Skip to content
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Menu
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Redakcija
  • Kaunas, Kauno rajonas
  • Lietuva
  • Pasaulis
  • Politika
  • Finansai
  • Kriminalai
  • Gyvenimas
  • Sportas
  • Video
  • Apklausos
Menu Close
  • Naujienos 
    • Redakcija
    • Kaunas, Kauno rajonas
    • Lietuva
    • Pasaulis
    • Politika
    • Finansai
    • Kriminalai
    • Gyvenimas
    • Sportas
    • Video
    • Apklausos
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Search for:

Prisijungti

Priminti slaptažodį

Neturite paskyros? Užsiregistruoti

Recover Password

Jau turite paskyrą? Prisijungti

Registruotis

Jau turite paskyrą? Prisijungti

Duomenų mokslininkas M. Lukauskas: šioje srityje visada jautiesi tarsi mokinys

  • 2022-08-02
  • kaunieciams.lt
  • Kaunas, Kauno rajonas, Miestas, Mokslas

Sparčiai augant duomenų kiekiui ir jų įvairovei poreikis analizuoti duomenis ir juos panaudoti veiklos vystymui šiuo metu tik didėja. Duomenys tapo itin svarbia „žaliava“, o duomenų mokslas – jau neatsiejama modernaus verslo ir mokslo pasaulio dalis. „Šioje srityje kasdien galima rasti vis kažką naujo – nuolat kintančių, modernėjančių, inovatyvių metodų, todėl visada jautiesi tarsi būtum mokinys“, – sako KTU doktorantas, „Zyro“ duomenų mokslininkas Mantas Lukauskas.

Iš Marijampolės kilęs vaikinas tikina, kad dirbant duomenų mokslo srityje, kasdien tobulėji ir pats, o atliekami darbai niekada nebūna „tas pats per tą patį“.

– Studijų pradžioje pasirinkote medžiagų mokslo ir nanotechnologijų studijas Kauno technologijos universitete (KTU), nuo antro kurso kartu studijavote ir gretutines studijas – ekonomiką. Magistrantūroje pasirinkote Didžiųjų verslo duomenų analitikos studijų programą, doktorantūroje – informatiką. Iš pradžių studijos labiau siejosi su fizika ir matematika, vėliau nukrypote į informatikos sritį. Kaip taip nutiko? Kas lėmė jūsų pasirinkimą kiekviename studijų etape?

– Mokykloje gana neblogai sekėsi visi tikslieji mokslai. Atėjus studijų pasirinkimui turėjau nemažai idėjų, todėl buvo ne taip lengva išsirinkti, kur norėčiau stoti. Dabar atrodo keista, tačiau tuo metu sunkiai įsivaizdavau, ką galima veikti pabaigus matematikos studijas – atrodė, kad bus galima dirbti tik su finansais. Tikriausiai dėl praktiškumo pasirinkau medžiagų fizikos ir nanotechnologijų studijas.

Studijos iš tiesų patiko, todėl dėl savo pasirinkimo nesigailėjau. Tačiau visai netikėtai pamačiau, kad kitose studijų programose galima pasirinkti gretutines bakalauro studijas. Nors tuo metu mano studijų programoje tokios galimybės nebuvo, tačiau pavyko viską susiderinti ir kartu studijuoti gretutines ekonomikos studijas. Kodėl būtent šios studijos? Turbūt dėl to, kad norėjosi dar platesnių žinių ne tik apie pačias technologijas, tačiau ir apie ekonominį technologijų vertinimą, įvairius finansinius skaičiavimus. Keturi bakalauro studijų metai, kurie nebuvo lengvi, buvo tikrai smagūs, nes suteikė daug žinių, galimybę susipažinti su skirtingų sričių dėstytojais.

Mantas Lukauskas
Mantas Lukauskas

Atėjus laikui rinktis tolimesnes studijas nusprendžiau, kad medžiagų mokslas ne visai man – supratau, kad nenoriu tik atlikti tyrimus laboratorijoje, dirbti su daug mechaninių ir kitų prietaisų. Tuo metu radau kitas studijas, kurios kur kas labiau atitiko tai, ko tuo metu norėjau – didžiųjų verslo duomenų analitika. Kadangi tiek mokykloje, tiek bakalauro studijose teko programuoti, tai ši studijų dalis negąsdino. Galima sakyti, kad taip grįžau prie to, kas mokykloje sekėsi geriausiai – matematikos.

