Skip to content
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Menu
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Naujienos
  • Visuomenė ir gyvenimas
  • Kultūra
  • Švietimas
  • Verslas
  • Krašto gynyba
  • Video
  • Sportas
Menu Close
  • Naujienos 
    • Naujienos
    • Visuomenė ir gyvenimas
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Verslas
    • Krašto gynyba
    • Video
    • Sportas
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Search for:

Prisijungti

Priminti slaptažodį

Registration is disabled

Recover Password

Jau turite paskyrą? Prisijungti

Gyvybės draudimas – baugi sąvoka su svarbia prasme

  • 2019-06-11
  • Kaunieciams.lt
  • Naujienos

Tarp begalės darbų, hobių, pažadų ir tikslų dažnai pamirštame, kokie svarbūs esame ir kiek daug mūsų artimieji prarastų, jeigu mums kažkas nutiktų. Tiesa tokia, kad praradimas, daugeliu atvejų, būtų ne tik dvasinis, bet ir finansinis. Todėl vienas populiariausių ir labiausiai sveikintinų šių dienų sprendimų – gyvybės draudimas. Kodėl tai taip populiaru ne tik tarp suaugusiųjų, bet ir vaikų, bei kuo toks sprendimas gali pasitarnauti, pasakoja licencijuota finansų konsultantė Vaida Kondrotienė.

IMG_0657
Licencijuota finansų konsultantė Vaida Kondrotienė (nuotr. asmeninio achyvo)

Gąsdinanti sąvoka – atsakingų žmonių sprendimas

„Gyvybės draudimas, pats žodis, kartais gali pasirodyti baisus. Nes kalbame apie gyvybę, tarsi kažkaip planuojame ateitį. Tačiau tai yra kaip tik labai atsakingų žmonių sprendimas.“, – sako Compensa atstovė.

Draudimą turinčiais žmonėmis, ištikus nelaimei, gali pasirūpinti draudimo bendrovė. Tačiau, finansų konsultantės teigimu, tie, kurie niekam nepatikėjo savo gyvybės draudimo, tampa atsakingais už tai, kas bus iškilus probleminiam įvykiui: „Reikėtų suprasti teisingai – šeima ar žmogus, neturintys gyvybės draudimo poliso, yra viena maža draudimo bendrovė, nutikus nelaimingam atsitikimui prisiimanti visą riziką sau.“

Rekomenduojama jums?

„Jaunoms šeimoms, turinčioms būsto paskolą, visad rekomenduoju apdrausti pagrindinį šeimos maitintoją, nes nuo jo sveikatos priklauso visų šeimos narių gerbūvis. Labai dažnai tokios šeimos turi ir mažųjų šeimos narių.“, – sako Vaida Kondrotienė primindama, kad ne tik tėvai, bet ir vaikai gali būti apdraudžiami.

Turbūt verta paminėti, kad vieniems gyvybės draudimas yra rekomenduojamas daug aktyviau nei kitiems, tačiau tai nereiškia, kad kažkurie yra vertesni. Tokias rekomendacijas finansų specialistai teikia dėl didesnės rizikos ir stabilesnės ateities. Tačiau, svarbu kiekvienam šeimos nariui turėti savo draudimo polisą, kaip saugumo garantą, kaip savo asmeninę papildomą kišenę ateičiai. Kartu taip išsiugdomas ir poreikis taupyti, atsidėti ateičiai.

Vaikai – ne išimtis

Finansų konsultantė pastebi, kad daugelis turinčių vaikus, linki jiems tik gero ir gana toli žvelgia į atžalų ateitį. Tokiems klientams specialistė siūlo rinktis kaupiamąjį gyvybės draudimą tam, kad mažųjų šeimos narių studijų svajonės galėtų tapti realybe.

