Skip to content
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Menu
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Naujienos
  • Visuomenė ir gyvenimas
  • Kultūra
  • Švietimas
  • Verslas
  • Krašto gynyba
  • Video
  • Sportas
Menu Close
  • Naujienos 
    • Naujienos
    • Visuomenė ir gyvenimas
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Verslas
    • Krašto gynyba
    • Video
    • Sportas
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Search for:

Prisijungti

Priminti slaptažodį

Registration is disabled

Recover Password

Jau turite paskyrą? Prisijungti

Geriausi Baltijos šalių plento dviratininkai rinksis Alytuje

  • 2023-06-15
  • Vytautas Krajašas
  • Sportas

Birželio 22-25 dienomis Alytus taps Lietuvos dviračių sostine – Dzūkijos sostinėje ir jos apylinkėse rengiamas Baltijos dviračių plento grupinių lenktynių čempionatas, o jo išvakarėse vyks Lietuvos plento čempionato asmeninės lenktynės laikui.

Trečius metus iš eilės organizuojamame Baltijos čempionate turėtų dalyvauti apie 500 dviratininkų – jauniai (17-18 m.), jaunimas (19-22 m.), elito grupės atstovai, veteranai ir mėgėjai. Varžybose paaiškės ne tik Baltijos, bet ir Estijos, Latvijos bei Lietuvos grupinių lenktynių čempionai. Pernai toks renginys vyko Kuldygoje (Latvija), o užpernai – Valgoje (Estija).

Dalyvauti čempionate jau užsiregistravo aukščiausio lygio tarptautinėse lenktynėse dalyvaujantys lietuvis Ignatas Konovalovas („Groupama – FDJ“, Prancūzija) ir latviai Toms Skujinš („Trek – Segafredo“, JAV) bei Krists Neilands („Israel – Premier Tech“, Izraelis).  Tarp dalyvių bus ir 2021 m. Europos čempionato prizininkė, penkiskart Lietuvos čempionė ir Tokijo olimpinių žaidynių dalyvė Rasa Leleivytė („Aromitalia – Basso Bikes – Vaiano“), 2015 n. pasaulio dviračių plento čempionato prizininkas, „Tour de France“ ir „Giro d‘Italia“ lenktynių etapų nugalėtojas Ramūnas Navardauskas („Voltas – Madaris Cycling Team“), 2022 m. Baltijos ir Lietuvos čempionas Venantas Lašinis („Kaunas Cycling Team“).

Į čempionatą atvyksta Europos dviračių sporto sąjungos (UEC) prezidentas ir Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) viceprezidentas Enrico Della Casa.

Baltijos čempionato prizų fondą sudaro 5000 eurų. Per tris dienas iš viso vyks septynerios Baltijos pirmenybių lenktynės.

Prnai Baltijos čempionų titulus moterų ir vyrų elito grupėse iškovojo Lietuvos dviratininkai – R. Leleivytė ir V. Lašinis, o užpernai – lietuvė Inga Češulienė ir latvis T. Skujinš.

„Tai bus didžiausias mūsų šių metų renginys. Į Alytų iš trijų šalių atvyks apie 800 dviračių sporto atstovų – dviratininkų, trenerių, aptarnaujančio personalo, teisėjų, organizatorių. Laukia nemažas iššūkis. Svarbiausia bus užtikrinti varžybų dalyvių saugumą. Tai padaryti mums padės policijos ekipažai, motociklininkai. Tikimės, kad su vietos dviračių sporto entuziastais pavyks sklandžiai surengti varžybas ir visi dalyviai bei svečiai išsiveš geriausius įspūdžius. Kviečiame stebėti lenktynes, palaikyti dviratininkus. Renginio metu bus eismo ribojimų, todėl prašome eismo dalyvių būti supratingiems ir dėmesingiems, rinktis kitus maršrutus, stebėti kelio ženklus“, – sakė pagrindinės varžybų organizatorės Lietuvos dviračių sporto federacijos (LDSF) generalinis sekretorius Arnoldas Valiauga.

