Skip to content
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Menu
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Naujienos
  • Visuomenė ir gyvenimas
  • Kultūra
  • Švietimas
  • Verslas
  • Krašto gynyba
  • Video
  • Sportas
Menu Close
  • Naujienos 
    • Naujienos
    • Visuomenė ir gyvenimas
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Verslas
    • Krašto gynyba
    • Video
    • Sportas
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Search for:

Prisijungti

Priminti slaptažodį

Registration is disabled

Recover Password

Jau turite paskyrą? Prisijungti

Kauno „Žalgirio” arena viena geriausių – sunkiai prilygsta net visa Europa

  • 2019-11-28
  • Kaunieciams.lt
  • Naujienos, Sportas

„Žalgirio“ arena jau keletą metų pripažįstama viena geriausių vietų Europoje krepšinio rungtynėms, tačiau Kaune įsikūrusią areną vis dažniau renkasi ir išskirtinių koncertų, tarptautinių parodų bei kitų renginių lankytojai, pabrėždami, jog būtent čia pasisemia nepamirštamų emocijų.

Kauno „Žalgirio” arena (BC „Žalgiris”)

Lenkia būrį konkurentų

Lietuvoje veikia ne viena moderni sporto renginių, koncertų bei pramogų salė, tačiau „Žalgirio“ arena laikoma geriausia tokio pobūdžio erdve šalyje. Daugeliu aspektų Kauno arena lenkia ne tik Vilniaus, Klaipėdos ar kitų šalies miestų sales, bet ir analogiškas arenas kaimyninių šalių sostinėse – Rygoje bei Taline.

Išskirtines pozicijas bei galimybes atspindi „Žalgirio“ arenos užsakymu atlikta gyventojų apklausa apie lankymąsi krepšinio rungtynėse ir kituose renginiuose, kurią atliko tyrimų bendrovė „Kantar“. Šių metų rugpjūčio mėnesį buvo įvykdyta reprezentatyvi Lietuvos gyventojų, kurie naudojasi internetu, apklausa, viso buvo apklausti 1009 respondentai (18–65 metų amžiaus), jie reprezentuoja Lietuvos gyventojų nuomonę.

Tyrimo duomenimis, bent kartą per pastaruosius metus kokiose nors arenose lankėsi 76 proc. apklaustųjų, o net 40 proc. rinkosi „Žalgirio“ areną. Kitų arenų skaičiai kuklesni – dvi sostinėje veikiančios arenos renka atitinkamai 32 proc. ir 15 proc. Tiek pat – 15 proc. tenka Klaipėdos arenai.

Įdomu, jog 36 proc. Lietuvos gyventojų rinktųsi apsilankyti „Žalgirio“ arenoje, jei tas pats koncertas už tą pačią kainą vyktų visose didžiosiose Lietuvos arenose. Artimiausią konkurentą rinktųsi trečdaliu mažiau apklaustųjų.

Tuo tarpu „Žalgirio“ arena ir pati aktyviai vykdo renginių lankytojų pasitenkinimo apklausas. Rezultatai rodo, kad net 80 proc. lankytojų teigia, kad stipriai tikėtina (9-10 balų), jog rekomenduotų pažįstamiems apsilankyti renginyje būtent „Žalgirio“ arenoje.

„Nuolat renginių lankytojų prašome pateikti atsiliepimus apsilankius arenoje. Turime sukaupę nemažai informacijos, kuri padeda mums tobulėti ir, atsižvelgiant į žiūrovų pageidavimus, teikti kokybiškas paslaugas ir visada ieškoti vietų tobulėjimui“, – teigia Kauno „Žalgirio“ verslo vystymo vadovė Unė Marija Jurkštaitė.

Pašnekovė pabrėžia, jog teigiami atsiliepimai įprasmina visos arenos darbuotojų pastangas bei įpareigoja nenuleisti sau keliamų reikalavimų kartelės.

 

Pelnė europinį pripažinimą

Šiame kontekste ryškiai išsiskiria krepšinio renginiai. „Kantar“ atliktas tyrimas parodė, kad, jei „Žalgirio“ arenoje bent kartą gyvenime yra lankęsi per 60 proc. apklaustųjų Lietuvos gyventojų, tai iš jų net du trečdaliai čia kasmet užsuka būtent dėl krepšinio.

