Skip to content
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Menu
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Naujienos
  • Visuomenė ir gyvenimas
  • Kultūra
  • Švietimas
  • Verslas
  • Krašto gynyba
  • Video
  • Sportas
Menu Close
  • Naujienos 
    • Naujienos
    • Visuomenė ir gyvenimas
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Verslas
    • Krašto gynyba
    • Video
    • Sportas
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Search for:

Prisijungti

Priminti slaptažodį

Registration is disabled

Recover Password

Jau turite paskyrą? Prisijungti

„Vilkmergė“ – „Aistės-LSU“: statistikos analizė

  • 2017-10-19
  • Kaunieciams.lt
  • Naujienos

Vakar vykusiose Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) rungtynėse pirmąją pergalę iškovojo Kauno „Aistės-LSU“, išvykoje nugalėjusios Ukmergės „Vilkmergę“ 76:64. Kaip ir po prieš tai buvusių kauniečių rungtynių, taip ir dabar siūlome jums kartu įdėmiau pasklaidyti statistikos suvestinių lapus.

Starto penketo žaidėjų akistata. Klaudija Serkevičiūtė ir Aurimė Rinkevičiūtė: 11 ir 1 taškas, 6 ir 1 rezultatyvus perdavimas, 3 ir 1 perimtas kamuolys, 13 ir 0 naudingumo balų. Karolina Kazočiūnaitė ir Rita Žilinskaitė: 19 ir 10 taškų, 7 ir 5 atkovoti kamuoliai, 0 ir 4 rezultatyvūs perdavimai, 19 ir 12 naudingumo balų. Gintarė Jasiunskaitė ir Martyna Petrėnaitė: 9 ir 21 taškas, 0 ir 8 atkovoti kamuoliai, 2 ir 19 naudingumo balų. Gintarė Paulauskaitė ir Kamilė Berenytė: 12 ir 4 taškai, 4 ir 9 atkovoti kamuoliai, 14 ir -1 naudingumo balas. Akvilė Baronėnaitė ir Karolina Ambotaitė: 9 ir 12 taškų, 14 ir 6 atkovoti kamuoliai, 21 ir 11 naudingumo balų.

Rezultatyviausios žaidėjos pagal kėlinius. Pirmajame kėlinyje daugiausiai taškų į varžovių krepšį įmetė K. Kazočiūnaitė (6 taškai), antrajame – M. Petrėnaitė ir G. Paulauskaitė (8 taškai), trečiajame – G. Jasiunskaitė (4 taškai), o ketvirtajame – K. Ambotaitė (9 taškai).

Daugiausia išmestų metimų. Nugalėtojų gretose daugiausia kartų iniciatyvos ėmėsi K. Serkevičiūtė, mėginusi atakuoti krepšį 13 kartų ir sėkmingai pataikiusi penkiskart. Be to, ji ne tik daug metė pati, bet atliko kone pusę komandos rezultatyvių perdavimų – šešis. „Vilkmergės“ puolimo lydere, be abejo, buvo M. Petrėnaitė, išmetusi 17 metimų ir pataikiusi 8, iš jų – abu mestus tritaškius.

Užrištas krepšys. A. Rinkevičiūtei, K. Berenytei ir Agnetai Kisielienei viso mačo metu niekaip nepavyko suderinti savo taikiklių. A. Rinkevičiūtė prametė abu mestus metimus, A. Kisielienė nepataikė nė karto iš šešių mėginimų, o K. Berenytė laimę mėgino net 12 kartų, bet pataikė tik sykį.

Lemiamos minutės. Šioje statistikos kategorijoje geriausiai atsispindi tos žaidėjos, kurios savo komandai atneša daugiausiai naudos per paskutines dvi mačo minutes ir pratęsimus, jei jų reikia. Taškų skaičiavimas atliekamas taip: (pelnyti taškai + atkovoti kamuoliai + rezultatyvūs perdavimai + perimti kamuoliai + blokai) – ((mesti metimai – pataikyti metimai) + (mestos baudos – pataikytos baudos) + klaidos) + 4 taškai komandos pergalės atveju. Pagal šį koeficientą naudingiausiai paskutiniąsias minutes sužaidė G. Jasiunskaitė ir K. Kazočiūnaitė, abi įmetusios po tritaškį ir taip surinkusios 7 balus.

