Skip to content
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Menu
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Naujienos
  • Visuomenė ir gyvenimas
  • Kultūra
  • Švietimas
  • Verslas
  • Krašto gynyba
  • Video
  • Sportas
Menu Close
  • Naujienos 
    • Naujienos
    • Visuomenė ir gyvenimas
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Verslas
    • Krašto gynyba
    • Video
    • Sportas
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Search for:

Prisijungti

Priminti slaptažodį

Registration is disabled

Recover Password

Jau turite paskyrą? Prisijungti

Lietuvos mažojo futbolo čempionato VI-ojo etapo anonsas: finišo tiesioji komandų laukia Radviliškyje

  • 2023-09-07
  • Vytautas Krajašas
  • Sportas

Rugsėjo 9 dieną (šeštadienį) bus užbaigtas 2023 metų Lietuvos mažojo futbolo čempionatas. Septintojo Lietuvos čempionato užsklanda bus nuleista Radviliškio mieste, kuriame ir paaiškės naujieji Lietuvos mažojo futbolo čempionai.

Jais gali tapti dvi komandos ir abi jos yra šių metų debiutantės – tai FSK „Radviliškis“ ir Kauno „Smūgis“. Šias ekipas skiria du taškai, o visoms komandoms Radviliškyje dar teks sužaisti po dvi rungtynes, tad intriga turėtų išlikti iki pat paskutinio teisėjo švilpuko.

Rungtynės Radviliškyje prasidės nuo 12 valandos, o pasibaigs apie 16 valandą. Pirmosios aikštelės rungtynės bus transliuojamos tiesiogiai Lietuvos mažojo futbolo asociacijos facebook paskyroje, o iškart po rungtynių seks ir čempionų apdovanojimų ceremonija.

Aukso likimas – „Radviliškio“ rankose

Dvejų taškų pranašumą prieš „Smūgį“ turintis FSK „Radviliškis“ savo likimą turi savo rankose. Nors praėjusiame etape FSK „Radviliškis“ 2:3 nusileido savo tiesioginiams konkurentams „Smūgiui“ ir leido jiems priartėti, kelių taškų pranašumas išliko. „Radviliškiui“ minėtas pralaimėjimas buvo pirmasis šiame čempionate, tad jei komanda sugebės po jo atsitiesti ir laimėti likusias dvi rungtynes – jie taps naujaisiais Lietuvos mažojo futbolo čempionais.

Žinoma, čempionais jie gali tapti ir greičiau, tuo atveju, jei „Smūgis“ pralaimės bent vienas savo rungtynes, bet Kauno komanda apie tai negalvoja, o kaip tik tikisi, kad pagalbos ranką jiems išties kiti klubai.

„Nuotaikos dvejopos. Norime tapti čempionais, bet ne viskas mūsų rankose. Turime ne tik laimėti likusias varžybas, bet ir tikėtis Radviliškio komandos suklupimo. Taigi, teks stebėti ir sirgti už „Radviliškio“ varžovus paskutiniame etape. Esame labai arto čempionų titulo, tai motyvuoja komandą siekti paskutinių pergalių ir su azartu stebėti kaip sekasi lentelės lyderiams. Tikimės sunkių rungtynių nes SC-FK „Akmenė“ ir FC „Klaipėdos City“ yra pajėgios komandos. Taigi, laukia tikrai dėmesio vertos rungtynės“, – kalbėjo „Spyrio“ komandos vadovas Rytis Briedis.

Savų žiūrovų palaikomas „Radviliškis“ namuose susitiks su praėjusių metų čempionais Kauno „Hegelmann Minifootball“ ir praėjusių metų vicečempionais – Jurbarko „Imsre“. Tiesa, abi šios komandos šiais metais buksavo ir iš kovos dėl medalių iškrito pakankamai anksti.

