Kauno rajono FC „Hegelmann“ atstovai sulaukė svečių iš Vokietijos, Frankfurto miesto. Praėjusią savaitę Lietuvoje lankėsi ir su mėlynai baltais susitiko “FSV Frankfurt 1899” futbolo klubo sporto direktorius Thomas Brendelis ir marketingo ir komunikacijos direktorius Christianas Sollichas.

“Fußballsportverein Frankfurt 1899 e.V”., paprastai žinomas kaip tiesiog “FSV Frankfurt 1899”, yra Vokietijos futbolo klubas, įsikūręs Frankfurte prie Maino, Bornheimo rajone. Kaip ir daugelis Vokietijos klubų, Frankfurto ekipa turi gilias tradicijas, kurias tęsia jau per 122 metus. Šiuo metu klubas rungtyniauja Pietvakarių regioninėje šalies lygoje (ketvirtas lygmuo).

“FSV Frankfurt 1899” šalyje žinomas klubas dėl savo vaikų ir jaunimo akademijos, kurią lanko rekordinis vaikų skaičius – per 3000 vaikų. Tokiais skaičiais Vokietijoje negali pasigirti nei vienas kitas klubas.

Vokietijos klubo atstovai Kaune aplankė pagrindinio FC „Hegelmann“ partnerio ir klubo steigėjo logistikos įmonės „Hegelmann Transporte“ būstinę, susitiko su futbolo klubo prezidentu Antonu Hegelmannu, bendravo su mėlynai baltų direktoriumi Dainiumi Šumausku, sporto direktoriumi Giedriumi Klevinsku ir marketingo ir komunikacijos vadovu Valdu Knyzeliu.

Susitikimo metu buvo kalbėta apie galimybes klubo treneriams ir administracijos darbuotojams apsikeisti gerosiomis patirtimis, klubo akademijos komandoms sužaisti kontrolines rungtynes ar sudalyvauti vaikų ir jaunimo futbolo turnyruose Vokietijoje ir Lietuvoje.

„Pabendravę su “FSV Frankfurt 1899” klubo atstovais, supratome, jog turime nemažai panašumų. Kalbu apie panašias finansines galimybes įsigyti žaidėjus, administracijos darbuotojų skaičių, aišku didžiausias skirtumas tai stadionas, kurį jie nuomojasi iš Frankfurto miesto valdžios, šis stadionas jiems leidžia per metus suorganizuoti per 100 sporto ir kitokių renginių iš kurių gautos pajamos papildo klubo kišenę. Džiaugiamės iš arčiau susipažinę su vokišku futbolo klubo valdymo modeliu“, – sakė FC „Hegelmann“ direktorius D. Šumauskas.

„Klubo vardu norėtume padėkoti prezidentui A. Hegelmannui už kvietimą ir svetingumą. Vizito Kaune metu susipažinome su vietine kompanija „Hegelmann Transporte“, o tuo pačiu ir 2009 metais įkurtu FC „Hegelmann“ klubu, kuris šiuo metu rungtyniauja A lygoje. Taip pat dėkojame Giedriui Klevinskui ir Dainiui Šumauskui, kurie supažindino mus su sportiniu ir strateginiu klubo valdymu, taip pat marketingo ir komunikacijos vadovui Valdui Knyzeliui, kuris mus informavo apie rinkodarą ir rėmimą. Būtume laimingi, jei ateityje galėtume dar labiau išplėsti tarpusavio santykius ir žinių apsikeitimą pratęsti jau pas mus Frankfurte“, – sakė FSV Frankfurt 1899 klubo sporto direktorius Thomas Brendelis.

Dar viena įdomi detalė, kuri nuo šio sezono susies abu klubus, tai futbolininkas iš Anglijos Kyle‘as Spence‘as, kuris praėjusį sezoną rungtyniavo Kaune, o nuo birželio mėnesio atstovaus Frankfurto klubui.

fchegelmann.com