Skip to content
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Menu
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Redakcija
  • Kaunas, Kauno rajonas
  • Lietuva
  • Pasaulis
  • Politika
  • Finansai
  • Kriminalai
  • Gyvenimas
  • Sportas
  • Video
  • Apklausos
Menu Close
  • Naujienos 
    • Redakcija
    • Kaunas, Kauno rajonas
    • Lietuva
    • Pasaulis
    • Politika
    • Finansai
    • Kriminalai
    • Gyvenimas
    • Sportas
    • Video
    • Apklausos
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Search for:

Prisijungti

Priminti slaptažodį

Neturite paskyros? Užsiregistruoti

Recover Password

Jau turite paskyrą? Prisijungti

Registruotis

Jau turite paskyrą? Prisijungti

„Pelenė 2023“ parodoje – grasinimai ir beveik muštynės?

  • 2023-04-20
  • Tomas Čyvas
  • Kriminalai, Redakcija, Verslas

Praėjusį savaitgalį centriniame šalies parodų centre „Litexpo“ vyko paroda „Pelenė 2023“. Romantišką pavadinimą galimai lydėjo vieno iš konkurentų šantažas kitam. Grasinimai tarptautiniais mafijiniais susidorojimais ir siūlymai trauktis iš rinkos arba išeiti į lauką pasiaiškinti.  Grasinta net fiziniu susidorojimu.  Dėl to, redakcijos patikrintomis žiniomis, kreiptasi į policiją.

Savotiškas interesantas

Į redakciją kreipęsis oficialus parodos dalyvis, prekiautojas plaukų džiovintuvais ir tiesintuvais Modestas Nugaras,  papasakojo tokią istoriją:

„Pabandysiu detaliai jums papasakoti visą chronologiją. Tai balandžio 15 dieną apie 6 valandą vakaro praėjo toks su barzdele vyras pro mūsų stendą Pelenės parodos metu ir taip keistai nusišypsojo. Aš jau supratau kad čia bus galimai kažkokia provokacija. Bet žinojau kad gali tai būti iš konkurentų provokacijų įvairiausių. O jų ir buvo. Aš tuo metu tiesiog ėjau parūkyti, įėjau į receptioną, kur yra informacinis centras ir kažkoks vyras, perkantis kavą rėkė man: „Na daug produkcijos pardavėt? Kaip produkciją sekasi pardavinėti?“ Aš sakau: „Koks tavo reikalas?“ Jisai iš karto puolė: „Kaip čia su manimi šneki?“. Aš sakau: „Tai kaip tu čia su manim šneki?,”- tada, pasak jo, prasidėjo, įdomioji dalis.

M. Nugaro įspūdžiai, jo teigimu, buvo dar nepatirti. „Prieinu prie mūsų stendo ir žiūriu, kad tas vyras prie stendo stovi ir su mano kolege bendrauja. Ir jie šnekasi apie plaukų džiovintuvus. Aš priėjau prie stendo ir jis prie manęs priėjo ir pradėjo klausinėti: „Tai kaip čia produkcija? Su kuo čia bendrauti jeigu norėčiau pirkti dideliais kiekiais?“

Verslininkas, kuris teigia nenorėjęs, jog būtų išgąsdinta stende stovėjusi jauna mergina, patikslino, jog bendrauti reikėsią su juo ir pasikvietęs interesantą išgerti kavos arba mineralinio vandens.

Grasinimai mafija?

Tada, Artūru prisistatęs vyras, esą prapliupo: „Ar tu žinai kur čia lendi? Ar tu žinai, kad čia yra skęstantis laivas? Ką tu veiksi po to, kai užsidarys šitas verslas? Ką tu veiksi, ką tu dirbsi? Ar tu žinai su kuo turi reikalų?“

M. Nugaras sakė jau įtaręs su kuo (iš konkurentų) turi reikalą, bet norėjęs pasitikslinti. „Ne nežinau su kuo turiu reikalų, bet įtariu, kad tu atėjęs nuo tos merginos, kuri yra iš mažosios bendrijos „Ffortūna“, kuri pardavinėja kitą prekės ženklą?.“