„Nuotaikos komandoje geros, bet tuo pačiu jaučiamas ir susikaupimas bei noras čempioniškai užbaigti mažojo futbolo sezoną. Komandą motyvuoja faktas, kad galime tapti čempionais. Sunku pasakyti kiek motyvuoti atvyks paskutinio etapo mūsų varžovai. Ir vieni ir kiti nebepretenduoja į čempionato medalius, tačiau sėkmingai susiklosčius paskutinėms rungtynėms dar gali pagerinti situaciją turnyrinėje lentelėje. Neretai komandos, kurios žaidžia nieko nebelemiančius susitikimus būna atsipalaidavusios ir tai padeda sužaisti puikias rungtynes. Pridėkime dar tai, kad varžovams puiki proga žaidžiant prieš lyderius trinktelėti durimis prieš sezono pabaigą. Tad atsakingai ruošiamės paskutiniam etapui“, – mintimis dalinosi „Radviliškio“ vadovas Mindaugas Urbonavičius.

Visi nori būti ketvirti

Jau po penktojo etapo tapo aišku, kad bronzos medalius užsitikrino SC-FK „Akmenė“ ir jiems tai bus pirmieji medaliai Lietuvos mažojo futbolo čempionate, tačiau dėl ketvirtosios vietos kova yra daugiau nei atvira.

Šiuo metu ketvirti su 16 taškų yra Kauno „Arsenalas“, bet tiek pat taškų dar turi FC „Klaipėda City“, o vos 2 taškais mažiau turi Jurbarko „Imsrė“. Pastaroji puikiai sužaidė penktąjį etapą, kuriame laimėjo abi rungtynes, ir taip atsispyrė nuo turnyrinės lentelės apačios bei sezoną gali užbaigti jos viduryje.

„Imsrės“ Radviliškyje lauks jų tiesioginis konkurentas „Arsenalas“ bei čempionato lyderiai FSK „Radviliškis“. „Imsrė“ neslepia noro sujaukti lyderių planus ir į jų tvirtovę atvyks laimėti.

„Nuotaikos tikrai neblogos. Praeitame etape pavyko iškovoti dvi pergales ir į Radviliškį atvyksime siekti to paties. Komandą motyvuos tai, jog galime sudrumsti vandenį komandai, kuri kovos dėl aukso medalio, bei savo abiejų pergalių atveju galime sezoną užbaigti aukščiau nei esame dabar. Žinoma, tikimės atkaklių rungtynių, kadangi žaisime su aukščiau esamomis komandomis lentelėje“, – sakė „Imsrės“ vadovas Laurynas Danielius.

Tai pačiai „Imsrei“ iššūkį tikrai mes jau minėtas „Arsenalas“.

„Nuotaikos nei blogos nei geros, važiuosime garbingai užbaigti čempionatą, kadangi po paskutinio etapo pakilti iki trečios vietos jau šansų nebeturime nei teorinių nei praktinių. Važiuosime kovoti ir išlaikyti ketvirtos vietos. Kažkokio papildomo paskatinimo nei vienam žaidėjui nereikia. Kai išeiname į aikštę – kovojame tik dėl pergalės. „Imsrė“ mums yra pati nepalankiausia čempionatų komanda, kad ir kaip gerai mes bežaistume – pergalės prieš juos nepavyksta pasiekti. Tai tikimės, pagaliau nutraukti šį prakeiksmą Na, o su „Hegelmann“ komanda – Kauno derbis, tai kažkokios papildomos motyvacijos nereikia“, – teigė „Arsenalo“ vadovas Karolis Vasiliauskas.

Negalime pamiršti iš tos pačios „Klaipėda City“ komandos. Klaipėdiečiai jėgas išmėgins su „Klaipėda City“, o po to susitiks su Kauno „Smūgiu“. Pastaroji dvikova taip pat skatina „Klaipėda City“ pasirodyti kuo geriau ir suteikti įtakos kovoje dėl aukso.

