Skip to content
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Menu
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Redakcija
  • Kaunas, Kauno rajonas
  • Lietuva
  • Pasaulis
  • Politika
  • Kriminalai
  • Sportas
  • Video
  • Renginiai
  • Grupės
  • Apklausos
  • Horoskopai
Menu Close
  • Naujienos 
    • Redakcija
    • Kaunas, Kauno rajonas
    • Lietuva
    • Pasaulis
    • Politika
    • Kriminalai
    • Sportas
    • Video
  • Sportas
  • Horoskopai
  • Renginiai
  • Apklausos
  • Grupės
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Search for:

Prisijungti

Priminti slaptažodį

Neturite paskyros? Užsiregistruoti

Recover Password

Jau turite paskyrą? Prisijungti

Registruotis

Jau turite paskyrą? Prisijungti

Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose Ignalinos AE pripažinta „Metų darboviete 2021“

  • 2022-01-28
  • Arturas Slepkovas
  • Naujienos
Dalinkitės

2022 01 28

nuotraukos-8.jpg
Sausio 27 d. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose įteikti „Nacionaliniai atsakingo verslo apdovanojimai 2021“ – pagerbtos 17 įmonių, kurios rūpinasi darbuotojų emocine gerove ir kuria jiems palankią aplinką, stiprina ryšius su bendruomenėmis, rūpinasi ir tausoja aplinką bei imasi įvairių inciatyvų, padedančių darbuotojams derinti darbo ir šeimos įsipareigojimus.
Jau tryliktą kartą organizuotame Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo  konkurse VĮ Ignalinos atominė elektrinė pelnė „Metų darbovietės 2021“ apdovanojimą didelių įmonių kategorijoje. Apdovanojimas skirtas už iniciatyvas, skatinančias darbuotojų įsitraukimą ir lojalumą.
„Iššūkiai šiandien. Atsakomybė amžiams. Šiuo Ignalinos AE darbuotojo sukurtu šūkiu vedini kasdien į darbą ateina daugiau nei 1700 IAE darbuotojų, suvokdami savo veiklos svarbą, savo atsakomybę už atliekamą darbą ir jo poveikį ateičiai – būsimoms kartoms. Tai rimtą įsipareigojimą turintys žmonės, kurie visi kartu yra ta bendruomenė, pelniusi „Metų darbovietės 2021“ apdovanojimą. Ši, galbūt daugeliui iki šiol nepažinta bendruomenė, atsakingai atliekamu darbu ir lojalumu darbdaviui, kasdien kuria įtraukią aplinką darbe. Todėl labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad valstybės valdoma įmonė – Ignalinos AE – buvo pastebėta tarp kitų pripažintų Lietuvos darboviečių, kurios savo organizacinę kultūrą suvokia kaip būseną, kurioje gera dirbti visiems. Šis apdovanojimas – didelė paskata tobulėti ir kiekvieną dieną savo atliktais darbais pateisinti gautą vardą“, – atsiimdama apdovanojimą padėkos žodžiais dalinosi Ignalinos AE personalo vadovė Dalia Enkienė.
Įmonė girdi darbuotojų poreikius ir siekia atliepti jų lūkesčius: visiems darbuotojams prieinamos fizinės ir elektroninės pasiūlymų „dėžutės“, kuriomis darbuotojai aktyviai naudojasi, o pasiūlymai analizuojami ir aptariami vadovų susitikimuose. Atrinkti ir įvertinti geriausi darbuotojų sąlygas gerinantys pasiūlymai toliau įgyvendinami, o pasiūlymus pateikę darbuotojai kasmet paskatinami.
Įmonė suteikia papildomas socialines garantijas darbuotojams: papildomos išeitinės išmokos, atsižvelgiant į nepertraukiamą darbo stažą Ignalinos AE; nustatytos papildomos materialinės išmokos dėl ligos ar artimo slaugymo, vaiko gimimo ar įvaikinimo, Ignalinos AE darbuotojo ar artimojo mirties atveju; skiriama visa laisva apmokama diena darbuotojams aukojantiems kraują ar dalyvaujantiems kitose donorystės ir savanorystės veiklose ir kt.
2021 m. įgyvendintas tęstinis darbuotojų įsitraukimą skatinantis projektas „Žmonės, kuriais didžiuojamės“, kurio metu IAE darbuotojai nominavo kolegas „Pozityviausio darbuotojo“, „Labiausiai įsitraukusio darbuotojo“, „Darbuotojo – lyderio“, „Darbuotojo – atradimo“, „Atominės ledi“ ir „Komandinės dvasios“ kategorijose. Darbuotojai nugalėtojai šventinio renginio metu apdovanoti atminimo statulėlėmis bei dovanomis.
Nacionaliniai atsakingo verslo apdovanojimai – nuo 2008 metų vykdoma valstybės institucijų iniciatyva Lietuvoje, kuria siekiama didinti žinomumą apie įmonių socialinės atsakomybės naudą verslui, valstybei ir kiekvienam žmogui bei skatinti šalies įmones diegti veikloje socialinės atsakomybės principus. Nuo 2013 metų apdovanojimus organizuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Ekonomikos ir inovacijų ministerija bei Aplinkos ministerija kartu su socialiniais partneriais.
Plačiau apie „Nacionaliniai atsakingo verslo apdovanojimai 2021“.  
Dovydo Lopetaičio nuotrauka.

