Skip to content
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Menu
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Naujienos
  • Visuomenė ir gyvenimas
  • Kultūra
  • Švietimas
  • Verslas
  • Krašto gynyba
  • Video
  • Sportas
Menu Close
  • Naujienos 
    • Naujienos
    • Visuomenė ir gyvenimas
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Verslas
    • Krašto gynyba
    • Video
    • Sportas
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Search for:

Prisijungti

Priminti slaptažodį

Neturite paskyros? Užsiregistruoti

Recover Password

Jau turite paskyrą? Prisijungti

Registruotis

Jau turite paskyrą? Prisijungti

„Ką pasėsi… 2025“ – modernaus agrosektoriaus galimybių atspindys

  • 2025-03-27
  • kaunieciams.lt
  • Kaunas, Kauno rajonas, Kauno rajonas, žemės ūkis

Kovo 27–29 dienomis Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje (VDU ŽŪA) šurmuliuojanti jau 29-ąjį kartą rengiama tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi…2025“ kviečia iš arti pamatyti, kuo pulsuoja šiuolaikinis agrosektorius, koja kojon žengiantis su naujausiomis technologijomis.

Inovacijų diegimo kelyje – VDU Žemės ūkio akademijos lyderystė

Parodos atidarymo metu svečius ir dalyvius sveikino VDU rektorius prof. habil. dr. Juozas Augutis. „Džiaugiuosi ir dėkoju, kad unversitetinė erdvė yra pasirinkta tam, kad čia susirinktume, aptartume ateities planus, pasidalintume pasiekimais. Mūsų ateities planai – tikrai šviesūs. Turime didelį turtą – žemę, ją mylinčius žmones, protingus ir veiklius mokslininkus, darbuotojus, kurie žemės ūkį gali pakelti į tarptautines aukštumas“, – kalbėjo VDU rektorius.

VDU Žemės ūkio akademijos kanclerė prof. dr. Astrida Miceikienė akcentavo, kad ši paroda jau daugelį metų yra ypatinga erdvė, kur susitinka inovacijos, tradicijos ir draugystė. „Džiaugiuosi, kad inovacijos, kurios žemės ūkį veda į priekį, yra demonstruojamos čia – VDU Žemės ūkio akademijoje. Čia tarp mokslo, verslo, valdžios institucijų, visuomeninių organizacijų visus metus vyksta bendradarbiavimas, žemės ūkį siekiant padaryti dar modernesniu. Tik visi kartu sukursime tvarią, žalią Lietuvą“, – teigė VDU Žemės ūkio akademijos kanclerė ir parodos lankytojams linkėjo laiką praleisti produktyviai – atrasti naujų sprendimų, užmegzti naudingų kontaktų ir įkvėpimo savo kasdieniams darbams.

Agrosektoriui žengiant koja kojon su inovacijomis, technologijų proveržis ir jo rezultatai yra akivaizdūs. Parodos „Ką pasėsi… 2025“ dalyvius ir svečius taip pat sveikino LR Ministras Pirmininkas Gintautas Paluckas. „Šis didelis susidomėjimas paroda ir šurmulys rodo: kad ir kiek bėgtume į miestą, prie žemės grįžti visada traukia. Šiandien agrosektorius išgyvena tam tikrą mentalinę transformaciją sprendimų priėmėjų galvose. Dažnai sakydavome, kad agrosektorius yra mažiau produktyvus, dažnai subsidijuojamas, tačiau matydami geopolitinius pokyčius, visuomenės poreikį sveikai mitybai, saugioms maisto tiekimo grandinėms, matydami mokslo technologijų proveržius galime drąsiai sakyti, kad agrosektorius yra strateginis šalies sektorius ir tai būtina įtvirtinti reikalinguose teisės aktuose. Nuoširdžiai linkiu gerų verslo ryšių, gerų planų ir projektų“, – sakė Ministras Pirmininkas.

