Skip to content
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Menu
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Redakcija
  • Kaunas, Kauno rajonas
  • Lietuva
  • Pasaulis
  • Politika
  • Kriminalai
  • Sportas
  • Video
  • Renginiai
  • Grupės
  • Apklausos
  • Horoskopai
Menu Close
  • Naujienos 
    • Redakcija
    • Kaunas, Kauno rajonas
    • Lietuva
    • Pasaulis
    • Politika
    • Kriminalai
    • Sportas
    • Video
  • Sportas
  • Horoskopai
  • Renginiai
  • Apklausos
  • Grupės
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Search for:

Prisijungti

Priminti slaptažodį

Neturite paskyros? Užsiregistruoti

Recover Password

Jau turite paskyrą? Prisijungti

Registruotis

Jau turite paskyrą? Prisijungti

Čempionai ir prizininkai vos tilpo į salę

  • 2023-01-27
  • Kauno rajono savivaldybės ryšių su visuomene skyrius
  • Kaunas, Kauno rajonas, Kauno rajonas, Kultūra, Sportas
Dalinkitės

Trečiadienį Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje buvo pagerbti Kauno rajoną garsinantys sportininkai – pasaulio ir Europos čempionai, šalies bei tarptautinių turnyrų prizininkai, jų treneriai.

Pernai pakaunės sportininkams dažnai šypsojosi fortūna, todėl apdovanotojų sąrašas buvo ilgas –meras Valerijus Makūnas spaudė rankas daugiau nei šimtui įvairių sporto šakų atstovų.

Jis pastebėjo, kad beveik kiekvienas Kauno rajono miestelis ir seniūnija turi savo sporto žvaigždę. Garliaviškiai – į pasaulio smiginio elitą įsiveržusį Darių Labanauską ir pasaulio profesionalaus bokso čempioną Eimantą Stanionį, neveroniškiai – motociklininką Arūną Gelažninką. Lapėse gyvena Lietuvos ir Europos čempionai broliai Stankūnai. Zapyškiečio Pauliaus Visocko auklėtiniai, svarsčių kilnotojai, irgi neturi sau lygių šalyje ir visoje Europoje.

Kauno rajonui atstovauja daug stiprių sporto klubų. Moterų rankinio komanda „HC „Garliava SM-CASCADA“ – daugkartinės šalies čempionės ir prizininkės, pernai tenkinosi trečia vieta.

FC „Hegelmann“ Optibet A lygos čempionate buvo per plauką nuo medalių ir iškovojo teisę žaisti šių metų Europos UEFA Konferencijos lygos atrankos varžybose. Šio klubo treneriui Andriui Skerlai įteiktas pagrindinis Kauno rajono prizas. Sėkmingai rungtyniavo ir dvi FC „Hegelmann“ moterų komandos, todėl buvo pagerbtas ir šio klubo direktorius, Kauno apskrities futbolo federacijos prezidentas Dainius Šumauskas.

Už krepšinio populiarinimą, vaikų užimtumą ir jaunųjų sportininkų rengimą dar vienas pagrindinis prizas atiteko „Tornado“ krepšinio mokyklai ir jos projektų vadovei Dovilei Kučinskienei.

Penkiolika prizų buvo įteikti įvairių sporto šakų lyderiams. Ant raudonojo kilimo žengė 2022 geriausia Lietuvos jaunoji rankininkė Mantė Voskresenskaja ir jos kolegė, Pasaulio jaunimo rankinio čempionato dalyvė Skirmantė Gečaitė. Vėliau buvo pagerbtas tarptautinių ekstremalaus bėgimo su kliūtimis varžybų nugalėtojas ir prizininkas Dainius Liutkus bei Brazilijoje vykusių Vasaros kurčiųjų žaidynių sidabro medalio laimėtojas rutulio stūmimo sektoriuje Mindaugas Jurkša.

Iš Brazilijos su bronzos medaliais grįžo paplūdimio tinklinio atstovės Birutė Aleknavičiūtė ir Ingrida Milkinaitė. Europos čempionate šios merginos iškovojo vicečempionių titulą.

Pernai ryškiai sužibėjo ir Kauno rajono svarsčių kilnotojai: Kotryna Visockaitė tapo Lietuvos ir Europos čempione, analogiškus titulus pelnė Gabrielė Kuršaitytė ir Matas Čepulis.

Mero padėkos ir prizai įteikti net keturiems kultūristams: Gražvydui Naruševičiui, Mantui Lunskiui, Algimantui Dambrauskui ir Emilijui Kupstaičiui, taip pat petankės atstovams Silvai Tamošiūnienei ir Ričardui Gaškai. Dar kelios dešimtys mažųjų prizų atiteko kitų sporto šakų atstovams.