„Dabar yra mokami vaiko pinigai. Dauguma mano klientų juos paskyrė vaiko ateičiai. O pasirinkę kaupimą su draudimais, turi dar keletą naudų: nuo sumokėtų įmokų kasmet grįžta GPM lengvata, (nuo 2019 metų net 20%), gali turėti visų rizikų draudimą atsitikus nelaimei ir sukaupia norimą sumą pinigų ateičiai. Tačiau reikėtų prisiminti – norint sukaupti atitinkamą sumą savo vaikų ateičiai, reikia kuo anksčiau tai pradėti daryti. Geriausia – tik gimus vaikui. Vėliau tenka atidėti didesnę sumą pinigų, nes lieka mažiau laiko, iki kol vaikai pradės studijuoti.“, – patirtimi dalinasi Vaida Kondrotienė.

Apsidrausti nesudėtinga

Turbūt daugelis bent kartą pasvarsčiusių apie gyvybės draudimą, mintis nuveja į šalį dėl perdėtos baimės, kad procesas – ilgas ir sudėtingas. Tačiau, tiesa tokia, kad viskas ko jums reikia, tai kreiptis į norimą draudimo bendrovę, o vėliau specialistai, išsiaiškinę Jūsų poreikius, sudarys asmeniškai jums tinkantį pasiūlymą, kurį tik pasirašysite.

„Mano darbe labai svarbu atkreipti dėmesį į kiekvieno kliento skirtingus poreikius. Pats klientas renkasi, kokią įmoką gali skirti. Draudimo išmoka, įvykus draudiminiam įvykiui, priklauso nuo pasirinktos draudimo sumos. Klientas turi nurodyti sumą, kokios jam gali prireikti nutikus nelaimingam atsitikimui ar susirgus kritine liga. Mano patarimas – tik rekomendacinio pobūdžio, nes kiekvieno poreikiai skirtingi.“, – pastebi Compensa draudimo specialistė.

Dažniausios klaidos

Klaidos draudimo sutartyje yra gana retos, nes viskuo čia rūpinasi šios srities specialistai, tačiau žmogiškosios klaidos, kurias susikuria patys gyventojai, dažniausiai neišvengiamos. Finansų konsultantė pastebi, kad viena dažniausiai pasitaikančių – draudimo sutartis padedama į stalčių.

„Sutartis reikėtų peržiūrėti nuolat. Taip, kaip automobilio techninę apžiūrą. Keičiasi atlyginimas, gimsta vaikai, keičiasi gyvenimo sąlygos ir aplinkybės, o kiekvieno žmogaus gyvybė ir jo sveikata svarbiausi jam pačiam ir jo artimiesiems. Labai svarbu, po kurio laiko, dar kartą įvertinti savo poreikius. Kartais nutinka taip, kad žmogus turi draudimą, o po pusmečio, metų ar dviejų, jis jau pamiršta kas ten yra. Tuomet nutinka nelaimingas atsitikimas, klientas gauna draudimo išmoką, kuri jo netenkina – pasirodo, sudarydamas sutartį, jis norėjo daugiau skirti taupymui, o ne draudimams.“, – apie pasitaikančius atvejus pasakoja draudimo specialistė Vaida Kondrotienė.

Geriausi rezultatai – bendradarbiaujant

Niekam ne paslaptis, kad draudimo bendrovėmis pasitikime tuomet, kai iš draugų ir artimųjų išgirstame vieną kitą gerą žodį. Todėl ir finansų konsultantė neslepia, kad daug klientų, o ir naujų vėjų, ateina būtent per rekomendacijas.

„Labai reti atvejai, kai norėdami įsigyti draudimą, beldžiamės į pirmas pasitaikiusias duris. Dažniausiai pasiklausinėjame žmonių, kuriais pasitikime. Taip dirbu ir aš, paprašau rekomendacijų, kai mano informacija būna naudinga. Todėl, kai sužinojau apie naujai steigiamą BNI klubą „Bokštas“ nesvarstydama prisijungiau. Jau keletą metų mano kolegė yra narė kitame Kauno klube,  laukdavau kada ji išvyks atostogų, nes taip galėdavau ją atstovauti. Tai veža, išlaisvina, praplečia akiratį, pažintis. Man svarbu dalintis, o kai duodi – gauni dvigubai. Taip veikia visatos dėsniai.“, – bendradarbiavimo naudą pabrėžia Vaida Kondrotienė.

