Skip to content
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Menu
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Naujienos
  • Visuomenė ir gyvenimas
  • Kultūra
  • Švietimas
  • Verslas
  • Krašto gynyba
  • Video
  • Sportas
Menu Close
  • Naujienos 
    • Naujienos
    • Visuomenė ir gyvenimas
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Verslas
    • Krašto gynyba
    • Video
    • Sportas
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Search for:

Prisijungti

Priminti slaptažodį

Registration is disabled

Recover Password

Jau turite paskyrą? Prisijungti

Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinė po sėkmingų testų išvyksta į pasaulio čempionatą

  • 2019-12-03
  • Kaunieciams.lt
  • Naujienos
Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinės pasiruošimas istoriniam debiutiniam pasaulio ledo ritulio čempionatui – baigtas. Mūsų šalies rinktinė jau sužaidė paskutinius mačus bei sudėliojusi svarbiausius akcentus yra pasiruošusi skrydžiui į Bulgariją bei pirmosioms rungtynėms pasaulio čempionate.

Lietuvos rinktinės kandidatės ruoštis čempionatui pradėjo anksti, o pastarąjį mėnesį jos jau dirbo prižiūrimos vyriausiojo rinktinės trenerio Berndo Haakės. Vokiečio teigimu, merginos dirbo labai sunkiai ir yra pasiruošusios debiutui pasaulio čempionate.

„Merginos įrodė galinčios žaisti ir daug ko išmoko. Mokinomės ir tobulėjome kiekvieną dieną – surengėme 21 treniruotę, turėjome 6 mačus, o visa tai padarė merginas geresnėmis. Visgi, turime pastebėti, kad komandos lyderėmis turės būti merginos, kurios ledo rituliu užsiima nuo vaikystės. Išmokti jį vėlyvame amžiuje yra nelengva – juk tai vienas iš sudėtingiausių sporto šakų, kuriame reikia mokėti ne tik valdyti ritulį ar mesti jį į vartus, bet ir čiuožti. Nemažai mūsų narių buvo tikrai nelengva – daugumai jų jau virš 30, o jos žaisti pradėjo tik prieš keletą metų. Iš savo patirties žinau, kaip yra sunku išmokti šį sportą vėlyvame amžiuje ir galiu tik pagirti mūsų žaidėjas už jų pastangas.

Taip pat smagu, jog turėsime Ramunę Maleckienę, kuri ledo ritulį pradėjo žaisti prieš du dešimtmečius ir merginas iš Klaipėdos, kurios treniruojasi su berniukais. Jos turės būti mūsų lyderėmis ir padėti rinktinei siekti savo tikslų“, – prieš laukiantį skrydį į Bulgariją kalbėjo rinktinės vyriausias treneris.

Paskutiniu pasiruošimo etapu rinktinei tapo paskutinė savaitė, kurią kasdien buvo rengiamos treniruotės bei sužaisti du mačai Baltijos moterų ledo ritulio lygoje. Šie susitikimai susiklostė sėkmingai – rinktinė dukart 3:0 ir 3:1 nugalėjo „L&L Hope“ ekipą ir pozityvia nuotaika užbaigė treniruočių stovyklą. Kalbėdamas apie paskutinę savaitę B. Haakė pasidžiaugė, jog visos merginos sveikos ir gali žaisti bei pagyrė prie rinktinės paskutinę prisijungusią vartininkę Emiliją Simonsen.

„Pastaruoju metu dirbome sunkiai ir turėjome aštuonias treniruotes bei du mačus Baltijos lygoje. Džiugu, kad prie mūsų jau prisijungė Emilija, kuri iškart įrodė, kodėl žaidžia Danijos aukščiausioje lygoje. Prisimenu ją nuo mažų dienų, o dabar jį jau užaugusi, subrendusi ir pasiruošusi būti pagrindine vartininke. Sakoma, kad ledo ritulyje vartininkas yra 60% komandos, o pas mus tai matėsi ir paskutiniuose mačuose, kuriuose Emilija žaidė puikiai ir padėjo mums iškovoti dvi pergales.