„Niekas nesikeičia. Važiuojame tam, kad sužaisti savo rungtynes. Bandysime užimti kuo aukštesnę vietą po trijų čempionato prizininkų. Bus įdomų pamatyti intrigos pabaigą, kas galų gale taps čempionu. Gal ir patys galėsime kažkiek padaryti įtakos galutiniam čempionato pirmos vietos likimui. Laukiame pasiūlymų iš suinteresuotų asmenų“, – juokaudamas sakė „Klaipėda City“ treneris Sergejus Jakovlevas.

Kas liks paskutiniai?

Dar viena intriga paskutiniame etape yra ta, kas šiais metais finišuos paskutiniai. Kol kas 6 taškus turi FK „Alytus“, esantis priešpaskutinėje vietoje, o praėjusių metų čempionai „Hegelmann Minifootball“ su 3 taškais yra paskutiniai. Šiais metais „Hegelmann“ turi problemų su sudėties surinkimu, o tai tiesiogiai atsiliepia ir komandos rezultatams, bet užbaigti čempionatą garsiai užtrenkiant durimis turėtų būti vienas iš jų tikslų.

Tuo metu Alytaus komandai debiutinis čempionatas nebuvo lengvas, bet savo taškų kraitį jie gali stengtis padidinti rungtynėse su jau bronzos medalius užsitikrinusiais „Akmenės“ žaidėjais bei su „Klaipėda City“.

Į Radviliškį „Alytus“ tikrai atvyks su tikslu įgauti dar daugiau patirties.

„Manau, kad prizininkai jau aiškūs, ko gero ir čempionai, na o mūsų naujokų komandai šis čempionatas buvo gera patirtis, kurią norėtųsi papildyti ir dar bent viena pergale, o gal ir dvejomis pergalėmis”, – sakė „Alytaus“ vadovas Saulius Giedraitis.

2023 m. Lietuvos mažojo futbolo čempionato VI-ojo etapo (Radviliškis) tvarkaraštis:

12:00. FSK „Radviliškis“ – „Hegelmann Minifootball“

12:00. FK „Arsenalas“ – Jurbarko „Imsrė“

13:00. SC-FK „Akmenė“ – FK „Smūgis“

13:00. FC „Klaipėda City“ – FK „Alytus“

14:00. FSK „Radviliškis“ – Jurbarko „Imsrė“

14:00. FK „Arsenalas“ – „Hegelmann Minifootball“

15:00. FC „Klaipėda City“ – FK „Smūgis“

15:00. SC-FK „Akmenė“ – FK „Alytus“

Užsiprenumeruok naujienas tiesiai į savo el. paštą

Taip nepraleisi svarbiausių naujienų!


Daugiau naujienų:

„Delfi“ vasarį lenkė konkurentus pagal visus sutartus rinkos matavimo rodiklius

„Klausykite jo!“ (Mt 17, 5) II Gavėnios sekmadienis

Budrys su ES užsienio reikalų ministrais aptars situaciją Artimuosiuose Rytuose

Iš 95 nuteistųjų iki gyvos galvos, 23 jau sulaukė terminuotos bausmės

Kauno rajone apiplėštas kelyje padėti sustojęs vyras

Startuoja centralizuotas priėmimas į 24 savivaldybių ugdymo įstaigas

Oficialu: kruvinasis Irano diktatorius – nukautas

Kauno rajono gyventojai galės gauti kompensacijas už biologinio valymo įrenginius

Lietuvai „Eurovizijoje“ šiais metais atstovaus Lion Ceccah

Vyriausybė nemano, kad aplinkosaugininkai turėtų tikrinti automobilius dėl taršos

Irano lyderis slepiasi nuo Izraelio atakų

Izraelis smogė Iranui

Kaip išmatuoti Facebook reklamos grąžą (ROAS)?

Potvynis? Kas bus?