Šiuo metu toliau tęsiu studijas KTU Matematikos ir gamtos mokslų fakultete. Nors studijos ir vadinasi informatikos, tačiau galima sakyti, kad tai vis tiek didžiąja dalimi yra matematikos studijos – juk bet kokiu atveju dirbtinis intelektas prasideda nuo matematikos.

– Kokie buvo pirmieji metai iš Marijampolės atvykus studijuoti į Kauną? Su kokiais iššūkiais susidūrėte? Kas buvo kitaip negu įsivaizdavote?

– Net sunku prisiminti, kaip atrodė pirmieji metai atvykus studijuoti – viskas vyko labai greitai. Įdomu tai, kad kartu studijavo ir vienas buvęs klasės draugas (nors prieš tai nežinojau, kad jis čia studijuos). Manau, kad tai tikrai prisidėjo prie to, kad pavyko kur kas lengviau adaptuotis. Iš pradžių buvo baimė galvojant, su kokiais žmonėmis teks studijuoti, tačiau atvykus čia iškart pajutau, kad su visais iš tiesų labai lengva bendrauti.

Atvykus į didesnį miestą taip pat tenka priprasti ir prie tokių, dabar atrodytų paprastų, dalykų kaip viešasis transportas. Juokinga prisiminti, kad tuo metu išmokdavau kelis troleibusų ir autobusų numerius, kurie veža ten, kur reikia, ir laukdavau būtent jų. Nesvarbu, kad prieš tai pravažiuodavo daug kitų, vežančių ten, kur reikia.

– Kas lėmė pasirinkimą atvykti studijuoti būtent į KTU?

– Renkantis, kur studijuoti, pasitelkiau daug skirtingų vertinimo metodų. Tuo metu dauguma draugų nusprendė studijuoti Vilniuje, o pagrindinis to pasirinkimas – didesnis miestas. Pats rinkdamasis studijas nusprendžiau, kad tai ne visai gali būti pagrindinis pasirinkimo faktorius, nes studijuojant ne tai svarbiausia. Todėl vertinau atskiras studijų programas, tačiau ne pagal tai kaip gražiai jos skamba, o pagal tai, ką jose mokys, kokie bus moduliai. Visa tai įvertinus, studijos KTU man pasirodė kur kas labiau tinkamos.

– Nuo ko prasidėjo jūsų veikla darbo rinkoje? Koks buvo pirmasis darbas?

– Manau, reikia vertinti ne tik pirmąjį darbą, tačiau ir įvairias praktikas, kurios iš tiesų prisideda prie integravimosi į rinką. Visus studijų metus stengiausi kiek įmanoma labiau priimti įvairias atsirandančias galimybes, tokias kaip praktika universitete, įmonėse. Pats pirmasis darbas buvo dar nebaigus bakalauro studijų – toje pačioje įmonėje, kurioje atlikau praktiką. Darbas buvo susijęs labiau su bakalauro studijomis, tačiau greitai toje pačioje įmonėje pradėjau dirbti duomenų analitiku – ši pozicija jau buvo susijusi su magistrantūros studijomis.

– Kasdien susiduriame su didžiuliu duomenų kiekiu, todėl duomenų mokslas šiandien ypač svarbus bet kuriam verslui. Duomenų mokslininkai rinkoje – itin paklausūs. Ar sunku studijuoti šioje srityje ir įgyti specialybę? Ko reikia, norint sėkmingai įsilieti darbo rinkoje?

– Labiausiai viskas priklauso nuo noro ir įdedamų pastangų. Man renkantis bakalauro studijas apie šią mokslo sritį net nebuvau girdėjęs. Dabar, pavyzdžiui KTU, yra net speciali studijų programa, ruošianti šios srities specialistus, todėl įgyti tokią specialybę yra kur kas lengviau nei anksčiau. Ar mokytis bus sunku? Greičiausiai lengva tikrai nebus, tačiau tai galioja visiems tiksliesiems mokslams. Bet jei ši sritis tikrai patinka ir jauti malonumą ją studijuojant – tai tikrai bus kur kas lengviau.

