Skip to content
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Menu
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Redakcija
  • Kaunas, Kauno rajonas
  • Lietuva
  • Pasaulis
  • Politika
  • Finansai
  • Kriminalai
  • Gyvenimas
  • Sportas
  • Video
  • Apklausos
Menu Close
  • Naujienos 
    • Redakcija
    • Kaunas, Kauno rajonas
    • Lietuva
    • Pasaulis
    • Politika
    • Finansai
    • Kriminalai
    • Gyvenimas
    • Sportas
    • Video
    • Apklausos
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Search for:

Prisijungti

Priminti slaptažodį

Neturite paskyros? Užsiregistruoti

Recover Password

Jau turite paskyrą? Prisijungti

Registruotis

Jau turite paskyrą? Prisijungti

Naujas ženklinimas atsiradęs ant dalies pakuočių: ką turėtų žinoti „Maximos“ pirkėjai?

  • 2024-05-01
  • kaunieciams.lt
  • Maistas, Verslas

Didžiausio Lietuvoje prekybos tinklo „Maxima“ pirkėjai galės būti dar tikresni dėl įsigyjamų produktų kokybės. Prekybos tinklas pradėjo bendradarbiauti su vienu pirmaujančių laboratorijų tinklų Vidurio ir Rytų Europoje „J. S. Hamilton“, kuris papildomai tikrins „Maximos“ privataus prekės ženklo „Well Done“ produkcijos kokybę bei atitikimą maisto saugos reikalavimams. Sertifikuotose laboratorijose patikrinti produktai bus ženklinami specialiu „J. S. Hamilton patikrinta kokybė“ ženklu.

 Daugiau užtikrintumo dėl kokybės

„J. S. Hamilton patikrinta kokybė“ ženklas reiškia, kad jį turinčios maisto prekės buvo ištirtos ir atitinka visus Europos Bendrijoje bei Lietuvoje galiojančius maisto saugos ir kokybės kriterijus, kurie yra taikomi konkrečiai prekių grupei.

Tokį ženklą „Maximos“ pirkėjai  jau gali matyti ant daugelio „Well Done“ šviežios mėsos pakuočių. Tai reiškia, kad įsigydami prekybos tinklo privataus prekės ženklo šviežią vištieną, kiaulieną ar jautieną pirkėjai galės būti dar tikresni dėl jos kokybės. Iš viso nauju kokybės ženklu šiuo metu pažymėta iki 30 skirtingų šviežios mėsos produktų. Nuo birželio „J. S. Hamilton“ laboratorijose planuojama tikrinti bei atitinkamai ženklinti ir „Well Done“ pieno produktus – pieną, grietinę, grietinėlę, varškę, sviestą, sūrius.

„Siekiame užtikrinti, kad mūsų parduotuves pasiektų tik visus Lietuvos ir ES maisto saugos bei kokybės reikalavimus atitinkantys produktai. Taikome itin griežtas kokybės kontrolės procedūras ir bendradarbiaujame tik su aukštus kokybės standartus užtikrinančiais tiekėjais. Ypač didelę atsakomybę jaučiame už savo privataus prekės ženklo „Well Done“ produktus, kuriuos renkasi vis daugiau pirkėjų. Dėl to nusprendėme juos papildomai tikrinti „J. S. Hamilton“ laboratorijose. Tikime, kad pripažinto tarptautinio laboratorijų tinklo suteikiamas ženklas padės kokybę vertinantiems pirkėjams lengviau išsirinkti jų lūkesčius atitinkančias prekes, o mums, užtikrinus dar dažnesnius kokybės tikrinimo procesus, jaustis padariusiems viską dėl savo klientų“, – sako „Maximos“ Komunikacijos ir korporatyvinių reikalų departamento vadovė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė.

Anot I. Trakimaitės-Šeškuvienės, pirmiausiai papildomai pradėti tikrinti ir ženklinti temperatūrai bei aplinkos pokyčiams jautrūs produktai. Būtent tokių produktų kokybei pirkėjai paprastai skiria didžiausią dėmesį. Visgi, prekybos tinklo atstovės teigimu, mėsos ir pieno gaminių papildomu tikrinimu apsiriboti neketinama. Ateityje bendradarbiaujant su „J. S. Hamilton“ ketinama pradėti ženklinti ir kitų kategorijų „Well Done“ produktus.

