Skip to content
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Menu
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Naujienos
  • Visuomenė ir gyvenimas
  • Kultūra
  • Švietimas
  • Verslas
  • Krašto gynyba
  • Video
  • Sportas
Menu Close
  • Naujienos 
    • Naujienos
    • Visuomenė ir gyvenimas
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Verslas
    • Krašto gynyba
    • Video
    • Sportas
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Search for:

Prisijungti

Priminti slaptažodį

Registration is disabled

Recover Password

Jau turite paskyrą? Prisijungti

Lietuvos moterų čempionate suspindėjusi U20 rinktinė Kaune sieks kelialapio į Europos pirmenybes

  • 2024-04-04
  • kaunieciams.lt
  • Sportas

Lietuvos jaunimo (U20) merginų tinklinio rinktinei visiškai priartėjo lemiamų kovų metas. Jau šį savaitgalį – balandžio 5-7 dienomis – Kauno sporto halėje mūsiškės stos į kovą antrajame Europos čempionato atrankos etape ir kovos dėl kelialapio į finalinį turnyrą.

Dramatiškai pirmąjį atrankos etapą Šiauliuose įveikusios Jolitos Kontvainienės ir Aleksandro Volobujevo treniruojamos lietuvės D grupėje žais su Čekijos, Juodkalnijos ir Slovėnijos bendraamžėmis. Į finalinį etapą pateks penkių grupių nugalėtojos bei keturios geriausios antrąsias vietas užimsiančios komandos.

Penktadienį Lietuvos tinklininkės žais su slovėnėmis, šeštadienį – su Juodkalnija, sekmadienį – su Čekija. Lietuvių mačai prasidės 19 val.

Besiruošdama Europos čempionato atrankai, Lietuvos U20 rinktinė dalyvavo „Teida“ Lietuvos moterų tinklinio čempionate. Nors jaunimas varžėsi su vyresnėmis varžovėmis, jis pasirodė išties puikiai – iškovoti bronzos medaliai. Dar įspūdingiau skamba tai, kad Lietuvos U20 rinktinė moterų pirmenybių pusfinalyje buvo atsidūrusi per kelis taškus nuo laimėtos serijos prieš praėjusių metų čempionę Jonavos „Aušrinę-JSC“.

„Pagrindinis mūsų tikslas dalyvaujant moterų čempionate ir buvo artėjantis Europos čempionatas. Moterų čempionatas parodė mūsų stipriąsias bei silpnąsias puses. Mes pamatėme, kad tikrai galime kovoti su kitomis šalimis. Žinoma, džiaugiamės iškovotais bronzos medaliais, bet jų labai nesureikšminame. Galėjome iškovoti ir aukštesnę vietą, bet tai nebuvo mūsų pagrindinis tikslas“, – sakė viena Lietuvos U20 rinktinės lyderių Arina Petuchova.

Būtent A. Petuchova kartu su Anastasija Jesipenko buvo tikros Lietuvos komandos lyderės tiek pirmajame Europos čempionato atrankos etape, tiek šalies moterų pirmenybėse. Tą demonstruoja ir statistika – pagal rezultatyvumą Lietuvos moterų čempionate A. Jesipenko buvo ketvirta, o A. Petuchova – septinta. Pagal iš viso pelnytų taškų skaičių A. Jesipenko užėmė antrąją poziciją, o A. Petuchova – penktąją. A. Jesipenko, kartu su kita Lietuvos U20 rinktinės nare bei tarp geriausių blokuotojų patekusia Emilija Mukaite buvo išrinktos į simbolinę Lietuvos moterų tinklinio čempionato rinktinę.

A. Petuchova prisipažįsta, kad per visą pasiruošimą bei rungtynes su moterų komandomis išmoko daug pamokų, ypač susijusių su psichologija.

„Gavau daug neįkainojamos patirties ir supratau, kuriuos veiksmus turiu tobulinti. Pagrindinis dalykas yra emocijų valdymas, nes, prisipažinsiu, per finalus šiek tiek buvau palūžusi emociškai. Dėl to moterų čempionatas man buvo gera pamoka ateičiai, jog nesigriaužčiau pati savęs dėl savo klaidų“, – pabrėžė ji.