Dalindamasi prisiminimais, finansų konsultantė, neslepia, kad mokyklos laikais, turbūt nedvejodama būtų bėgusi iš pamokos, jei būtų žinojusi apie gresiantį viešą kalbėjimą. Tačiau BNI „Bokštas“ padėjo specialistei ne tik atrasti bendraminčių, bet ir išlaisvino bei suteikė pasitikėjimo savimi.

Užsiprenumeruok naujienas tiesiai į savo el. paštą

Taip nepraleisi svarbiausių naujienų!


Daugiau naujienų:

Metų treneris – Tomas Masiulis 

Valdanti koalicija nutraukiama. Kas bus?

„Aš esu gyvoji duona“ (Jn 6, 51) Devintinės

„Euroviziją“ šiais metais stebėjo 35 mln. mažiau žiūrovų

Po audros ugniagesiai gelbėtojai šalino nuvirtusius medžius

Armonaitei atrodo, kad bręsta pilietinis karas

Kaune ir Druskininkuose sukčiai išviliojo daugiau kaip 62 tūkst. eurų

Kauno klinikose – programos „Motinos ir vaiko sveikata ir gerovė“ rezultatai

Stalinio futbolo turnyras Olimpinėje dienoje

Šeštadienio horoskopas: vieniems žada aistrą, kitiems – netikėtus sukrėtimus

Buzelio taurė

Į BUZELIS CUP – su Kauno rajono vėliavomis

M. Buzelio debiutas Lietuvos rinktinėje (Video)

Nuteisti Kaune du žaurūs žudikai

Putinas su Zelenskiu turi susitikti?

Visai šalia Kauno: Rumšiškės kviečia į nemokamų teatro ir muzikos renginių ciklą

Kauno rajono gyventojų laukia patikrinimai: apleistų sklypų savininkams – įspėjimai ir baudos

Kaunas atgaivina

Kauno rajono seniūnijos kviečiamos į sporto areną: startuoja tradicinės žaidynės

Kauniečiams vasarą atviros dainų ir šokių dirbtuvės

Prasidėjo šalies jaunių-jaunučių plaukimo čempionatas

Penktadienio horoskopas: aistrų sūkuryje atsidurs trys ženklai

Kaune „Konteinerio krata“

Kelininkai įspėja vairuotojus

Kaunas kviečia JAV bendradarbiauti, kovojant su dronais

Automobilio nuoma Kaune – pažink miestą kaip kaunietis

Svarbi informacija dviratininkams: dėl bėgimo renginio laikinai uždaroma tako atkarpa ties Zapyškiu

Šiltos naujų bulvyčių salotos su lašiša ir krapų padažu

Taminskas: išvadas dėl gegužę vykusių traukinių avarijų kitą savaitę

Kauniečių pamėgtas Birštonas ruošia staigmeną: per Nemuną kils naujas tiltas

Policija tebeieško dingusio vyro

Parama Kauno rajono gyventojams: kas gali gauti socialinę kortelę ir kur kreiptis?

Lietuvos ir Vokietijos kariniam bendradarbiavimui skirta ekspozicija

Dienos horoskopas: galinga planetų jungtis žada proveržį ir sėkmę

Pomidorų ir arbūzo gazpacho

Pasaulinę bėgimo ir dviračių dieną – įžvalgos apie bėgikų ir dviratininkų įpročius

Prezidentas Sąjūdžio įkūrimo metinių nepaminėjo

Lietuvos rankinio veteranai yra ypatinga bendruomenė

Kauno mokslininkai apie nematomą grėsmę

Keturi pavogti automobiliai ir vienas įtariamasis

Rūkymo tendencijos tarp jaunimo ir moterų

Verslo paskolos su nekilnojamojo turto įkeitimu privalumai ir sąlygos

Svarbūs pokyčiai Kauno gyventojams: nuo birželio keičiasi socialinės paramos skyrimo tvarka

Ankstyvosios vasaros hitas: keptos šviežios bulvytės su varške ir žalumynais

Vilkijos 600-metį vainikuos nemokamas džiazo festivalis

Zapyškyje – krepšinio legendos ir mero prisiminimai: moksleivius įkvėpė išskirtinė diena

Trečiadienio horoskopas: Liūto energija vieniems atneš sėkmę, o kitiems – konfliktus

Juozapaitis tikisi, kad prezidentas vetuos LRT įstatymą 

teismas

Vieša skaitytojo nuomonė apie teismų sistemą

Rimas Armaitis

PUTINAS GRASINA: „BAUSMĖ BUS NEIŠVENGIAMA“

Pasimatymas su tikrąja Kauno dvasia

Seimas aršiai nusistatęs prieš grynuosius pinigus

Juostos statybos ties Ašigalio gatve baigtos?

