalė svarbi, ypatingai pirmos rungtynės išvykoje, – kalbėjo Maksvytis. – Žaidėme prieš labai fizišką, patyrusią komandą. Galima sakyti, kad pirmoje pusėje nesusitvarkėme su tuo.

Neįėjome gerai į savo puolimą ir praradome nemažai kamuolių. Ką pamatėme tada – charakterį, kovą iki galo. Tikrai nebuvo pačios geriausios rungtynės kokybine prasme. Bet buvo žymiai pagerėjusi gynyba antroje rungtynių pusėje ir, be abejo, pataikėme savo metimus.

Turbūt klausite, labai patenkintas dėl Keenano (Evanso) sugrįžimo. Vienu metu atrodė, kad gal jis šiek tiek pavargo, keturias pražangas turėjo, bet grįžo ir lemiamu momentu labai svarbius metimus pataikė. Dukart grįžome iš didesnės duobės, tad esu patenkintas komandos kova ir charakteriu.“

– Ilgą laiką vijotės varžovus ir ketvirtąjį kėlinį pavyko laimėti 10 taškų persvara. Kas pavyko jame geriausiai?
– Kažkiek pagerinome abi puses. Jeigu pastebėjote, labiau rėmėmės patikrintais penketais. Naujokai dar gaus didesnį vaidmenį kitose rungtynėse. Tikiuosi, kad su kiekvienomis rungtynėmis jie vis geriau, vis lengviau įeis į rungtynes.

Pavyko pagerinti tą pačią gynybą. Priminėme, kad turime daryti savo spaudimą, perėmėme ties viduriu kamuolį. Viskas po šiek tiek susidėjo ir pasiėmėme pergalę.

– Keenanui Evansui juokais pasakėte, kad nė vieno rezultatyvaus perdavimo neatliko. Bet turbūt toks pasirodymas, koks buvo šiandien, priminė tą Keenaną, kuris buvo iki traumos?
– Gal net geresnis? 25 taškai (šypsosi). Aš negalvoju, kad Keenanas jau yra pasiekęs savo 100 procentų tiek fizine prasme, tiek formos. Be abejo, super geros rungtynės iš jo, buvo vienas iš tų lyderių, kurie patempė komandą.

– Dukart kritote į -15 duobę. Kokie dalykai nutempė komandą į duobę ir nuo ko prasidėjo sugrįžimai?
– Manau, kad šiek tiek susiaurinome rotaciją. Galbūt keitėme dažniau žaidėjus, bet pačią rotaciją susiaurinome. Rungtynių gale žaidė 7 krepšininkai, kurie vienas kitą keitė. Turbūt tai padėjo.

Sezono pradžia, kažkiek trūksta dar susižaidimo ryšių. Galiu sakyti, kad šias rungtynes laimėjome praėjusių metų bagažu.

https://www.youtube.com/watch?v=NXlrpA37gzk&t=1s

– Antrą sezoną iš eilės pirmos rungtynės iki paskutinių sekundžių, bet dabar ta emocija visiškai kitokia, išeinate su pergale. Koks yra emocinis fonas iškovoti pergalę pirmajame mače ir dar išvykoje?
– Kaip ir sakiau, labai stipri komanda. Laimėjo visas ikisezonines rungtynes, laimėjo Supertaurę. Labai smagu prieš juos laimėti.

Turbūt praėjusių metų įdirbis, išlaikytas branduolys. Pernai tokias rungtynes gale pralaimėjome, o šiemet laimėjome. Tikiuosi, kad geras signalas visam sezonui.

– Ulanovas vienoje iš paskutinių atakų išsimetė kamuolį iš užribio į „Virtus“ žaidėjo nugarą ar alkūnę. Kiek rizikingi tokie sprendimai? Ar galbūt tai kapitoniškas elgesys, kur galima prisiimti tokius sprendimus?
– Mes turime tuos žaidėjus, kuriuos turime. Tiek Keenanas, tiek Edgaras turi imtis iniciatyvą į savo rankas, jie yra mūsų lyderiai. Kapitonas pagalvojo, kad taip bus geriausia ir priėmė gerą sprendimą.