Švarios rankos. Nors A. Kisielienei ir nesisekė mesti taikliai, ji pasižymėjo kitose aikštelės vietose – ukmergiškė perėmė net keturis kamuolius, o prasižengė tik du kartus.

Pražangos ir jų tipai. Taisyklės šiame mače buvo pažeistos 40 kartų. 12 kartų buvo prasižengta metimo metu, šešis kartus taisyklės pažeistos, trukdant priimti kamuolį, tris kartus žaidėjos prasižengė taktiškai, siekdamos sustabdyti greitas atakas, dar 12 kartų taisyklės pažeistos prieš žaidėją, kontroliuojančią kamuolį, keturiskart krepšininkės buvo neteisios puolime, ir dar trys pražangos užfiksuotos kovoje dėl atšokusio kamuolio arba tik jai pasibaigus.

Muškit, pati nemušiu. Penkios ukmergiškės ir dvi kaunietės išprovokavo daugiau varžovių pražangų, negu kartų prasižengė pačios. Čia pasižymėjo K. Serkevičiūtė (7 išpr. pr., 3 asm. pr.), K. Kazočiūnaitė (5 išpr. pr., 1 asm. pr.), M. Petrėnaitė (6 išpr. pr., 3 asm. pr.), K. Ambotaitė (4 išpr. pr., 3 asm. pr.), K. Berenytė (3 išpr. pr., 1 asm. pr.), Aurelija Putramentaitė (3 išpr. pr., 2 asm. pr.) ir A. Kisielienė (2 išpr. pr., 1 asm. pr.).

Du taškai su pražanga. Nepaisydamos varžovių pražangų, į krepšį po kartą sėkmingai sugebėjo įmesti A. Baronėnaitė ir A. Putramentaitė.

Metimų ir baudų metimų santykis. Helma Vyšniauskaitė ir K. Ambotaitė šiame mače buvo krepšininkės, kurios iš žaidimo metė geresniu procentu, nei nuo baudų metimo linijos. Helma pataikė vienintelį mestą dvitaškį ir vieną baudą iš dviejų, o Karolina iš 9 metimų iš žaidimo pataikė 5 (56 %) bei dvi baudas iš keturių (50 %).

Atvirkštinė kova dėl kamuolių. Keturios žaidėjos įnirtingiau grūmėsi po krepšiu po savo komandos draugių atakų, nei po varžovių metimų. „Vilkmergės“ gretose tai daryti sekėsi K. Ambotaitei (4 iš 6 atkovotų kamuolių), A. Kisielienei (3 iš 4) ir Austėjai Širšinaitytei (2 iš 3). „Aistės-LSU“ čia turi vieną atstovę – Deimantę Žukaitę, kuri puolime nusiėmė vienintelį savo atkovotą kamuolį.

Lenta svarbiau, nei taškai. Dvi Ukmergės komandos atstovės šiose rungtynėse sugriebė daugiau atšokusių kamuolių, nei įmetė taškų. A. Kisielienė ir Olivia Brown atkovojo po 4 kamuolius, nors pelnė atitinkamai 1 ir 3 taškus. Vis dėlto čia pirmuoju numeriu neabejotinai privalo būti įrašyta Kauno klubo vidurio puolėja A. Baronėnaitė, terorizavusi varžoves po krepšiu ir prie 9 taškų sugebėjusi pridėti net 14 atkovotų kamuolių.

Prie pergalės prisidėjo visos. „Aistės-LSU“ gali neabejoti – visos be išimties krepšininkės įnešė savo indėlį į tai, kad skaičius turnyrinėje lentelėje ties pergalių skaičiumi pasikeistų. Tai matyti vien pažvelgus į statistikos protokolą – visos kaunietės pataikė bent jau po vieną metimą. Reikia pripažinti, jog iki panašaus pasiekimo nedaug trūko ir „Vilkmergei“ – be taškų liko tik trumpai aikštelėje pabuvojusi Dovilė Perevičiūtė.

Alvydas Žukauskas, „Aistės-LSU“ informacija

loader
KAUNIEČIAMS.LT NAUJIENLAIŠKIS

Svarbiausios naujienos tiesiai į jūsų el. paštą

Aktualiausios naujienos, renginiai ir svarbiausi įvykiai – vienoje vietoje.

Daugiau naujienų:

Kazlų Rūda veža ir šiemet!