LR Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimo žodį perdavė Prezidento vyriausiasis patarėjas aplinkos ir infrastruktūros klausimais Ramūnas Dilba. „Prezidento vardu noriu pasveikinti susirinkusius šioje ilgalaikes tradicijas turinčioje parodoje. Tai – ypatinga, strateginė paroda, suburianti visą bendruomenę. Prezidentas nuo pirmos savo kadencijos pabrėžė, kad žemės ūkis yra strateginis ir valstybei ypatingai svarbus sektorius ir tikrai pritaria to įtvirtinimui visuose reikalinguose dokumentuose“, – kalbėjo R. Dilba ir pridūrė – svarbu, kad žemės ūkis ir jo modernizavimas taip pat prisidėtų prie regionų plėtros ir kaimo gyvybingumo.

Prezidento patarėjas taip pat dėkojo VDU Žemės ūkio akademijai už lyderystę diegiant inovacijas agrosektoriuje.

Paroda „Ką pasėsi… 2025“ atspindi agrosektoriaus galimybes

Sveikinimo žodį taręs LR žemės ūkio ministras Ignas Hofmanas atkreipė dėmesį, kad ši paroda – žemės ūkio galimybių atspindys. „Mūsų žemės ūkis šiandien gali labai daug. Žmonija išgyveno perėjimą nuo arklio prie traktoriaus, dabar išgyvename virsmą nuo paprasto traktoriaus prie išmanaus traktoriaus, roboto. Paroda turi didelę reikšmę“, – kalbėjo žemės ūkio ministras ir pridūrė, kad praėjus parodai žemdirbių laukia didysis darbymetis. I. Hofmanas žemdirbiams palinkėjo gero starto, palankių orų ir puikaus sezono.

Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininkas Raimundas Juknevičius atkreipė dėmesį – 2025-aisiais Lietuva mini kelias itin reikšmingas progas. „Šiais metais minime pirmojo Lietuvos Prezidento Aleksandro Stulginskio 140-ąsias gimimo metines. Simboliška, kad Lietuvos ūkininkų sąjungos ekspozicijoje yra iki šiol veikiančių, pamatus šiuolaikiniam Lietuvos ūkiams kūrusios technikos traktorių paroda. Atsiremiant į gerus pamatus, galime tikėtis šviesios ateities“, – žemės ūkio parodos atidarymo iškilmėse sakė R. Juknevičius.

Tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi… 2025“ Kauno rajonui yra tarsi perlas visų metų dėlionėje. Kauno rajono vicemeras Antanas Nesteckis džiaugėsi gausiu būriu parodos dalyvių.

„Kauno rajonas turi žemės ūkio specialistų kalvę. Lankantis parodoje akys raibsta – negalėčiau pasakyti, kokia technikos rūšis ar įmonė nėra įsikūrusi Kauno rajone. Praktiškai visi ženklai, susiję su agrosektoriumi, yra Kauno rajone. Tai mums – ypatingai džiugu. Tai visada pabrėžiame ir skatiname“, – kalbėjo Kauno rajono vicemeras.

Pagrindinio parodos rėmėjo UAB „Timac AGRO Lietuva“ vadovės Ingos Kalesnikovės teigimu, tvarus žemės ūkis prasideda nuo protingų ir efektyvių sprendimų. „Ši paroda yra vieta, kurioje kiekvienais metais susitinka bendruomenė, inovacijos, sprendimai, partnerystė ir įvairūs, įdomūs projektai. Kas mus vienija? Visi čia esantys žmonės nori augti ir auginti“, – sakė 15-ąjį veiklos Lietuvoje jubiliejų švenčiančios UAB „Timac AGRO Lietuva“ vadovė.

Apdovanoti dešimt geriausių parodos eksponatų

Parodoje įvertintos įmonės, pristatančios pačius inovatyviausius ir moderniausius žemės ūkiui skirtus sprendimus. Tęsiant tradiciją, parodos atidarymo metu unikaliais medaliais apdovanoti dešimt geriausių parodos eksponatų: ūkio valdymo ir duomenų analizės platforma „DeLaval Plus“ (pristato UAB „DeLaval“); javų kombainas JOHN DEERE S7 850 (pristato UAB „DOJUS agro“); traktorius CASE IH FARMALL 120 C (pristato UAB „Dotnuva Baltic“); elektrinis šarnyrinis krautuvas GIANT G2700E TELE (pristato AB „East West Agro“); ratinis traktorius FENDT 620 (pristato UAB „Ivabaltė“); kombainas NEW HOLLAND CR11 (pristato AB „Lytagra“); akmenų surinkimo mašina HUSARYA SCS-100 (pristato MB „Obena“); Antti X-serijos mobili grūdų džiovykla (pristato UAB „Rovaltra“); dirvos gerintojas PHYSIOMAX (pristato UAB „Timac AGRO LT“); transporterinis grėblys SIP AIR HD 900 T (pristato UAB „Žemtiekimas“).

