Skip to content
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Menu
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Naujienos
  • Visuomenė ir gyvenimas
  • Kultūra
  • Švietimas
  • Verslas
  • Krašto gynyba
  • Video
  • Sportas
Menu Close
  • Naujienos 
    • Naujienos
    • Visuomenė ir gyvenimas
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Verslas
    • Krašto gynyba
    • Video
    • Sportas
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Search for:

Prisijungti

Priminti slaptažodį

Registration is disabled

Recover Password

Jau turite paskyrą? Prisijungti

Futsal A lyga: paskutinis žvilgsnis į prabėgusį sezoną

  • 2023-04-10
  • Vytautas Krajašas
  • Sportas

Praėjusių metų spalio 1 dieną startavęs 2022-2023 metų Lietuvos futsal A lygos sezonas prieš savaitę buvo užbaigtas, darsyk pasveikinus „Kauno Žalgirio“ klubą tapus Lietuvos čempionu. Ir taip – septintą kartą paeiliui.

Jūsų dėmesiui – viso prabėgusio sezono ekipų pasirodymų apžvalga.

„Kauno Žalgiris“

„Neslėpsiu, taip ir planavome. Be abejo, per visą sezoną buvo momentų, kurie nesiklostė sklandžiai. Žinoma, neplanavome, kad kai kurie legionieriai nesulauks sezono pabaigos Lietuvoje ir juos reiks pakeisti kitais, bet čia gyvas dalykas – visko numatyti negali. Vis tik, apskritai vertinant, bendrieji sezono tikslai pasiekti – tikėjomės, ruošėmės ir laimėjome“, – sezoną komentavo „Kauno Žalgirio“ vadovas Darius Gurskis.

Žalgiriečiai per reguliarųjį sezoną iškovojo 17 pergalių (per 18 rungtynių), dar septynias pridėjo atkrintamosiose varžybose. Be to, šiemet Kauno klubas laimėjo tiek šalies taurę, tiek supertaurę.

„Lyginant su ankstesniais metais, man atrodo, kad mes pridėjome. Matosi ir trenerio Dentinho labai stipriai išreikštas braižas. Jis kiekvienam žaidėjui sugebėjo surasti rolę, visi žaidėjai yra svarbūs ir kaip komanda esame ugtelėjusi“, – teigė D.Gurskis.

„Vikingai“

Kaip ir pastaraisiais metais, finalo serijoje „Kauno Žalgiris“ susitiko su Jonavos „Vikingais“, kuriuos serijoje iki trijų pergalių nugalėjo 3-0. Šios komandos per šį sezoną varžėsi tiek dėl LFF futsal supertaurės, tiek LFF taurės ketvirtfinalyje.

Dar prieš sezoną „Vikingams“ buvo prognozuota antroji vieta ir jie ją užtikrintai laimėjo. Reguliariajame sezone šešiais taškais buvo aplenktas Mažeikių VIP klubas, o atkrintamosiose varžybose po du kartus buvo nugalėtas „Radviliškis“ bei „Saulės kraštas“.

Naująjį sezoną „Vikingai“ pradėjo į komandą pasikviesdami Orestą Borguną, kuris buvo pripažintas geriausiu spalio mėnesio žaidėju. Jonaviškių nelaimei, po Naujųjų metų ukrainietis į Lietuvą negrįžo, o kito tokio lyderio komandoje neatsirado.

Nepaisant visko, komanda nukeliavo iki finalo, ten metė iššūkį „Kauno Žalgiriui“, tačiau galiausiai jam neprilygo.

„Gargždų pramogos“

Ne kartą Lietuvos futsal istorijoje medalius laimėję „Gargždų pramogų“ futbolininkai sugrįžo ant podiumo. Prieš sezoną į gimtąjį miestą Genarą Samsoniką pasikvietę ir pirmajame ture kiek netikėtai lengvai Mažeikių VIP patiesę Gargždų atstovai per visą sezoną bangų neišvengė, bet mažojo finalo serijoje 2:1 nugalėję „Saulės kraštą“, iškovojo trečiąją poziciją.

Reguliarųjį sezoną „Gargždų pramogos“ baigė ketvirtoje vietoje, nors, likus vienam turui, galėjo baigti ir trečioje, ir šeštoje. Priminsime, kad tose paskutinėse reguliaraus sezono rungtynėse dar iki 32 minutės „Saulės kraštas“ pirmavo 3:1, tačiau tuomet per įspūdingą keturių minučių atkarpą gargždiškiai pasižymėjo keturiais įvarčiais.