Rugpjūčio 28-osios orų prognozė Kaune: debesuota, bet sausa diena

Žydus apspjovusiam vyrui siūloma apriboti laisvę

Pokyčiai Topolių gatvėje

Rugpjūčio 28-osios horoskopas: trys Zodiako ženklai sulauks gerų žinių

Kaunas: didžioji dalis naujų JAV karių pajėgumų Lietuvą turėtų pasiekti dar šiemet

Aurimas Guoga

Lūžis Irano konflike: kas ten vyksta ir kokia tikėtina atomazga

Dar vieno Kaišiadorių „čekiukininko” byla – teisme

Kolageno papildai sąnariams – milteliai ir kapsulės

Kolagenas sąnariams – ką verta žinoti apie jo vartojimą?

Sodininkų gudrybė, paversianti jūsų kompostą auksu: ko daugelis pamiršta įdėti?

Gyventojams pagal poreikį pristatomas geriamasis vanduo ir sausi maisto daviniai

Kviečia mokinius registruotis į „Airtech“ dronų būrelius

Kėdainių rajono maudyklų vandens tyrimų rezultatai: maudytis visiškai saugu

Kvietimas teikti projektų paraiškas krašto kultūros savitumui išsaugoti

Vasaros pabaigos skonis: japoniški baklažanai su miso padažu

Kauno modernizmas: tautos atgimimo simbolis (video)

Rugsėjo 2–6 dienomis Kėdainiai kviečia švęsti 654-ąjį miesto gimtadienį! (PROGRAMA)

Rugpjūčio 27-osios orai Kaune: numatoma giedra ir maloni šiluma

Rugpjūčio 27-osios horoskopas: dviem ženklams – ypatingų permainų diena

Kaip išlaikyti duoną šviežią visą savaitę: paprasta gudrybė, kurią privalote žinoti

Pakartotiniai tyrimai patvirtino – vanduo tinkamas maudytis visose Elektrėnų savivaldybės stebimose maudyklose

Baigtas svarbus Santakos tilto statybų etapas: plieninė perdanga sujungė upės krantus

Kiniški blyneliai su laiškiniais česnakais (Cong You Bing)

Ruginienė: šiemet nemokamus pietus gaus trečdalis visų mokinių, tam skirta beveik 60 mln. eurų

Prancūzijos literatūros premiją laimėjo šokiruojanti knyga apie Putino privatų gyvenimą

„Luminor“ kasdienės bankininkystės vadovė Aušrinė Mincienė

Pirmasis atlyginimas gali greitai ištirpti: ekspertė pataria, kaip to išvengti

Rugpjūčio 26-osios orai Kaune: diena debesuota, vakare numatoma giedra

ESO vadovas: tris kartus spartesnis elektros linijų kabeliavimas kainuotų 0,5 mlrd. eurų

Dvylika Liudviko Rėzos garso stotelių

Rugpjūčio 26-osios horoskopas: vienam ženklui žvaigždės siunčia perspėjimą

Po gamtinės audros politinė audra

Kanada paskelbė 15–50 proc. atsakomuosius muitus JAV prekėms

Kas vyksta Lietuvos krepšinyje? (Video)

Kai sirena tampa rutina – Ukraina

Marijos Čipkutės paroda „Tai yra mano kūnas“

Baigtas svarbus Santakos tilto statybų etapas

Jaunųjų lyderių forume – lietuvės idėja naujai trenerių kartai

Čyviškas Žiuljenas: kai receptas yra patarimas, o ne Teismo verdiktas

Penki augalai, kurie į namus atneša daugiau nei žalumą: nuo finansinės sėkmės iki ramybės

Kaune preliminariai nuteistas smurtautojas

Nustatytos rugsėjo mėnesio AB „Panevėžio energija“ šilumos ir karšto vandens kainos

Biblioteka kviečia į vasaros skaityklų Kauno parkuose sezono uždarymo renginius

PAGD: pastarąją parą ugniagesiai 101 kartą vyko šalinti vėjo padarinių

Vasaros derliaus bulviniai blynai su cukinija

Ar galima samdyti hakerius savo verslo saugumo testavimui

Projekto „Tvari Lietuva“ laidos vedėjas Paulius Skučas tęsia misiją „Išpakuok Lietuvą“!

