Skip to content
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Menu
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Naujienos
  • Visuomenė ir gyvenimas
  • Kultūra
  • Švietimas
  • Verslas
  • Krašto gynyba
  • Video
  • Sportas
Menu Close
  • Naujienos 
    • Naujienos
    • Visuomenė ir gyvenimas
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Verslas
    • Krašto gynyba
    • Video
    • Sportas
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Search for:

Prisijungti

Priminti slaptažodį

Registration is disabled

Recover Password

Jau turite paskyrą? Prisijungti

P.Motiejūnas – apie COVID-19 situaciją Eurolygoje (VIDEO)

  • 2022-01-03
  • Kaunieciams.lt
  • Sportas

Jonas Lekšas, BasketNews žurnalistas

Koronaviruso trikdoma Eurolyga prisiruošė permainoms. Kauno „Žalgirio“ vadovas Paulius Motiejūnas pirmadienį sukvietė į spaudos konferenciją, kur papasakojo apie įvykusį Eurolygos klubų posėdį, skirtą pandemijos valdymui.

„Prieš posėdį pagrindinis klausimas buvo, ar stabdomos pirmenybės. Jos nestabdomos, buvo vieno klubo pasiūlymas toks išsiųstas, bet čia gavosi išpūstas burbulas, – spaudos konferenciją pradėjo P.Motiejūnas. – Rungtynės toliau vyks, diskutavome dėl trumpinamo karantino laiko. Buvo pateikti keli pasiūlymai, per artimiausias 24 valandas klubai turi balsuoti ir manau, kad tik rytoj bus galutinis rezultatas.“

Vienam Eurolygos klubui išreiškus siūlymą laikinai stabdyti Eurolygą, likę klubai turėjo savo argumentus, kodėl taip nedaryti.

„Viską reikia daryti, kad čempionatas vyktų, nes yra numatyti finalo ketvertai, rinktinių langai, nacionaliniai čempionatai. Nemanome, kad situacija yra tokia prasta, jog reikėtų viską sustabdyti“, – kalbėjo P.Motiejūnas.

Pats „Žalgiris“ turi aiškią poziciją – balsuos už saviizoliacijos trumpinimą. Pagal dabartinę Eurolygos tvarką saviizoliacija yra 14 dienų, o pirmadienį ją klubams buvo pasiūlyta trumpinti iki 7–10 dienų.

„Mes už tai, kad mažintų saviizoliacijos laiką. Tai nereiškia, jog bus trumpesnis laikas ir iškart žaidėją mesime į aikštelę, – tikino P.Motiejūnas. – Eurolygą turi griežtą protokolą po prasirgimo – turime testuoti, tikrinti širdį, duoti papildomus fizinius pratimus. Viso to bus laikomasi ir saviizoliacijos trumpinimas labiausiai būtų pritaikytas tiems, kurie nejaučia simptomų arba serga labai lengva forma.“

Vis dėlto net ir sutrumpinus saviizoliacijos laiką iki 7 dienų, abejojama, jog penktadienio mačas Kaune su Pirėjo „Olympiacos“ įvyks.

Šiandien „Olympiacos“ gavo 8 teigiamus COVID-19 atsakymus tarp žaidėjų, o ir klubo gaunama informacija iš Graikijos nenuteikia pozityviai.

„Klausimas, nuo kada sutrumpinta saviizoliacija bus pradėta taikyti. Tai dar vienas klausimas, dėl kurio balsuosime. Bendraujame su „Oly“, laukiame Eurolygos sprendimo, bet mūsų nuotaikos dėl penktadienio rungtynių nėra pozityvios“, – atskleidė Kauno klubo vadovas.

– Jei bus nutarta taip, jog Eurolygos saviizoliacija žaidėjams bus trumpesnė nei dabar galiojanti Lietuvoje (10 dienų), kaip reikės derinti tai? – žurnalistai paklausė P.Motiejūno.
– Girdėjome, jog valdžia irgi peržiūrės dabartinę situaciją. Ne mes vieni būtume tokioje situacijoje, Turkijoje taip pat 10 dienų, Rusijoje – 14. Kalbėtume su institucijomis, ką visada darome, ir prašytume, kad padarytų išimtį. Bet vėl, reikia sulaukti rezultatų, nes gali būti, jog bus taip pat 10 dienų.