Lietuvos čempionato asmeninės lenktynės laikui vyks birželio 22 d. (ketvirtadienis), nuo 14.00 val. Startas ir finišas – Pirmojo Alytaus istorinėje aikštėje (A. Juozapavičiaus g. 42). Lenktynės rengiamos A. Juozapavičiaus g. ir kelyje Nr. 220 Alytus – Pivašiūnai. Vyrų elito grupės atstovai važiuos 30 km, moterų elito grupės atstovės, jaunimas (vaikinai ir merginos), jauniai, jaunės – 20 km, o veteranai (visos amžiaus grupės) – 15 km.

Birželio 23 d. (penktadienis) prasidės Baltijos čempionato grupinės lenktynės. Startas ir finišas – prie Alytaus m. savivaldybės (S. Dariaus ir S. Girėno g.). Pirmąją varžybų dieną 15.30 val. vyks jaunimo vaikinų lenktynės (114,1 km).

Birželio 24 d. (šeštadienis) 10.00 val. rengiamos 50-64 m. veteranų (64,1 km), 12.30 val. – 30-49 m. veteranų ir mėgėjų (106,4 km), 15.00 val. – 65 m. ir vyresnių veteranų bei 50 m. ir vyresnių veteranių (28,2 km), o 16.30 val. – jaunių vaikinų (106,4 km) lenktynės.

Birželio 25 d. (sekmadienis) 10.00 val. vyks moterų elito, jaunių merginų, 30-49 m.veteranių ir mėgėjų (106,4 km), o 13.00 val. – vyrų elito (162,8 km) lenktynės.

Registracija į Lietuvos čempionato asmenines lenktynes laikui vyksta iki birželio 19 d. 24.00 val., o į Baltijos čempionato grupines lenktynes – iki birželio 20 d. 24.00 val.

Dvejos sekmadienio lenktynės bus transliuojamos „Delfi TV“ kanalu ir dideliame ekrane prie Alytaus m. savivaldybės.

Dėl varžybų dalyje Alytaus gatvių bus ribojamas arba uždaromas eismas. Varžybų trasa mieste (mažasis ratas) drieksis S. Dariaus ir S. Girėno, J. Basanavičiaus, Maironio, Birutės, Pulko, Kauno, A. Jonyno, Putinų, Dovainiškių, Normandijos-Nemuno, A. Juozapavičiaus, Lelijų gatvėmis ir Alyvų taku. Įveikdami didįjį ratą dviratininkai važiuos pro Džūkijos sodus, Vaisodžius, Raižius, Butrimonis, Kedonis, Skraičionis, Takniškius ir Alytaus kaimą.

Užsiprenumeruok naujienas tiesiai į savo el. paštą

Taip nepraleisi svarbiausių naujienų!


Daugiau naujienų:

K. Starkevičius atsisako Seimo nario mandato

Neveronių moksleiviai vyko į Reikjaviką palaikyti krepšinio rinktinės

VSD teigia, kad Irano remiamų išpuolių tikimybė Lietuvoje yra maža

Vilniaus ir Lietuvos stačiatikių vyskupija išlieka priklausoma nuo Maskvos patriarchato

Rusija ketina tęsti diversijas Europoje

Savivaldai perduodama virš 800 tūkst. hektarų žemės

Bartoševičius sako, kad jis nekaltas

Teismas dar trims mėnesiams pratęsė suėmimą merginų nužudymais Kaune įtariamam Mikutavičiui

Azerbaidžano prezidentas pažadėjo atkeršyti už „teroristinę“ Irano dronų ataką

Maskva teigia, kad Teheranas neprašė Rusijos karinės paramos

Budrys: Irano veiksmai kelia grėsmę tarptautiniam stabilumui

Žvejų mėgėjų dėmesiui – atnaujinta „eLaimikis“ programėlė 

„Ąžuolynas“ Gorbulskio dainas Kaune pristatys naujai

Tomas Čyvas

Kuo pavojinga „Teisėjų byla“? (I)