Nors turėjome keletą mažų problemų – sumuštas rankas, peršalimus, bet dabar galiu pasakyti, kad visos merginos sveikos ir visos yra pasiruošusios žaisti. Į pasaulio čempionatą vyksta visos geriausios mūsų žaidėjos.“

Pasaulio ledo ritulio čempionate Sofijoje, gruodžio 4-10 dienomis lietuvės susitiks su Honkongo, Rumunijos, Belgijos, Bulgarijos ir Pietų Afrikos Respublikos komandomis. Kalbėdamas apie tikslus, treneris iš Vokietijos teigė, jog mūsų laukia išties stiprios varžovės, bet ir su jomis reikės kautis iki paskutinių akimirkų.

„Į pasaulio čempionatą vykstame su tikslu kovoti ir nelikti paskutinėje vietoje. Lengva tikrai nebus – Rumunijoje ir Bulgarijoje merginos gyvena sporto mokyklose, kur jos treniruojasi kartu su vaikinais. Apie Pietų Afrikos Respubliką taip pat galiu pasakyti gerų žodžių – esu lankęsis jų sporto mokyklose, kuriose yra merginų. Porą iš jų buvau atvežęs į Vokietiją, kur jos žaidė aukščiausioje lygoje, o tai tik pasako, kokio aukšto meistriškumo jos yra. Kiek mažiau pažįstu tik Belgijos ir Honkongo rinktines, tačiau nepaisant to, kautis reikės su visomis komandomis.

Niekas nelaimi rungtynių prieš jų startą ir jose reikia kautis iki paskutinės sirenos. Geru pavyzdžiu man atrodo Rygos „Dinamo“ rungtynės prieš tokio pačio pavadinimo komandą iš Maskvos, kur įvartį rygiečiai praleido paskutinę pratęsimo sekundę. Tai tik įrodymas, jog negalima atsipalaiduoti nė akimirkai, o kaunantis iki pabaigos galima pasiekti puikių rezultatų. Trenerių štabui reikės padėti merginoms įgyti pasitikėjimo savimi, o mūsų komandai reikės bandyti žaisti paprastai: greitas išėjimas iš zonos, perdavimas ir puolimas varžovų zonoje. Ties tuo mes jau padirbėjome, bet dabar viską reikės įrodyti pasaulio čempionate.“

Istorinis Lietuvos moterų rinktinės debiutas pasaulio čempionate Bulgarijoje įvyks jau trečiadienį 16:30 val. rungtynėmis su Honkongo rinktine. Visi pirmenybių mačai bus transliuojami oficialioje pirmenybių svetainėje.

Lietuvos rinktinės rungtynių grafikas:
12-04 16:30 val. Lietuva – Honkongas
12-05 20:00 val. Lietuva – Bulgarija
12-07 13:00 val. Lietuva – Belgija
12-08 16:30 val. Lietuva – Rumunija
12-10 13:00 val. Lietuva – Pietų Afrikos Respublika

sportas.lt informacija

loader
KAUNIEČIAMS.LT NAUJIENLAIŠKIS

Svarbiausios naujienos tiesiai į jūsų el. paštą

Aktualiausios naujienos, renginiai ir svarbiausi įvykiai – vienoje vietoje.

Daugiau naujienų:

Pamirškite kakavos miltelius: kaunietės atrastas būdas pasigaminti tobulą karštą šokoladą

„Sodra“: per metus gyventojai neatsiėmė 4,6 mln. eurų ligos išmokų

Iranas: Hormuzo sąsiaurio atvėrimas priklauso nuo JAV

„Kai scenoje kalba kūnas….“

Per pusmetį šalies gyventojai sudarė daugiau nei 10 tūkst. testamentų

ES birželį įsivežė daugiau rusiškų dujų?