Futbolo kamuolys

Pasaulio taurės organizatoriai pasisakė dėl Ebolos

LRT įstatymo pataisos priimtos

Kvietimas siūlyti kandidatūras apdovanojimui

Garliava sujungė bendruomenę: praūžė trečiasis „Ąžuolų žydėjimo festivalis“

Pakaunės keliuose – šimtai vairuotojų su telefonais rankose

Per pastaruosius penkerius metus Lietuvoje nuskendo 20 vaikų

PRAŪŽĖ TREČIASIS „ĄŽUOLŲ ŽYDĖJIMO FESTIVALIS“ GARLIAVOJE

Švelnus žemaitiškas kastinys su jaunomis bulvytėmis

Irane pakarti  vaikų prievartautojai

Zaporižės atominė elektrinė – dingstis naujam Rusijos terorui?

Trumpas vadina Netanyahu bepročiu

Nuo džiazo iki sporto švenčių: Kauno rajono renginių gidas birželio 1-7 dienoms

Festivalyje „Atsparūs“ pristatytas mobilus civilinės saugos konteineris

Dienos horoskopas: galinga Marso ir Jupiterio jungtis žada sėkmę drąsiausiems

Gyvenimas su „Michelin“ ženklu prie durų

Kauno ugniagesiai primena: kaip saugiai mėgautis vasaros malonumais gamtoje

Vasaros šauklys: šviežios bulvytės su varškės ir krapų padažu

Vasaros kelionės į pajūrį: atnaujinamas patogus maršrutas savaitgaliams

Š. MARČIULIONIO AKIVAIZDOJE – LIETUVOJE NEREGĖTA ŠVENTĖ

Šimtai bėgikų Zapyškyje: tradicinis Kauno rajono bėgimas vėl suvienijo bendruomenę

Kaunas nepratęsė profesinės karo tarnybos Rupšio byloje liudijusiam kariui

Keičiasi dalies „Maximos“ ir „Iki“ parduotuvių darbo laikas

Pirmadienio horoskopas: žvaigždės ragina veikti, bet atsargiai rinkti žodžius

Didmiesčių gyventojai mano, kad NT brangs

Sausai seriją laimėjęs „Žalgiris” – pirmasis finalo dalyvis (video)

Žemės grąžinimo epopėja nenori baigtis

Ieškotas mažametis berniukas buvo pas motiną

Virš JAV sprogo meteoritas

Pabradėje vyksta Vokietijos brigados pratybos „Freedom Shield 26-I“

Sekmadienio horoskopas: harmonija santykiuose ir kūrybiniai impulsai

„Garbė Dievui –Tėvui ir Sūnui, ir Šventajai Dvasiai“ Švč. Trejybės šventė

Viniuje šaltibarščiai, Kaune dainos ir šokiai

Vokietijoje protestavo prieš dujomis kūrenamas elektrines

 S. Daukanto pėsčiųjų tilto kapitalinis remontas

Pastatas Kaune virto gyva meno instaliacija 

Tajus – 400-asis šių metų Kauno rajono naujagimis

Policija ieško dingusio mažamečio

„Kas ir kodėl?“ 21-ojo sezono nugalėtojas laimėjimu pasidalins su likimo nuskriaustaisiais

Kauno VDU Botanikos sode vyks pilietiškumo festivalis „Atsparūs“

Šeštadienio horoskopas: Liūto energija žada aistrų audrą ir dramatiškus posūkius

Kelyje Vilnius–Klaipėda atidarytas  elektromobilių įkrovimo parkas

Kauno dainų ir šokių šventėje dalyvius gaivins „Kauno vandenys“

Savaitgalis ir ateinančios savaitės pradžia bus vasariška

Pasaulio čempionate krepšininkai sieks aukščiausių tikslų

Svarbūs pokyčiai Kauno gyventojams: nuo birželio keičiasi socialinės paramos skyrimo tvarka