Už nuopelnus Lietuvos kaimui – ordinai ir medaliai

Parodos atidarymo iškilmėse pasveikinti ir pagerbti asmenys, kurių indėlis į Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtrą – nepaprastai svarbus. Tai žmonės, kurie savo darbu, žiniomis ir atsidavimu prisidėjo prie šalies žemės ūkio sektoriaus gerovės ir tobulėjimo. Ordinais „Už nuopelnus Lietuvos kaimui“ apdovanoti: VDU Žemės ūkio akademijos kanclerė prof. dr. Astrida Miceikienė; ilgametis Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacijos vadovas, generalinis direktorius Jonas Sviderskis; Lietuvos Žemės ūkio tarybos pirmininkas Jonas Vilionis.

Medaliais „Už nuopelnus Lietuvos kaimui“ apdovanoti: VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Šilutės r. konsultavimo biuro vadovė, gyvulininkystės konsultantė Ina Edita Kuzmienė; VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Varėnos r. konsultavimo biuro vadovas, augalininkystės konsultantas Audrius Stoškus; UAB „Ivabaltė“ įkūrėjas, ilgametis vadovas Irmantas Tarvydis (medalis skiriamas po mirties).

Parodoje – pažintis su VDU Žemės ūkio akademijos mokslininkų inovacijomis

Visomis parodos dienomis žemės ūkio parodos „Ką pasėsi… 2025“ lankytojai taip pat itin laukiami VDU stende, kur VDU Žemės ūkio akademijos mokslininkai kvies susipažinti su hidroponika – efektyviu ūkio sprendimu ateičiai; paragauti ledų, praturtintų ekstraktais; susipažinti su Agrocheminių tyrimų laboratorijos veiklomis; pasivaikščioti po virtualų mišką; apžiūrėti agrodronus, įgalinančius prezicinę žemdirbystę, efektyvumą ir tvarią ateitį; susipažinti su inovatyvių metodų panaudojimu augalinių ekstraktų gamybai.

VDU stende taip pat vyksta virtualios Artes liberales žaidynės, kuriose lankytojai turi galimybę išbandyti virtualias technologijas, dirbtinio intelekto įrankius kartu su VDU Komunikacijos ir technologijų perdavimo centru, VDU Profesinių kompetencijų vystymo centru ir STEAM centru. Į eksperimentus ir edukacijas kviečia VDU Botanikos sodas. Lankytojai gali sužinoti apie VDU mokslo atradimus, profesinio tobulėjimo ir studijų galimybes.

Parodos metu vyks „VDU ŽŪA atvirų durų dienos“. Jose interesantai bus laukiami VDU ŽŪA Centrinių rūmų II aukšto fojė (Studentų g. 11, Akademija, Kauno r.) kovo 28 d. 14 val. ir kovo 29 d. 10.00 val.

Organizatoriai parodos lankytojams paruošė eilę veiklų

Parodos ekspozicijas sudaro pasaulinių prekės ženklų žemės, miškų ir komunalinio ūkio technika bei įranga, automobiliai, smulkioji sodo ir daržo technika bei įrankiai, sėklos, augalų apsaugos priemonės, trąšos ir kt. Greta ekspozicijų – praktinis eksponatų demonstravimas renginiuose „Dronai – precizinės žemdirbystės įrankis“, „Augalų mitybos poreikio nustatymas skenuojant pasėlius“.

Šviečiamojoje programoje savo sričių ekspertai, mokslininkai ir praktikai, novatoriai ir ūkininkai dalysis žiniomis, seminarų temoms varijuojant nuo paramos priemonių žemės ūkio sektoriui iki technologinių ir socialinių inovacijų. Lankytojų įsitraukimo lauksiančiose diskusijose bus atsakyta į klausimus, kaip optimizuoti gamybą, diegti naujoves, prisitaikyti prie pokyčių ir rasti nišą rinkoje.