– Atrodė, kad vieną iš kamuolių pabaigoje pagal iššūkio taisyklę laimėjo Arnas Butkevičius. Kaip priėjote iki tos idėjos?
– Visų pirma, dar nebuvau išnaudojęs nė vieno iššūkio. Jau artėjo dvi paskutinės minutės, tad vienas (iššūkis) būtų prapuolęs. Nuo suolo atėjo pasiūlymas patikrinti. Tuo metu žaidė tie patys krepšininkai, tai blogiausiu atveju, ką būtume gavę, tai pailsinę žaidėjus. Laimėjome svarbų kamuolį, tad Arnas savo padarė.

– Ar žaidėjai gauna tik pagarbą už laimėtą iššūkį, ar turite ir kažkokią dovaną rūbinėje?
– Kol kas neturime, bet labai gera mintis. Reikės įvesti kažkokią taisyklę, ypatingai dėl laimėto tokio svarbaus iššūkio.

– Kalbant apie Evansą, kaip rūbinėje norėjote išskirti jį sugrįžtant po traumos?
– Jis daug patyrė neigiamų emocijų. Geras sezonas, gera pradžia ir tada – trauma. Matome, kad jis veltui laiko neleido ir, visų pirma, pasiliko mūsų komandoje. Tai reiškia didelį norą, greičiausiai ir išlaikėme jį dėl to, kad gavo traumą.

Aš labai esu laimingas dėl jo, kaip jis grįžo, kaip jis sužaidė pirmas rungtynes. Jis vertas tokių rungtynių, jis vertas lyderio vardo.

– Pirmajame kėlinyje stipriai diskutavote su Brady Maneku, vėliau jis pataikė du tritaškius antrajame kėlinyje. Apie ką tai buvo pokalbis?
– Mačiau, kad jis labai emociškai reaguoja, ypatingai į savo nesėkmę. Po rungtynių tiek jį, tiek Nazą (Mitrou-Longą) pasveikinau su debiutu. Nebuvo gal jis tobuliausias, bet pasakiau, jog kitose rungtynėse jiems bus dar lengviau, komanda pripras prie jų, jie – prie komandos. Naujokai, tad stengiausi juos drąsinti.

BasketNews

Užsiprenumeruok naujienas tiesiai į savo el. paštą

Taip nepraleisi svarbiausių naujienų!


Daugiau naujienų:

KTU ekonomistas: pensijoms reikia daugiau mokesčių

Ką kam žada žvaigždės?

Kaune šauta į buto langą

Per masines šaudynes Luizianoje žuvo aštuoni vaikai

Popiežius prieš Trumpą?

KTU: naujos kartos specialistų rengimas

Kiekvienas šeštas gyventojas: reikalai blogėja

Kauno policija ieško jų

„Pasilik su mumis!“ (Lk 24, 29) III Velykų sekmadienis

Leonas XIV ragina laikytis taikos

Paveldosaugininkų šventė paminėta Kėdainiuose

Seimo komitetas nori uždaryti gimdymo namus

Atsidarys baseinas Panemunėje

Jubiliejinė „Maisto banko“ akcija

Ką kam žada žvaigždės?

Integracinis futbolo vaikščiojant turnyras „Draugystės taurė 2026”

Samoškaitė

Samoškaitė neigia įtarimus apie LSDP šnipinėjimą

„Žalgiris” skelbia apie bilietus bei dovanas

„Žalgiris“ laimėjo prieš Paryžių

Lapėse surengtas tradicinis velykinis kvadrato turnyras

Sinoptikė: bus giedriau, bet vėsiau

Nausėda pasirengęs prisidėti prie Hormuzo sąsiaurio atidarymo

Netanyahu: Izraelis „dar nebaigė darbo“ prieš „Hezbollah“

Taisyti ar kurti iš naujo? Kaip priimti teisingą sprendimą dėl mobiliųjų aplikacijų kūrimo

Seimo Kultūros komitetas tęs LRT įstatymo pataisų svarstymą

Šeima

Rems šeimas valstybinėmis pensijomis?