Alytaus įgulos sąveikos pratybos „Alertex“ – budrumo lygio patikrinimas

Rugpjūčio 9-osios orų prognozė Kaune: giedra ir šilta, vakare debesuosis

„Drąsos! Tai aš. Nebijokite!“

Rugpjūčio 9-osios horoskopas: vienam ženklui – lemtinga kryžkelė

Šešiolikmečiai EČ neturėjo vargo ir su lenkais

Jei Lietuvos partijų simboliais būtų gyvūnai

Prastas Wi-Fi ryšys? Šis paprastas triukas su folija gali padėti

JAV

JAV Senatas pritarė sankcijų Rusijai paketui

Šeštadienio „Swedbank“ programėlės ir interneto banko sutrikimai – pašalinti

Protesto sodrinimas

Kauno vasaros akimirkos fotografijų galerijoje (foto)

Rugpjūčio 8-osios orai Kaune: debesuota diena ir giedras vakaras

Sinoptikė: savaitgalį Lietuvoje vyraus gaivesni ir sausesni orai

Žlabių šeimos atstovė: specialistai į pokalbį su vaikais atėjo nepasiruošę

U16 rinktinė EČ startavo užtikrintai įveikdama serbus (video)

Rugpjūčio 8-osios horoskopas: žvaigždės perspėja tris Zodiako ženklus

Keenanas Evansas grįžta ir skolinamas

Žydintis Kaunas

Kaunietės išradingumas: kaip pasigaminti stilingas žaliuzes iš tapetų likučių vos per 10 minučių

Tarptautinis vargonų muzikos festivalis „Cantus organi“ kviečia į išskirtinį koncertą Kėdainiuose!

Kėdainių rajono savivaldybė perka dviejų kambarių butą socialinio būsto fondo plėtrai (SB-31)

Policija vis dar ieško dingusios moters

Ignas Vėgėlė: „JAV reikalaujama atsakomybės už netinkamą pandemijos valdymą. Lietuvoje?“

Vievio ežero poilsio zonos maudykloje vandens kokybė gera, maudytis saugu

Švęskime okupantų išsinešdinimą

Kėdainių rajone tęsiamas Sveikatą stiprinančio Kauno regiono susitarimų įgyvendinimas

„Politico”: Vokietijoje daugėja nuogąstavimų dėl Maskvos kišimosi į rinkimus

„ConTempo“ festivalyje – 340 vaikų iš Lietuvos regionų: „Daugeliui tai yra pirmoji scenos menų patirtis“

Gaivioji vietnamietiška Bún chả: grilinta kiauliena su ryžių makaronais

Po audrų laukia gaivesnės savaitgalio dienos (video)

Rugpjūčio 7-osios orai Kaune: debesuota diena ir giedras vakaras

Rugpjūčio 7-osios horoskopas: kam laukti sėkmės, o kam saugotis nuostolių?

Kaip atsiranda minėtinos datos?

Kaip penki paprasti augalai gali išgelbėti jūsų derlių: patarimai sodininkams

Ką pasauliui kuria Kauno elektronikos inžinieriai?

Kviečiame balsuoti už Jonavos projektus „Europos burės 2026“

Informacija apie planuojamas varžybas Elektrėnų mariose

Tomas Čyvas

Naujieji bolševikai prieš grynuosius pinigus

Informuojame apie pakeistą prašymų dėl žemės sklypų pagrindinės žemės naudojimo paskirties keitimo teikimo tvarką

Lietuvos jaunimas kviečiamas dalyvauti nemokamoje tarptautinėje medijų stovykloje Latvijoje „Young Media Sharks“

Jau šiandien – Vakarės Urbaitės ir grupės koncertas Gegučių parke!

Lenkiškas lečo su dešra: vasaros derlius jūsų lėkštėje

Miesto gamtos ir bendruomenės festivalis „Drevės“

Optimizmo architektūra. Kauno filharmonija (video)

KTU mokslininkas apie grynuosius pinigus

Rugpjūčio 6-osios orų prognozė Kaune: karšta diena baigsis audra su kruša

Spalį Kaune futbolo savaitgalis

Žiniasklaida: „Norfos“ savininkas Dundulis turbūt nedalyvaus prezidento rinkimuose

Rugpjūčio 6-osios horoskopas: žvaigždės perspėja du ženklus dėl finansų

Katelynas apie VSAT melą ir įsibrovėlių tunelius

Pareigūnai aiškinasi, kas sugadino svetimą turtą

Rusija dar intensyviau grobia Ukrainos vaikus

Žiurkės sode ir sandėliuke? Patikrinti būdai, kurie jas atbaidys natūraliai

Festivalį „ConTempo“ uždarys sudėtingas pasirodymas aštuonių metrų aukštyje ir piknikas Santakoje

„Meta Duo“ koncertas – jau šiandien!