Produktus tirs sertifikuotose laboratorijose

„J.S. Hamilton“ yra viena iš pirmaujančių laboratorijų tinklų įmonių Vidurio ir Rytų Europoje. Grupės laboratorijos yra sertifikuotos pagal ISO/IEC 17025 ir kitus tarptautinius standartus. Grupės įmonės yra daugelio nacionalinių bei tarptautinių organizacijų narės ir teikia aukštos kokybės laboratorinių tyrimų, prekių ir krovinių inspektavimo bei sertifikavimo paslaugas.

„J. S. Hamilton“ laboratorijose atliekami pirminiai tyrimai tinkamumo teikti į rinką sertifikato išdavimui bei reguliarūs papildomi tyrimai maisto saugos ir kokybės kriterijams kontroliuoti. Atsižvelgiant į su konkrečia prekių grupe susijusias rizikas grupės laboratorijų ekspertai taip pat teikia konsultacijas ir rekomendacijas dėl papildomų tyrimų.

„Well Done“ – papildomas tikrinimas ir žymėjimas

 Privatų prekės ženklą „Well Done“ „Maxima“ pristatė praėjusiais metais. Tai yra vienas didžiausių privačių prekės ženklų Baltijos šalyse, apimantis itin platų kasdienių maisto prekių asortimentą – tai rūkytos bei sūdytos žuvies, šviežios ir perdirbtos mėsos produktai, pienas ir jo gaminiai, kiaušiniai, taip pat švieži vaisiai ir daržovės, bakalėja, įvairūs šaldyti produktai. O šiemet pirkėjai galės rinktis iš dar platesnio, mažą kainą ir kokybę užtikrinančio „Well Done“ asortimento, kuris pasipildys 200 naujų prekių.

Šiuo metu „Well Done“ asortimente yra apie 550 produktų įvairiose maisto prekių kategorijose, kurių gamintojų geografija – plati: nuo Baltijos šalių iki Ispanijos ir Italijos. Prekybos tinklas „Maxima“, tesėdamas pažadą pirkėjams ant savo privataus prekės ženklo „Well Done“ gaminių pakuočių  šiemet pradėjo žymėti ir prekės gamintojo pavadinimą – tai leidžia pirkėjams lengviau ir aiškiau atpažinti bei pasirinkti konkrečius „Well Done“ prekės gamintojus.

 

 

Užsiprenumeruok naujienas tiesiai į savo el. paštą

Taip nepraleisi svarbiausių naujienų!


Daugiau naujienų:

Žiniasklaida: bankrutuoja dar vienas restoranas. „Piano Piano” žlugimas

„Sustiprink mūsų tikėjimą!” (Lk 17, 5), 27 eilinis metų sekmadienis

Siūlo palikti galimybę pacientams primokėti už nemedicinines paslaugas

Vyks įspėjamasis kultūros bendruomenės streikas: tikslas – atskirti ministeriją nuo „Nemuno aušros“

Ginče dėl Kauno Čiurlionio koncertų rūmų „Infes“ neturės atlyginti 10 mln. eurų žalos savivaldybei

Stasys Buškevičius. Darbo rinkos ateitis: kaip išsaugoti žmones, o ne tik darbo vietas

Mokytojų diena: už skaičių – žmonės

„Žalgiris” nukovė ir Eurolygos čempionus

Savivaldybės: kitąmet šildymo išlaidų kompensacijoms gali trūkti apie 60 mln. eurų

Prezidentas pasirašė dekretą dėl Adomavičiaus atsistatydinimo

Premjerė: kultūros ministras turi priimti sprendimą palikti pareigas

Dėl asfaltavimo darbų trumpam uždaroma dalis Birželio 23-iosios ir Partizanų gatvių sankirtos

Teismas pradėjo nagrinėti Rupšio dantų implantų bylą: buvęs kariuomenės vadas kaltės nepripažįsta

Kuriasi disleksijos sutrikimą turinčiuosius atstovaujanti asociacija

Du neteisėtai disponavę kvaišalais kauniečiai siunčiami už grotų

Senamiestyje – darbymetis: Rotušės aikštėje iki lapkričio vidurio uždaromas eismas transportui