Volando veidrodis JAV Kongrese

Kauno rajono vietos veiklos grupė (Kauno r. VVG) kviečia teikti paraiškas vietos projektams pagal Kauno r. VVG 2024–2029 m. vietos plėtros strategijos Kvietimą Nr. 5, Kvietimą Nr. 6 ir Kvietimą Nr. 7.

Kaune didžiausi objektai statomi išskirtinai už gyventojų pinigus

Kauno rajone nauja vicemerė

Kauno „Žalgiris” laimėjo po dviejų pratęsimų (video)

Elektroninis parašas nekilnojamojo turto sandoriuose: pirkimo-pardavimo sutartys ir įgaliojimai

Jaunimo linijos savanoriai stovintys greta

„Jaunimo linija“ kviečia savanoriauti: patirtis, kuri lieka visam gyvenimui

Kultūros ir sporto renginiai Kauno rajone vasario 24-28 dienomis

„Tiche 3×3“ čempionato kovos atkeliavo į Kauno rajoną

Rusijos geležinkeliai susiduria su ekonominiais sunkumais

Neringos tarybos narė Berletaitė netenka mandato

Teisėsauga nepradės tyrimo dėl Seimo pirmininku apsimetinėjusio Žukausko

Didžiausioje Lietuvoje vadovų konferencijoje EBIT dalyvaus buvęs Lenkijos prezidentas Duda

Macronas ragina ES didinti spaudimą Rusijai

Skvernelis iš partijos nesitrauks, toliau vadovaus demokratams „Vardan Lietuvos“

V. Bakas priėmė principinį sprendimą: traukiasi iš Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“

Naujiratai.lt – projektas, kuris padeda išsirinkti „naujus ratus“

Olekas ragina susigrąžinti virš 100 tūkst. emigrantų

Trumpas nesupranta, kodėl Iranas dar nekapituliavo

Seimo „valstiečiai” nori daugiau padėjėjų

Pakistanas surengė oro atakas Afganistane: dešimtys žmonių žuvo

Stasys Buškevičius

Stasys Buškevičius. Vasaris prieš šimtą metų: Lietuva – ta pati?

„Žmogus gyvas ne viena duona“ (Mt 4, 4) I Gavėnios sekmadienis

Aukščiausiasis Teismas nagrinėja psichiatro Alekseičiko Kironovo atleidimo iš darbo bylą

Paramos akcijai „Radarom“ jau paaukota daugiau nei 1,9 mln. eurų

Nepartiniai ministrai į LSDP nesiveržia

Kaune pavogtas automobilis, nuostolis – 25 tūkst. eurų

Rusijos Tatarstaną atakuoja bepiločiai orlaiviai

Iš Lietuvos žurnalistų sąjungos pasitraukė Rytis Zemkauskas

Žuvų taukai: kaip vartoti, kiek reikia ir kaip išsirinkti?

Lakštinės veido kaukės: gražesnė ir sveikesnė oda vos per 20 minučių

Kai sėkmė tampa spąstais: Jūsų prekių ženklas tampa bendriniu

Kaip iškepti purius ir maistingus varškėčius – gudrybės, kurios padės sutaupyti ir pagerinti skonį

Pagerbti Nacionalinės Jono Basanavičiaus premijos laureatai

Tomas Čyvas

Internetu pavogti galima daugiau nei grynaisiais

Kaunas atstatys Evangelikų reformatų bažnyčios bokštą

„Ryto” tikslas – tapti „NBA Europe” dalimi

Teismui perduota byla dėl kvaišalų gabenimo į Lietuvą

Prezidentas norėtų laipsniškai atstatyti diplomatinius santykius su Kinija

Andrius Kupčinskas: kelio į Alytų rekonstrukcija vėluoja daugiau nei metus

R. Kaunas: sieksime, kad būtų galimybė balionus numušti 5–6 kilometrų aukštyje

Vyriausybė pritaria, kad didėtų baudos už atsisakymą teikti informaciją žurnalistams

