Kaune apdovanoti geriausieji
Praėjusį šeštadienį Kaune, Nemuno saloje, šurmuliavo Lietuvos tautinio olimpinio komiteto organizuota „Olimpinė diena“. Šventės metu pagerbti ir 2023–2024 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojai bei prizininkai, o tarp jų – ir gausus būrys atstovų iš Kauno rajono.
Aukštas įvertinimas visam rajonui
Kauno rajono savivaldybė sulaukė išskirtinio įvertinimo – daugiausia mokinių turinčių savivaldybių grupėje ji iškovojo garbingą trečiąją vietą. Šis pasiekimas atspindi nuoseklų ir atsidavusį mokinių, fizinio ugdymo mokytojų, trenerių bei visų mokyklų bendruomenių darbą, skatinant jaunimo fizinį aktyvumą ir sveiką gyvenseną.
Išskirtinis gimnazijos pasiekimas
Sėkmė lydėjo ne tik savivaldybę, bet ir atskiras mokyklas. Tarp geriausių šalies ugdymo įstaigų pateko Vytauto Didžiojo universiteto Ugnės Karvelis gimnazija. Ji Lietuvos mokyklų žaidynių didžiųjų gimnazijų ir progimnazijų pirmoje grupėje taip pat pelnė trečiąją vietą, dar kartą įrodydama savo sportinį pajėgumą.
Tradicijos, vedančios į pergales
Lietuvos mokyklų žaidynės – tai jau daugiau nei du dešimtmečius gyvuojantis projektas, kasmet įtraukiantis apie 200 tūkstančių mokinių iš visos šalies. Šios varžybos ne tik skatina sportinį meistriškumą, bet ir ugdo bendruomeniškumo jausmą. Būtent „Olimpinės dienos“ metu tradiciškai apdovanojamos stipriausios mokyklos ir savivaldybės.
Sveikiname visus mokinius, mokytojus ir trenerius, prisidėjusius prie šių puikių rezultatų. Iškovota trečioji vieta tarp didžiausių savivaldybių patvirtina, kad Kauno rajone auga talentinga ir sportiška jaunoji karta.




