Stasys Buškevičius

Stasys Buškevičius. Kodėl Trumpo karinė operacija Irane gali iš tiesų būti sėkminga

Du dainuojantys žmonės

Auksiniais scenos kryžiais apdovanotas LNDT spektaklis – Kaune

Gynybos obligacijų išplatinta už 49,3 mln. eurų

T. Juška: „Jaunimo pirmenybėse matau daugiau laisvumo“

Muziejinėms vertybėms saugykla Rumšiškėse

Nemuno krantinė Žemuosiuose Šančiuose – pokyčiai

Kodėl Rusija negina Irano?

„Tele2“ ir „Pildyk“ apie ryšius su karu

Lietuvos verslas telkiasi Ukrainoje

Brazdeikis

Lietuviai užtikrintai aplošė islandus

„Delfi“ vasarį lenkė konkurentus pagal visus sutartus rinkos matavimo rodiklius

„Klausykite jo!“ (Mt 17, 5) II Gavėnios sekmadienis

Budrys su ES užsienio reikalų ministrais aptars situaciją Artimuosiuose Rytuose

Iš 95 nuteistųjų iki gyvos galvos, 23 jau sulaukė terminuotos bausmės

Kauno rajone apiplėštas kelyje padėti sustojęs vyras

Startuoja centralizuotas priėmimas į 24 savivaldybių ugdymo įstaigas

Oficialu: kruvinasis Irano diktatorius – nukautas

Kauno rajono gyventojai galės gauti kompensacijas už biologinio valymo įrenginius

Lietuvai „Eurovizijoje“ šiais metais atstovaus Lion Ceccah

Vyriausybė nemano, kad aplinkosaugininkai turėtų tikrinti automobilius dėl taršos

Irano lyderis slepiasi nuo Izraelio atakų

Izraelis smogė Iranui

Kaip išmatuoti Facebook reklamos grąžą (ROAS)?

Potvynis? Kas bus?

Volando veidrodis JAV Kongrese

Kauno rajono vietos veiklos grupė (Kauno r. VVG) kviečia teikti paraiškas vietos projektams pagal Kauno r. VVG 2024–2029 m. vietos plėtros strategijos Kvietimą Nr. 5, Kvietimą Nr. 6 ir Kvietimą Nr. 7.

Kaune didžiausi objektai statomi išskirtinai už gyventojų pinigus

Kauno rajone nauja vicemerė

Kauno „Žalgiris” laimėjo po dviejų pratęsimų (video)

Elektroninis parašas nekilnojamojo turto sandoriuose: pirkimo-pardavimo sutartys ir įgaliojimai

Jaunimo linijos savanoriai stovintys greta

„Jaunimo linija“ kviečia savanoriauti: patirtis, kuri lieka visam gyvenimui

Kultūros ir sporto renginiai Kauno rajone vasario 24-28 dienomis

„Tiche 3×3“ čempionato kovos atkeliavo į Kauno rajoną

Rusijos geležinkeliai susiduria su ekonominiais sunkumais

Neringos tarybos narė Berletaitė netenka mandato

Teisėsauga nepradės tyrimo dėl Seimo pirmininku apsimetinėjusio Žukausko

Didžiausioje Lietuvoje vadovų konferencijoje EBIT dalyvaus buvęs Lenkijos prezidentas Duda

Macronas ragina ES didinti spaudimą Rusijai

Skvernelis iš partijos nesitrauks, toliau vadovaus demokratams „Vardan Lietuvos“

V. Bakas priėmė principinį sprendimą: traukiasi iš Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“

Naujiratai.lt – projektas, kuris padeda išsirinkti „naujus ratus“

Olekas ragina susigrąžinti virš 100 tūkst. emigrantų

Trumpas nesupranta, kodėl Iranas dar nekapituliavo

Seimo „valstiečiai” nori daugiau padėjėjų

Pakistanas surengė oro atakas Afganistane: dešimtys žmonių žuvo

Stasys Buškevičius

Stasys Buškevičius. Vasaris prieš šimtą metų: Lietuva – ta pati?