Norint sėkmingai įsilieti į darbo rinką svarbu žinoti savo norus ir tikslus, kadangi yra ne viena skirtinga duomenų mokslo srities pozicija, kurios skiriasi reikiamais įgūdžiais. Beje, šią sritį gali išbandyti kiekvienas – nemaža dalis skirtingų įrankių yra laisvai prieinami, todėl su jais galima mokytis dirbti. Tam net nebūtinai reikia galingiausių kompiuterių, todėl kiekvienas gali pradėti eksperimentuoti, ką nors kurti – tai leis įgyti dar daugiau patirties ir supratimo, kaip viskas vyksta.

– Dirbate ir universitete, ir privačiame sektoriuje. Kokius išskirtumėte pagrindinius darbo skirtinguose sektoriuose skirtumus? Kuris darbas jums mielesnis?

– Galbūt kitose darbo pozicijose šis skirtumas būtų daug didesnis, tačiau dirbant duomenų mokslininku darbas tiek universitete, tiek privačiame sektoriuje yra gana panašus. Ir vienu, ir kitu atveju reikia rasti sprendimus tam tikroms problemoms spręsti, išnaudoti atsiradusias galimybes. Vienas iš skirtumų tas, kad privačiame sektoriuje reikia greitesnio rezultato, jo praktinio pritaikymo. Tuo tarpu universitete dauguma tyrimų vykdomi ilgesnį laiką, daugiau eksperimentuojant, išbandant skirtingus variantus.

Negaliu pasakyti, kuris darbas mielesnis. Jie papildo vienas kitą: be universiteto žinių būtų sunku rasti įvairius naujus metodus, juos kur kas greičiau pritaikyti, o tuo tarpu be privataus sektoriaus žinių galbūt nemokėčiau to realizuoti praktikoje.

– Esate įmonės „Zyro“ duomenų mokslininkas. Kaip atrodo jūsų darbo diena? Ar tai sunkus darbas? Kokių žinių jis reikalauja?

– Sunku apibūdinti darbo dieną, nes ji kiekvieną dieną gali būti skirtinga. Kai ši sritis nuolatos tobulėja, turbūt per daug tuo stebėtis ir nereikėtų. Pagrindiniai darbai gali būti įvairūs: nuo reikiamų duomenų išgavimo, jų transformavimo, valymo, analizės iki tam tikro dirbtinio intelekto įrankio kūrimo, pavyzdžiui, teksto ar logotipų generavimo įrankio.

Didžioji šio darbo dalis – programavimas ir matematika, todėl šių žinių reikia daugiausia. Vertinant, ar tai sunkus darbas, turbūt kiekvienas pasakytų skirtingai, remdamasis savo vertinimo perspektyva. Man tai yra ir darbas, ir hobis, todėl tikrai nejaučiu, kad jis būtų sunkus. Tuo labiau, kad tokia darbo pozicija suteikia daug galimybių mokytis.

– Su kokiais iššūkiais susiduriate dirbdamas duomenų mokslininku?

– Kylantys iššūkiai tokie patys, kokie yra visame duomenų moksle: duomenų gavimas, tvarkymas, užtikrinimas, kad duomenys būtų kokybiški. Tai užtrunka tikrai nemažai laiko. Ne veltui yra sakoma, kad šiame darbe 80 proc. laiko užima užduotys, susijusios su duomenų apdorojimu. Taip pat kaip iššūkį galima būtų įvardinti tai, kad naudojame daug skirtingų metodų atliekant įvairias užduotis, todėl svarbu greitai mokytis, suprasti, kaip kas veikia, tam, kad galėtum išspręsti kylančias problemas.

Užsiprenumeruok naujienas tiesiai į savo el. paštą

Taip nepraleisi svarbiausių naujienų!


Panašūs straipsniai:

Vaikystės traumos: kaip smurtas ir nepriežiūra veikia vaiko psichiką, kūną ir ateitį

Ryškus Lietuvos akordas „EXPO 2025 Osakoje“: M. K. Čiurlionio kūryba pakerėjo japonus

Žinomi žmonės karinių pramogų poligone – mūšio taktikos mokėsi ir moterys

V. Gapšys į laisvę siekia išeiti skundais

2030-ieji bus Vytauto Didžiojo metai

Valstybės vadovai sveikina Mindaugo karūnavimo dienos proga

„Štai aš siunčiu jus“ (Lk 10, 3) 14 eilinis sekmadienis

Seimo narys siūlo pasirūpinti sukčių aukomis

Ieškomi geriausi Lietuvos STEAM mokytojai – prasidėjo „Ateities kūrėjų 2025“ apdovanojimai