V.Makūnas dėkojo sportininkams, jų treneriams už Kauno rajono garsinimą ir žadėjo sportui kurti dar palankesnes sąlygas. Per metus Kauno rajono savivaldybės sporto infrastruktūrą papildė keli dideli objektai: Karmėlavoje, Kulautuvoje ir Čekiškėje rekonstruoti stadionai, o Šlienavoje, Kačerginėje ir Zapyškyje pastatytos naujos sporto salės. Vasario pradžioje duris atvers modernizuotas Mastaičių baseinas.

Edmundo Mališausko ir Jonės Kinderytės nuotraukos

 

Užsiprenumeruok naujienas tiesiai į savo el. paštą

Taip nepraleisi svarbiausių naujienų!


Panašūs straipsniai:

balsavimas

Konservatoriai ir socdemai eilinį kartą keičiasi vietomis? (video)

2023-03-20

„CBet“ trejeto nukalta pergalė Šiauliuose sukūrė prarają LKL turnyro lentelėje

2023-03-20

„Elga-Grafaitė-SC Dubysa“ žengė į TOP SPORT vyrų tinklinio čempionato finalą, „Amber-Arlanga“ kelią įpusėjo

2023-03-20

Trijų įvarčių atsilikimą panaikinę „Kauno Žalgirio“ salės futbolininkai žengė į lygos finalą

2023-03-20
Giedre Brazlauskaite.

Regionų atgimimo amžius? Besiplečiantys verslai diktuoja kitokias viešinimosi taisykles

2023-03-20

Užingridų paguodos prizas – Benkunskas

2023-03-20

Dar vienas pokytis Lietuvos futbolo rinktinėje – M. Vorobjovą keičia P. Golubickas

2023-03-20

Galingą dvigubą dublį NBA rungtynėse surinkęs J. Valančiūnas ir „Pelicans“ laimėjo Hjustone

2023-03-20

Ispanijos ACB krepšinio lygoje svarbios lyderių gretose žengiančių lietuvių klubų pergalės

2023-03-19

Panevėžiečiai LKL rungtynėse Kėdainiuose reikalus sutvarkė ketvirtajame kėlinyje

2023-03-19

“Kauno Žalgirio” futbolininkai “Optibet A lygoje” patyrė pirmąją nesėkmę (VIDEO)

2023-03-19

Tarptautinė laimės diena Kaune: besikeičianti laimės sąvoka ir nesuvaidintos akimirkos

2023-03-19

„Žalgirio“ krepšininkai tik ketvirtajame kėlinyje užėmė „Neptūno“ tvirtovę

2023-03-19

27 vietą bendroje pasaulio biatlono taurės įskaitoje užėmęs Vytautas Strolia įvertino sezoną

2023-03-19

NKL aštuntfinalio serijoje “Atletui” nepavyko iškovoti antrosios pergalės

2023-03-19

Favoritėms padus pakutenusios paplūdimio tinklininkės M. Paulikienė ir A. Raupelytė Meksikoje užėmė 9-ąją vietą

2023-03-19

Pirmąją Lietuvos Dinaminės lengvosios atletikos taurę iškovojo Vilnius

2023-03-19

Kauno rajono vietos veiklos grupės teritorijos gyventojų poreikių tyrimas

2023-03-19

Lietuvos atstovės pirmą kartą istorijoje triumfavo Baltijos moterų ledo ritulio čempionate! (VIDEO)

2023-03-19

Jonavos „Vikingai“ žais Futsal A lygos finale

2023-03-19

Monstras: ir vėl NBA rungtynėse dominavęs D. Sabonis vedė „Kings“ į pergalę Vašingtone

2023-03-19

Vietą moterų rankinio čempionato pusfinalyje nulėmė viso sezono įmestų ir praleistų įvarčių santykis

2023-03-19

Dvasinė neregystė – 4 Gavėnios sekmadienis

2023-03-19

Paskutinis kamuolio žongliravimo konkurso etapas įvyko Zapyškyje

2023-03-18

LKL pirmenybėse Prienų klubo staigmena ir šalies čempionų pergalė

2023-03-18

“Hegelmann” futbolininkai “Optibet A lygoje” iškovojo antrą pergalę (VIDEO)

2023-03-18

Kauno fizikas mano, kad žmogus perpras tamsiąją materiją

2023-03-18

Lietuvos treko dviratininkai baigė kovą Egipte

2023-03-18

Į Kauno VDU Botanikos sodą sugrįžo tropiniai drugiai

2023-03-18

Pokyčiai Lietuvos futbolo rinktinės gretose – traumuotą E. Vaitkūną keičia R. Baravykas

2023-03-18




Pamatėte ar nugirdote kažką įdomaus ar šokiruojančio?
Pasidalinkite šia žinia su portalo skaitytojais.


Pasidalinti žinia

Rekvizitai

UAB “Informacinis centras”
Įmonės kodas: 305930633
PVM mokėtojo kodas: LT100014557711
Banko sąskaita: LT897044090102522014

info@kaunieciams.lt
Privatumo politika

Copyright © 2023 Kauniečiams kasdienės naujienos

wpDiscuz