Skip to content
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Menu
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Naujienos
  • Visuomenė ir gyvenimas
  • Kultūra
  • Švietimas
  • Verslas
  • Krašto gynyba
  • Video
  • Sportas
Menu Close
  • Naujienos 
    • Naujienos
    • Visuomenė ir gyvenimas
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Verslas
    • Krašto gynyba
    • Video
    • Sportas
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Search for:

Prisijungti

Priminti slaptažodį

Registration is disabled

Recover Password

Jau turite paskyrą? Prisijungti

Paryžietiškos makiažo tendencijos: kaip turėtų atrodyti jūsų kosmetinė?

  • 2019-04-12
  • Kaunieciams.lt
  • Be kategorijos

Nors visai neseniai dar sulaukėme sniego, tikrasis pavasaris ir šiltas oras – jau visai čia pat, o kartu su juo ir nauji makiažo vėjai. Metas slėpti spintose storus paltus, o kosmetinėje palikti vietos naujiems ir gaivesniems tonams. „Artistry“ makiažo ekspertas Andrzej Sawicki šį sezoną kviečia didžiausią dėmesį atkreipti į pastelines spalvas bei natūraliai spindinčias lūpas.

„Šiemet pavasario-vasaros sezonui įkvėpimo semiamasi iš elegantiškiausio pasaulyje miesto – Paryžiaus. Šiam miestui būdinga subtili elegancija, kur natūralūs tonai dera su ryškiais akcentais – būtent apie tai ir yra šio šiltojo sezono makiažo tendencijos“, –  teigia A. Sawicki.

Ryškiaspalvės lūpos

Jei šaltuoju periodu populiarūs buvo prislopinti tonai, šį sezoną nesibaimindamos lūpas dengti galite pačiomis ryškiausiomis spalvomis.

„Priešingai nei šaltąjį sezoną, kai dėmesys buvo sutelktas į prislopintas ir sodrias spalvas, dabar rinkitės intensyvius tonus. Madingiausia spalva taps koralinė, fuschia, ryškiai violetinė ar šviesiai raudona“, – pataria kosmetikos „Artistry“ ekspertas.

Toms, kurioms nesiseka nusipieši tobulai lygaus lūpų kontūro – geros naujienos: šiais metais nereikia persistengti su lūpų didinimu ar netvarkingu kontūru. A. Sawicki akcentuoja, kad išsklaidytas kontūras atrodys kur kas stilingiau ir gaiviau.

Išskirtinis dėmesys antakiams

Tankūs ir ryškūs antakiai vis dar išlieka XXI-ojo amžiaus grožio etalonu. Tačiau šį sezoną toliau dominuos natūralių antakių tendencija.

„Patartina antakius tvarkyti taip, kad jų forma atrodytų natūraliai – nebūtinai tobulai įrėminta ir preciziškai išdailinta. Šiemet atsisakoma tobulai suformuotų ir pernelyg prižiūrėtų antakių. Tad šį sezoną ryškinkite juos natūraliomis spalvomis. Pavyzdžiui, naujoje „Artistry Studio“ Paryžiaus kolekcijoje esančiais šokoladiniais ir karameliniais atspalviais“, – teigia A. Sawicki.

Spindinčios akys

Šiltąjį sezoną makiažo ekspertas siūlo rinktis pastelinius akių šešėlius, ypač aktualu atkreipti dėmesį į mėtinius, žalius, mėlynus, violetinius, rožinius atspalvius. Kartu su bundančia gamta pavasario sezoną atgims ir žalių atspalvių šešėliai. Geros naujienos ir mėgstančioms išsiskirti – laikai, kai ryškios akys dienos metu atrodė pernelyg ekstravagantiškai – jau praeityje, todėl blizgučių vengti nereikėtų – jais galima puoštis ne tik vakarėlių metu.