Verslininkas neabejojo, kad pasiuntinys yra nuo JOS atėjęs ir vyko tas pokalbis [toliau taip]: „Nekonkuruok su ja, ar tu žinai kad Firuzos Abasavos tėvas yra mafijozas ir kad jums blogai baigsis.“

Pasitikslinus, ar tikrai konkuruojančiai firmai galimai atstovavęs veikėjas gyrėsi savo užsakovės mafijiniais ryšiais, M. Nugaras patvirtino, kad tikrai taip. Tačiau istorija tuo nesibaigė, o interesanto teiginių būta dar egzotiškesnių.

Kvietimas muštis

M. Nugaras tokio, sako tokio „elegantiško“ konkurentų bendravimo dar nepatyręs. „Ką tu veiki gyvenime? Kas tu esi?“ Jisai sako: „O kaip tau atrodo?“ Sakau: „man tu atrodai kaip banditas.“ Sako: „Jo, toks ir esu.“

Toliau esą buvę dar įdomiau. Mat lankytojas nesiliovė. „Tau blogai baigsis. Tave parodys Delfi’s, 15min. tavo veidą, ar tu supranti kad tau blogai baigsis? Kur tu lendi?“- aiškinęs „prelegentas“.

Neprisistatęs asmuo iš kažkur, kaip, nurodo M. Nugaras, žinojo jo vardą ir pavardę.

„Lygiai taip pat buvo Kaune, prieš du mėnesius, kai sutikau Firuzą Abasovą. Ji ateina ir iš karto žino mano vardą: „Labas Modestai, neva pažįsta,“ – nurodė jis.

Jie [konkurentai], pasak M. Nugaro,, taip parodo kad pašnekovą esą pažįsta ir taip daro spaudimą, kad jie valdo kažkokią informaciją.

„Šitas vaikinas tai pat manimi manipuliavo. Man jau buvo žinoma jų taktika. Ir kas labai įdomu, jie mane seka Facebook’e. Mano puslapis yra privatus, negali bet kas skaityti mano įrašų, o aš turėjau su tokia politike konfliktą, tai jisai sako: „Na kaip tau su ta politike? Koks ten konfliktas?“ Esmė tokia, kad jisai labai gąsdino. Ir mano duomenys buvo VRK [vieši], nes aš kandidatavau į Klaipėdos miesto tarybą. Tai [baugintojas] sako: „Mačiau, kad boksuojiesi? Gal išeinam pasiboksuoti į lauką,“- pasakojo verslininkas.

Nesutikus su lauko muštynėmis ponui Modestui, jo teigimu, buvo dar kartą liepta nekonkuruoti su Firuza Abasova. (nuorodas į ankstesnius straipsnius apie galimai tą pačią personą, atsisakančią bendrauti su redakcija, rasite straipsnio apačioje). Beje, jos personalinės replikos yra labai laukiamos ir bus paskelbtos, jei tik bus pateiktos. Kreiptasi telefonu, el paštu. Na dar tik ne karvelių paštu.

Išsigando ir kreipėsi į policiją

Pasak M. Nugaro, pasiūlymas pasimušti, provokavimas, reikalavimas nekonkuruoti lydėjo jį ir kolegę tol, kol, kreipusis į apsaugą dėl papildomo dėmesio stendui, asmuo, pasivadinęs Artūru, nedingo iš parodos.

„Mes turėjom atskirą stendą. Jie turėjo atskirą stendą visai kitam gale. Mes net vienas kito nematėme. Bet jinai (turbūt Firuza?, – red. past.)  visą laiką provokavo. Vis praeina pro mūsų stendą, pati atsistoja toliau ir atsiunčia kažkokią draugę, kad ji apsimestų kliente ir klausinėtų apie daiktus, o jinai stovi už metro ir juokiasi,“ – pasakoja jis.