Dar vienas gaisras Laisvės alėjoje: degė šiukšlės

Kauno ligoninėje mirė susižalojęs vyras

„Žalgiris” įspūdingai pradėjo Eurolygos sezoną

IN MEMORIAM aktorei Milei Šablauskaitei

Nuteistas kelyje Kaunas-Vilnius policininką pražudęs vairuotojas

VSAT: dėl pažeidėją galimai nužudžiusio pareigūno pasisakys teismas

Kremliaus karo ekonomika skurdina Rusijos regionus

Ruginienė: derybinė grupė ieškos sprendimų dėl „aušriečiams“ atitekusios Kultūros ministerijos

Jonavos meras neatvyko į Lobovo bylos posėdį, politikui gresia atvesdinimas

Mokėsi užsieniečių integracijos ypatumų

Tyrimas: draudimas moksleiviams vakarais naudotis išmaniaisiais telefonais gerina miegą ir pasiekimus mokykloje

Siūloma sujungti Nacionalinę sporto agentūrą ir Nacionalinę sporto tarybą: pirmininką skirtų Vyriausybė

Kodėl dalis dešiniųjų pažiūrų visuomenininkų ir žiniasklaidos atstovų įsivaizduoja galintys valdyti visuomenės nuomonę?

Kaune neblaivus vyras pripurškė dujų apsaugos darbuotojui į veidą

Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga atsisako prezidento globos

Kodėl pastolių nuoma tampa išmintingu pasirinkimu?

Lietuvos muziejų asociacija jungiasi prie streikuojančios kultūros bendruomenės

Kaišiadorietiškos linksmybės – pinigingos?

Kauniečiams duris atverė naujas Šilainių baseinas

Spalio mėnesį Kauno senjorų lauks kava ir įdomūs pokalbiai

Pasieniečiai dėl suklastotų dokumentų į Lietuvą neįleido 7 Rusijos piliečių

Sulaikytas galimai prieš moterį smurtavęs Karo policijos pareigūnas

Laisvės alėjoje, kaip įtariama, padegta kavinė

„Ikea“ padegimu kaltinamam jaunuoliui siūloma skirti ketverių metų laisvės atėmimo bausmę

Kultūros ir sporto renginiai Kauno rajone rugsėjo 29 – spalio 5 dienomis

Šakalienė tikisi, kad per artimiausias savaites Seimą pasieks projektai dėl naujo poligono

Trapecinė stogo skarda

Kokia sienų spalva 2025 metais dominuoja Lietuvos interjeruose?

Rūšinė arbata ir kombučia tiesiai iš ūkių

Kam reikalingas renginių organizavimas? Privalumai ir praktika

Odoo verslo valdymo sistema: įgyvendinimas ir pagrindiniai privalumai

Kaip kauniečiai gali pasiruošti artėjančiai žiemai: ekonomiški sprendimai ir dažniausios klaidos

Dažniausios klaidos po antakių permanento procedūros

Virtualių pergalių sezonas: kaip sekti svarbiausius e-sporto įvykius per metus

Kaip protingai išsikeisti valiutą prieš kelionę: Lenkijos zlotas ir Norvegijos krona praktiškai

Leiputė apie naująjį ministrą Adomavičių: tikimės, bent jau nesugadins kultūros sektoriaus

Šmeižtu kaltinti žurnalistai Janutienė, Pauliuvienė ir Jančys lieka išteisinti

Už nepilnamečių tvirkinimą nuteistas Jakštys nesutinka su kalėjime jam skirta skatinimo priemone

Spektaklis „Žemė” – dialogas tarp tautų kultūrų, suvienytas bendro laisvės troškimo

„Kovok šauniąją tikėjimo kovą” (1 Tim 6, 12) 26 eilinis sekmadienis

Kaune socialinės akcijos metu surinkta 30 tonų atliekų

STT: traktorių registro tvarkoje fiksuojamos kyšininkavimo bei papirkimo rizikos

Įstatymo pataisa leis sumažinti PSD įmokų skirtumą tarp dirbančiųjų ir valstybės lėšomis draudžiamų gyventojų

Valentinavičius: politikams žurnalistai objektyvūs tada, kai apie juos gražiai kalba