Anot makiažo eksperto, merginoms, kurios baiminasi, kad nemokės tvarkingai pasidažyti, bijoti nereiktų, nes netvarkingas, vėjavaikiškas įvaizdis dominuoja visur – šešėlius išsklaidyti galite ne itin tobulai, įtapšnojant pirštais.

„Naujausios dūminių akių šešėlių tendencijos šį sezoną bus apie šviesesnius tonus. Juodi akių šešėliai kasdieniam įvaizdžiui gali būti „per daug“, bet rudi šešėliai tinka bet kokių akių savininkėms“, – teigia A. Sawicki.

Monochromatinis įvaizdis

Šį sezoną itin populiaru išlaikyti tą pačią makiažo spalvų gamą. Vietoj to, kad derintumėte skirtingas spalvas, makiažui naudokite vieną ar dvi panašias spalvas. Pavyzdžiui, rinkitės persikinius pastelinius atspalvius, kurie primena pavasarį, ir naudokite tas pačias spalvas tiek akių šešėliams, tiek lūpoms, tiek skruostams paryškinti.

„Renkantis vienos spalvos makiažą, populiariausi bus du atspalviai – rožinis ir persikinis. Gilūs rožiniai atspalviai puikia tinka tamsesnio odos atspalvio savininkėms, o pastelinė rožinė puikiai dera su šviesia oda. Renkantis tokį makiažą savo įvaizdžiui suteiksite ne tik pavasariškos gaivos, bet taip pat ir elegancijos“, – pataria A. Sawicki.

Blizgus makiažas

Blizgus (angl. glossy) makiažas šį sezoną išstumia griežtus kontūrus, daugeliui matinių tonų vietą pamažu užleidžia blizgesys. Tačiau anot A. Sawicki, „lipnumo“ efekto bijoti nereikėtų, nes šiuolaikinės makiažo priemonės gaminamos taip, kad produktai nesitepa ir išlieka ant odos ilgą laiką.

„Šį sezoną ypač madingi ir blizgūs rožiniai skaistalai. Ryškindamos skruostikaulius net galite nebijoti persistengti – leiskite sau išsiskirti iš minios. Pirma padenkite savo veidą biria pudra, kuri padės skaistalams išsilaikyti ilgiau, tada paryškinkite aukščiausias skruostikaulių vietas švelnia rausva spalva ir išsklaidykite“, – pataria makiažo ekspertas.

loader
KAUNIEČIAMS.LT NAUJIENLAIŠKIS

Svarbiausios naujienos tiesiai į jūsų el. paštą

Aktualiausios naujienos, renginiai ir svarbiausi įvykiai – vienoje vietoje.

Daugiau naujienų:

Žydintis Kaunas

Kaunietės išradingumas: kaip pasigaminti stilingas žaliuzes iš tapetų likučių vos per 10 minučių

Tarptautinis vargonų muzikos festivalis „Cantus organi“ kviečia į išskirtinį koncertą Kėdainiuose!

Kėdainių rajono savivaldybė perka dviejų kambarių butą socialinio būsto fondo plėtrai (SB-31)

Policija vis dar ieško dingusios moters

Ignas Vėgėlė: „JAV reikalaujama atsakomybės už netinkamą pandemijos valdymą. Lietuvoje?“

Vievio ežero poilsio zonos maudykloje vandens kokybė gera, maudytis saugu

Švęskime okupantų išsinešdinimą

Kėdainių rajone tęsiamas Sveikatą stiprinančio Kauno regiono susitarimų įgyvendinimas

„Politico”: Vokietijoje daugėja nuogąstavimų dėl Maskvos kišimosi į rinkimus

„ConTempo“ festivalyje – 340 vaikų iš Lietuvos regionų: „Daugeliui tai yra pirmoji scenos menų patirtis“

Gaivioji vietnamietiška Bún chả: grilinta kiauliena su ryžių makaronais

Po audrų laukia gaivesnės savaitgalio dienos (video)

Rugpjūčio 7-osios orai Kaune: debesuota diena ir giedras vakaras

Rugpjūčio 7-osios horoskopas: kam laukti sėkmės, o kam saugotis nuostolių?