Su rusais susitarti dėl taikos nepavyksta

Isodos „čekiukų“ byloje prašoma atlikti įrodymų tyrimą

Advokatė: Filipavičius yra išreiškęs apgailestavimą dėl nusikaltimų prieš moteris

Vaitiekūnas atleidžia finansų ministerijos kanclerį Šimą

Vilkijos krašte laisvė švenčiama drauge

Kalėjimų tarnybos vadovas: kalbėti apie subkultūros panaikinimą įkalinimo įstaigose būtų naivu

Paluckas apsilankė STT

Skvernelis antradienį atvyks apklausai į STT

Nausėda neplanuoja dalyvauti Knygų mugėje

Išsaugoti tai, kas dar liko: Kauno benediktinės telkia bendruomenę dokumentiniam filmui

Lietuva švenčia 108-ąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines

Šalies vadovai sveikina Lietuvą valstybės atkūrimo dienos proga

Vokiečių kalbos populiarinimui būtini struktūriniai pokyčiai

Finansiniais nusikaltimais įtariamas Germanas paleistas iš Kauno kalėjimo

Garliavos apylinkėse įrengtos stirnų šėrimo vietos

Švęskime Vasario 16-ąją Kauno rajone!

Siekiama užkirsti kelią krantų erozijai

„Laimingi, kas laikosi jo įsakų“ (Ps 119, 2) VI eilinis sekmadienis

Advokatas: Jasučio byla apibrėžė ribas tarp darbo santykių ir paslaugų teisinių santykių

Kasčiūnas apie korupcinį skandalą: tai tektoninis lūžis šalies politiniame gyvenime

Šventinėmis dienomis dalis Lietuvos pašto skyrių nedirbs

Stasys Buškevičius

Stasys Buškevičius. Kaip sukurti miesto „sielą”

Profesinė sąjunga padėjo darbuotojui pasiekti pergalę prieš Lietuvos kalėjimų tarnybą

Interneto realybė be kaukių: apie ką privalome kalbėti šiandien

Kitokia Kinija (video)

„Žalgiris” antrą kartą pranoko „Hapoel” žvaigždyną (video)

Maskva ir Ankara praras Azerbaidžano garanto statusą

Laura Juškaitė apie žaidimą Lietuvos rinktinėje (video)

Reed ir Ambrulevičius pasiekė įspūdingą rezultatą

Julijus Nosovas apšvietimas

Julijus Nosovas: Kaunas kaip santykis, ne kaip vieta

Teismas atmetė politinio komiteto „Vieningas Kaunas“ skundą dėl valstybės finansavimo

Lavrovas: militarizavus Grenlandiją, Rusija imsis priemonių, „įskaitant karines“

Žuromskas sako, kad naujo viceministro ieškos pats, bet atsižvelgs į premjerės rekomendacijas

Kaip tvarkomos žiemos įšalo paveiktos automagistralės?

VTEK pradeda tyrimą dėl Žemaitaičio automobilio nuomos

Kapčiamiesčio poligono teritorijoje esančių sodybų savininkai gaus papildomas kompensacijas

I. Štombergas pakviestas į prestižinę „Basketball Without Borders“ stovyklą

Kauno rajono savivaldybės delegacijos vizitas Punske

Robertas Kaunas: Lietuva iki 2035-ųjų prieštankinėms minoms skirs 812 mln. eurų

Kasčiūnas tikina, jog vykstant ikiteisminiam tyrimui Starkevičius stabdys narystę TS-LKD

STT krečia Seimo narius

Biatlonininkai olimpinėse žaidynėse

Ministrė neskuba nurašyti Salomėjos Nėries: nemanau, kad Lietuva turi tiek daug iškilių asmenybių

Meloni: protestuojantys prieš olimpines žaidynes yra Italijos priešai

Aleknavičienė sako, kad LRT įstatyme reikalingi pokyčiai: mato valdybos atsiradimo galimybę