Vyras tikina patyręs tam tikrą psichologinį smurtą. „Aš iš tikrųjų išsigandau. Aš galvojau, kad koks gangsteris atėjo, nes jisai toks visas pasipūtęs atėjo ir šnekėjo, kaip tau blogai baigsis, kaip čia Firuzos tėvas mafijozas ir kaip jis čia visus išgaudys ir visiems galvos lėks. Tas buvo tikrai labai keista, kokiais būdais yra bandoma konkuruoti. Tai atrodo kad grįžtame į 90-tuosius metus. Kas įdomiausia po to kai aš jo klausiau: „Tai ką tu veiki žmogau?“ Ir jisai sako: „Tai mano darbas, aš ruošiu politikus ir prezidentus.“ Ir aš po šito nebeturėjau ką pasakyti,“ – sakė M. Nugaras, kuris dėl grasinimų susidoroti, oficialiai kreipėsi į policijos pareigūnus, nurodydamas turįs įvykio liudininkų.

Verslininko skunde policijai, šaltinio teigimu, rašoma kad grasinimai jam pasirodę visai nejuokingi.

Kiek atsitokėjęs ir perskambinęs žurnalistui vyriškis sakė metąs grūmotojui pirštinę pasitreniruoti sporto salėje arba ringe ir pabendrauti bei susipažinti gyviau. Tačiau skundo neatsiimsiąs ir su tokia konkurencine taktiką susidūręs pirmą kartą. Paklaustas, ar jam žinoma žiniasklaidoje pasklidusi informacija apie galimai keistokus minėtės konkurentės nuotykius, M. Nugaras atsakė teigiamai. Taigi, galimai ši istorija yra tąsa didesnės epopėjos. Dabar jau dalyvaujant teisėsaugai.

Galimai susiję straipsniai:

https://kaisiadoriuzinios.lt/moteris-jusu-vaiko-teti-apsauke-pedofilu-ka-daryti/

https://kaunieciams.lt/interneto-sukciai-tobuleja-kaltina-sunis-ypac-svarbu-moterims/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Užsiprenumeruok naujienas tiesiai į savo el. paštą

Taip nepraleisi svarbiausių naujienų!


Daugiau naujienų:

Jonas Narsutis. Europos pramonės kryžkelė

Vilniuje įvyko pirmasis „Žygis už gyvybę“: dalyviai ragino atkreipti dėmesį į gyvybės apsaugą ir žmogaus orumą

Žemaitaičio retorika kultūrininkų atžvilgiu nesikeičia: jie vakar rėkė, cypė, klykė, baubė

Atvirų durų diena Kaune: verslininkai kviečiami pažinti Rūmų bendruomenę

Nobelio medicinos premija už imuninės sistemos tyrimus skirta trims mokslininkams

Policija ir VSAT: apie surastus meteorologinius oro balionus informacijos neturime

Žiniasklaida: bankrutuoja dar vienas restoranas. „Piano Piano” žlugimas

„Sustiprink mūsų tikėjimą!” (Lk 17, 5), 27 eilinis metų sekmadienis

Siūlo palikti galimybę pacientams primokėti už nemedicinines paslaugas

Vyks įspėjamasis kultūros bendruomenės streikas: tikslas – atskirti ministeriją nuo „Nemuno aušros“

Ginče dėl Kauno Čiurlionio koncertų rūmų „Infes“ neturės atlyginti 10 mln. eurų žalos savivaldybei

Stasys Buškevičius. Darbo rinkos ateitis: kaip išsaugoti žmones, o ne tik darbo vietas

Mokytojų diena: už skaičių – žmonės

„Žalgiris” nukovė ir Eurolygos čempionus

Savivaldybės: kitąmet šildymo išlaidų kompensacijoms gali trūkti apie 60 mln. eurų

Prezidentas pasirašė dekretą dėl Adomavičiaus atsistatydinimo

Premjerė: kultūros ministras turi priimti sprendimą palikti pareigas

Dėl asfaltavimo darbų trumpam uždaroma dalis Birželio 23-iosios ir Partizanų gatvių sankirtos

Teismas pradėjo nagrinėti Rupšio dantų implantų bylą: buvęs kariuomenės vadas kaltės nepripažįsta