– Kaip „Žalgirį“ veikia, kad buvo jau dvejos nukeltos rungtynės?
– Veikia neigiamai. Du akcentai. Vienas – kvailas skrydis į Atėnus, nori žaisti, bet dvi dienas paturistauji. Kitas yra neigiamas poveikis, viskas grūdama į kalendorių, dvigubų savaičių skaičius išauga. Nei laiko treniruotis, nei ruoštis taurei, tikrai esame nepatenkinti, bet žinome realybę.

– Europos šalyse matome apie vis didesnius ribojimus žiūrovams sporto renginiuose. Ką girdite iš mūsų šalies institucijų?
– Matome, jog skaičiai nekyla taip stipriai, kaip kitose šalyse. Laikomės įsikabinę minties, jog neribos žiūrovų. Kol gerai, tol gerai, su institucijomis dabar pernelyg nebendraujame ar kitų reikalavimų turime. Arenoje turėjome patikrinimų po aprašytų įvykių, gavome patikinimą, jog visko laikomasi tvarkingai ir toliau tai darysime. Visus skatiname laikytis tų reikalavimų. Mums būtų labai dideli nuostoliai žaisti be žiūrovų, bet norisi jų dar neskaičiuoti.

– Kokie buvo argumentai to klubo, kuris siūlė stabdyti Eurolygą?
– Yra šalių, kur tikrai labai bloga situacija. Minėjo, jog yra ir nacionaliniai čempionatai sustabdyti dėl protrūkio. Jie žiūri iš savo pusės ir atrodo, kad viskas labai blogai visur. Jiems atrodo, jog viską sustabdžius dviem savaitėms, daug ką išspręstų.

– Kas lėmė atsisveikinimą su Zoranu Dragičiumi ir ar reikėjo sumokėti kompensaciją?
– Kompensacijos nereikėjo mokėti, mes sutaupėme. Abi pusės to norėjo. Tokio lygio žaidėjas kaip Zoranas norėjo daugiau žaisti, mes norėjome geresnių rezultatų. Nei mes, nei jis nebuvo patenkintas, todėl priėjome tokį sprendimą.

– Ar ieškomas papildymas į Z.Dragičiaus vietą?
– Ne, nieko neieškosime.

– Po Evaldo Beržininkaičio atvykimo buvo kalbama apie dar ieškomą vieną trenerių štabo narį. Ar dabar paieškos yra sustojusios?
– Paieškos vyksta, bet kalbame daugiau apie individualių įgūdžių trenerį, kuris nebūtų visada su trenerių štabu. Mes turime 15 žaidėjų ir jiems visada reikia dirbti. Ieškome trenerio, kuris padėtų žaidėjams, kai jiems jo reikia papildomam darbui.

– Prieš tai spaudos konferencijoje sakėte, jog artėjate prie susitarimo su Martinu Schilleriu dėl sutarties nutraukimo. Kokia dabar situacija?
– Kol kas nesusitariame. Atrodo, kad artėjame, bet nesusitariame. Situacija tokia pati, kaip buvo tada.

Užsiprenumeruok naujienas tiesiai į savo el. paštą

Taip nepraleisi svarbiausių naujienų!


Daugiau naujienų:

Atsidarys baseinas Panemunėje

Jubiliejinė „Maisto banko“ akcija

Ką kam žada žvaigždės?

Integracinis futbolo vaikščiojant turnyras „Draugystės taurė 2026”

Samoškaitė

Samoškaitė neigia įtarimus apie LSDP šnipinėjimą

„Žalgiris” skelbia apie bilietus bei dovanas

„Žalgiris“ laimėjo prieš Paryžių

Lapėse surengtas tradicinis velykinis kvadrato turnyras

Sinoptikė: bus giedriau, bet vėsiau

Nausėda pasirengęs prisidėti prie Hormuzo sąsiaurio atidarymo

Netanyahu: Izraelis „dar nebaigė darbo“ prieš „Hezbollah“

Taisyti ar kurti iš naujo? Kaip priimti teisingą sprendimą dėl mobiliųjų aplikacijų kūrimo

Seimo Kultūros komitetas tęs LRT įstatymo pataisų svarstymą

Šeima

Rems šeimas valstybinėmis pensijomis?

Seime norima, kad gydytojai rezidentai dirbtų regionuose

Valdančioji koalicija keisis?