Verta paminėti, kad aukščiausio lygio rungtynės ir skambios „Žalgirio“ pergalės privilioja ne tik kauniečius, bet ir didelius būrius vilniečių, klaipėdiečių bei kitų Lietuvos miestų bei rajonų gyventojų. Nuolatiniais svečiais Kaune tapo ir Latvijos bei Estijos krepšinio sirgaliai, dalis kurių palaiko savo tautiečius, atstovaujančius į Kauną atvykstantiems „Žalgirio“ varžovams, o dalis serga už pačius žalgiriečius.

Ne sykį arena buvo pripažinta geriausia visoje Eurolygoje, nukonkuruodama net tokių didmiesčių, kaip Madridas, Barselona, Milanas ar Stambulas sporto rūmus. Rinkimuose vienas svarbių atskaitos kriterijų buvo įspūdingas lankomumas. Ir šį sezoną bilietai į Eurolygos rungtynes Kaune dažnai yra iššluojami dar iki mačo pradžios.

Kauno arenos lankytojai čia tvyrančią atmosferą dažniausiai apibūdina kaip malonią ir draugišką, o krepšinio rungtynėse ir kaip pašėlusią, audringą bei energingą.

„Nepamirštamų emocijų vieta“, – taip dažnai atsiliepia arenos svečiai.

U. Jurkštaitė neslepia, jog toks yra ir arenos vadovų siekis.

„Jei anksčiau per sporto renginius akcentuodavome vien tik pergales ir žūtbūtinę būtinybę laimėti, tai dabar labiau pabrėžiame galimybę smagiai praleisti laiką su bendraminčiais, draugais, kolegomis ar šeima. Juk ne visi į krepšinį ateinantys žmonės yra šios sporto šakos ekspertai, tačiau visiems malonu puikiai praleisti dvi ar tris valandas, gaunant aukšto lygio reginį ir aptarnavimą“, – sako pašnekovė.

 

Plūsta ir užsieniečiai

Vasarą atliktas tyrimas atskleidė ir tai, kad nemaža dalis žmonių į Kauną atvyksta ir dėl Lietuvos atlikėjų koncertų (43 proc.), po 27 proc. – dėl užsienio atlikėjų bei parodų. Tiesa, „Žalgirio“ arena pati koncertų ir parodų neorganizuoja, o tik teikia nuomos paslaugas tuo užsiimančioms agentūroms.

„Esame atviri agentūroms ir renginių organizacijoms. Kiekvienu atveju stengiamės įsigilinti į jų poreikius ir pasiūlyti jiems palankiausius sprendimus. Tarkime funkcionalumo, universalumo prasme tarp didžiųjų arenų neturime lygiaverčių analogų. Galime pasiūlyti įvairias scenos transformacijas, papildomas sales, pagal pageidavimą išdėstyti barus ir prekybos taškus bei rūbines“, – vardina U.Jurkštaitė.

Naujumas ir erdvumas – tokius arenos privalumus įvardina dauguma koncertų lankytojų. Ne veltui po „Žalgirio“ arenos stogu telpa per 15 tūkst. žmonių, o koncertų metu net ir iki 22 000. Komfortiškai sutalpinti tokios minios negali jokia kita šalies salė.

Tarp stiprybių taip pat dažnai minima ir patogi lokacija (nesunkiai pasiekiama iš įvairių Lietuvos vietovių) bei pakankamai erdvios automobilių parkavimo aikštelės Kauno miesto centre.

 

Kauno „Žalgirio” arena (BC „Žalgiris”)

2018-aisiais „Žalgirio“ arenoje apsilankė per 800 tūkst. lankytojų. Šiemet šis solidus skaičius gali dar paaugti. Tiesa, lankomumas nemaža dalimi priklauso ir nuo socialinių bei ekonominių realijų.

„Kantar“ atlikto tyrimo rezultatai rodo, kad bent penktadaliui Lietuvos gyventojų apsilankymas koncertuose ar renginiuose apskritai yra per brangi pramoga. Tačiau akcentuojant renginio kokybę pastebimi ir teigiami pokyčiai. Net du trečdaliai apklaustųjų pažymėjo, jog nepagailėtų 90 eurų už bilietą į mėgstamiausio atlikėjo koncertą. O tokių prieš didžiąsias metų šventes ir ateinančiais metais „Žalgirio“ arenoje turėtų pasirodyti ne vienas.

