Skip to content
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Menu
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Redakcija
  • Kaunas, Kauno rajonas
  • Lietuva
  • Pasaulis
  • Politika
  • Finansai
  • Kriminalai
  • Gyvenimas
  • Sportas
  • Video
  • Apklausos
Menu Close
  • Naujienos 
    • Redakcija
    • Kaunas, Kauno rajonas
    • Lietuva
    • Pasaulis
    • Politika
    • Finansai
    • Kriminalai
    • Gyvenimas
    • Sportas
    • Video
    • Apklausos
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Search for:

Prisijungti

Priminti slaptažodį

Neturite paskyros? Užsiregistruoti

Recover Password

Jau turite paskyrą? Prisijungti

Registruotis

Jau turite paskyrą? Prisijungti

Pažintis su N.Mitrou-Longu Kipre – nuo maisto gaminimo iki žiūrimų senų „Žalgirio“ rungtynių

  • 2023-09-22
  • Vytautas Krajašas
  • Krepšinis, Sportas

 

Kipre treniruočių stovyklą tęsiantys Kauno „Žalgirio“ krepšininkai penktadienio popietę persikels iš Larnakos miesto į šalies sostinę Nikosiją, kur dalyvaus keturių Eurolygos komandų ikisezoniniame turnyre.

Prieš paliekant Larnaką, žalgirietis Nazas Mitrou-Longas specialiai „Žalgiris Insider“ prenumeratoriams papasakojo apie savo laisvalaikį bei prenumeratoriams skirtoje dalyje aprodė savo viešbučio kambarį.

Kalbėdamas pirmoje reportažo dalyje, krepšininkas atskleidė, kad laisvalaikiu mėgsta būti gamtoje.

„Aš – paprastas vyrukas. Labai mėgstu įvairų maistą, todėl daug gaminu. Neturiu savo receptų knygos, bet turiu keletą receptų, kuriuos tarpusavyje derinu. Labai myliu krepšinį, todėl, jeigu tik turiu laisvo laiko, tikriausiai įsijungiu kokias nors rungtynes. Jeigu yra laiko, mėgstu skirti laiko mankštai, išjudint rankų raumenis ir panašiai. Jeigu turiu visą laisvą savaitgalį ir noriu, kur nors ištrūkti, mėgstu būti kažkur prie vandens. Mėgstu keliauti po ramias vietas, kur tiesiog galėčiau pabūti ramiai. Tokios vietos, kurios leistų pasijausti laisvu, turinčiu ryšį su žeme“, – kalbėjo N.Mitrou-Longas.

„Žalgirio“ naujokas mėgsta peržiūrėti savo buvusias rungtynes. Negana to, žalgirietis įsijungia ir senus dvikovų įrašus, kuriuos nebūtinai žaidė pats. Vienas tokių pavyzdžių – 2017–2018 m. Eurolygos atkrintamųjų susitikimas tarp Kauno „Žalgirio“ ir Pirėjo „Olympiacos“ Graikijoje, kurį gynėjas neseniai pradėjo žiūrėti.

„Žiūriu visko po truputį. Žiūriu senų savo rungtynių įrašus, nes mėgstu iš jų mokytis. Po rungtynių iškart peržiūriu įrašą. Laisvu laiku žiūriu istorines rungtynes, būsimų varžovų dvikovas. Iš tikrųjų, šiuo metu žiūriu „Žalgirio“ rungtynes iš 2018 metų, kai jie žaidė su Pirėjo „Olympiacos“. Tai buvo ketvirtfinalio serijos  pirmosios rungtynės. Tik pradėjau žiūrėti šį įrašą. Ulė buvo tose rungtynėse, Spanoulis gerai pradėjo tas rungtynes. Turiu būti gerai pasikaustęs savo „Žalgirio“ istorijoje“, – teigė žalgirietis.

Kalbėdamas apie pramogas ant vandens, krepšininkas prisiminė, kad 2015 m. LeBronas Jamesas buvo užfiksuotas ant pripučiamo banano formos plausto kartu su kitais NBA žaidėjais – Chrisu Paulu, Dwyane‘u Wade ir taip pat kartu atostogavusiu, bet tuo metu neplaukusiu, Carmelo Anthony. Rinkdamasis savo „valties įgulą“, N.Mitrou-Longas atliko šmaikščius pasirinkimus.