Seime norima, kad gydytojai rezidentai dirbtų regionuose

Valdančioji koalicija keisis?

Estijos prezidentas Kaune

Orbanui kritus Slovakija lieka Rusijos pakalike

Skvernelis jau paliečiamas

Trys kvapai, trys erdvės: kaip sukurti dieną pagal aromatus

Tomas Čyvas

Grynieji patikimiau, o vagiama ir internetu

Vengrija

Valatka apie Orbaną

Atsidaro Garliavoje naujas prekybos centras

„YouTube“ sustabdė Trumpą pašiepiančius vaizdo įrašus 

LRT

LRT ieško būdų pateisinti išlaidavimą

Ką kam žada žvaigždės?

Kauno rajonas nutraukia šildymą

Seimas nutars dėl Skvernelio teisinės neliečiamybės panaikinimo

Ar Rusija puls Lietuvą?

Zelenskis ir Meloni žada bendradarbiauti gynyboje ir dronuose

Jubiliejinis Kauno rajono kūdikis – Velykinė dovana šeimai

pinigiukai

Žmonės ima grynus pinigus

Skverneliui ir Starkevičiui gresia kalėjimas

Kaune nauja erdvė aktyviam laisvalaikiui

Ukrainos vėliava

Ukrainos pajėgos kovo mėnesį atgavo beveik 50 km² teritorijos

Šaltibarščiai su lašiša? O galima su silke?

Gyvenimas tarp karo ir taikos: kai Ukrainoje labiausiai reikia ne žodžių, o sprendimų

Pagaliau atsigaus Kauno stotis?

Kaunas dėl Kapčiamiesčio : miškams pavojaus nėra

KTU mokslininkė toliau vadovaus CERN Baltijos šalių grupei

Ką kam žada žvaigždės?

VDU Ugnės Karvelis gimnazija turi naują direktorę

Jungia lietuvius ir ukrainiečius per bendras patirtis

Kaune – strateginės reikšmės Lietuvai objektas

Baigtas ikiteisminis tyrimas dėl Kauno rajone mirusio kūdikio

Kauno rajone automobilis kliudė ir mirtinai sužalojo dviratininkę

Tomas Čyvas ir Vitalijus Balkus

Kiek kainuoja diktatūra? (video)

Už dyzelį valdžia laikinai plėš mažiau

„Vaikų Velykėlės“ Kaune kvietė pažinti šventinį Velykų laikotarpį

Metalo ir medienos įmonės ieško darbuotojų

Nusikaltimai ir nelaimės

Atvykėliams iš Rusijos ir Baltarusijos – jokių išmokų

Prokurorai nori naikinti Skvernelio neliačiamybę

Kam ką žada žvaigždės?

Teismui perduota Kaune apšaudytų troleibusų byla

VDU Botanikos sodo gyventojai

Kultūros ir sporto renginiai Kauno rajone balandžio 13-19 dienomis

Siūloma įpareigoti degalines įrengti elektromobilių įkrovimo stoteles

Kad hidraulika veiktų

KTU mokslininkai sukūrė DI modelį lygumų upių būklei vertinti

Apklausa Vokietijoje: elgesys viešumoje šiurkštesnis

Diplominių darbų už pinigus rašytojams gresia bėdos

Investicijos į atsinaujinančią energetiką atsiperka

Kauno rajone tradicinis veteranų slalomas

Ką kam žada žvaigždės?

Kauno policija informuoja

Ukraina ir Rusija apkaltino viena kitą pažeidus paliaubas

„Mes matėme Viešpatį!“ (Jn 20, 25) Atvelykio sekmadienis

Vengrija

Orbano era baigėsi

Šiauliai „patvarkė” Vilnių (Video)

Vengrijoje rinkimai – išliks Orbanas?