Kas man priklauso? Visa informacija apie valstybės paramą – vienoje vietoje

Rugpjūčio 23-iąją minima Europos diena stalinizmo ir nacizmo aukoms atminti bei Baltijos kelio diena

Kviečia dvyliktas kultūros ir istorijos festivalis „Radviliada“

Gong bao vištiena – vasariška klasika jūsų pietums

UKraina toliau daužo „Wildberries“ sandėlius

Kauno rajone ir Birštono savivaldybėje, įtariama, padegti garažai

Policija aiškinasi, kas siautėjo parduotuvėje

Rugpjūčio 5-osios orai Kaune: karšta ir sausa diena, vakare išsigiedrys

Rugpjūčio 5-osios horoskopas: vienam ženklui teks priimti sunkų sprendimą

Net 19 Lietuvos lengvaatlečių Europos čempionate

Kinija smogė Lietuvos lazerių gamintojai „Ekspla“

Pamirškite baliklius: paprastas būdas, kaip papilkėjusias kojines vėl paversti akinančiai baltomis

Vievio ežero poilsio zonos maudykloje vandens kokybė patenkinama. Kitose Elektrėnų savivaldybės maudyklose vandens kokybė gera, maudytis saugu.

Ažytėnų tilto statybvietėje – akivaizdūs pokyčiai

Konkursas Kontrolės ir audito tarnybos vyriausiojo specialisto pareigoms užimti

Respublikinis tapytojų pleneras „Kėdainiai. Abipus Nevėžio 2026“

Jonavą pasiekė pirmąjį Lietuvos vardo paminėjimą liudijanti faksimilė

Graikiškas jogurtas su keptomis figomis ir medumi

Praėjusią savaitę Kauno apskrityje nustatyti 25 neblaivūs vairuotojai

Lenkijos naikintuvai virš Baltijos jūros perėmė dar vieną Rusijos žvalgybinį lėktuvą

Kultūros ir sporto renginiai Kauno rajone šią savaitę

Rugpjūčio 4-osios orai Kaune: debesuota, bet šilta ir be lietaus

Mobilizacijos bangos Rusijoje

Rugpjūčio 4-osios horoskopas: vienam Zodiako ženklui – ypatingas perspėjimas

Kasčiūnas: dėl JAV karių Lietuvoje bus aišku rudenį

Teismui perduota byla dėl išpuolio prieš teisėją

Kaip atsikratyti augintinių plaukų: kaunietės atskleista paslaptis slypi virtuvėje

Kėdainių dvaro sodybos minaretas tapo jau aštuntuoju Kėdainių krašto muziejaus padaliniu

Kėdainių rajono savivaldybės seniūnijose sudaryti preliminarūs 2026 m. nenaudojamų, apleistų kitos paskirties žemės sklypų sąrašai

Jau rugpjūčio 1 d. lauksime visų Kėdainių miesto parke, kuriame vyks didžiausias nemokamas giminių piknikas po atviru dangumi – „Gimininės”

Žiūrovai apie Kaune prasidėjusį festivalį „ConTempo“: „Skulptūriška, netikėta, organiška“

M. K. Čiurlionio koncertų centro projekto autorius Rolandas Palekas: „Kaunas yra vienareikšmis moderniosios Lietuvos centras“

Brusketos su saulėje prinokusiais pomidorais ir bazilikais

Žeimių parapijoje paminėtas bažnyčios 120 metų jubiliejus ir Šv. Onos atlaidai

Rugpjūčio 3-osios orų prognozė Kaune: laukia giedra ir rami diena

Akcentas mokantis kalbų: kada jis trukdo ir kada visiškai ne?