„Malonu, kad pas mus vis dažniau užsuka žmonės, niekada čia nesilankę. Dar smagiau, kai po to jie grįžta vėl ir vėl. Kelius į Kaune vykstančius renginius jau praminė ir užsieniečiai. Tad galima sakyti, kad tampame ir turistų traukos centru“, – pasakoja U.Jurkštaitė.

Apie „Žalgirio“ arenos įtaką turistų srautams liudija ir skaičiai. Bent ketvirtadalis į Kauną atvykstančių Lietuvos gyventojų čia užsuka būtent dėl renginių arenoje.

[youtube v=”j41shhtG4NQ”] Žalgirio arenos statyba: nuo kontūrų iki pabaigos.

 

Zalgiris.lt informacija

loader
KAUNIEČIAMS.LT NAUJIENLAIŠKIS

Svarbiausios naujienos tiesiai į jūsų el. paštą

Aktualiausios naujienos, renginiai ir svarbiausi įvykiai – vienoje vietoje.

Daugiau naujienų:

„Maxima“ keičia 37 parduotuvių darbo laiką

„Jei kas nori eiti paskui mane“ (Mt 16, 24) XXII eilinis sekmadienis

Rugpjūčio 30-osios orai Kaune

Samylų įlankoje atgaivintos užlietų kaimų istorijos

Seutoje suimti keturi akmenis į Ispanijos kareivius mėtę migrantai

Rugpjūčio 30-osios horoskopas: vieniems žada ramybę, kitiems – audringus pokyčius

Jonas Valančiųnas

„Žalgiris” pergale pradėjo kontrolinį ciklą

Kauniečio išradingumas: kaip seni padėklai virsta baldais, lysvėmis ir net lauko baru

Motociklininko gudravimas nepadėjo išsisukti

Kaune atidaromos naujos ugdymo įstaigos

Vladzė pagalbą rado Kauno klinikose

Aptarti didieji Kauno rajono projektai

Atveriamas eismas Vaišvydavoje

Rugpjūčio 29-osios orai Kaune

Rugpjūčio 29-osios horoskopas: trims ženklams žvaigždės žada ypatingą sėkmę

Džiovinti pomidorai namuose: kodėl parduotuvėje jie tokie brangūs ir kaip pasigaminti patiems

Fotografijų galerijoje – paskutinė vasaros savaitė (foto)

Kaune – naujų ugdymo įstaigų bumas: atveriamas didžiausias darželis „Vėjukai“ ir atgimusi „Medeina“

Informacija apie Rugsėjo 1-osios šventę Elektrėnų savivaldybės ugdymo įstaigose

Artėjant rugsėjui – savivaldybės atstovų vizitai ugdymo įstaigose

Kauno teatrai pristatė 2026–2027 metų sezoną

Savivaldybės atstovai tęsė vizitus Jonavos ugdymo įstaigose

Savaitgalį bus šilta, bet sulauksime lietaus (video)

Europos paveldo dienos kviečia iš arčiau susipažinti su Kėdainių minaretu!

Prancūziškas skrebutis su gervuogėmis ir klevų sirupu

Kazlų Rūda veža ir šiemet!

Rugpjūčio 28-osios orų prognozė Kaune: debesuota, bet sausa diena

Žydus apspjovusiam vyrui siūloma apriboti laisvę

Pokyčiai Topolių gatvėje

Rugpjūčio 28-osios horoskopas: trys Zodiako ženklai sulauks gerų žinių

Kaunas: didžioji dalis naujų JAV karių pajėgumų Lietuvą turėtų pasiekti dar šiemet

Aurimas Guoga

Lūžis Irano konflike: kas ten vyksta ir kokia tikėtina atomazga

Dar vieno Kaišiadorių „čekiukininko” byla – teisme

Kolageno papildai sąnariams – milteliai ir kapsulės

Kolagenas sąnariams – ką verta žinoti apie jo vartojimą?

Sodininkų gudrybė, paversianti jūsų kompostą auksu: ko daugelis pamiršta įdėti?