Kaip atsiranda minėtinos datos?

Kaip penki paprasti augalai gali išgelbėti jūsų derlių: patarimai sodininkams

Ką pasauliui kuria Kauno elektronikos inžinieriai?

Kviečiame balsuoti už Jonavos projektus „Europos burės 2026“

Informacija apie planuojamas varžybas Elektrėnų mariose

Tomas Čyvas

Naujieji bolševikai prieš grynuosius pinigus

Informuojame apie pakeistą prašymų dėl žemės sklypų pagrindinės žemės naudojimo paskirties keitimo teikimo tvarką

Lietuvos jaunimas kviečiamas dalyvauti nemokamoje tarptautinėje medijų stovykloje Latvijoje „Young Media Sharks“

Jau šiandien – Vakarės Urbaitės ir grupės koncertas Gegučių parke!

Lenkiškas lečo su dešra: vasaros derlius jūsų lėkštėje

Miesto gamtos ir bendruomenės festivalis „Drevės“

Optimizmo architektūra. Kauno filharmonija (video)

KTU mokslininkas apie grynuosius pinigus

Rugpjūčio 6-osios orų prognozė Kaune: karšta diena baigsis audra su kruša

Spalį Kaune futbolo savaitgalis

Žiniasklaida: „Norfos“ savininkas Dundulis turbūt nedalyvaus prezidento rinkimuose

Rugpjūčio 6-osios horoskopas: žvaigždės perspėja du ženklus dėl finansų

Katelynas apie VSAT melą ir įsibrovėlių tunelius

Pareigūnai aiškinasi, kas sugadino svetimą turtą

Rusija dar intensyviau grobia Ukrainos vaikus

Žiurkės sode ir sandėliuke? Patikrinti būdai, kurie jas atbaidys natūraliai

Festivalį „ConTempo“ uždarys sudėtingas pasirodymas aštuonių metrų aukštyje ir piknikas Santakoje

„Meta Duo“ koncertas – jau šiandien!

Kas man priklauso? Visa informacija apie valstybės paramą – vienoje vietoje

Rugpjūčio 23-iąją minima Europos diena stalinizmo ir nacizmo aukoms atminti bei Baltijos kelio diena

Kviečia dvyliktas kultūros ir istorijos festivalis „Radviliada“

Gong bao vištiena – vasariška klasika jūsų pietums

UKraina toliau daužo „Wildberries“ sandėlius

Kauno rajone ir Birštono savivaldybėje, įtariama, padegti garažai

Policija aiškinasi, kas siautėjo parduotuvėje

Rugpjūčio 5-osios orai Kaune: karšta ir sausa diena, vakare išsigiedrys

Rugpjūčio 5-osios horoskopas: vienam ženklui teks priimti sunkų sprendimą

Net 19 Lietuvos lengvaatlečių Europos čempionate

Kinija smogė Lietuvos lazerių gamintojai „Ekspla“

Pamirškite baliklius: paprastas būdas, kaip papilkėjusias kojines vėl paversti akinančiai baltomis

Vievio ežero poilsio zonos maudykloje vandens kokybė patenkinama. Kitose Elektrėnų savivaldybės maudyklose vandens kokybė gera, maudytis saugu.

Ažytėnų tilto statybvietėje – akivaizdūs pokyčiai

Konkursas Kontrolės ir audito tarnybos vyriausiojo specialisto pareigoms užimti

Respublikinis tapytojų pleneras „Kėdainiai. Abipus Nevėžio 2026“

Jonavą pasiekė pirmąjį Lietuvos vardo paminėjimą liudijanti faksimilė

Graikiškas jogurtas su keptomis figomis ir medumi

Praėjusią savaitę Kauno apskrityje nustatyti 25 neblaivūs vairuotojai

Lenkijos naikintuvai virš Baltijos jūros perėmė dar vieną Rusijos žvalgybinį lėktuvą