Lietuvos jaunimo rinktinės puolimo lyderės A. Jesipenko ir A. Petuchova yra Vilniaus Ozo gimnazijos auklėtinės. Būtent čia yra sudarytos visos geriausios sąlygos tinklininkėms siekti sportinių aukštumų. Šioje sporto mokykloje tinklininkės sportuoja dukart į dieną, turi puikias galimybes derinti sportą ir mokslą.

Net 71 tašką pirmajame Europos čempionato atrankos etape (EEVZA čempionate) per penkerias rungtynes pelniusi ir į geriausių žaidėjų simbolinę komandą išrinkta A. Petuchova atvira – Ozo gimnazija ją išugdė ir kaip sportininkę, ir kaip asmenybę.

„Supratau, kad viskas priklauso nuo tavęs pačio – kiek darbo tu įdėsi, kiek sugebėsi laikytis režimo, ką valgysi ir kaip rūpinsiesi savimi, tiek ir pasiekti. Būtent čia sužinojau ir supratau, kiek turi paaukoti sportininkas, kad pasiektų bent kažkokį rezultatą. Be abejo, aukštas treniruotumas irgi davė savo“, – kalbėjo A. Petuchova.

Būtent stiprių tinklinio centrų sukūrimas yra vienas iš Lietuvos tinklinio federacijos prioritetų.

„Ozo gimnazija jau pradeda duoti savo vaisius ir tą rodo A. Jesipenko ir A. Petuchovos demonstruojamas žaidimas bei statistika. Galima neabejoti jų sėkminga būsima karjera. Noriu paraginti ir kitus talentingus jaunuolius prisijungti prie šios įstaigos ir tobulinti savo įgūdžius, tuo pačiu padedant šalies jaunimo rinktinėms siekti naujų pergalių“, – sakė LTF viceprezidentas salės tinkliniui Andrius Gaidys.

Ozo gimnazijoje su tinklininkėmis dirba treneriai Kęstutis Galdikas ir Asta Jansonienė. Beje, šių specialistų treniruojama Lietuvos U18 merginų rinktinė taip pat įveikė pirmąjį Europos čempionato atrankos etapą ir po savaitės Austrijoje taip pat kovos dėl kelialapio į finalinį turnyrą.

„Treneriai turi galimybę dirbti su mumis pagal pozicijas,skirti laiko individualioms treniruotėms, taisyti ir tobulinti mūsų techniką bei gilinti žaidimo taktines žinias. Ozo gimnazija suteikia puikias sąlygas treniruotėms. Treniruotės vyksta Savanorių sporto arenoje, kur yra kelios tinklinio aikštės ir daug tinklinio įrangos.Ozo gimnazijoje jaučiuosi kaip namuose,nes ten visi sportininkai,visi supranta vienas kitą,padeda vienas kitam ir džiaugiasi vieni kitų pasiektais sportiniais rezultatais“, – sakė A. Petuchova.

Tiek A. Petuchova, tiek visa Lietuvos U20 merginų tinklinio rinktinė Kauno sporto halėje tikisi sulaukti didelio žiūrovų palaikymo, nes žaidimas namuose gali būti svarbus postūmis siekiant istorinio kelialapio į Europos U20 čempionatą.

2024 metų Europos U20 merginų tinklinio čempionatas vyks rugsėjo mėnesį Sofijoje (Bulgarija) ir Dubline (Airija).

loader
KAUNIEČIAMS.LT NAUJIENLAIŠKIS

Svarbiausios naujienos tiesiai į jūsų el. paštą

Aktualiausios naujienos, renginiai ir svarbiausi įvykiai – vienoje vietoje.

Daugiau naujienų:

Kauno vasara fotografijų galerijoje (foto)

Rugpjūčio 22-osios orai Kaune: laukiama perkūnijos ir stipraus vėjo gūsių

Čekiškės seniūnijos pastatas – atsinaujinęs ir energiškai efektyvesnis. Kviečiame nuotraukose apžiūrėti, kaip jis atrodo po atliktų išorės atnaujinimo darbų. Atnaujinant pastatą apšiltintas stogas ir fasadas, o fasado apdailai panaudotas dekoratyvinis struktūrinis tinkas. Atlikti darbai padėjo sumažinti šilumos nuostolius ir pagerinti pastato energinį efektyvumą – pasiekta C energinio naudingumo klasė. Sutvarkyta ir nuogrinda aplink pastatą, užtikrinanti tinkamą kritulių vandens nuvedimą nuo pastato konstrukcijų. Taip pat įrengta aktyvioji žaibosaugos sistema, skirta didesnei pastato ir jame esančio turto apsaugai nuo žaibo poveikio. Bendra Čekiškės seniūnijos pastato atnaujinimas kainavo 92 129,70 Eur su PVM.