Kuriasi disleksijos sutrikimą turinčiuosius atstovaujanti asociacija

Du neteisėtai disponavę kvaišalais kauniečiai siunčiami už grotų

Senamiestyje – darbymetis: Rotušės aikštėje iki lapkričio vidurio uždaromas eismas transportui

Dar vienas gaisras Laisvės alėjoje: degė šiukšlės

Kauno ligoninėje mirė susižalojęs vyras

„Žalgiris” įspūdingai pradėjo Eurolygos sezoną

IN MEMORIAM aktorei Milei Šablauskaitei

Nuteistas kelyje Kaunas-Vilnius policininką pražudęs vairuotojas

VSAT: dėl pažeidėją galimai nužudžiusio pareigūno pasisakys teismas

Kremliaus karo ekonomika skurdina Rusijos regionus

Ruginienė: derybinė grupė ieškos sprendimų dėl „aušriečiams“ atitekusios Kultūros ministerijos

Jonavos meras neatvyko į Lobovo bylos posėdį, politikui gresia atvesdinimas

Mokėsi užsieniečių integracijos ypatumų

Tyrimas: draudimas moksleiviams vakarais naudotis išmaniaisiais telefonais gerina miegą ir pasiekimus mokykloje

Siūloma sujungti Nacionalinę sporto agentūrą ir Nacionalinę sporto tarybą: pirmininką skirtų Vyriausybė

Kodėl dalis dešiniųjų pažiūrų visuomenininkų ir žiniasklaidos atstovų įsivaizduoja galintys valdyti visuomenės nuomonę?

Kaune neblaivus vyras pripurškė dujų apsaugos darbuotojui į veidą

Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga atsisako prezidento globos

Kodėl pastolių nuoma tampa išmintingu pasirinkimu?

Lietuvos muziejų asociacija jungiasi prie streikuojančios kultūros bendruomenės

Kaišiadorietiškos linksmybės – pinigingos?

Kauniečiams duris atverė naujas Šilainių baseinas

Spalio mėnesį Kauno senjorų lauks kava ir įdomūs pokalbiai

Pasieniečiai dėl suklastotų dokumentų į Lietuvą neįleido 7 Rusijos piliečių

Sulaikytas galimai prieš moterį smurtavęs Karo policijos pareigūnas

Laisvės alėjoje, kaip įtariama, padegta kavinė

„Ikea“ padegimu kaltinamam jaunuoliui siūloma skirti ketverių metų laisvės atėmimo bausmę

Kultūros ir sporto renginiai Kauno rajone rugsėjo 29 – spalio 5 dienomis

Šakalienė tikisi, kad per artimiausias savaites Seimą pasieks projektai dėl naujo poligono

Trapecinė stogo skarda

Kokia sienų spalva 2025 metais dominuoja Lietuvos interjeruose?

Rūšinė arbata ir kombučia tiesiai iš ūkių

Kam reikalingas renginių organizavimas? Privalumai ir praktika

Odoo verslo valdymo sistema: įgyvendinimas ir pagrindiniai privalumai

Kaip kauniečiai gali pasiruošti artėjančiai žiemai: ekonomiški sprendimai ir dažniausios klaidos

Dažniausios klaidos po antakių permanento procedūros

Virtualių pergalių sezonas: kaip sekti svarbiausius e-sporto įvykius per metus

Kaip protingai išsikeisti valiutą prieš kelionę: Lenkijos zlotas ir Norvegijos krona praktiškai

Leiputė apie naująjį ministrą Adomavičių: tikimės, bent jau nesugadins kultūros sektoriaus

Šmeižtu kaltinti žurnalistai Janutienė, Pauliuvienė ir Jančys lieka išteisinti

Už nepilnamečių tvirkinimą nuteistas Jakštys nesutinka su kalėjime jam skirta skatinimo priemone

Spektaklis „Žemė” – dialogas tarp tautų kultūrų, suvienytas bendro laisvės troškimo