Estijos prezidentas Kaune

Orbanui kritus Slovakija lieka Rusijos pakalike

Skvernelis jau paliečiamas

Trys kvapai, trys erdvės: kaip sukurti dieną pagal aromatus

Tomas Čyvas

Grynieji patikimiau, o vagiama ir internetu

Vengrija

Valatka apie Orbaną

Atsidaro Garliavoje naujas prekybos centras

„YouTube“ sustabdė Trumpą pašiepiančius vaizdo įrašus 

LRT

LRT ieško būdų pateisinti išlaidavimą

Ką kam žada žvaigždės?

Kauno rajonas nutraukia šildymą

Seimas nutars dėl Skvernelio teisinės neliečiamybės panaikinimo

Ar Rusija puls Lietuvą?

Zelenskis ir Meloni žada bendradarbiauti gynyboje ir dronuose

Jubiliejinis Kauno rajono kūdikis – Velykinė dovana šeimai

pinigiukai

Žmonės ima grynus pinigus

Skverneliui ir Starkevičiui gresia kalėjimas

Kaune nauja erdvė aktyviam laisvalaikiui

Ukrainos vėliava

Ukrainos pajėgos kovo mėnesį atgavo beveik 50 km² teritorijos

Šaltibarščiai su lašiša? O galima su silke?

Gyvenimas tarp karo ir taikos: kai Ukrainoje labiausiai reikia ne žodžių, o sprendimų

Pagaliau atsigaus Kauno stotis?

Kaunas dėl Kapčiamiesčio : miškams pavojaus nėra

KTU mokslininkė toliau vadovaus CERN Baltijos šalių grupei

Ką kam žada žvaigždės?

VDU Ugnės Karvelis gimnazija turi naują direktorę

Jungia lietuvius ir ukrainiečius per bendras patirtis

Kaune – strateginės reikšmės Lietuvai objektas

Baigtas ikiteisminis tyrimas dėl Kauno rajone mirusio kūdikio

Kauno rajone automobilis kliudė ir mirtinai sužalojo dviratininkę

Tomas Čyvas ir Vitalijus Balkus

Kiek kainuoja diktatūra? (video)

Už dyzelį valdžia laikinai plėš mažiau

„Vaikų Velykėlės“ Kaune kvietė pažinti šventinį Velykų laikotarpį

Metalo ir medienos įmonės ieško darbuotojų

Nusikaltimai ir nelaimės

Atvykėliams iš Rusijos ir Baltarusijos – jokių išmokų

Prokurorai nori naikinti Skvernelio neliačiamybę

Kam ką žada žvaigždės?

Teismui perduota Kaune apšaudytų troleibusų byla

VDU Botanikos sodo gyventojai

Kultūros ir sporto renginiai Kauno rajone balandžio 13-19 dienomis

Siūloma įpareigoti degalines įrengti elektromobilių įkrovimo stoteles

Kad hidraulika veiktų

KTU mokslininkai sukūrė DI modelį lygumų upių būklei vertinti

Apklausa Vokietijoje: elgesys viešumoje šiurkštesnis

Diplominių darbų už pinigus rašytojams gresia bėdos

Investicijos į atsinaujinančią energetiką atsiperka

Kauno rajone tradicinis veteranų slalomas

Ką kam žada žvaigždės?

Kauno policija informuoja

Ukraina ir Rusija apkaltino viena kitą pažeidus paliaubas

„Mes matėme Viešpatį!“ (Jn 20, 25) Atvelykio sekmadienis

Vengrija

Orbano era baigėsi

Šiauliai „patvarkė” Vilnių (Video)

Vengrijoje rinkimai – išliks Orbanas?

Švedija sulaikė iš Rusijos plaukusį laivą

Prie kontrabandinių cigarečių rastas lavonas dar neatpažintas

Rusija nori kariauti ir žudyti

Prezidentas sveikina šv. Velykų proga

Lietuvos geležinkeliai toliau skaitmeninasi

Premjerė pasveikino stačiatikius ir sentikius Velykų proga

Rusija agresijos per Velykas nenutraukė

KTU parodoje – studento sugrįžimas į tėvo gimtinę 

„Vaikų Velykėlės”

Vilniuje rengiamas „Gyvybės žygis“ Holokausto aukoms atminti

Suomijoje rastas sudužęs dronas ir nesprogusi kovinė galvutė

Kaunas ieško talentų

STT įžvelgė privačių įmonių protegavimą ministerijose

Harris svarsto dalyvauti JAV prezidento rinkimuose

Iranas derasi Pakistane?