Kaip pasirinkti kalbos kursus, kurie iš tiesų veikia? 5 Signalai, kad kursai bus laiko švaistymas

Rugpjūčio 3-iosios horoskopas: trims ženklams ši diena bus išskirtinė

Kelininkai toliau dirba po audros

Keptuvės plovimo gudrybės: kodėl vandens temperatūra svarbiau už kempinę

Pratybos „Kęstučio smūgis 26“

Pamirškite kakavos miltelius: kaunietės atrastas būdas pasigaminti tobulą karštą šokoladą

2026-08-09

„Sodra“: per metus gyventojai neatsiėmė 4,6 mln. eurų ligos išmokų

2026-08-09

Iranas: Hormuzo sąsiaurio atvėrimas priklauso nuo JAV

2026-08-09

„Kai scenoje kalba kūnas….“

2026-08-09

Per pusmetį šalies gyventojai sudarė daugiau nei 10 tūkst. testamentų

2026-08-09

ES birželį įsivežė daugiau rusiškų dujų?

2026-08-09

Alytaus įgulos sąveikos pratybos „Alertex“ – budrumo lygio patikrinimas

2026-08-09

Rugpjūčio 9-osios orų prognozė Kaune: giedra ir šilta, vakare debesuosis

2026-08-09

„Drąsos! Tai aš. Nebijokite!“

2026-08-09

Rugpjūčio 9-osios horoskopas: vienam ženklui – lemtinga kryžkelė

2026-08-09

Šešiolikmečiai EČ neturėjo vargo ir su lenkais

2026-08-08

Jei Lietuvos partijų simboliais būtų gyvūnai

2026-08-08

Prastas Wi-Fi ryšys? Šis paprastas triukas su folija gali padėti

2026-08-08
JAV

JAV Senatas pritarė sankcijų Rusijai paketui

2026-08-08

Šeštadienio „Swedbank“ programėlės ir interneto banko sutrikimai – pašalinti

2026-08-08

Protesto sodrinimas

2026-08-08

Kauno vasaros akimirkos fotografijų galerijoje (foto)

2026-08-08

Rugpjūčio 8-osios orai Kaune: debesuota diena ir giedras vakaras

2026-08-08

Sinoptikė: savaitgalį Lietuvoje vyraus gaivesni ir sausesni orai

2026-08-08

Žlabių šeimos atstovė: specialistai į pokalbį su vaikais atėjo nepasiruošę

2026-08-08

U16 rinktinė EČ startavo užtikrintai įveikdama serbus (video)

2026-08-08

Rugpjūčio 8-osios horoskopas: žvaigždės perspėja tris Zodiako ženklus

2026-08-08

Keenanas Evansas grįžta ir skolinamas

2026-08-08

Žydintis Kaunas

2026-08-07

Kaunietės išradingumas: kaip pasigaminti stilingas žaliuzes iš tapetų likučių vos per 10 minučių

2026-08-07

Tarptautinis vargonų muzikos festivalis „Cantus organi“ kviečia į išskirtinį koncertą Kėdainiuose!

2026-08-07

Kėdainių rajono savivaldybė perka dviejų kambarių butą socialinio būsto fondo plėtrai (SB-31)

2026-08-07

Policija vis dar ieško dingusios moters

2026-08-07

Ignas Vėgėlė: „JAV reikalaujama atsakomybės už netinkamą pandemijos valdymą. Lietuvoje?“

2026-08-07

Vievio ežero poilsio zonos maudykloje vandens kokybė gera, maudytis saugu

2026-08-07

UAB “Kauniečiams”
Įmonės kodas: 307072731
Įmonės adresas: Betygalos g. 4A, Kaunas
PVM mokėtojo kodas: LT100017557011
Banko sąskaitos nr.: LT717044090113506715

info@kaunieciams.lt
Privatumo politika

Pranešk naujieną!

Pamatėte ar nugirdote kažką įdomaus ar šokiruojančio?
Pasidalinkite šia žinia su portalo skaitytojais.

Pasidalinti žinia

Copyright © 2026 Kauniečiams kasdienės naujienos