Ta atkarpa akivaizdžiai parodė, kad komanda atkrintamosioms varžyboms yra pasiruošusi. Ketvirtfinalyje laukė „Bruklinas“, kuris ką tik gargždiškius po baudinių serijos buvo nugalėjęs taurės turnyro ketvirtfinalyje.

Klaidos buvo išmoktos ir jų čempionato ketvirtfinalyje gargždiškiai nebekartojo. Dukart nugalėtas „Bruklinas“ atvėrė duris į pusfinalį, kuriame laukė nenugalimas „Kauno Žalgiris“. Kovoje dėl trečios vietos lengva nebuvo, tačiau galiausiai triumfavo gargždiškiai.

„Žinojome dėl ko visą sezoną kovojome, tai paskutinėse rungtynėse išlindo papildomų jėgų, kurios padėjo iškovoti bronzą. Su žiūrovų pagalba, galvoju, kad to nusipelnėme“, – kalbėjo paskutinėse mažojo finalo rungtynėse ekipai pergalę nukalęs Donatas Surblys.

„Saulės kraštas“

Prieš 2021-2022 metų sezono pradžią susijungę „Šiaulių“ ir „Akmenės“ klubai pirmajame sezone kalnų nenuvertė. Kad būtų žengtas žingsnis į priekį, prieš antrąjį jungtinės komandos sezoną nuspręsta keistis.

Į komandą atvyko būrys ukrainiečių, kurie turėjo tapti lyderiais. Tiesą sakant, kuriam laikui ir tapo, tačiau tuomet jų komandoje neliko. Sausio mėnesį tuos legionierius pakeitė kiti, kurie, žiūrint iš dabartinės perspektyvos, buvo dar geresni.

Atsinaujinęs „Saulės kraštas“ nukeliavo iki LFF taurės finalo, kuriame nusileido „Kauno Žalgiriui“, o čempionato ketvirtinalyje buvo nugalėtas favoritu laikytas Mažeikių VIP klubas. Įdomu tai, kad abejos to ketvirtfinalio rungtynės nugalėtojo per pagrindinį laiką neišaiškino.

Solidžius rezultatas „Saulės kraštas“ pasiekė nepaisant to, kad komanda reguliariajame sezone su 26 taškais užėmė tik šeštąją vietą.

„Norėdami dar geresnio rezultato, kitą sezoną turime galvoti apie dar ilgesnį atsarginių žaidėjų suolelį“, – nesėkmės priežastis reziumavo komandos vadovas, Akmenės meras Vitalijus Mitrofanovas.

VIP

Kai prieš sezoną į Žemaitiją sugrįžo panevėžiečių būrys, kai pavyko prisikviesti ne vienas rungtynes rinktinei atstovavusį Artūrą Juchno, o prasidėjus sezonui – ir Edgarą Baranauską, atrodė, kad VIP yra pagrindiniai pretendentai mesti iššūkį „Vikingams“ kovoje dėl antrosios vietos. Tačiau taip nenutiko ir tai galima vadinti didžiausiu sezono nusivylimu.

Tik trečiajame ture pergalę prieš „Radviliškį“ išgimdę mažeikiškiai iki reguliariojo sezono pabaigos pakilo iki trečiosios vietos. Vis tik, svarbiausios kovos buvo pralaimėtos – tiek taurės turnyro pusfinalyje, tiek čempionato ketvirtfinalyje tam pačiam „Saulės kraštui“.

„Bruklinas“

Jonavos „Vikingų“ pirmajame ture 9:1 A lygoje pakrikštyti Vilkaviškio „Bruklino“ futbolininkai nepasimetė ir, gerindami žaidimą, pradėjo rinkti taškus bei kilti turnyro lentelėje. Galutinė penktoji vieta reguliariajame sezone bei patekimas į taurės turnyro pusfinalį signalizuoja apie visiškai nepridegusį debiutinį blyną.

Reguliariajame sezone VIP per 18 rungtynių iškovojo 32 taškus. Tam, kad būtų iškovota trečioji vieta teko pasistengti iki paskutiniųjų rungtynių, kuriose nelengvai buvo nugalėti „Širvintų-VGTU Vilkų“ futbolininkai.

„Radviliškis“

Itin sunkiai pradėję, vėliau įsivažiavę ir galingai turnyro lentelės laiptais pradėję kopti, o galiausiai dėl traumų sugriuvę „Radviliškio“ futbolininkai reguliariajame sezone liko septintoje pozicijoje ir ketvirtfinalio serijoje 0:2 pralaimėjo „Vikingams“.

Ta serija galėjo būti įdomesnė, jei ne radviliškiečių vartininko trauma serijos pirmose rungtynėse. Tuomet į vartus stojo aikštės žaidėjas, kuriam „Vikingai“ mušė tiek, kiek norėjo.