„Kovok šauniąją tikėjimo kovą” (1 Tim 6, 12) 26 eilinis sekmadienis

Kaune socialinės akcijos metu surinkta 30 tonų atliekų

STT: traktorių registro tvarkoje fiksuojamos kyšininkavimo bei papirkimo rizikos

Įstatymo pataisa leis sumažinti PSD įmokų skirtumą tarp dirbančiųjų ir valstybės lėšomis draudžiamų gyventojų

Valentinavičius: politikams žurnalistai objektyvūs tada, kai apie juos gražiai kalba

Tarptautinis paralimpinis komitetas panaikino Rusijos ir Baltarusijos suspendavimą

Antarktidos paslaptys: tirpstantis ledas ir netikėti prieaugiai

Prano Mažylio gimdymo namai Kaune užveria duris: nutrūkusi istorinė gija demografinės katastrofos akivaizdoje

Palangos meras: savaitgalį vyksiančiame Čiurlionio renginyje naujasis kultūros ministras nepageidaujamas

Prie URM – Palestinos rėmėjų piketas: reikalauja apsaugoti į Gazą plaukiančią flotilę

Vytauto parke atverta atnaujinta Kauno Miko Petrausko scenos menų mokykla

„Aušriečiai“ ištrynė „Facebook“ įrašą, kuriame kritikavo kultūrininkų protesto dalyvius

Kibernetinis saugumas šiandien: praktiška informacija įmonių vadovams

Adomavičiui tapus ministru, atsistatydina Literatūros taryba: jaučiamės apgauti ir pažeminti

Iniciatyvos Kaunui: bėgimo renginys išaugęs į sporto šventę

Menininkams atsiribojant nuo Prezidentūros, Nausėdos patarėjas sako – vykstantys procesai niekam nėra malonūs

Lietuvoje atvertas dar vienas dronų mokymų centras „Airtech“

Nuo kitų mokslo metų pirmąja užsienio kalba moksleiviai galės rinktis ispanų

Prie Prezidentūros kultūros bendruomenė protestuos dėl Adomavičiaus paskyrimo ministru

Stanislovas Buškevičius. Palestinos pripažinimas: iš idėjos ar iš baimės?

Vidmantas Janulevičius. Dronų siena: naujo karo ekonomika ir Lietuvos atsakomybė

Kaune ant tilto išsiliejus degalams, uždaroma viena eismo juosta

Ministro patarėja: statome tvoras, bet nesprendžiame problemų – kodėl kalėjimų sistema neveikia

Tarptautinis festivalis „Baltų raštai 2025“: ieškant savosios Laimės

Adomavičius ramina protestuoti pasirengusią kultūros bendruomenę: dėsiu visas pastangas atrasti konsensusą

Kaune siūlomas sprendimas parkavimo chaosui prieš didžiuosius metų renginius

Ar visi žmonės gali pasiimti kreditą internetu?

Vytautas Radžvilas apie tikrąsias Nacionaliniame susivienijime vykstančio vidaus konflikto priežastis

Robertas Kaunas siūlo svarstyti padangų depozito sistemą: „Naudotų padangų kalnai rodo, kad dabartinė tvarka neveikia“

„Čekiukų“ byloje teisiamas Kaišiadorių meras Čėsna: kaltės nepripažįstu, ginsimės teisme

Užimtumo tarnyba fiksuoja Kauno regione augantį medicinos darbuotojų poreikį

Kabišaitis: algų padidinimas nepadėjo pritraukti naujų teisėjų

Nausėda apie „aušriečių“ kandidatą į ministrus: man svarbu suprasti, ar žmogus savyje turi kultūros geną

Teismas skelbia nuosprendį riaušių prie Seimo byloje: Kandrotui-Celofanui skirti ketveri metai nelaisvės

Baltų vienybės diena – daugiau nei tik kalendoriaus data

Renginių scena, kur Kaunas atsiveria iš naujo

Žurnalistų profesionalų asociacija kreipėsi į generalinę prokurorę: piktinasi darbo metodais