VDU pirmakursių – turiningi įvadinės savaitės renginiai

Rugpjūčio 22-osios horoskopas: vienam ženklui – perspėjimas, o kitam – didžiulė sėkmė

Kaunietis pasidalino, kaip seną pašiūrę pavertė šilta dirbtuve: prireikė vos šimto eurų ir vieno savaitgalio

Dėl laikinų eismo ribojimų

Kauniečių savaitgalį laukia neramūs orai (video)

Meno mokyklų mokinių dailės kūrybinių darbų konkurso „Architekto Vaclovo Michnevičiaus bažnyčios Kaišiadorių vyskupijoje“ parodos pristatymas

Svarbi ir laukta informacija dėl plaukimo pamokų mūsų savivaldybės pradinukams

Globėjų bendruomenė žygiu pasitiko artėjantį rudenį

Į „Verslo alėją” atvyksta Šiukšlių šerifo komanda!

Kvietimas teikti prašymus dėl individualių nuotekų valymo įrenginių įsigijimo dalinio finansavimo

Slyvų klafutis: prancūziškas pusryčių pyragas

Policija nori pokalbio apie pasisavintus pinigus

Kaunas pagerbė Maestro Constantine Orbelian: įteiktas 1-ojo laipsnio Santakos garbės ženklas

Ukrainos atstatymui Taivanas skyrė 5 mln. JAV dolerių

Rugpjūčio 21-osios orai Kaune: po giedro ryto diena bus šilta ir debesuota

Kalendorius

Užsienio istorinių sukakčių kalendorius

Šunų savininkams: neleiskite žmonių kandžioti

Rugpjūčio 21-osios horoskopas: dviem ženklams teks priimti lemtingą sprendimą

Zuckerbergas pirko pilį

Naujas pašto skyrius Kaune

Pamatėte sode didžiulį leopardinį šliužą? Nesunaikinkite – tai jūsų geriausias pagalbininkas

Kauno architektūra: jaunos valstybės simbolis (video)

Kėdainių rajono savivaldybė nuomoja hidrotechnikos kompleksus

Elektrėnų miesto maudyklų vanduo yra tinkamas maudytis

Aleksote – grandiozinė infrastruktūros plėtra: naujose erdvėse vietos ras per tuziną sporto šakų

Rugsėjį Kėdainių rajono moksleiviai bus apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų kelyje

„Šeškės“ pristato naują dainą (video)

Po Trumpo grasinimų Iranui Kinija įspėja dėl sankcijų

Festivalyje „Transformacijos“ – videomenas, šviesa ir muzika: industrinėje erdvėje menininkai tyrinės vandens materiją

Futbolo bendruomenės susitikimas Kaune

Yra tokia rašytoja – Nemira Čyvienė

Klaipėdos uostas augo

Troleibuse moteriai buteliu smogęs narkomanas (?) sulaikytas

Rugpjūčio 20-osios orai Kaune: debesuota diena, bet giedras vakaras

Rugpjūčio 20-osios horoskopas: trims ženklams žvaigždės ruošia staigmeną

Karčios cukinijos: kodėl daržovė iš jūsų sodo gali būti pavojinga

Anksčiau nei planuota: atveriama nauja Pietrytinio aplinkkelio trasa ir tiltas per Kauno HE

Baltijos kelio dieną Kėdainiuose – atminimo renginiai ir vienybės akcija

Skelbimas dėl patalpų nuomos Kėdainių kultūros centre

Kviečiame Jonavos verslus steigti prizus Miesto šventės loterijai

„Muzikiniai tiltai: Lietuva-Lenkija“: išskirtinis dviejų tautų koncertas Kaune

Traškus druskos ir pipirų tofu

Medinės terasos įrengimas prie namo

Kiek kainuoja įsirengti terasą 2026 metais? 