Visas parodos dienas lankytojų lauks amatų ir sodinukų mugė, savoms jėgoms išmėginti skirta keturračių trasa, VI-asis tarptautinis drožėjų grandininiais pjūklais čempionatas bei medžio skulptūrų aukcionai, mažųjų parodos svečių – laisvalaikio zona. Šeštadienį inovatyvius produktus kuriančios įmonės lauks lankytojų organizuojamose degustacijose. Renginių, kaip ir parodos, lankymas – nemokamas.

Renginio programa.

Parodos organizatoriai ragina pasiekti parodą viešuoju miesto transportu: parodos darbo metu (kiekvieną dieną nuo 8.30 iki 17.00 val.), kas pusvalandį nuo PLC „Mega“ (Islandijos pl. 32, Kaunas) į parodą kursuos nemokamas autobusas.

VDU informacija.

Užsiprenumeruok naujienas tiesiai į savo el. paštą

Taip nepraleisi svarbiausių naujienų!


Daugiau naujienų:

Ruginienė tikisi, kad Seime kelią besiskinanti iniciatyva dėl lengvesnio LRT vadovo atleidimo bus pakoreguota

Ministerija: ES Teismo sprendimas Lietuvos neįpareigoja įteisinti tos pačios lyties asmenų santuoką

Sinkevičius apie mokytojų algų kėlimą: finansų ministras buvo nustebęs dėl Popovienės pareiškimų

Lietuvos atletai su kurčiųjų olimpinėmis žaidynėmis atsisveikino iškovoję 10 medalių

Šiliauskas anksčiau laiko paleidžiamas į laisvę

STT: siūloma sporto finansavimo reforma kelia pagrįstų abejonių dėl skaidrumo

Kaip paruošti matcha taip, kad Kalėdų rytas taptų ypatingas?

Oksos obuolių actas su „motinėle“ – kuo jis geresnis už paprastą?

Medicinos psichologas: kuo jis skiriasi nuo psichoterapeuto?

Devintąjį medalį Lietuvai pelnė tinklininkės

Teisme pro patikros punktą prasiveržusiam Ragelskiui iškviesta policija

Nutrauktas tyrimas dėl avarijos, kurios metu žuvo motociklą vairavęs abiturientas

Prie Nemuno vaikštinėjusiai porai vyras grasino dujiniu revolveriu

Stanislovas Buškevičius kreipėsi į I. Ruginienę dėl Vilniaus Sporto rūmų: ragina ištaisyti Šimonytės klaidas

Minima Lietuvos kariuomenės diena: sostinėje vyks šventinis paradas, karinės technikos paroda

„Ateikite, mano Tėvo palaimintieji” (Mt 25, 34), Kristaus Karaliaus iškilmė

Kaunas pirmasis iš šalies miestų įžiebė Kalėdų eglę

Martynas Vėlyvis. Kaunas – gyvas lietuviškumo paminklas

Darbo kodekse gali atsirasti jaunimui aktualios nuostatos: studentų praktikos darbo sutartis

Lainiaus (ex senoji Rondo) ir Ligito Kernagio koncertas „TAU: Pirmyn į 90-uosius!” (Video)

Kritinės dienos Ukrainai: JAV ultimatumo terminai kelia nerimą ES

Kauno „Ąžuolo“ regbio klubui – 50 metų: į priekį žvelgiama entuziastingai

Laikinoji sostinė įžiebs pagrindinę miesto Kalėdų eglę

Chorų ateitis priklauso nuo kompetencijų: ekspertai ragina keisti požiūrį

Triušių parodoje Kaune – ilgaausiai nuo spalvotų „nykštukų“ iki barzdotų „belgų“

Nausėda teigia, kad Seimo sprendimas nepanaikinti Nedzinsko neliečiamybės nuvilia

Iš Seimo į Konstitucinį Teismą – bloga praktika

Rytų Berlyną Lietuvoje filmuojantis prodiuseris Christopher Hall: „Kaunas – nuostabus miestas, išsiskiriantis savo architektūra“

Šoninės markizės terasai ar kitoms patalpoms: kaip išsirinkti ir ką būtina žinoti prieš perkant

Sofos lovos: praktiškas sprendimas mažam būstui ir svečių miegamajam?