„Turbotransfers“

Turbūt labiausiai nuo lauko futbolo žaidėjų priklausoma komanda yra Vilniaus „Turbotransfers“. Kol dar tęsėsi Pirmos ir Antros lygų sezonai, vilniečiai į rungtynes rinkdavosi su keliais atsarginiais, o tai lemdavo pralaimėjimus net ir to paties segmento varžovams.

Ilgą laiką paskutinėje vietoje buvusi „Turbotransfers“ ekipa sezono pabaigoje pakilo iki aštuntos pozicijos bei atkrintamųjų varžybų. Jose vilniečiai buvo pasmerkti – „Kauno Žalgiris“ dvejų rungtynių serijoje juos nugalėjo bendru rezultatu 28:2.

„Panevėžys“

Po praėjusio sezono itin piniginę paploninę ir, tuo pačiu, itin susilpnėję panevėžiečiai iki paskutiniojo turo kovojo dėl vietos atkrintamosiose varžybose, tačiau po įtemptos ir permainingos kovos jie 4:6 nusileido „Turbotransfers“ komandai, kuri ir varžėsi ketvirtfinalyje.

Namų rungtynes įvairiausiuose miestuose žaidę panevėžiečiai per šį sezoną surinko 12 taškų ir lentelėje liko devinti.

„Širvintos-VGTU Vilkai“

Antrasis A lygos debiutantas pirmose sezono rungtynėse praleido 14 įvarčių nuo „Kauno Žalgirio“. Antrose rungtynėse buvo žengtas žingsnis į priekį, o ketvirtose – iškovota pirmoji (kaip vėliau paaiškėjo, vienintelė) pergalė.

Per visą sezoną buvo nemažai rungtynių, kuriose širvintiškiams iki taškų trūko nedaug, bet patirties stoka lėmė tai, kad jie surinko tik 5 taškus ir liko paskutiniai.

Užsiprenumeruok naujienas tiesiai į savo el. paštą

Taip nepraleisi svarbiausių naujienų!


Daugiau naujienų:

A. Ažubalis: Kodėl balsuojama prie Lietuvą?

Sparčiai brangsta pigiausias būstas

Birželio 14-osios horoskopas: vieniems – jausmų audros, kitiems – romantiška sėkmė

„Eikite ir skelbkite!“ (Mt 10, 7) XI eilinis sekmadienis

Keičiasi eismo tvarka Užnemunės gatvėje

Istorinis laiškas Gedulo ir Vilties dienos proga

Trumpas dalyvaus G7 darbo sesijoje su Zelenskiu

Konservatoriai dar nepatvirtino kandidato į merus Kaune

Iš Kauno rajono – į pasaulio mados sostines: lietuvių kurti baldai puošia prestižinių prekės ženklų erdves

Šeštadienio horoskopas: žvaigždės pataria pasikliauti intuicija, o ne protu

Apie 900 gyventojų vakar vakare neturėjo elektros

Klaipėda, Šiauliai ir Panevėžys pakeliui į Europos krepšinio elitą?

Kauno žalgiriečiai vėl laimėjo KLK

Teismui perduota baudžiamoji byla dėl nužudymo Marijampolėje

Kauno rajone startavo unikalus projektas: Neveronyse atnaujintas kryžius ir krepšinio aikštelė

Vasaros gaiva lėkštėje: žuvies takai su mangų ir avokadų salsa

Minint Gedulo ir vilties dieną – pažinimą, istoriją ir muziką sujungiantis renginys 

Nepagražinta antrinės automobilių rinkos padėtis

Neveronyse prasideda gimnazijos rekonstrukcija

Rekonstruojamas „Via Baltica“ ruožas nuo Garliavos iki Mauručių

Vilniuje prasideda konferencija EBIT: atvyksta pasaulinio lygio pranešėjai ir Lietuvos lyderiai

Penktadienio horoskopas: kam Mėnulis Skorpione atneš aistrą, o kam – pavydą?

Neveronyse prasideda gimnazijos rekonstrukcija

Nuo liepos aiškesnis kanapių gaminių eksporto reguliavimas

Kauno miesto muziejui vadovaus Simonas Jazavita

„Neptūnas” – per žingsnį nuo bronzos

Į gamtą sugrįžo baliniai vėžliukai

Kauno įmonė imasi didelio projekto: modernizuos gatves kaimyniniame rajone

Olandiškas orkaitėje keptas blynas su braškėmis ir rabarbarais

Vilniaus, Utenos ir Panevėžio apskrityse laukiama audros

Kauno technologijos universiteto talentai Birštone: kviečia į architektūros parodą po atviru dangumi

Sukčiai iš Kauno apskrities gyventojos išviliojo 200 tūkst. eurų

Vandžiogaloje kyla modernus sporto kompleksas: prasidėjo gimnazijos stadiono rekonstrukcija

Birželio 11-osios horoskopas: kam žvaigždės žada sėkmę derybose ir meilėje?