Rugpjūčio 25-osios orų prognozė Kaune: debesuota, bet be lietaus

Radikalizmo stebėjimas

Kundrotas

Komunizmas tolerancijos pakuotėje

Rugpjūčio 25-osios horoskopas: trims ženklams žvaigždės žada permainas

Ukraina ir JK pasirašė DI susitarimą: dalinsis mūšio lauko duomenimis

Nausėdienės kalba Ukrainoje

„Bitė“ ryšį atstatė daugiau kaip pusėje elektros netekusių bokštų

Kaip išvalyti žolės dėmes iš džinsų: patarimai, kurie išgelbės jūsų drabužius

Prezidentas į LRT tarybą skiria Meškauskaitę. Valatka siunta, Janutienė džiaugiasi

Foršmakas „čyviškai ir kartu žydiškai“

Jonavos pirminės sveikatos priežiūros centras pacientus pasitinka atsinaujinęs

Skaičiuojami savaitgalio audros nuostoliai

Skelbiamas konkursas „Gražiausios sodybos Elektrėnų seniūnijoje 2026 metais“

Keptos kriauklės su rikotos ir cukinijų įdaru pomidorų padaže

Rugpjūčio 24-osios orai Kaune: numatomas smarkus lietus ir vėsa

Rinktinė pagaliau laimėjo

Britai duos Ukrainai tolimojo nuotolio raketų gamybos technologiją

Zelenskis Nausėda

Lietuva stiprins paramą Ukrainos gynybai 

Rugpjūčio 24-osios horoskopas: žvaigždės perspėja du ženklus

Nausėdienė susitiko su nuo karo nukentėjusiais vaikais

Kas bus Kauno Nacionaliniame dramos teatre?

Kauniečių gudrybė: kaip daržovių likučiai lysvėje derlių padidina kelis kartus

Kauno policija praneša

JOKIŲ TAUTŲ, JOKIŲ SIENŲ

Lietuvos rinktinė neatsilaikė prieš Arizonos studentus

Paminėtos 35-osios Artūro Sakalausko žūties metinės

Kaunas pagerbė Maestro Constantine Orbelian

Vilniuje vyks 17-asis „Velomaratonas“: į gatves išvažiuos tūkstančiai dviračių

P. Korėjos laivas pirmą kartą plaukia į Europą per Arktį

Iranas: valstybės prisijungsiančios prie JAV sankcijų bus laikomos priešėmis

Rugpjūčio 23-iąją Lietuvoje numatoma

Rugpjūčio 23-osios orai Kaune: dieną laukia smarkus lietus ir gūsingas vėjas

Kalendorius

Užsienio istorinių sukakčių kalendorius

Rugpjūčio 23-iosios horoskopas: kai kuriems ženklams – lemtingų pokyčių metas

Jokūbą išgelbėjo Kauno klinikos

Tragiška avarija Jungtinėje Karalystėje: žuvo 2 policijos pareigūnai ir dar 5 žmonės

Lietuvoje atsiras dar 100 naujų paštomatų

Ukrainoje – Vorsklos mūšio įamžinimo monumentas (video)

Stiklainių sterilizavimas: patikrinti būdai, kad konservai nesugestų visą žiemą

Kauno vasara fotografijų galerijoje (foto)

Rugpjūčio 22-osios orai Kaune: laukiama perkūnijos ir stipraus vėjo gūsių

Atnaujintas Čekiškės seniūnijos pastatas

VDU pirmakursių – turiningi įvadinės savaitės renginiai

Rugpjūčio 22-osios horoskopas: vienam ženklui – perspėjimas, o kitam – didžiulė sėkmė

Kaunietis pasidalino, kaip seną pašiūrę pavertė šilta dirbtuve: prireikė vos šimto eurų ir vieno savaitgalio

Dėl laikinų eismo ribojimų

Kauniečių savaitgalį laukia neramūs orai (video)

Meno mokyklų mokinių dailės kūrybinių darbų konkurso „Architekto Vaclovo Michnevičiaus bažnyčios Kaišiadorių vyskupijoje“ parodos pristatymas

Svarbi ir laukta informacija dėl plaukimo pamokų Elektrėnų savivaldybės pradinukams

Globėjų bendruomenė žygiu pasitiko artėjantį rudenį

Į „Verslo alėją” atvyksta Šiukšlių šerifo komanda!