Gyventojams pagal poreikį pristatomas geriamasis vanduo ir sausi maisto daviniai

Kviečia mokinius registruotis į „Airtech“ dronų būrelius

Kėdainių rajono maudyklų vandens tyrimų rezultatai: maudytis visiškai saugu

Kvietimas teikti projektų paraiškas krašto kultūros savitumui išsaugoti

Vasaros pabaigos skonis: japoniški baklažanai su miso padažu

Kauno modernizmas: tautos atgimimo simbolis (video)

Rugsėjo 2–6 dienomis Kėdainiai kviečia švęsti 654-ąjį miesto gimtadienį! (PROGRAMA)

Rugpjūčio 27-osios orai Kaune: numatoma giedra ir maloni šiluma

Rugpjūčio 27-osios horoskopas: dviem ženklams – ypatingų permainų diena

Kaip išlaikyti duoną šviežią visą savaitę: paprasta gudrybė, kurią privalote žinoti

Pakartotiniai tyrimai patvirtino – vanduo tinkamas maudytis visose Elektrėnų savivaldybės stebimose maudyklose

Baigtas svarbus Santakos tilto statybų etapas: plieninė perdanga sujungė upės krantus

Kiniški blyneliai su laiškiniais česnakais (Cong You Bing)

Ruginienė: šiemet nemokamus pietus gaus trečdalis visų mokinių, tam skirta beveik 60 mln. eurų

Prancūzijos literatūros premiją laimėjo šokiruojanti knyga apie Putino privatų gyvenimą

„Luminor“ kasdienės bankininkystės vadovė Aušrinė Mincienė

Pirmasis atlyginimas gali greitai ištirpti: ekspertė pataria, kaip to išvengti

Rugpjūčio 26-osios orai Kaune: diena debesuota, vakare numatoma giedra

ESO vadovas: tris kartus spartesnis elektros linijų kabeliavimas kainuotų 0,5 mlrd. eurų

Dvylika Liudviko Rėzos garso stotelių

Rugpjūčio 26-osios horoskopas: vienam ženklui žvaigždės siunčia perspėjimą

Po gamtinės audros politinė audra

Kanada paskelbė 15–50 proc. atsakomuosius muitus JAV prekėms

Kas vyksta Lietuvos krepšinyje? (Video)

Kai sirena tampa rutina – Ukraina

Marijos Čipkutės paroda „Tai yra mano kūnas“

Baigtas svarbus Santakos tilto statybų etapas

Jaunųjų lyderių forume – lietuvės idėja naujai trenerių kartai

Čyviškas Žiuljenas: kai receptas yra patarimas, o ne Teismo verdiktas

Penki augalai, kurie į namus atneša daugiau nei žalumą: nuo finansinės sėkmės iki ramybės

Kaune preliminariai nuteistas smurtautojas

Nustatytos rugsėjo mėnesio AB „Panevėžio energija“ šilumos ir karšto vandens kainos

Biblioteka kviečia į vasaros skaityklų Kauno parkuose sezono uždarymo renginius

PAGD: pastarąją parą ugniagesiai 101 kartą vyko šalinti vėjo padarinių

Vasaros derliaus bulviniai blynai su cukinija

Ar galima samdyti hakerius savo verslo saugumo testavimui

Projekto „Tvari Lietuva“ laidos vedėjas Paulius Skučas tęsia misiją „Išpakuok Lietuvą“!

Rugpjūčio 25-osios orų prognozė Kaune: debesuota, bet be lietaus

Radikalizmo stebėjimas

Kundrotas

Komunizmas tolerancijos pakuotėje

Rugpjūčio 25-osios horoskopas: trims ženklams žvaigždės žada permainas

Ukraina ir JK pasirašė DI susitarimą: dalinsis mūšio lauko duomenimis

Nausėdienės kalba Ukrainoje

„Bitė“ ryšį atstatė daugiau kaip pusėje elektros netekusių bokštų

Kaip išvalyti žolės dėmes iš džinsų: patarimai, kurie išgelbės jūsų drabužius

Prezidentas į LRT tarybą skiria Meškauskaitę. Valatka siunta, Janutienė džiaugiasi

Foršmakas „čyviškai ir kartu žydiškai“

Jonavos pirminės sveikatos priežiūros centras pacientus pasitinka atsinaujinęs

Skaičiuojami savaitgalio audros nuostoliai

Skelbiamas konkursas „Gražiausios sodybos Elektrėnų seniūnijoje 2026 metais“

Keptos kriauklės su rikotos ir cukinijų įdaru pomidorų padaže

Rugpjūčio 24-osios orai Kaune: numatomas smarkus lietus ir vėsa

Rinktinė pagaliau laimėjo

Britai duos Ukrainai tolimojo nuotolio raketų gamybos technologiją

Zelenskis Nausėda

Lietuva stiprins paramą Ukrainos gynybai 

Rugpjūčio 24-osios horoskopas: žvaigždės perspėja du ženklus

Nausėdienė susitiko su nuo karo nukentėjusiais vaikais

Kas bus Kauno Nacionaliniame dramos teatre?