Ąžuolyno bibliotekos istorija atsiveria visuomenei

„Nemuno aušra“ iš socialdemokratų perims Kultūros ministerijos portfelį

„Negalite tarnauti Dievui ir Mamonai” (Lk 16, 13) 25 eilinis sekmadienis

Skaudi žinia: mirė architektas Audrys Karalius

Jonas Narsutis. Europos pramonės kryžkelė

2025-10-06

Vilniuje įvyko pirmasis „Žygis už gyvybę“: dalyviai ragino atkreipti dėmesį į gyvybės apsaugą ir žmogaus orumą

2025-10-06

Žemaitaičio retorika kultūrininkų atžvilgiu nesikeičia: jie vakar rėkė, cypė, klykė, baubė

2025-10-06

Atvirų durų diena Kaune: verslininkai kviečiami pažinti Rūmų bendruomenę

2025-10-06

Nobelio medicinos premija už imuninės sistemos tyrimus skirta trims mokslininkams

2025-10-06

Policija ir VSAT: apie surastus meteorologinius oro balionus informacijos neturime

2025-10-06

Žiniasklaida: bankrutuoja dar vienas restoranas. „Piano Piano” žlugimas

2025-10-05

„Sustiprink mūsų tikėjimą!” (Lk 17, 5), 27 eilinis metų sekmadienis

2025-10-05

Siūlo palikti galimybę pacientams primokėti už nemedicinines paslaugas

2025-10-05

Vyks įspėjamasis kultūros bendruomenės streikas: tikslas – atskirti ministeriją nuo „Nemuno aušros“

2025-10-05

Ginče dėl Kauno Čiurlionio koncertų rūmų „Infes“ neturės atlyginti 10 mln. eurų žalos savivaldybei

2025-10-04

Stasys Buškevičius. Darbo rinkos ateitis: kaip išsaugoti žmones, o ne tik darbo vietas

2025-10-04

Mokytojų diena: už skaičių – žmonės

2025-10-04

„Žalgiris” nukovė ir Eurolygos čempionus

2025-10-04

Savivaldybės: kitąmet šildymo išlaidų kompensacijoms gali trūkti apie 60 mln. eurų

2025-10-04

Prezidentas pasirašė dekretą dėl Adomavičiaus atsistatydinimo

2025-10-03

Premjerė: kultūros ministras turi priimti sprendimą palikti pareigas

2025-10-03

Dėl asfaltavimo darbų trumpam uždaroma dalis Birželio 23-iosios ir Partizanų gatvių sankirtos

2025-10-03

Teismas pradėjo nagrinėti Rupšio dantų implantų bylą: buvęs kariuomenės vadas kaltės nepripažįsta

2025-10-03

Kuriasi disleksijos sutrikimą turinčiuosius atstovaujanti asociacija

2025-10-03

Du neteisėtai disponavę kvaišalais kauniečiai siunčiami už grotų

2025-10-03

Senamiestyje – darbymetis: Rotušės aikštėje iki lapkričio vidurio uždaromas eismas transportui

2025-10-03

Dar vienas gaisras Laisvės alėjoje: degė šiukšlės

2025-10-03

Kauno ligoninėje mirė susižalojęs vyras

2025-10-03

„Žalgiris” įspūdingai pradėjo Eurolygos sezoną

2025-10-02

IN MEMORIAM aktorei Milei Šablauskaitei

2025-10-02

Nuteistas kelyje Kaunas-Vilnius policininką pražudęs vairuotojas

2025-10-02

VSAT: dėl pažeidėją galimai nužudžiusio pareigūno pasisakys teismas

2025-10-02

Kremliaus karo ekonomika skurdina Rusijos regionus

2025-10-01

Ruginienė: derybinė grupė ieškos sprendimų dėl „aušriečiams“ atitekusios Kultūros ministerijos

2025-10-01

UAB “Kauniečiams”
Įmonės kodas: 307072731
PVM mokėtojo kodas: LT100017557011
Banko sąskaitos nr.: LT717044090113506715

info@kaunieciams.lt
Privatumo politika

Pranešk naujieną!

Pamatėte ar nugirdote kažką įdomaus ar šokiruojančio?
Pasidalinkite šia žinia su portalo skaitytojais.

Pasidalinti žinia

Copyright © 2025 Kauniečiams kasdienės naujienos