„Jūs pasaulio šviesa“ (Mt 5, 14) V eilinis sekmadienis

„Delfi“ vasarį lenkė konkurentus pagal visus sutartus rinkos matavimo rodiklius

2026-03-02

„Klausykite jo!“ (Mt 17, 5) II Gavėnios sekmadienis

2026-03-01

Budrys su ES užsienio reikalų ministrais aptars situaciją Artimuosiuose Rytuose

2026-03-01

Iš 95 nuteistųjų iki gyvos galvos, 23 jau sulaukė terminuotos bausmės

2026-03-01

Kauno rajone apiplėštas kelyje padėti sustojęs vyras

2026-03-01

Startuoja centralizuotas priėmimas į 24 savivaldybių ugdymo įstaigas

2026-03-01

Oficialu: kruvinasis Irano diktatorius – nukautas

2026-03-01

Kauno rajono gyventojai galės gauti kompensacijas už biologinio valymo įrenginius

2026-02-28

Lietuvai „Eurovizijoje“ šiais metais atstovaus Lion Ceccah

2026-02-28

Vyriausybė nemano, kad aplinkosaugininkai turėtų tikrinti automobilius dėl taršos

2026-02-28

Irano lyderis slepiasi nuo Izraelio atakų

2026-02-28

Izraelis smogė Iranui

2026-02-28

Kaip išmatuoti Facebook reklamos grąžą (ROAS)?

2026-02-28

Potvynis? Kas bus?

2026-02-27

Volando veidrodis JAV Kongrese

2026-02-27

Kauno rajono vietos veiklos grupė (Kauno r. VVG) kviečia teikti paraiškas vietos projektams pagal Kauno r. VVG 2024–2029 m. vietos plėtros strategijos Kvietimą Nr. 5, Kvietimą Nr. 6 ir Kvietimą Nr. 7.

2026-02-27

Kaune didžiausi objektai statomi išskirtinai už gyventojų pinigus

2026-02-27

Kauno rajone nauja vicemerė

2026-02-26

Kauno „Žalgiris” laimėjo po dviejų pratęsimų (video)

2026-02-26

Elektroninis parašas nekilnojamojo turto sandoriuose: pirkimo-pardavimo sutartys ir įgaliojimai

2026-02-25
Jaunimo linijos savanoriai stovintys greta

„Jaunimo linija“ kviečia savanoriauti: patirtis, kuri lieka visam gyvenimui

2026-02-25

Kultūros ir sporto renginiai Kauno rajone vasario 24-28 dienomis

2026-02-24

„Tiche 3×3“ čempionato kovos atkeliavo į Kauno rajoną

2026-02-24

Rusijos geležinkeliai susiduria su ekonominiais sunkumais

2026-02-24

Neringos tarybos narė Berletaitė netenka mandato

2026-02-23

Teisėsauga nepradės tyrimo dėl Seimo pirmininku apsimetinėjusio Žukausko

2026-02-23

Didžiausioje Lietuvoje vadovų konferencijoje EBIT dalyvaus buvęs Lenkijos prezidentas Duda

2026-02-23

Macronas ragina ES didinti spaudimą Rusijai

2026-02-23

Skvernelis iš partijos nesitrauks, toliau vadovaus demokratams „Vardan Lietuvos“

2026-02-23

V. Bakas priėmė principinį sprendimą: traukiasi iš Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“

2026-02-23

UAB “Kauniečiams”
Įmonės kodas: 307072731
Įmonės adresas: Betygalos g. 4A, Kaunas
PVM mokėtojo kodas: LT100017557011
Banko sąskaitos nr.: LT717044090113506715

info@kaunieciams.lt
Privatumo politika

Pranešk naujieną!

Pamatėte ar nugirdote kažką įdomaus ar šokiruojančio?
Pasidalinkite šia žinia su portalo skaitytojais.

Pasidalinti žinia

Copyright © 2026 Kauniečiams kasdienės naujienos