Kvietimas teikti prašymus dėl individualių nuotekų valymo įrenginių įsigijimo dalinio finansavimo

Slyvų klafutis: prancūziškas pusryčių pyragas

Policija nori pokalbio apie pasisavintus pinigus

Kaunas pagerbė Maestro Constantine Orbelian: įteiktas 1-ojo laipsnio Santakos garbės ženklas

Ukrainos atstatymui Taivanas skyrė 5 mln. JAV dolerių

Kazlų Rūda veža ir šiemet!

2026-08-28

Rugpjūčio 28-osios orų prognozė Kaune: debesuota, bet sausa diena

2026-08-28

Žydus apspjovusiam vyrui siūloma apriboti laisvę

2026-08-28

Pokyčiai Topolių gatvėje

2026-08-28

Rugpjūčio 28-osios horoskopas: trys Zodiako ženklai sulauks gerų žinių

2026-08-28

Kaunas: didžioji dalis naujų JAV karių pajėgumų Lietuvą turėtų pasiekti dar šiemet

2026-08-27
Aurimas Guoga

Lūžis Irano konflike: kas ten vyksta ir kokia tikėtina atomazga

2026-08-27

Dar vieno Kaišiadorių „čekiukininko” byla – teisme

2026-08-27
Kolageno papildai sąnariams – milteliai ir kapsulės

Kolagenas sąnariams – ką verta žinoti apie jo vartojimą?

2026-08-27

Sodininkų gudrybė, paversianti jūsų kompostą auksu: ko daugelis pamiršta įdėti?

2026-08-27

Gyventojams pagal poreikį pristatomas geriamasis vanduo ir sausi maisto daviniai

2026-08-27

Kviečia mokinius registruotis į „Airtech“ dronų būrelius

2026-08-27

Kėdainių rajono maudyklų vandens tyrimų rezultatai: maudytis visiškai saugu

2026-08-27

Kvietimas teikti projektų paraiškas krašto kultūros savitumui išsaugoti

2026-08-27

Vasaros pabaigos skonis: japoniški baklažanai su miso padažu

2026-08-27

Kauno modernizmas: tautos atgimimo simbolis (video)

2026-08-27

Rugsėjo 2–6 dienomis Kėdainiai kviečia švęsti 654-ąjį miesto gimtadienį! (PROGRAMA)

2026-08-27

Rugpjūčio 27-osios orai Kaune: numatoma giedra ir maloni šiluma

2026-08-27

Rugpjūčio 27-osios horoskopas: dviem ženklams – ypatingų permainų diena

2026-08-27

Kaip išlaikyti duoną šviežią visą savaitę: paprasta gudrybė, kurią privalote žinoti

2026-08-26

Pakartotiniai tyrimai patvirtino – vanduo tinkamas maudytis visose Elektrėnų savivaldybės stebimose maudyklose

2026-08-26

Baigtas svarbus Santakos tilto statybų etapas: plieninė perdanga sujungė upės krantus

2026-08-26

Kiniški blyneliai su laiškiniais česnakais (Cong You Bing)

2026-08-26

Ruginienė: šiemet nemokamus pietus gaus trečdalis visų mokinių, tam skirta beveik 60 mln. eurų

2026-08-26

Prancūzijos literatūros premiją laimėjo šokiruojanti knyga apie Putino privatų gyvenimą

2026-08-26
„Luminor“ kasdienės bankininkystės vadovė Aušrinė Mincienė

Pirmasis atlyginimas gali greitai ištirpti: ekspertė pataria, kaip to išvengti

2026-08-26

Rugpjūčio 26-osios orai Kaune: diena debesuota, vakare numatoma giedra

2026-08-26

ESO vadovas: tris kartus spartesnis elektros linijų kabeliavimas kainuotų 0,5 mlrd. eurų

2026-08-26

Dvylika Liudviko Rėzos garso stotelių

2026-08-26

Rugpjūčio 26-osios horoskopas: vienam ženklui žvaigždės siunčia perspėjimą

2026-08-26

UAB “Kauniečiams”
Įmonės kodas: 307072731
Įmonės adresas: Betygalos g. 4A, Kaunas
PVM mokėtojo kodas: LT100017557011
Banko sąskaitos nr.: LT717044090113506715

info@kaunieciams.lt
Privatumo politika

Pranešk naujieną!

Pamatėte ar nugirdote kažką įdomaus ar šokiruojančio?
Pasidalinkite šia žinia su portalo skaitytojais.

Pasidalinti žinia

Copyright © 2026 Kauniečiams kasdienės naujienos