Baltarusų šnipas inicijuoja mainus: nori būti iškeistas į įkalintus lietuvius

Valstybės dienos renginiai Kaune

Ką manote apie naująją Rotušės aikštės dangą? Išsakykite savo nuomonę apklausoje

Sukčiai nesnaudžia: atranda vis naujas žmonių mulkinimo schemas

Jau greitai dirbtinis intelektas pats norės kalbėtis su jumis

D. Trumpas žada surengti mišrių kovos menų turnyrą prie Baltųjų rūmų

Skaitmeninis šlamštas telefone: štai kaip sumažinti netvarką

Uogų sezonas: kas stiprina organizmą, o kas – sukelia audrą pilve?

Vykstančių į Lenkiją laukia sustiprintos patikros: kontrolė bus vykdoma 13-oje vietų

Mirė Q. Tarantino filmų žvaigždė, aktorius M. Madsenas

Astronomai Saulės sistemoje aptiko dideliu greičiu skriejančią kometą

Lietuvos kalėjimų tarnybos direktoriui – nemalonumai: tarnybinis patikrinimas gali būti tik pradžia

Siūlo bausti P. Gražulį 10 tūkst. eurų bauda

Lietuva vertins branduolinės energetikos plėtros galimybes – Ignalinos atominė elektrinė prisidės ekspertiškai

Lietuvos zoologijos sodui – 87-eri: kartu su gamta, bendruomene ir ateities planais

Tomas Čyvas

Nuo Vilniaus iki pat Manilos nieko naujo (video)

Sklinda nevilties šauksmas: šuniukus gelbėjančiai įstaigai pačiai reikia gerų žmonių pagalbos

Premjerui G. Paluckui neramios dienos: prieš jį ir valdančiuosius rengiamas protestas

IX forto pėdsakas Miuncheno „Bayern“ istorijoje: Oto Alberto Byro šeimos likimas

Vasariška sporto fiesta Birštone: danguje varžysis karšto oro balionų oreiviai, žemėje – galiūnai

Ką daryti, jei stogo santvaros pradėjo girgždėti?

Ar „ChatGPT“ gali padėti SEO optimizacijai?

Sportas ir klimato realybė: kaip aplinkos pokyčiai formuoja naują sportinę kasdienybę

Indijos pilietis Kaune stos prieš teismą dėl galimo kanapių platinimo nepilnametėms

Kauno zoologijos sode nulūžusi šaka nukrito ant ledų pardavėjos

V. Matijošaičio sužalotas pėsčiasis išleistas gydytis, policija pradeda administracinę teiseną

Planas vasarai: gražiausi Europos miesteliai, kurie atrodo lyg iš pasakos

Laikas pasilepinti: vasariški kavos receptai

Kauno meras V. Matijošaitis partrenkė per pėsčiųjų perėją ėjusį vyrą

Po gaisro „Kauno švara“ tęsia veiklą

Kaune sprogo granata: atliekamas ikiteisminis tyrimas

Lietuvos sparčiai auga skaitmeninis verslas: lenkiame ES vidurkį

Liepos 1 d. – ekskursija, ženklinanti Antanui Poškai ir Matui Šalčiui skirtos kelionės pradžią Kaune

Tomas Čyvas

Nusipirkai automobilį? Neskubėk džiaugtis

Kaune iš vyro plėšikas atėmė 30 tūkst. eurų

Švedijos karalienės slaugos konkursą laimėjusi Jurgita: turime keisti požiūrį į pacientą

Kuri sporto šaka gali padėti prailginti gyvenimo trukmę?

Dirbtinis intelektas jau sėdi prie personalo atrankų stalo

„Čekutininkams“ palankios BK pataisos Seime įveikė svarstymo stadiją

Plėšimu ir neatsargiu gyvybės atėmimu kaltinamas I. Molotkovas: labai gailiuosi

Atvira ar įstiklinta? Kaip išsirinkti tinkamiausią verandos tipą savo namams

Vaikas ant keturračio: kaip jį išmokyti važiuoti ir užtikrinti saugumą?