Kultūros ir sporto renginiai Kauno rajone šią savaitę

Rugpjūčio 4-osios orai Kaune: debesuota, bet šilta ir be lietaus

Mobilizacijos bangos Rusijoje

Rugpjūčio 4-osios horoskopas: vienam Zodiako ženklui – ypatingas perspėjimas

Kasčiūnas: dėl JAV karių Lietuvoje bus aišku rudenį

Teismui perduota byla dėl išpuolio prieš teisėją

Kaip atsikratyti augintinių plaukų: kaunietės atskleista paslaptis slypi virtuvėje

Kėdainių dvaro sodybos minaretas tapo jau aštuntuoju Kėdainių krašto muziejaus padaliniu

Kėdainių rajono savivaldybės seniūnijose sudaryti preliminarūs 2026 m. nenaudojamų, apleistų kitos paskirties žemės sklypų sąrašai

Jau rugpjūčio 1 d. lauksime visų Kėdainių miesto parke, kuriame vyks didžiausias nemokamas giminių piknikas po atviru dangumi – „Gimininės”

Žiūrovai apie Kaune prasidėjusį festivalį „ConTempo“: „Skulptūriška, netikėta, organiška“

M. K. Čiurlionio koncertų centro projekto autorius Rolandas Palekas: „Kaunas yra vienareikšmis moderniosios Lietuvos centras“

Brusketos su saulėje prinokusiais pomidorais ir bazilikais

Žeimių parapijoje paminėtas bažnyčios 120 metų jubiliejus ir Šv. Onos atlaidai

Rugpjūčio 3-osios orų prognozė Kaune: laukia giedra ir rami diena

Akcentas mokantis kalbų: kada jis trukdo ir kada visiškai ne?

Kaip pasirinkti kalbos kursus, kurie iš tiesų veikia? 5 Signalai, kad kursai bus laiko švaistymas

Rugpjūčio 3-iosios horoskopas: trims ženklams ši diena bus išskirtinė

Kelininkai toliau dirba po audros

Keptuvės plovimo gudrybės: kodėl vandens temperatūra svarbiau už kempinę

Pratybos „Kęstučio smūgis 26“

Kodėl Kaunas medžioja elektronikos inžinierius?

„Creditinfo Lietuva“: šiemet bankrutuojančių įmonių skaičius gali pasiekti 915

Rusijos agresijos prieš Ukrainą aktualijos

Rugpjūčio 2-osios orų prognozė Kaune: tarp giedro ryto ir vakaro – debesys

Per sprogimą Maskvos kavinėje žuvo mažiausiai 3 žmonės

„Visi valgė ir pasisotino“ (Mt 14, 20) XVIII eilinis sekmadienis

Rugpjūčio 2-osios horoskopas: vienam ženklui žvaigždės siunčia svarbų įspėjimą

Kauno grūdai

„Kauno grūdų“ vadovas: verslui šiandien nebepakanka būti tik mokesčių mokėtoju

„Kauno Žalgiris“ apgynė titulą

Jūsų daržo paslaptys: trys vietos, kur pomidorai ir agurkai augs kaip niekad gausiai

Nausėda prieš neteisėtus atėjūnus

Perseidų lietūs: kodėl šis reiškinys yra toks išskirtinis?

Kaip Rusija finansuoja agresiją

Kauno policija ieško dingusio žmogaus

Rugpjūčio 1-osios orai Kaune: debesuota, bet šilta ir be lietaus

Rugpjūčio 1-osios horoskopas: vienam ženklui – lemtingas sprendimas

Lietuvos kurčiosios tinklininkės – Europos čempionės

Futbolas ir regbis Kaune bus?

Kaip išrinkti dovaną vyrui, kuri nenuvils? 

„Delfi“ perka skaitmeninės reklamos tinklą „Digital Matter“: kartu pasieks daugiau nei 1,6 mln. vartotojų

Plaunate uogas vos grįžę iš parduotuvės? Sužinokite, kodėl tai didžiausia klaida

Šeštadienį Kėdainiuose rinksis giminės iš visos Lietuvos: Gimininių organizatoriai turi prašymą

 „TikTok“ mus seka nuolat?