VSAT: nuo punktų atidarymo į Lietuvą iš Baltarusijos negrįžo nė vienas lietuvių vilkikas

Ąžuolyną papuošė M. K. Čiurlioniui dedikuotas meninis akcentas „Karaliai“

Nausėda pareiškė užuojautą dėl Pyrago netekties

Teismui perduota sukčiavimo byla, kurioje kaltinimai pareikšti aštuoniems asmenims

Masteikaitė apie Raslanienės kandidatūrą į viceministres: nematome jokių jos sąsajų su kultūra

Teisininkas, kuris darbuotojų teises gina kaip ringe – atkakliai, sistemiškai ir iki galo

Kas yra proteinas sportui ir kada jo reikia? Sporto fazė patarimai

Su protestuojančias mokytojais susitikusi Popovienė buvo pasitikta šūksniais „gėda“

Pritarta siūlymui įšaldyti dabartinį LRT finansavimą

Dėl geležinkelio sabotažo Lenkija uždaro paskutinį likusį Rusijos konsulatą

Kopenhaga: socialdemokratai užleido vietą raudoniesiems ir socialistams

Zelenskis po naujų rusų smūgių: spaudimas Rusijai nepakankamas

Mūsų laikų vyrų bėda: vengia tikrintis sveikatą ir į gydytojus kreipiasi per retai

„Daryk kaip sau“: principas, kurį verslininkas pavertė sėkmės formule

Muitinės atstovas: atvejai, kai pasienio punktuose išvengiama kontrolės, yra pavieniai

Kultūros ministerija paskelbė konkursą vadovauti Kauno valstybinei filharmonijai

Ar įmanoma keliauti į ateitį?

Lietuvos sportininkų pergalės kurčiųjų olimpinėse žaidynėse

„Sodra“ teigia sulaukianti vis daugiau užklausų dėl antrosios pensijų pakopos: gyventojams trūksta žinių

Zelenskis ir Macronas pasirašė ketinimų protokolą dėl „Rafale“ naikintuvų pirkimo

Kaune pradedami M. K. Čiurlionio kultūros centro statybos darbai

Žinomi žmonės jau įžiebė eglutę išskirtiniame grožio salone

Kurčiųjų olimpinių žaidynių medalių nereikėjo ilgai laukti

LRT

Seimas tęs LRT audito išvadų svarstymą: Skardžius neatmeta, kad bus prašoma atlikti ir papildomų tyrimų

D. Britanija rengiasi pertvarkyti prieglobsčio suteikimo politiką

„Štai tavo sūnus!” – „Štai tavo Motina!” (Jn 19, 26.27), 33 eilinio laiko sekmadienis

Homoseksualias poras ginantis teisininkas apie pataisas dėl partnerystės: palyginčiau su rasizmo ir segregacijos laikais

Trumpo įspėjimas Nigerijai tampa vilties ženklu persekiojamiems krikščionims

Iki pirmojo medalio pristigo 34 sekundžių

Kauno Kalėdų eglutė pasiekė Rotušės aikštę: įžiebimas po savaitės

Kaip Kremlius „atstato“ okupuotas Ukrainos teritorijas

Kaune, stovėjimo aikštelėje, apgadinta dešimt automobilių

„Gražinkime Kauną“ uždarys žygių sezoną

Tamašunienė apie padėtį LKT: būtina pasirūpinti pareigūnais, modernizuoti sistemą

Prokuratūra siūlo įkalinti Lietuvos partizanų vado Adolfo Ramanausko-Vanago paminklo išniekinimu kaltinamus asmenis

Per Rusijos bepiločių orlaivių ataką žuvo du žmonės

Sezoninė vaikų apranga: ką svarbu žinoti tėvams kiekvienu metų laiku?

Lietuvos zoologijos sodas kviečia į nemokamą V. Bareikio koncertą

Parlamentarai svarstys siūlymą padidinti algas kelioms Seimui pavaldžioms kultūros institucijoms

Nedzinskas: kaltas „čekiukų“ byloje nesijaučiu

Seimas svarstys siūlymą naikinti desovietizacijos komisiją

KT: Vyriausybės nutarimas dėl nuobaudos skyrimo buvusiam VST vadui Pociui neprieštarauja Konstitucijai

Paaiškėjo Kauno miesto mokslo premijų laureatai

Kaune surengtas tarptautinis karatė turnyras „Tigro kelias 2025“ – tradicija, vienijanti Baltijos šalis

Kada verta kreiptis į vertimų biurą?