Tarptautinis paralimpinis komitetas panaikino Rusijos ir Baltarusijos suspendavimą

Antarktidos paslaptys: tirpstantis ledas ir netikėti prieaugiai

Prano Mažylio gimdymo namai Kaune užveria duris: nutrūkusi istorinė gija demografinės katastrofos akivaizdoje

Palangos meras: savaitgalį vyksiančiame Čiurlionio renginyje naujasis kultūros ministras nepageidaujamas

Prie URM – Palestinos rėmėjų piketas: reikalauja apsaugoti į Gazą plaukiančią flotilę

Vytauto parke atverta atnaujinta Kauno Miko Petrausko scenos menų mokykla

„Aušriečiai“ ištrynė „Facebook“ įrašą, kuriame kritikavo kultūrininkų protesto dalyvius

Kibernetinis saugumas šiandien: praktiška informacija įmonių vadovams

Adomavičiui tapus ministru, atsistatydina Literatūros taryba: jaučiamės apgauti ir pažeminti

Iniciatyvos Kaunui: bėgimo renginys išaugęs į sporto šventę

Menininkams atsiribojant nuo Prezidentūros, Nausėdos patarėjas sako – vykstantys procesai niekam nėra malonūs

Lietuvoje atvertas dar vienas dronų mokymų centras „Airtech“

Nuo kitų mokslo metų pirmąja užsienio kalba moksleiviai galės rinktis ispanų

Prie Prezidentūros kultūros bendruomenė protestuos dėl Adomavičiaus paskyrimo ministru

Stanislovas Buškevičius. Palestinos pripažinimas: iš idėjos ar iš baimės?

Vidmantas Janulevičius. Dronų siena: naujo karo ekonomika ir Lietuvos atsakomybė

Kaune ant tilto išsiliejus degalams, uždaroma viena eismo juosta

Ministro patarėja: statome tvoras, bet nesprendžiame problemų – kodėl kalėjimų sistema neveikia

Tarptautinis festivalis „Baltų raštai 2025“: ieškant savosios Laimės

Adomavičius ramina protestuoti pasirengusią kultūros bendruomenę: dėsiu visas pastangas atrasti konsensusą

Kaune siūlomas sprendimas parkavimo chaosui prieš didžiuosius metų renginius

Ar visi žmonės gali pasiimti kreditą internetu?

Vytautas Radžvilas apie tikrąsias Nacionaliniame susivienijime vykstančio vidaus konflikto priežastis

Robertas Kaunas siūlo svarstyti padangų depozito sistemą: „Naudotų padangų kalnai rodo, kad dabartinė tvarka neveikia“

„Čekiukų“ byloje teisiamas Kaišiadorių meras Čėsna: kaltės nepripažįstu, ginsimės teisme

Užimtumo tarnyba fiksuoja Kauno regione augantį medicinos darbuotojų poreikį

Kabišaitis: algų padidinimas nepadėjo pritraukti naujų teisėjų

Nausėda apie „aušriečių“ kandidatą į ministrus: man svarbu suprasti, ar žmogus savyje turi kultūros geną

Teismas skelbia nuosprendį riaušių prie Seimo byloje: Kandrotui-Celofanui skirti ketveri metai nelaisvės

Baltų vienybės diena – daugiau nei tik kalendoriaus data

Renginių scena, kur Kaunas atsiveria iš naujo

Žurnalistų profesionalų asociacija kreipėsi į generalinę prokurorę: piktinasi darbo metodais

Ąžuolyno bibliotekos istorija atsiveria visuomenei

„Nemuno aušra“ iš socialdemokratų perims Kultūros ministerijos portfelį

„Negalite tarnauti Dievui ir Mamonai” (Lk 16, 13) 25 eilinis sekmadienis

Skaudi žinia: mirė architektas Audrys Karalius

Seime – naujas siūlymas dėl pamokų lytiškumo temomis

Paskirtoji kultūros ministrė: priemonių planas dėl kovos su dezinformacija turėtų būti parengtas iki gruodžio