„Žmogus gyvas ne viena duona“ (Mt 4, 4) I Gavėnios sekmadienis

Aukščiausiasis Teismas nagrinėja psichiatro Alekseičiko Kironovo atleidimo iš darbo bylą

Paramos akcijai „Radarom“ jau paaukota daugiau nei 1,9 mln. eurų

Nepartiniai ministrai į LSDP nesiveržia

Kaune pavogtas automobilis, nuostolis – 25 tūkst. eurų

Rusijos Tatarstaną atakuoja bepiločiai orlaiviai

Iš Lietuvos žurnalistų sąjungos pasitraukė Rytis Zemkauskas

Žuvų taukai: kaip vartoti, kiek reikia ir kaip išsirinkti?

Lakštinės veido kaukės: gražesnė ir sveikesnė oda vos per 20 minučių

Kai sėkmė tampa spąstais: Jūsų prekių ženklas tampa bendriniu

Kaip iškepti purius ir maistingus varškėčius – gudrybės, kurios padės sutaupyti ir pagerinti skonį

Pagerbti Nacionalinės Jono Basanavičiaus premijos laureatai

Tomas Čyvas

Internetu pavogti galima daugiau nei grynaisiais

Kaunas atstatys Evangelikų reformatų bažnyčios bokštą

„Ryto” tikslas – tapti „NBA Europe” dalimi

Teismui perduota byla dėl kvaišalų gabenimo į Lietuvą

Prezidentas norėtų laipsniškai atstatyti diplomatinius santykius su Kinija

Andrius Kupčinskas: kelio į Alytų rekonstrukcija vėluoja daugiau nei metus

R. Kaunas: sieksime, kad būtų galimybė balionus numušti 5–6 kilometrų aukštyje

Vyriausybė pritaria, kad didėtų baudos už atsisakymą teikti informaciją žurnalistams

Su rusais susitarti dėl taikos nepavyksta

Isodos „čekiukų“ byloje prašoma atlikti įrodymų tyrimą

Advokatė: Filipavičius yra išreiškęs apgailestavimą dėl nusikaltimų prieš moteris

Vaitiekūnas atleidžia finansų ministerijos kanclerį Šimą

Vilkijos krašte laisvė švenčiama drauge

Kalėjimų tarnybos vadovas: kalbėti apie subkultūros panaikinimą įkalinimo įstaigose būtų naivu

Paluckas apsilankė STT

Skvernelis antradienį atvyks apklausai į STT

Nausėda neplanuoja dalyvauti Knygų mugėje

Išsaugoti tai, kas dar liko: Kauno benediktinės telkia bendruomenę dokumentiniam filmui

Lietuva švenčia 108-ąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines

Šalies vadovai sveikina Lietuvą valstybės atkūrimo dienos proga

Vokiečių kalbos populiarinimui būtini struktūriniai pokyčiai

Finansiniais nusikaltimais įtariamas Germanas paleistas iš Kauno kalėjimo

Garliavos apylinkėse įrengtos stirnų šėrimo vietos

Švęskime Vasario 16-ąją Kauno rajone!