Švedija sulaikė iš Rusijos plaukusį laivą

Prie kontrabandinių cigarečių rastas lavonas dar neatpažintas

Rusija nori kariauti ir žudyti

Prezidentas sveikina šv. Velykų proga

Lietuvos geležinkeliai toliau skaitmeninasi

Premjerė pasveikino stačiatikius ir sentikius Velykų proga

Rusija agresijos per Velykas nenutraukė

KTU parodoje – studento sugrįžimas į tėvo gimtinę 

„Vaikų Velykėlės”

Vilniuje rengiamas „Gyvybės žygis“ Holokausto aukoms atminti

Suomijoje rastas sudužęs dronas ir nesprogusi kovinė galvutė

Kaunas ieško talentų

STT įžvelgė privačių įmonių protegavimą ministerijose

Harris svarsto dalyvauti JAV prezidento rinkimuose

Iranas derasi Pakistane?

Santakos tilto statyba artėja finišo link

Baku viešinti Premjerė mato plačias galimybes

„Žalgiris” laimėjo Belgrade (papildyta)

Apdovanoti iš misijos Kosove grįžę Lietuvos kariai

KTU ekonomistas: pensijoms reikia daugiau mokesčių

2026-04-20

Ką kam žada žvaigždės?

2026-04-20

Kaune šauta į buto langą

2026-04-20

Per masines šaudynes Luizianoje žuvo aštuoni vaikai

2026-04-20

Popiežius prieš Trumpą?

2026-04-19

KTU: naujos kartos specialistų rengimas

2026-04-19

Kiekvienas šeštas gyventojas: reikalai blogėja

2026-04-19

Kauno policija ieško jų

2026-04-19

„Pasilik su mumis!“ (Lk 24, 29) III Velykų sekmadienis

2026-04-19

Leonas XIV ragina laikytis taikos

2026-04-19

Paveldosaugininkų šventė paminėta Kėdainiuose

2026-04-18

Seimo komitetas nori uždaryti gimdymo namus

2026-04-18

Atsidarys baseinas Panemunėje

2026-04-18

Jubiliejinė „Maisto banko“ akcija

2026-04-18

Ką kam žada žvaigždės?

2026-04-18

Integracinis futbolo vaikščiojant turnyras „Draugystės taurė 2026”

2026-04-18
Samoškaitė

Samoškaitė neigia įtarimus apie LSDP šnipinėjimą

2026-04-18

„Žalgiris” skelbia apie bilietus bei dovanas

2026-04-18

„Žalgiris“ laimėjo prieš Paryžių

2026-04-17

Lapėse surengtas tradicinis velykinis kvadrato turnyras

2026-04-17

Sinoptikė: bus giedriau, bet vėsiau

2026-04-17

Nausėda pasirengęs prisidėti prie Hormuzo sąsiaurio atidarymo

2026-04-17

Netanyahu: Izraelis „dar nebaigė darbo“ prieš „Hezbollah“

2026-04-17

Taisyti ar kurti iš naujo? Kaip priimti teisingą sprendimą dėl mobiliųjų aplikacijų kūrimo

2026-04-17

Seimo Kultūros komitetas tęs LRT įstatymo pataisų svarstymą

2026-04-17
Šeima

Rems šeimas valstybinėmis pensijomis?

2026-04-16

Seime norima, kad gydytojai rezidentai dirbtų regionuose

2026-04-16

Valdančioji koalicija keisis?

2026-04-16

Estijos prezidentas Kaune

2026-04-16

Orbanui kritus Slovakija lieka Rusijos pakalike

2026-04-16

UAB “Kauniečiams”
Įmonės kodas: 307072731
Įmonės adresas: Betygalos g. 4A, Kaunas
PVM mokėtojo kodas: LT100017557011
Banko sąskaitos nr.: LT717044090113506715

info@kaunieciams.lt
Privatumo politika

Pranešk naujieną!

Pamatėte ar nugirdote kažką įdomaus ar šokiruojančio?
Pasidalinkite šia žinia su portalo skaitytojais.

Pasidalinti žinia

Copyright © 2026 Kauniečiams kasdienės naujienos