Trumpas teigia, kad neigiamas jo nušvietimas žiniasklaidoje yra „neteisėtas“

Kaune, iš buto, pavogti suvenyrai, drabužiai ir 10 tūkst. eurų

Sinoptikė: savaitgalį į Lietuvą sugrįš vasariški orai

Vytauto parke įsibėgėja istorinio Kurhauzo atnaujinimas

Žiniasklaida: bankrutuoja dar vienas restoranas. „Piano Piano” žlugimas

2025-10-05

„Sustiprink mūsų tikėjimą!” (Lk 17, 5), 27 eilinis metų sekmadienis

2025-10-05

Siūlo palikti galimybę pacientams primokėti už nemedicinines paslaugas

2025-10-05

Vyks įspėjamasis kultūros bendruomenės streikas: tikslas – atskirti ministeriją nuo „Nemuno aušros“

2025-10-05

Ginče dėl Kauno Čiurlionio koncertų rūmų „Infes“ neturės atlyginti 10 mln. eurų žalos savivaldybei

2025-10-04

Stasys Buškevičius. Darbo rinkos ateitis: kaip išsaugoti žmones, o ne tik darbo vietas

2025-10-04

Mokytojų diena: už skaičių – žmonės

2025-10-04

„Žalgiris” nukovė ir Eurolygos čempionus

2025-10-04

Savivaldybės: kitąmet šildymo išlaidų kompensacijoms gali trūkti apie 60 mln. eurų

2025-10-04

Prezidentas pasirašė dekretą dėl Adomavičiaus atsistatydinimo

2025-10-03

Premjerė: kultūros ministras turi priimti sprendimą palikti pareigas

2025-10-03

Dėl asfaltavimo darbų trumpam uždaroma dalis Birželio 23-iosios ir Partizanų gatvių sankirtos

2025-10-03

Teismas pradėjo nagrinėti Rupšio dantų implantų bylą: buvęs kariuomenės vadas kaltės nepripažįsta

2025-10-03

Kuriasi disleksijos sutrikimą turinčiuosius atstovaujanti asociacija

2025-10-03

Du neteisėtai disponavę kvaišalais kauniečiai siunčiami už grotų

2025-10-03

Senamiestyje – darbymetis: Rotušės aikštėje iki lapkričio vidurio uždaromas eismas transportui

2025-10-03

Dar vienas gaisras Laisvės alėjoje: degė šiukšlės

2025-10-03

Kauno ligoninėje mirė susižalojęs vyras

2025-10-03

„Žalgiris” įspūdingai pradėjo Eurolygos sezoną

2025-10-02

IN MEMORIAM aktorei Milei Šablauskaitei

2025-10-02

Nuteistas kelyje Kaunas-Vilnius policininką pražudęs vairuotojas

2025-10-02

VSAT: dėl pažeidėją galimai nužudžiusio pareigūno pasisakys teismas

2025-10-02

Kremliaus karo ekonomika skurdina Rusijos regionus

2025-10-01

Ruginienė: derybinė grupė ieškos sprendimų dėl „aušriečiams“ atitekusios Kultūros ministerijos

2025-10-01

Jonavos meras neatvyko į Lobovo bylos posėdį, politikui gresia atvesdinimas

2025-10-01

Mokėsi užsieniečių integracijos ypatumų

2025-10-01

Tyrimas: draudimas moksleiviams vakarais naudotis išmaniaisiais telefonais gerina miegą ir pasiekimus mokykloje

2025-10-01

Siūloma sujungti Nacionalinę sporto agentūrą ir Nacionalinę sporto tarybą: pirmininką skirtų Vyriausybė

2025-10-01

Kodėl dalis dešiniųjų pažiūrų visuomenininkų ir žiniasklaidos atstovų įsivaizduoja galintys valdyti visuomenės nuomonę?

2025-10-01

Kaune neblaivus vyras pripurškė dujų apsaugos darbuotojui į veidą

2025-10-01

UAB “Kauniečiams”
Įmonės kodas: 307072731
PVM mokėtojo kodas: LT100017557011
Banko sąskaitos nr.: LT717044090113506715

info@kaunieciams.lt
Privatumo politika

Pranešk naujieną!

Pamatėte ar nugirdote kažką įdomaus ar šokiruojančio?
Pasidalinkite šia žinia su portalo skaitytojais.

Pasidalinti žinia

Copyright © 2025 Kauniečiams kasdienės naujienos