Siekiama užkirsti kelią krantų erozijai

„Laimingi, kas laikosi jo įsakų“ (Ps 119, 2) VI eilinis sekmadienis

Advokatas: Jasučio byla apibrėžė ribas tarp darbo santykių ir paslaugų teisinių santykių

Kasčiūnas apie korupcinį skandalą: tai tektoninis lūžis šalies politiniame gyvenime

Šventinėmis dienomis dalis Lietuvos pašto skyrių nedirbs

Stasys Buškevičius

Stasys Buškevičius. Kaip sukurti miesto „sielą”

K. Starkevičius atsisako Seimo nario mandato

2026-03-06

Neveronių moksleiviai vyko į Reikjaviką palaikyti krepšinio rinktinės

2026-03-06

VSD teigia, kad Irano remiamų išpuolių tikimybė Lietuvoje yra maža

2026-03-06

Vilniaus ir Lietuvos stačiatikių vyskupija išlieka priklausoma nuo Maskvos patriarchato

2026-03-06

Rusija ketina tęsti diversijas Europoje

2026-03-06

Savivaldai perduodama virš 800 tūkst. hektarų žemės

2026-03-05

Bartoševičius sako, kad jis nekaltas

2026-03-05

Teismas dar trims mėnesiams pratęsė suėmimą merginų nužudymais Kaune įtariamam Mikutavičiui

2026-03-05

Azerbaidžano prezidentas pažadėjo atkeršyti už „teroristinę“ Irano dronų ataką

2026-03-05

Maskva teigia, kad Teheranas neprašė Rusijos karinės paramos

2026-03-05

Budrys: Irano veiksmai kelia grėsmę tarptautiniam stabilumui

2026-03-05

Žvejų mėgėjų dėmesiui – atnaujinta „eLaimikis“ programėlė 

2026-03-05

„Ąžuolynas“ Gorbulskio dainas Kaune pristatys naujai

2026-03-05
Tomas Čyvas

Kuo pavojinga „Teisėjų byla“? (I)

2026-03-04
Stasys Buškevičius

Stasys Buškevičius. Kodėl Trumpo karinė operacija Irane gali iš tiesų būti sėkminga

2026-03-04
Du dainuojantys žmonės

Auksiniais scenos kryžiais apdovanotas LNDT spektaklis – Kaune

2026-03-04

Gynybos obligacijų išplatinta už 49,3 mln. eurų

2026-03-03

T. Juška: „Jaunimo pirmenybėse matau daugiau laisvumo“

2026-03-03

Muziejinėms vertybėms saugykla Rumšiškėse

2026-03-03

Nemuno krantinė Žemuosiuose Šančiuose – pokyčiai

2026-03-03

Kodėl Rusija negina Irano?

2026-03-03

„Tele2“ ir „Pildyk“ apie ryšius su karu

2026-03-03

Lietuvos verslas telkiasi Ukrainoje

2026-03-03
Brazdeikis

Lietuviai užtikrintai aplošė islandus

2026-03-03

„Delfi“ vasarį lenkė konkurentus pagal visus sutartus rinkos matavimo rodiklius

2026-03-02

„Klausykite jo!“ (Mt 17, 5) II Gavėnios sekmadienis

2026-03-01

Budrys su ES užsienio reikalų ministrais aptars situaciją Artimuosiuose Rytuose

2026-03-01

Iš 95 nuteistųjų iki gyvos galvos, 23 jau sulaukė terminuotos bausmės

2026-03-01

Kauno rajone apiplėštas kelyje padėti sustojęs vyras

2026-03-01

Startuoja centralizuotas priėmimas į 24 savivaldybių ugdymo įstaigas

2026-03-01

UAB “Kauniečiams”
Įmonės kodas: 307072731
Įmonės adresas: Betygalos g. 4A, Kaunas
PVM mokėtojo kodas: LT100017557011
Banko sąskaitos nr.: LT717044090113506715

info@kaunieciams.lt
Privatumo politika

Pranešk naujieną!

Pamatėte ar nugirdote kažką įdomaus ar šokiruojančio?
Pasidalinkite šia žinia su portalo skaitytojais.

Pasidalinti žinia

Copyright © 2026 Kauniečiams kasdienės naujienos