Kauno rajono FC „Hegelmann“ moterų pagrindinės futbolo komandos neaplenkė permainos – naujuoju ekipos strategu tapo 30-metis futbolo specialistas Tomas Miliauskas.

Iš Kelmės kilęs futbolo specialistas trenerio karjerą pradėjo Marijampolėje, kur penkerius metus dirbo „Marijampolė City“ ir Marijampolės futbolo centro organizacijose. Nuo 2018 metų iki šiol T. Miliauskas treniruoja Lietuvos sporto universiteto komandą. Su šia ekipa treneris pernai iškovojo Lietuvos studentų futsal lygos nugalėtojų titulą ir dalyvavo EUSA žaidynėse su kitomis pajėgiausiomis Europos šalių universitetų komandomis.

Į mėlynai baltų klubą atvykęs specialistas verčia naują lapą savo karjeroje ir pirmą kartą dirbs su dailiosios lyties atstovėmis.

„Gautas pasiūlymas buvo netikėtas, kadangi nebuvau susimąstęs apie šią galimybę. Sprendimas tapti moterų komandos vyriausiuoju treneriu nebuvo labai lengvas, bet nutariau išbandyti save ir išeiti iš komforto zonos. Iššūkis bus didelis, nauja patirtis, nauja komanda“, – pirmajame savo interviu fchegelmann.com svetainei sakė T. Miliauskas.

Kalbėdamas apie naująjį sezoną, naujasis mėlynai baltų treneris sakė, jog jis bus įdomus ir nenuspėjamas.

„Artėjantis sezonas bus įdomus. Šioje lygoje dalyvauja daug panašaus lygio komandų, tad laukia tikrai nenuspėjamas sezonas ir įdomios rungtynės. Labai svarbu, kad per rungtynes merginos atiduotu visas savo jėgas ir maksimaliai nusiteiktų. Pasiruošimas sezonui vyksta ir tikimės geriausią formą demonstruoti jau sezono pradžioje“, – pasakojo treneris.

Komanda neišvengs pokyčių bet apie tikslus dar nekalba.

„Komandos sudėtis keisis minimaliai, bet norime sustiprinti kai kurias pozicijas, stengsimės integruoti ir jaunas futbolininkes. Tikslų kitam sezonui vadovai nekėlė, bet asmeninės ir komandos ambicijos yra pačios aukščiausios“, – kalbėjo naujasis FC „Hegelmann“ pagrindinės moterų komandos treneris.

Mėlynai baltų ekipoje T. Miliauskui trenerių štabe talkins patyrusi moterų futbolo specialistė Ingrida Siliūnienė ir perspektyvi trenerė Skaistė Bajorinaitė.

Pirmąsias savo rungtynes „Hegelmann“ moterų komanda sužais Žiemos taurės turnyre, vasario 11 dieną Marijampolėje prieš FK „Vilnius“ ekipą.