Žemaitiškas kastinys su šviežiomis virtomis bulvėmis

Kas yra miltelinis dažymas ir kaip jis veikia

Naujas Raudondvario dvaro etapas: istorinėse oficinose – verslas, santuokos ir svečių namai

Gegužės 29-osios horoskopas: Liūto ženklo galia įkvėps drąsiems poelgiams

konferencija LOGIN

Prasideda jubiliejinė inovacijų ir progreso konferencija LOGIN

Metų treneris – Tomas Masiulis 

2026-06-06

Valdanti koalicija nutraukiama. Kas bus?

2026-06-06

„Aš esu gyvoji duona“ (Jn 6, 51) Devintinės

2026-06-06

„Euroviziją“ šiais metais stebėjo 35 mln. mažiau žiūrovų

2026-06-06

Po audros ugniagesiai gelbėtojai šalino nuvirtusius medžius

2026-06-06

Armonaitei atrodo, kad bręsta pilietinis karas

2026-06-06

Kaune ir Druskininkuose sukčiai išviliojo daugiau kaip 62 tūkst. eurų

2026-06-06

Kauno klinikose – programos „Motinos ir vaiko sveikata ir gerovė“ rezultatai

2026-06-06

Stalinio futbolo turnyras Olimpinėje dienoje

2026-06-06

Šeštadienio horoskopas: vieniems žada aistrą, kitiems – netikėtus sukrėtimus

2026-06-06
Buzelio taurė

Į BUZELIS CUP – su Kauno rajono vėliavomis

2026-06-06

M. Buzelio debiutas Lietuvos rinktinėje (Video)

2026-06-06

Nuteisti Kaune du žaurūs žudikai

2026-06-05

Putinas su Zelenskiu turi susitikti?

2026-06-05

Visai šalia Kauno: Rumšiškės kviečia į nemokamų teatro ir muzikos renginių ciklą

2026-06-05

Kauno rajono gyventojų laukia patikrinimai: apleistų sklypų savininkams – įspėjimai ir baudos

2026-06-05

Kaunas atgaivina

2026-06-05

Kauno rajono seniūnijos kviečiamos į sporto areną: startuoja tradicinės žaidynės

2026-06-05

Kauniečiams vasarą atviros dainų ir šokių dirbtuvės

2026-06-05

Prasidėjo šalies jaunių-jaunučių plaukimo čempionatas

2026-06-05

Penktadienio horoskopas: aistrų sūkuryje atsidurs trys ženklai

2026-06-05

Kaune „Konteinerio krata“

2026-06-04

Kelininkai įspėja vairuotojus

2026-06-04

Kaunas kviečia JAV bendradarbiauti, kovojant su dronais

2026-06-04

Automobilio nuoma Kaune – pažink miestą kaip kaunietis

2026-06-04

Svarbi informacija dviratininkams: dėl bėgimo renginio laikinai uždaroma tako atkarpa ties Zapyškiu

2026-06-04

Šiltos naujų bulvyčių salotos su lašiša ir krapų padažu

2026-06-04

Taminskas: išvadas dėl gegužę vykusių traukinių avarijų kitą savaitę

2026-06-04

Kauniečių pamėgtas Birštonas ruošia staigmeną: per Nemuną kils naujas tiltas

2026-06-04

Policija tebeieško dingusio vyro

2026-06-04

UAB “Kauniečiams”
Įmonės kodas: 307072731
Įmonės adresas: Betygalos g. 4A, Kaunas
PVM mokėtojo kodas: LT100017557011
Banko sąskaitos nr.: LT717044090113506715

info@kaunieciams.lt
Privatumo politika

Pranešk naujieną!

Pamatėte ar nugirdote kažką įdomaus ar šokiruojančio?
Pasidalinkite šia žinia su portalo skaitytojais.

Pasidalinti žinia

Copyright © 2026 Kauniečiams kasdienės naujienos