Kaune vietoje Rokelių pervažos bus autotunelis

Kas galimai vogė už 288 EUR?

Kauno meras įvertino vyriausybės ir Seimo darbą

Įspėta įmonė „Kauno autobusai“

Karmėlavoje išgaudyta 2 mln. eurų vertės kontrabanda

„Sidabrinės gervės naktys“ atvyksta į Kauno pašonę: festivalyje – ir kaunietės režisierės filmas

„Alio, alio – kalba Kaunas“

Jonučiuose atidaryta moderni lauko sporto salė: bendruomenės idėja virto realybe

Priedanga

Kauno rajone pirmoji modulinė priedanga

Kauno rajonas rodo pavyzdį: Garliavoje atidaryta pirmoji Lietuvoje modulinė priedanga

Laikinai uždaromas Kauno hidroelektrinės tiltas

Pamiršote palaistyti augalą? Padės Kauno studentai

Dienos horoskopas: jausmų ir proto kova laukia kelių ženklų

Naujas baseinas Kaune

Kaune didelis gaisras

Demokratai derėsis su socdemais dėl koalicijos

Kaunas kviečia Gedulo ir vilties dienai

Atmesta opozicijos iniciatyva tirti RC duomenų vagystę

Spaudžia terminas: Kauno rajono gyventojams – paskutinis šansas įteisinti gręžinius be baudų

Pinigai internete nėra saugūs

Vasaros pradžios desertas: braškių ir rabarbarų trupiniuotis

Olimpinė diena Kaune: Nemuno saloje apdovanoti geriausi šalies moksleiviai sportininkai

Gegužę darbo rinka liko stabili

Kauno rajonas džiaugiasi pergalėmis: mokiniai – tarp sportiškiausių Lietuvoje

Antradienio horoskopas: vienam ženklui – lemtingas pokalbis, kitam – kūrybinis proveržis

Šios savaitės renginiai Kauno rajone

Vasara ir jos pavojai

Kauno policija praneša

Koaliciją formuos Briuselyje?

Kauno rajono mokiniai vieni sportiškiausių Lietuvoje

Prasideda priėmimas į KTU doktorantūrą

Poilsis Kauno gamtoje: laikykitės taisyklės „ką atsinešėte, tą ir išsineškite“

Proteinas (baltymai) – kaip pasirinkti tinkamą sporto papildą?

Vasaros pradžios desertas: rabarbarų ir braškių trupiniuotis

Vamzdžių Respublika II – ar viskas drieikiasi iš Kaišiadorių?

Svarbi žinia Kauno šeimoms: nuo birželio – 444 eurų išmoka vaikui, net jei neturite „Sodros“ stažo

Meteorologas apie vasarą

Didelių pokyčių vyriausybėje nelauktina

Kauno rajono jaunieji krepšininkai išvyko į „Buzelis Cup“: palydėjo su krepšinio sostinės vėliavomis

Dienos horoskopas: laukia emociniai iššūkiai ir netikėtos galimybės

„Žalgiris“ finalo starte nevargo su „Juventus“ (Video)

Kasčiūnas dėlioja naują vyriausybę

Kaip už 100 eurų atnaujinti spintą visam sezonui: 4 taisyklės, kurias žino gudrūs kauniečiai

Alimentų nemokančius į kalėjimą?

Saugumo priemonės Kaune pasiteisino?

Gitano Nausėdos sveikinimas Tėvo dienos proga

Dienos horoskopas: vieniems – neįtikėtina sėkmė, kitiems – iššūkiai bendraujant

Lietuvos jaunių-jaunučių plaukimo čempionato finišas

Išsilaipinimo Normandijoje metinių proga JAV reikalavo Vakarų paramos

„Aš esu gyvoji duona“ (Jn 6, 51) Devintinės

Jubiliejinio MKL sezono uždaryme įspūdingi rezultatai (Video)

Metų treneris – Tomas Masiulis 

Valdanti koalicija nutraukiama. Kas bus?