Seimas linkęs leisti savivaldybėms rinkti rinkliavą už eismo ribojimus

Pareigūnų piketas: policininkai kvietė G. Palucką į ekipažą

A. Kandrotas-Celofanas paleistas į laisvę

Teismas sujungė nuomonės formuotojos S. Lipnės įmonės ir buvusios darbuotojos bylas

A. Klišonis: savivalda gali priimti tikslesnius sprendimus nei desovietizacijos komisija

Liberalai siūlo kandidatus pirmininko rinkimams: daugiausiai palaikymo sulaukia V. Čmilytė-Nielsen

„Western Union“ pastatą sprogdinęs jaunuolis nuteistas už J. Juškaitės ir B. Sabatauskaitės niekinimą

Aukščiausio lygio sportininkus parengusiems treneriams siūloma mokėti rentas

Būti žmogumi ir internete: kaip mokytis skaitmeninio pilietiškumo

Vaikų žaidimų aikštelės: kokie pavojai jose slypi?

Lenkija rengia meno vertybių išvežimo planus, jei Rusija užpultų

Laukia dar vienas protestas: pareigūnai reikalaus didesnių algų

Šauliai su Vokietijos brigados medikais dalyvavo pratybose „Elektrėnų skydas 2025“.

Vis dar nepasimoko: Kauno autoserviso vadovas ir darbuotojas nuteisti dėl atlyginimų išmokėjimo „vokeliuose“

Joninių renginiai Kaune

Skaitmeninio matomumo didinimas: ar verta rinktis marketingo agentūrą?

Prienų rajone nukrito sklandytuvas, du vyrai gydomi ligoninėje

Nuo pirmadienio vairuotojai susidurs su laikinais sunkumais: bus draudžiamas eismas Sargėnų estakada

JAV jungiasi į karą: sudavė triuškinantį smūgį Irano branduolinei infrastruktūrai

Kauno regiono forumas atskleidė ES investicijų galią

Pagaliau susiprotėjo: pasienyje dingus Rusijos piliečiui, sprendžiama, kaip sustiprinti tranzitinių traukinių kontrolę

Policija per Jonines rengs reidus ir tikrins vairuotojų blaivumą

Kaune pradedamos dar vieno tilto statybos: jungtis tarp Senamiesčio ir Vilijampolės pasitarnaus pėstiesiems ir dviratininkams

Dėl kapitalinio remonto laikinai keisis eismas Birželio 23-iosios gatvėje

Kad švenčių neaptemdytų nelaimė: ekspertų įžvalgos apie pavojingus dūmus

„AquaSpot“ vakarėlyje prie Kauno marių – garsenybės, dievinančios vandens bei saulės pramogas

Seimo narys K. Podolskis teigia nežinąs kaip jo kuro čekiai atsirado pas merą P. Isodą

Skrydis aplink Lietuvą: oreiviai kyla į pažintinę aviacijos kelionę

Ypatinga Vytauto Didžiojo karo muziejaus rinkinių vertybė – brg. gen. Kaziui Skučui dovanota dėžutė cigarams

Joninės su LRT: nuo šventinio koncerto Nidoje iki specialios filmų programos

Nepastebimas pavojus iškylos metu: kada padažai ir prieskoniai gali pakenkti sveikatai

Seimas nepritarė Laisvės gynėjų dienos įtraukimui į švenčių sąrašą

Buvusį Seimo narį T. V. Raskevičių „į laužą“ komentaru siuntęs vyras lieka išteisintas

Tomas Čyvas

STT, čekiukai ir niekdara

Vilties šventei artėjant

Pabėgimas į gamtą: ką pasiimti, kad žvejyba taptų malonumu, o ne iššūkiu?

Kauno teismas ėmėsi pacienčių slaptu filmavimu kaltinamo ginekologo V. Abraičio bylos

Etikos sargų prašys išsiaiškinti, kiek BK pataisas inicijavusių Seimo narių gali turėti interesų konfliktą

Kur rasti stilingų rūbų už prieinamą kainą?

Nosies korekcija vasarą: ar tai – geras metas operacijai?

Apie „Žalgirio“ sunkumus kalbėjęs L.Kleiza: Trinchieri rotacijas yra sunku suprasti

Saulė ir sveikata: kaip suderinti malonumą su saugumu

„Teka loftai“ – šiuolaikiška erdvė jūsų gyvenimui ar verslui

VRM ministras: rudenį bus skelbiamas antras etapas priedangoms savivaldybėse finansuoti

Ieškomas iš tranzitinio traukinio pabėgęs Rusijos pilietis

Pradėtas tyrimas dėl chuliganiškai besielgusio vairuotojo

COVID-19 testų byloje liudijęs S. Skvernelis: nesuprantu, ką L. Jaruševičienė veikia teisme

Kaip apsaugoti dvirates transporto priemones nuo ilgapirščių?