Santakos tilto statyba artėja finišo link

Baku viešinti Premjerė mato plačias galimybes

„Žalgiris” laimėjo Belgrade (papildyta)

Apdovanoti iš misijos Kosove grįžę Lietuvos kariai

Šiaurės šalių dienos Kaune

Policija praneša

Kauno rajono seniūnijų projektų rezultatai

KTU mokslininkės apie visuomenės atsparumą

Vaikams norima atimti socialinius tinklus

Tomas Čyvas

Atsiduoti Vėsaitei bus galima, o susimokėti ne

Išteisintas Isoda: dalis čekių galėjo pasiklysti

Ką kam žada žvaigždės?

Raudondvaryje prisistatė futbolo akademijos moterų komanda

Kauno atranka į 2026 metų Tarptautinį skulptūros simpoziumą

Skvernelis turėtų atsisakyti teisinės neliečiamybės?

Kainos: Trumpas ir ajatolos, žalieji ir raudonieji (Video)

Atsidarys baseinas Panemunėje

2026-04-18

Jubiliejinė „Maisto banko“ akcija

2026-04-18

Ką kam žada žvaigždės?

2026-04-18

Integracinis futbolo vaikščiojant turnyras „Draugystės taurė 2026”

2026-04-18
Samoškaitė

Samoškaitė neigia įtarimus apie LSDP šnipinėjimą

2026-04-18

„Žalgiris” skelbia apie bilietus bei dovanas

2026-04-18

„Žalgiris“ laimėjo prieš Paryžių

2026-04-17

Lapėse surengtas tradicinis velykinis kvadrato turnyras

2026-04-17

Sinoptikė: bus giedriau, bet vėsiau

2026-04-17

Nausėda pasirengęs prisidėti prie Hormuzo sąsiaurio atidarymo

2026-04-17

Netanyahu: Izraelis „dar nebaigė darbo“ prieš „Hezbollah“

2026-04-17

Taisyti ar kurti iš naujo? Kaip priimti teisingą sprendimą dėl mobiliųjų aplikacijų kūrimo

2026-04-17

Seimo Kultūros komitetas tęs LRT įstatymo pataisų svarstymą

2026-04-17
Šeima

Rems šeimas valstybinėmis pensijomis?

2026-04-16

Seime norima, kad gydytojai rezidentai dirbtų regionuose

2026-04-16

Valdančioji koalicija keisis?

2026-04-16

Estijos prezidentas Kaune

2026-04-16

Orbanui kritus Slovakija lieka Rusijos pakalike

2026-04-16

Skvernelis jau paliečiamas

2026-04-16

Trys kvapai, trys erdvės: kaip sukurti dieną pagal aromatus

2026-04-16
Tomas Čyvas

Grynieji patikimiau, o vagiama ir internetu

2026-04-16
Vengrija

Valatka apie Orbaną

2026-04-16

Atsidaro Garliavoje naujas prekybos centras

2026-04-16

„YouTube“ sustabdė Trumpą pašiepiančius vaizdo įrašus 

2026-04-16
LRT

LRT ieško būdų pateisinti išlaidavimą

2026-04-16

Ką kam žada žvaigždės?

2026-04-16

Kauno rajonas nutraukia šildymą

2026-04-16

Seimas nutars dėl Skvernelio teisinės neliečiamybės panaikinimo

2026-04-16

Ar Rusija puls Lietuvą?

2026-04-16

Zelenskis ir Meloni žada bendradarbiauti gynyboje ir dronuose

2026-04-15

UAB “Kauniečiams”
Įmonės kodas: 307072731
Įmonės adresas: Betygalos g. 4A, Kaunas
PVM mokėtojo kodas: LT100017557011
Banko sąskaitos nr.: LT717044090113506715

info@kaunieciams.lt
Privatumo politika

Pranešk naujieną!

Pamatėte ar nugirdote kažką įdomaus ar šokiruojančio?
Pasidalinkite šia žinia su portalo skaitytojais.

Pasidalinti žinia

Copyright © 2026 Kauniečiams kasdienės naujienos