Žydintis Kaunas

2026-08-07

Kaunietės išradingumas: kaip pasigaminti stilingas žaliuzes iš tapetų likučių vos per 10 minučių

2026-08-07

Tarptautinis vargonų muzikos festivalis „Cantus organi“ kviečia į išskirtinį koncertą Kėdainiuose!

2026-08-07

Kėdainių rajono savivaldybė perka dviejų kambarių butą socialinio būsto fondo plėtrai (SB-31)

2026-08-07

Policija vis dar ieško dingusios moters

2026-08-07

Ignas Vėgėlė: „JAV reikalaujama atsakomybės už netinkamą pandemijos valdymą. Lietuvoje?“

2026-08-07

Vievio ežero poilsio zonos maudykloje vandens kokybė gera, maudytis saugu

2026-08-07

Švęskime okupantų išsinešdinimą

2026-08-07

Kėdainių rajone tęsiamas Sveikatą stiprinančio Kauno regiono susitarimų įgyvendinimas

2026-08-07

„Politico”: Vokietijoje daugėja nuogąstavimų dėl Maskvos kišimosi į rinkimus

2026-08-07

„ConTempo“ festivalyje – 340 vaikų iš Lietuvos regionų: „Daugeliui tai yra pirmoji scenos menų patirtis“

2026-08-07

Gaivioji vietnamietiška Bún chả: grilinta kiauliena su ryžių makaronais

2026-08-07

Po audrų laukia gaivesnės savaitgalio dienos (video)

2026-08-07

Rugpjūčio 7-osios orai Kaune: debesuota diena ir giedras vakaras

2026-08-07

Rugpjūčio 7-osios horoskopas: kam laukti sėkmės, o kam saugotis nuostolių?

2026-08-07

Kaip atsiranda minėtinos datos?

2026-08-06

Kaip penki paprasti augalai gali išgelbėti jūsų derlių: patarimai sodininkams

2026-08-06

Ką pasauliui kuria Kauno elektronikos inžinieriai?

2026-08-06

Kviečiame balsuoti už Jonavos projektus „Europos burės 2026“

2026-08-06

Informacija apie planuojamas varžybas Elektrėnų mariose

2026-08-06
Tomas Čyvas

Naujieji bolševikai prieš grynuosius pinigus

2026-08-06

Informuojame apie pakeistą prašymų dėl žemės sklypų pagrindinės žemės naudojimo paskirties keitimo teikimo tvarką

2026-08-06

Lietuvos jaunimas kviečiamas dalyvauti nemokamoje tarptautinėje medijų stovykloje Latvijoje „Young Media Sharks“

2026-08-06

Jau šiandien – Vakarės Urbaitės ir grupės koncertas Gegučių parke!

2026-08-06

Lenkiškas lečo su dešra: vasaros derlius jūsų lėkštėje

2026-08-06

Miesto gamtos ir bendruomenės festivalis „Drevės“

2026-08-06

Optimizmo architektūra. Kauno filharmonija (video)

2026-08-06

KTU mokslininkas apie grynuosius pinigus

2026-08-06

Rugpjūčio 6-osios orų prognozė Kaune: karšta diena baigsis audra su kruša

2026-08-06

Spalį Kaune futbolo savaitgalis

2026-08-06

UAB “Kauniečiams”
Įmonės kodas: 307072731
Įmonės adresas: Betygalos g. 4A, Kaunas
PVM mokėtojo kodas: LT100017557011
Banko sąskaitos nr.: LT717044090113506715

info@kaunieciams.lt
Privatumo politika

Pranešk naujieną!

Pamatėte ar nugirdote kažką įdomaus ar šokiruojančio?
Pasidalinkite šia žinia su portalo skaitytojais.

Pasidalinti žinia

Copyright © 2026 Kauniečiams kasdienės naujienos