„Pasiimčiau Iggy. Būtų smagu su juo, bet jis dabar kiek traumuotas, tad jis turėtų išimtį. Tikrai imčiau Keenaną, nes jis laba juokingas. Pakviesčiau ir Brady, kuris yra iš šalies gilumos ir net nemėgsta būti prie smėlio, tad įmesčiau jį į vandenį. Dar pasiimčiau ir Luką – jis labai ramus ir tylus, norėčiau pamatyt jo emocijų“, – šypsojosi N.Mitrou-Longas.

Visą pokalbį ir reportažą su N.Mitrou-Longu jau dabar gali pamatyti visi „Žalgiris Insider“ prenumeratoriai.

Užsiprenumeruok naujienas tiesiai į savo el. paštą

Taip nepraleisi svarbiausių naujienų!


Panašūs straipsniai:

„Džiaukis” skleidžiamas džiugesys tęsiasi 25 metus

2025-05-11

Paštas keičiasi

2025-05-11

Virš 200 tūkstančių žmonių sveikatai – pavojus

2025-05-11

„Manosios avys klauso mano balso“ (Jn 10, 27) – 4 Velykų sekmadienis

2025-05-11

PASAULINĖ MALDOS UŽ DVASINIUS PAŠAUKIMUS DIENA

2025-05-11
Ukraina

„Telia“ dovanoja 2200 įrenginių Ukrainai

2025-05-10

LSMU ir Kauno klinikose lankėsi premjeras

2025-05-10

Signalas Maskvai – JAV vėliava šalia mūsų karinių dalinių

2025-05-10

Lietuvoje vienuoliktą kartą vyksta „Moterų ralis“

2025-05-10

Kauno Ąžuolyne naikins spygliuotas tvoras?

2025-05-10

Stasys Buškevičius. Kauno veido paieškos

2025-05-10
Vaidotas Rimeikis

Pirmąjį metų ketvirtį „Inbank“ pelnas augo

2025-05-10

Dėka Kauno klinikų gydytojų Milda vėl mato pasaulį

2025-05-10

Vilkijoje vyko savivaldybės lygio civilinės saugos pratybos

2025-05-10

Prezidentas pasveikino naująjį popiežių Leoną XIV

2025-05-09
Jaunius Kelpšas

Amerikos lietuvių kunigas: džiaugiamės išrinktu Popiežiumi

2025-05-09

Dariaus ir Girėno sekėjai? Sklandytuvu?

2025-05-09

Istorinių automobilių gerbėjai džiugins Aukštaitiją

2025-05-09

Prasideda pavasarinė „Maisto banko“ akcija

2025-05-09

„Akropolis Group“ žaliųjų obligacijų viešo siūlymo rezultatai

2025-05-09

Popiežiumi pirmą kartą paskelbtas amerikietis

2025-05-09

Kaunas jungs maistą ir kultūrą

2025-05-08

Policijai įdomu – kas pasisavino kvepalus?

2025-05-08
grotos

Teisman Kaune perduos galimą žudiką

2025-05-08

Kaune „Tramtatulis“ visiems ruošiasi duoti garo

2025-05-08

Apdovanoti „Atliekų kultūros“ egzamino dalyviai

2025-05-08

Ieškomas savininkas

2025-05-08

2025-05-08

Popiežiaus rinkimai nebaigti (papildyta)

2025-05-08

Pokyčiai Kauno rajono švietime

2025-05-08

UAB “Kauniečiams”
Įmonės kodas: 307072731
PVM mokėtojo kodas: LT100017557011
Banko sąskaitos nr.: LT717044090113506715

info@kaunieciams.lt
Privatumo politika

Pranešk naujieną!

Pamatėte ar nugirdote kažką įdomaus ar šokiruojančio?
Pasidalinkite šia žinia su portalo skaitytojais.

Pasidalinti žinia

Copyright © 2025 Kauniečiams kasdienės naujienos