Skip to content
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Menu
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Redakcija
  • Kaunas, Kauno rajonas
  • Lietuva
  • Pasaulis
  • Politika
  • Finansai
  • Kriminalai
  • Gyvenimas
  • Sportas
  • Video
  • Apklausos
Menu Close
  • Naujienos 
    • Redakcija
    • Kaunas, Kauno rajonas
    • Lietuva
    • Pasaulis
    • Politika
    • Finansai
    • Kriminalai
    • Gyvenimas
    • Sportas
    • Video
    • Apklausos
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Search for:

Prisijungti

Priminti slaptažodį

Neturite paskyros? Užsiregistruoti

Recover Password

Jau turite paskyrą? Prisijungti

Registruotis

Jau turite paskyrą? Prisijungti

„Žalgiris Backstage“: media dienos „malonumai“ ir žalgiriečiai, nėrę į „Tiesos ar drąsos“ iššūkį

  • 2023-09-27
  • Vytautas Krajašas
  • Kaunas, Kauno rajonas, Krepšinis, Sportas

 

Kiekvienais metais prieš Eurolygos sezono pradžią vykstanti tradicinė media diena ir šįkart neaplenkė Kauno „Žalgirio“ žaidėjų. Kauniečius „Žalgirio“ arenoje sutikusi „Žalgiris TV“ laidų vedėja Eglė Jurgaitytė teiravosi, kaip jaučiasi žaliai balti naujausioje šio sezono „Žalgiris Backstage“ laidoje.

„Parašysime penketą media dienai. Iki šešeto trūksta galbūt kokios geros kavos“, – šypsojosi vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis.

Media dienos metu E.Jurgaitytė savo pašnekovams liepė pasirinkti „Tiesos“ arba „Drąsos“ iššūkį. „Tiesą“ pasirinkęs K.Maksvytis turėjo papasakoti gėdingiausią savo gyvenimo istoriją.

„Prisimenu vieną. Mokyklos diskoteka. Nutyla muzika ir didžėjus paskelbia, kad Kazys Maksvytis yra kviečiamas ant scenos, nes atėjo mama. Šiek tiek netilpau į grafiką ir buvau mamos nubaustas“, – juokėsi treneris.

Media diena mėgavęsis ir aštuonetą jai suraitęs naujokas Nazas Mitrou-Longas, E.Jurgaitytės pakviestas iššūkiui, pasirinko „Drąsą“. Žaidėjui teko padainuoti.

„Kokią ten dainą dainavau tame video? Matot, reikėjo man to nedaryti, – tvirtino kanadietis, prisiminęs stovyklos Kipre metu „Žalgiris“ socialiniame tinkle užfiksuotą akimirką, kai gynėjas dainavo. – Dabar pakliuvau į bėdą. Kas ten dainavo? Morganas Wallenas? Jo daina „Last night“? Čia labai mane prigavai. Tu sakei pati esi dainininkė? Aš dainuosiu, jeigu tu dainuosi.“

Galų gale išklausus N.Mitrou-Longo pasirodymo dainuojant, kitas, pakliuvęs į „Žalgiris Backstage“ radarą buvo žalgirietis Arnas Butkevičius.

„Labiausiai po vasaros pasiilgau Luko Lekavičiaus. Jis yra geras žmogutis. Jo pasiilgsti, jo tokių tylos pauzių, bet, kai jis prašneka, turi, ką pasakyti“, – atsakė A.Butkevičius, paklaustas apie sugrįžimą į komandą po tarpsezonio pertraukos.

Amerikietis Keenanas Evansas, skirtingai nei daugelis jo komandos draugų, mėgavosi media dienos veiklomis.

„Įprastai media dienos nėra tokios smagios, bet šįkart viskas klostosi pagal planą. Buvo smagių video ir veiklų, viskas dar vyksta labai greitai“, – tikino žaidėjas.

Pakviestas pasirinkti „Tiesą“ arba „Drąsą“, K.Evansas pasirinko „Tiesą“. Jam teko papasakoti, kokiame nejaukiausiame pasimatyme yra buvęs.