„Euroviziją“ šiais metais stebėjo 35 mln. mažiau žiūrovų

Po audros ugniagesiai gelbėtojai šalino nuvirtusius medžius

Armonaitei atrodo, kad bręsta pilietinis karas

Kaune ir Druskininkuose sukčiai išviliojo daugiau kaip 62 tūkst. eurų

Kauno klinikose – programos „Motinos ir vaiko sveikata ir gerovė“ rezultatai

Stalinio futbolo turnyras Olimpinėje dienoje

Šeštadienio horoskopas: vieniems žada aistrą, kitiems – netikėtus sukrėtimus

Buzelio taurė

Į BUZELIS CUP – su Kauno rajono vėliavomis

M. Buzelio debiutas Lietuvos rinktinėje (Video)

Nuteisti Kaune du žiaurūs žudikai

Putinas su Zelenskiu turi susitikti?

Visai šalia Kauno: Rumšiškės kviečia į nemokamų teatro ir muzikos renginių ciklą

Kauno rajono gyventojų laukia patikrinimai: apleistų sklypų savininkams – įspėjimai ir baudos

Kaunas atgaivina

Kauno rajono seniūnijos kviečiamos į sporto areną: startuoja tradicinės žaidynės

A. Ažubalis: Kodėl balsuojama prie Lietuvą?

2026-06-14

Sparčiai brangsta pigiausias būstas

2026-06-14

Birželio 14-osios horoskopas: vieniems – jausmų audros, kitiems – romantiška sėkmė

2026-06-14

„Eikite ir skelbkite!“ (Mt 10, 7) XI eilinis sekmadienis

2026-06-14

Keičiasi eismo tvarka Užnemunės gatvėje

2026-06-14

Istorinis laiškas Gedulo ir Vilties dienos proga

2026-06-14

Trumpas dalyvaus G7 darbo sesijoje su Zelenskiu

2026-06-14

Konservatoriai dar nepatvirtino kandidato į merus Kaune

2026-06-13

Iš Kauno rajono – į pasaulio mados sostines: lietuvių kurti baldai puošia prestižinių prekės ženklų erdves

2026-06-13

Šeštadienio horoskopas: žvaigždės pataria pasikliauti intuicija, o ne protu

2026-06-13

Apie 900 gyventojų vakar vakare neturėjo elektros

2026-06-13

Klaipėda, Šiauliai ir Panevėžys pakeliui į Europos krepšinio elitą?

2026-06-13

Kauno žalgiriečiai vėl laimėjo KLK

2026-06-12

Teismui perduota baudžiamoji byla dėl nužudymo Marijampolėje

2026-06-12

Kauno rajone startavo unikalus projektas: Neveronyse atnaujintas kryžius ir krepšinio aikštelė

2026-06-12

Vasaros gaiva lėkštėje: žuvies takai su mangų ir avokadų salsa

2026-06-12

Minint Gedulo ir vilties dieną – pažinimą, istoriją ir muziką sujungiantis renginys 

2026-06-12

Nepagražinta antrinės automobilių rinkos padėtis

2026-06-12

Neveronyse prasideda gimnazijos rekonstrukcija

2026-06-12

Rekonstruojamas „Via Baltica“ ruožas nuo Garliavos iki Mauručių

2026-06-12

Vilniuje prasideda konferencija EBIT: atvyksta pasaulinio lygio pranešėjai ir Lietuvos lyderiai

2026-06-12

Penktadienio horoskopas: kam Mėnulis Skorpione atneš aistrą, o kam – pavydą?

2026-06-12

Neveronyse prasideda gimnazijos rekonstrukcija

2026-06-12

Nuo liepos aiškesnis kanapių gaminių eksporto reguliavimas

2026-06-12

Kauno miesto muziejui vadovaus Simonas Jazavita

2026-06-12

„Neptūnas” – per žingsnį nuo bronzos

2026-06-11

Į gamtą sugrįžo baliniai vėžliukai

2026-06-11

Kauno įmonė imasi didelio projekto: modernizuos gatves kaimyniniame rajone

2026-06-11

Olandiškas orkaitėje keptas blynas su braškėmis ir rabarbarais

2026-06-11

Vilniaus, Utenos ir Panevėžio apskrityse laukiama audros

2026-06-11

UAB “Kauniečiams”
Įmonės kodas: 307072731
Įmonės adresas: Betygalos g. 4A, Kaunas
PVM mokėtojo kodas: LT100017557011
Banko sąskaitos nr.: LT717044090113506715

info@kaunieciams.lt
Privatumo politika

Pranešk naujieną!

Pamatėte ar nugirdote kažką įdomaus ar šokiruojančio?
Pasidalinkite šia žinia su portalo skaitytojais.

Pasidalinti žinia

Copyright © 2026 Kauniečiams kasdienės naujienos