Norintiems pradėti verslą? Jums reikia žinoti 3 būtinus žingsnius

Kauno miesto savivaldybė apjungs dalį seniūnijų

Teismas atmetė kalinčio R. Kurlianskio ieškinį STT pareigūnui

Vaikystės traumos: kaip smurtas ir nepriežiūra veikia vaiko psichiką, kūną ir ateitį

2025-07-06

Ryškus Lietuvos akordas „EXPO 2025 Osakoje“: M. K. Čiurlionio kūryba pakerėjo japonus

2025-07-06

Žinomi žmonės karinių pramogų poligone – mūšio taktikos mokėsi ir moterys

2025-07-06

V. Gapšys į laisvę siekia išeiti skundais

2025-07-06

2030-ieji bus Vytauto Didžiojo metai

2025-07-06

Valstybės vadovai sveikina Mindaugo karūnavimo dienos proga

2025-07-06

„Štai aš siunčiu jus“ (Lk 10, 3) 14 eilinis sekmadienis

2025-07-05

Seimo narys siūlo pasirūpinti sukčių aukomis

2025-07-05

Ieškomi geriausi Lietuvos STEAM mokytojai – prasidėjo „Ateities kūrėjų 2025“ apdovanojimai

2025-07-05

Baltarusų šnipas inicijuoja mainus: nori būti iškeistas į įkalintus lietuvius

2025-07-05

Valstybės dienos renginiai Kaune

2025-07-05

Ką manote apie naująją Rotušės aikštės dangą? Išsakykite savo nuomonę apklausoje

2025-07-05

Sukčiai nesnaudžia: atranda vis naujas žmonių mulkinimo schemas

2025-07-04

Jau greitai dirbtinis intelektas pats norės kalbėtis su jumis

2025-07-04

D. Trumpas žada surengti mišrių kovos menų turnyrą prie Baltųjų rūmų

2025-07-04

Skaitmeninis šlamštas telefone: štai kaip sumažinti netvarką

2025-07-04

Uogų sezonas: kas stiprina organizmą, o kas – sukelia audrą pilve?

2025-07-04

Vykstančių į Lenkiją laukia sustiprintos patikros: kontrolė bus vykdoma 13-oje vietų

2025-07-04

Mirė Q. Tarantino filmų žvaigždė, aktorius M. Madsenas

2025-07-03

Astronomai Saulės sistemoje aptiko dideliu greičiu skriejančią kometą

2025-07-03

Lietuvos kalėjimų tarnybos direktoriui – nemalonumai: tarnybinis patikrinimas gali būti tik pradžia

2025-07-03

Siūlo bausti P. Gražulį 10 tūkst. eurų bauda

2025-07-03

Lietuva vertins branduolinės energetikos plėtros galimybes – Ignalinos atominė elektrinė prisidės ekspertiškai

2025-07-02

Lietuvos zoologijos sodui – 87-eri: kartu su gamta, bendruomene ir ateities planais

2025-07-02
Tomas Čyvas

Nuo Vilniaus iki pat Manilos nieko naujo (video)

2025-07-02

Sklinda nevilties šauksmas: šuniukus gelbėjančiai įstaigai pačiai reikia gerų žmonių pagalbos

2025-07-02

Premjerui G. Paluckui neramios dienos: prieš jį ir valdančiuosius rengiamas protestas

2025-07-02

IX forto pėdsakas Miuncheno „Bayern“ istorijoje: Oto Alberto Byro šeimos likimas

2025-07-01

Vasariška sporto fiesta Birštone: danguje varžysis karšto oro balionų oreiviai, žemėje – galiūnai

2025-07-01

Ką daryti, jei stogo santvaros pradėjo girgždėti?

2025-07-01

UAB “Kauniečiams”
Įmonės kodas: 307072731
PVM mokėtojo kodas: LT100017557011
Banko sąskaitos nr.: LT717044090113506715

info@kaunieciams.lt
Privatumo politika

Pranešk naujieną!

Pamatėte ar nugirdote kažką įdomaus ar šokiruojančio?
Pasidalinkite šia žinia su portalo skaitytojais.

Pasidalinti žinia

Copyright © 2025 Kauniečiams kasdienės naujienos