„Nejaukiausias pasimatymas, kuriame esu buvęs, yra tas, kai mergina naudoja triukus, kad būtų pakviesta į pasimatymą. Kai žmogus bando apgauti, kaip atrodo, tad, kai susitinki, gyvai, žmogus neatrodo taip pat, kaip internete. Galvoji: „šitas žmogus manęs daugiau nebematys“. Nes jis taip neatrodo, kaip rodėsi, jog atrodo“, – pasakojo K.Evansas.

Media diena mėgavosi ir Kevarriusas Hayesas, o pasirinkęs „Tiesą“, pasakojo savo gėdingiausią prisimintą istoriją.

„Buvau gal septintokas… Žaidžiau krepšinį. Iškart po rungtynių kalbėjausi su treneriu ir… Staiga iš oro užsimaniau į tualetą. Sakykime, kad nespėjau ten nukeliauti. Daug gėriau skysčių per tas rungtynes. Nejaučiau, kad noriu į tualetą iki tol, kol jau buvo per vėlu“, – juokėsi krepšininkas.

Užsiprenumeruok naujienas tiesiai į savo el. paštą

Taip nepraleisi svarbiausių naujienų!


Panašūs straipsniai:

Stasys Buškevičius. Kauno veido paieškos

2025-05-10
Vaidotas Rimeikis

Pirmąjį metų ketvirtį „Inbank“ pelnas augo

2025-05-10

Dėka Kauno klinikų gydytojų Milda vėl mato pasaulį

2025-05-10

Vilkijoje vyko savivaldybės lygio civilinės saugos pratybos

2025-05-10

Prezidentas pasveikino naująjį popiežių Leoną XIV

2025-05-09
Jaunius Kelpšas

Amerikos lietuvių kunigas: džiaugiamės išrinktu Popiežiumi

2025-05-09

Dariaus ir Girėno sekėjai? Sklandytuvu?

2025-05-09

Istorinių automobilių gerbėjai džiugins Aukštaitiją

2025-05-09

Prasideda pavasarinė „Maisto banko“ akcija

2025-05-09

„Akropolis Group“ žaliųjų obligacijų viešo siūlymo rezultatai

2025-05-09

Popiežiumi pirmą kartą paskelbtas amerikietis

2025-05-09

Kaunas jungs maistą ir kultūrą

2025-05-08

Policijai įdomu – kas pasisavino kvepalus?

2025-05-08
grotos

Teisman Kaune perduos galimą žudiką

2025-05-08

Kaune „Tramtatulis“ visiems ruošiasi duoti garo

2025-05-08

Apdovanoti „Atliekų kultūros“ egzamino dalyviai

2025-05-08

Ieškomas savininkas

2025-05-08

2025-05-08

Popiežiaus rinkimai nebaigti (papildyta)

2025-05-08

Pokyčiai Kauno rajono švietime

2025-05-08

D. Žalimas: P. Gražulio laukia teismas

2025-05-08

„Žalgiris“ „Neptūną” įveikė lengvai (video)

2025-05-08

Mokesčiai ir Landsbergis (Video)

2025-05-07

Rusija ir Irano branduolinė programa

2025-05-07

Nacionalinis plėtros bankas laiko lėšas po kilimu?

2025-05-07

Socialinėse dirbtuvėse lavinami darbiniai įgūdžiai

2025-05-07

Kaune – naujas kvietimas paveldotvarkai

2025-05-07

Daugėja konfliktų dėl automobilių parkavimo

2025-05-07

Kuo gresia pavasrinė alergija

2025-05-07

Maskva tikriausiai aršiau puls Ukrainą

2025-05-07

UAB “Kauniečiams”
Įmonės kodas: 307072731
PVM mokėtojo kodas: LT100017557011
Banko sąskaitos nr.: LT717044090113506715

info@kaunieciams.lt
Privatumo politika

Pranešk naujieną!

Pamatėte ar nugirdote kažką įdomaus ar šokiruojančio?
Pasidalinkite šia žinia su portalo skaitytojais.

Pasidalinti žinia

Copyright © 2025 Kauniečiams kasdienės naujienos