Užsiprenumeruok naujienas tiesiai į savo el. paštą

Taip nepraleisi svarbiausių naujienų!


Panašūs straipsniai:

Kaune paminėta Tarptautinė Laimės diena: pristatyta unikali instaliacija „Taikos dronai“

2023-03-21

Seimo narei J. Sejonienei apkaltą inicijavo P. Gražulis

2023-03-21

Lietuvos arbitrų brigada darbuosis Europos futbolo čempionato atrankos rungtynėse

2023-03-21
religijios

Seime vyks tarpreliginė konferencija

2023-03-21

NBA rungtynėse Jutoje – skaudus D. Sabonio ir „Kings“ pralaimėjimas

2023-03-21

G. Landsbergis toliau smaugtų Rusijos atominę pramonę

2023-03-21
balsavimas

Konservatoriai ir socdemai eilinį kartą keičiasi vietomis? (video)

2023-03-20

„CBet“ trejeto nukalta pergalė Šiauliuose sukūrė prarają LKL turnyro lentelėje

2023-03-20

„Elga-Grafaitė-SC Dubysa“ žengė į TOP SPORT vyrų tinklinio čempionato finalą, „Amber-Arlanga“ kelią įpusėjo

2023-03-20

Trijų įvarčių atsilikimą panaikinę „Kauno Žalgirio“ salės futbolininkai žengė į lygos finalą

2023-03-20
Giedre Brazlauskaite.

Regionų atgimimo amžius? Besiplečiantys verslai diktuoja kitokias viešinimosi taisykles

2023-03-20

Užingridų paguodos prizas – Benkunskas

2023-03-20

Dar vienas pokytis Lietuvos futbolo rinktinėje – M. Vorobjovą keičia P. Golubickas

2023-03-20

Galingą dvigubą dublį NBA rungtynėse surinkęs J. Valančiūnas ir „Pelicans“ laimėjo Hjustone

2023-03-20

Ispanijos ACB krepšinio lygoje svarbios lyderių gretose žengiančių lietuvių klubų pergalės

2023-03-19

Panevėžiečiai LKL rungtynėse Kėdainiuose reikalus sutvarkė ketvirtajame kėlinyje

2023-03-19

“Kauno Žalgirio” futbolininkai “Optibet A lygoje” patyrė pirmąją nesėkmę (VIDEO)

2023-03-19

Tarptautinė laimės diena Kaune: besikeičianti laimės sąvoka ir nesuvaidintos akimirkos

2023-03-19

„Žalgirio“ krepšininkai tik ketvirtajame kėlinyje užėmė „Neptūno“ tvirtovę

2023-03-19

27 vietą bendroje pasaulio biatlono taurės įskaitoje užėmęs Vytautas Strolia įvertino sezoną

2023-03-19

NKL aštuntfinalio serijoje “Atletui” nepavyko iškovoti antrosios pergalės

2023-03-19

Favoritėms padus pakutenusios paplūdimio tinklininkės M. Paulikienė ir A. Raupelytė Meksikoje užėmė 9-ąją vietą

2023-03-19

Pirmąją Lietuvos Dinaminės lengvosios atletikos taurę iškovojo Vilnius

2023-03-19

Kauno rajono vietos veiklos grupės teritorijos gyventojų poreikių tyrimas

2023-03-19

Lietuvos atstovės pirmą kartą istorijoje triumfavo Baltijos moterų ledo ritulio čempionate! (VIDEO)

2023-03-19

Jonavos „Vikingai“ žais Futsal A lygos finale

2023-03-19

Monstras: ir vėl NBA rungtynėse dominavęs D. Sabonis vedė „Kings“ į pergalę Vašingtone

2023-03-19

Vietą moterų rankinio čempionato pusfinalyje nulėmė viso sezono įmestų ir praleistų įvarčių santykis

2023-03-19

Dvasinė neregystė – 4 Gavėnios sekmadienis

2023-03-19

Paskutinis kamuolio žongliravimo konkurso etapas įvyko Zapyškyje

2023-03-18




Pamatėte ar nugirdote kažką įdomaus ar šokiruojančio?
Pasidalinkite šia žinia su portalo skaitytojais.


Pasidalinti žinia

Rekvizitai

UAB “Informacinis centras”
Įmonės kodas: 305930633
PVM mokėtojo kodas: LT100014557711
Banko sąskaita: LT897044090102522014

info@kaunieciams.lt
Privatumo politika

Copyright © 2023 Kauniečiams kasdienės naujienos

wpDiscuz