Rugpjūčio 19-osios orai Kaune: debesuota diena, vakare galimas lietus

Lietuvos istorijos akcentai

Rugpjūčio 19-osios horoskopas: netikėtas posūkis laukia trijų ženklų

Patikrinta žalgiriečių sveikata

Rusijos agresija – kontekstas

Putinas Kremliuje priėmė į save panašius

Tomas Čyvas

Apie bolševizmą dar kartą

Kaip parduotuvėje išsirinkti gerą pieną: trys ženklai, kuriuos turėtų žinoti kiekvienas

Aristavos tvenkinyje maudytis saugu

Šlapaberžės dvaro pastatai prikeliami naujam gyvenimui

Daugiakultūriame centre – muzikinė kelionė su Čiurlioniu, Griegu ir Dvořáku

Į Kauną sugrįžo Tarptautinis skulptūros simpoziumas: 20 menininkų darbai papuoš miestą

Baltijos kelio minėjimas Kaune: koncertas – ant „Mokslo salos“ stogo

Vasaros pabaigos klasika: šviežios bulvės su voveraičių padažu

Z karta nenori skambinti?

Kremlius toliau tyčiojasi iš rinkimų procedūros

 Vytauto Didžiojo karo muziejaus rinkinių vertybė – kario pincetas

Kelių gaidelių trūkumo nepasitaikė

Rugpjūčio 18-osios orų prognozė Kaune: numatomas smarkus lietus

Williamsas-Gossas: mano vasara buvo 10 iš 10

Rugpjūčio 18-osios horoskopas: vienam ženklui teks priimti lemtingą sprendimą

Kauno rajono renginiai

Prezidentas apie rusų kalbos atsisakymą

Nausėda apie poilsį Madeiroje

Istorijų festivalis grįžta į Kauną

Jūsų katė miega ant drabužių? Veterinarė atskleidė tikrąją priežastį, kuri jus nustebins

Iš Kėdainių kilusi Austėja Kavaliauskaitė – tarp stipriausių Europos sportininkių!

Panemunėje – futbolo šventė: kauniečiai ir Vilniaus „Prelegentai“ pademonstravo atkaklią kovą

Naujasodyje – tradicinė Žolinių šventė

Keičiama eismo organizavimo tvarka Ateities plento transporto mazge

Brusketos su saulėje prinokusiais pomidorais ir bazilikais

Žalimas

Žalimas apie bažnyčią ir prokuratūrą

Tinklo gedimas Palemone – laikinai sustabdytas traukinių eismas atnaujintas viename kelyje

Rugpjūčio 17-osios orų prognozė Kaune: debesuota diena, vakare galimas lietus

Rugpjūčio 17-osios horoskopas: lemtingi pokyčiai laukia trijų ženklų

Lengvųjų Lietuvos atletų laimėjimai

Rūta Meilutytė Europos čempionė

Pamirškite brangią chemiją: universalus valiklis, kurį pasigaminsite per 10 minučių

Kaune degė trys automobiliai

Plaukikų laimėjimai

Lietuva visur Kanadoje

Kaip Rugsėjo 1-ąją pasitikti be nerimo

Rugpjūčio 16-osios orai Kaune: debesuota, bet be lietaus

„Viešpatie, padėk man!“

teismas

Už mergaičių tvirkinimą nuteistas Ulvidas prašo nutraukti bylą

Rugpjūčio 16-osios horoskopas: žvaigždės perspėja tris ženklus

Lietuviai 20:0 pradėjo, tačiau be bronzos (Video)

Kaip užšaldyti braškes, kad žiemą būtų lyg šviežios: trys auksinės taisyklės, kurias privalo žinoti kiekvienas

Trumpas ketina paskelbti Hormuzo sąsiaurį JAV teritorija

Šalies vadovai reiškia užuojautą dėl rašytojos Violetos Palčinskaitės mirties

Kauno vasaros akimirkos fotografijų galerijoje (foto)

R. Žaltauskas / Žolinė Lietuvos etnografijos muziejuje

Žolinė kviečia į Rumšiškes

Rugpjūčio 15-osios orų prognozė Kaune: debesuotą rytą keis saulėta ir karšta diena

Kaunas laukia literatūros naujienų medžiotojų

Lietuviai varžysis dėl bronzos

Rugpjūčio 15-osios horoskopas: vienam ženklui teks priimti sunkų sprendimą

Kauno vasara fotografijų galerijoje (foto)