Kauniečių gudrybė: kaip daržovių likučiai lysvėje derlių padidina kelis kartus

Kauno policija praneša

JOKIŲ TAUTŲ, JOKIŲ SIENŲ

Lietuvos rinktinė neatsilaikė prieš Arizonos studentus

Paminėtos 35-osios Artūro Sakalausko žūties metinės

Kaunas pagerbė Maestro Constantine Orbelian

Vilniuje vyks 17-asis „Velomaratonas“: į gatves išvažiuos tūkstančiai dviračių

P. Korėjos laivas pirmą kartą plaukia į Europą per Arktį

Iranas: valstybės prisijungsiančios prie JAV sankcijų bus laikomos priešėmis

Rugpjūčio 23-iąją Lietuvoje numatoma

„Maxima“ keičia 37 parduotuvių darbo laiką

2026-08-30

„Jei kas nori eiti paskui mane“ (Mt 16, 24) XXII eilinis sekmadienis

2026-08-30

Rugpjūčio 30-osios orai Kaune

2026-08-30

Samylų įlankoje atgaivintos užlietų kaimų istorijos

2026-08-30

Seutoje suimti keturi akmenis į Ispanijos kareivius mėtę migrantai

2026-08-30

Rugpjūčio 30-osios horoskopas: vieniems žada ramybę, kitiems – audringus pokyčius

2026-08-30
Jonas Valančiųnas

„Žalgiris” pergale pradėjo kontrolinį ciklą

2026-08-29

Kauniečio išradingumas: kaip seni padėklai virsta baldais, lysvėmis ir net lauko baru

2026-08-29

Motociklininko gudravimas nepadėjo išsisukti

2026-08-29

Kaune atidaromos naujos ugdymo įstaigos

2026-08-29

Vladzė pagalbą rado Kauno klinikose

2026-08-29

Aptarti didieji Kauno rajono projektai

2026-08-29

Atveriamas eismas Vaišvydavoje

2026-08-29

Rugpjūčio 29-osios orai Kaune

2026-08-29

Rugpjūčio 29-osios horoskopas: trims ženklams žvaigždės žada ypatingą sėkmę

2026-08-29

Džiovinti pomidorai namuose: kodėl parduotuvėje jie tokie brangūs ir kaip pasigaminti patiems

2026-08-28

Fotografijų galerijoje – paskutinė vasaros savaitė (foto)

2026-08-28

Kaune – naujų ugdymo įstaigų bumas: atveriamas didžiausias darželis „Vėjukai“ ir atgimusi „Medeina“

2026-08-28

Informacija apie Rugsėjo 1-osios šventę Elektrėnų savivaldybės ugdymo įstaigose

2026-08-28

Artėjant rugsėjui – savivaldybės atstovų vizitai ugdymo įstaigose

2026-08-28

Kauno teatrai pristatė 2026–2027 metų sezoną

2026-08-28

Savivaldybės atstovai tęsė vizitus Jonavos ugdymo įstaigose

2026-08-28

Savaitgalį bus šilta, bet sulauksime lietaus (video)

2026-08-28

Europos paveldo dienos kviečia iš arčiau susipažinti su Kėdainių minaretu!

2026-08-28

Prancūziškas skrebutis su gervuogėmis ir klevų sirupu

2026-08-28

Kazlų Rūda veža ir šiemet!

2026-08-28

Rugpjūčio 28-osios orų prognozė Kaune: debesuota, bet sausa diena

2026-08-28

Žydus apspjovusiam vyrui siūloma apriboti laisvę

2026-08-28

Pokyčiai Topolių gatvėje

2026-08-28

Rugpjūčio 28-osios horoskopas: trys Zodiako ženklai sulauks gerų žinių

2026-08-28

UAB “Kauniečiams”
Įmonės kodas: 307072731
Įmonės adresas: Betygalos g. 4A, Kaunas
PVM mokėtojo kodas: LT100017557011
Banko sąskaitos nr.: LT717044090113506715

info@kaunieciams.lt
Privatumo politika

Pranešk naujieną!

Pamatėte ar nugirdote kažką įdomaus ar šokiruojančio?
Pasidalinkite šia žinia su portalo skaitytojais.

Pasidalinti žinia

Copyright © 2026 Kauniečiams kasdienės naujienos