2026-08-22

Rugpjūčio 22-osios orai Kaune: laukiama perkūnijos ir stipraus vėjo gūsių

2026-08-22

Čekiškės seniūnijos pastatas – atsinaujinęs ir energiškai efektyvesnis. Kviečiame nuotraukose apžiūrėti, kaip jis atrodo po atliktų išorės atnaujinimo darbų. Atnaujinant pastatą apšiltintas stogas ir fasadas, o fasado apdailai panaudotas dekoratyvinis struktūrinis tinkas. Atlikti darbai padėjo sumažinti šilumos nuostolius ir pagerinti pastato energinį efektyvumą – pasiekta C energinio naudingumo klasė. Sutvarkyta ir nuogrinda aplink pastatą, užtikrinanti tinkamą kritulių vandens nuvedimą nuo pastato konstrukcijų. Taip pat įrengta aktyvioji žaibosaugos sistema, skirta didesnei pastato ir jame esančio turto apsaugai nuo žaibo poveikio. Bendra Čekiškės seniūnijos pastato atnaujinimas kainavo 92 129,70 Eur su PVM.

2026-08-22

VDU pirmakursių – turiningi įvadinės savaitės renginiai

2026-08-22

Rugpjūčio 22-osios horoskopas: vienam ženklui – perspėjimas, o kitam – didžiulė sėkmė

2026-08-22

Kaunietis pasidalino, kaip seną pašiūrę pavertė šilta dirbtuve: prireikė vos šimto eurų ir vieno savaitgalio

2026-08-21

Dėl laikinų eismo ribojimų

2026-08-21

Kauniečių savaitgalį laukia neramūs orai (video)

2026-08-21

Meno mokyklų mokinių dailės kūrybinių darbų konkurso „Architekto Vaclovo Michnevičiaus bažnyčios Kaišiadorių vyskupijoje“ parodos pristatymas

2026-08-21

Svarbi ir laukta informacija dėl plaukimo pamokų mūsų savivaldybės pradinukams

2026-08-21

Globėjų bendruomenė žygiu pasitiko artėjantį rudenį

2026-08-21

Į „Verslo alėją” atvyksta Šiukšlių šerifo komanda!

2026-08-21

Kvietimas teikti prašymus dėl individualių nuotekų valymo įrenginių įsigijimo dalinio finansavimo

2026-08-21

Slyvų klafutis: prancūziškas pusryčių pyragas

2026-08-21

Policija nori pokalbio apie pasisavintus pinigus

2026-08-21

Kaunas pagerbė Maestro Constantine Orbelian: įteiktas 1-ojo laipsnio Santakos garbės ženklas

2026-08-21

Ukrainos atstatymui Taivanas skyrė 5 mln. JAV dolerių

2026-08-21

Rugpjūčio 21-osios orai Kaune: po giedro ryto diena bus šilta ir debesuota

2026-08-21
Kalendorius

Užsienio istorinių sukakčių kalendorius

2026-08-21

Šunų savininkams: neleiskite žmonių kandžioti

2026-08-21

Rugpjūčio 21-osios horoskopas: dviem ženklams teks priimti lemtingą sprendimą

2026-08-21

Zuckerbergas pirko pilį

2026-08-20

Naujas pašto skyrius Kaune

2026-08-20

Pamatėte sode didžiulį leopardinį šliužą? Nesunaikinkite – tai jūsų geriausias pagalbininkas

2026-08-20

Kauno architektūra: jaunos valstybės simbolis (video)

2026-08-20

Kėdainių rajono savivaldybė nuomoja hidrotechnikos kompleksus

2026-08-20

Elektrėnų miesto maudyklų vanduo yra tinkamas maudytis

2026-08-20

Aleksote – grandiozinė infrastruktūros plėtra: naujose erdvėse vietos ras per tuziną sporto šakų

2026-08-20

Rugsėjį Kėdainių rajono moksleiviai bus apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų kelyje

2026-08-20

„Šeškės“ pristato naują dainą (video)

2026-08-20

UAB “Kauniečiams”
Įmonės kodas: 307072731
Įmonės adresas: Betygalos g. 4A, Kaunas
PVM mokėtojo kodas: LT100017557011
Banko sąskaitos nr.: LT717044090113506715

info@kaunieciams.lt
Privatumo politika

Pranešk naujieną!

Pamatėte ar nugirdote kažką įdomaus ar šokiruojančio?
Pasidalinkite šia žinia su portalo skaitytojais.

Pasidalinti žinia

Copyright © 2026 Kauniečiams kasdienės naujienos