Aliuminio stoginės terasoms – ne tik stilingas, bet ir praktiškas sprendimas Jūsų namams

101 rožės puokštė – išskirtinė dovana, kurią brangiam žmogui galite dovanoti nepriklausomai nuo skiriančio atstumo

Ruginienė sako, kad tesėjo kultūros bendruomenei duotą pažadą: turime puikią ministrę

Kaune ir Kauno rajone per kratas paimta 580 gramų į narkotikus panašių medžiagų

Teniso turnyras „Ūsuotas lapkritis” primena: tikras čempionas rūpinasi savo sveikata

Žemaitaičio požiūris į Lietuvos užsienio politiką sutampa su Vyriausybės pozicija

Trumpas: karas Ukrainoje jau nebeperaugs į Trečiąjį pasaulinį karą

Dešimtmetį gyvuojanti programa „Iniciatyvos Kaunui“ kviečia ruoštis 11 sezonui

Lietuvoje mirė difterija susirgęs nelegalus migrantas

Kaune daugiabutyje padegtos buto durys

Prezidentas paskyrė socialdemokratą Kauną krašto apsaugos ministru, Aleknavičienę – kultūros ministre

Kai žvyras tampa stiliaus ženklu

Ilgakiemyje kvepėjo „Močiutės pyragas“ – šiluma, bendrystė ir muzika

„Ryanair“ nuo trečiadienio atsisako popierinių bilietų

Premjerė pateikė prezidentui Kauno ir Aleknavičienės kandidatūras į krašto apsaugos bei kultūros ministrus

Nacionalinio susivienijimo nariai atnaujina Tautos forumo veiklą

Į teismą neatvykusiai Švenčionienei skirta 500 eurų bauda, bus atvesdinta kartu su Juraičiu

Didelės bangos Tenerifėje pražudė tris žmones

Savivaldybės apie daugiabučių renovaciją: didžiausias iššūkis – besikeičiančios finansavimo tvarkos

Skundų dėl diskriminacijos sulaukusi skolinimo platforma „SAVY“ atsisakė amžiaus apribojimų

„Jūs esate Dievo šventovė” (1 Kor 3, 16), 32 eilinis sekmadienis

Kaune automobilį apgadinusiai vairuotojai nustatytas 4 prom. girtumas

Kaip tinkamai pasirinkti šildymo kilimėlius skirtingoms grindų dangoms?

Kaip išsirinkti tinkamas telefonų dalis – nuo ekranų iki baterijų: patarimai ir klaidos, kurių verta vengti

Advokatas: Gražulio pasakymai apie LGBTQ asmenis negali būti vertinami kaip nusikaltimas

Lvive – konferencija „Laisvę tautoms“: pavergtų tautų balsai pranašauja Rusijos imperijos griūtį

„Žalgiris” nukovė ir Ispanijos lyderius bei išlaikė pirmą vietą Eurolygos lentelėje

Ruginienė tikisi, kad Seime kelią besiskinanti iniciatyva dėl lengvesnio LRT vadovo atleidimo bus pakoreguota

2025-11-27

Ministerija: ES Teismo sprendimas Lietuvos neįpareigoja įteisinti tos pačios lyties asmenų santuoką

2025-11-25

Sinkevičius apie mokytojų algų kėlimą: finansų ministras buvo nustebęs dėl Popovienės pareiškimų

2025-11-25

Lietuvos atletai su kurčiųjų olimpinėmis žaidynėmis atsisveikino iškovoję 10 medalių

2025-11-25

Šiliauskas anksčiau laiko paleidžiamas į laisvę

2025-11-25

STT: siūloma sporto finansavimo reforma kelia pagrįstų abejonių dėl skaidrumo

2025-11-24

Kaip paruošti matcha taip, kad Kalėdų rytas taptų ypatingas?

2025-11-24

Oksos obuolių actas su „motinėle“ – kuo jis geresnis už paprastą?

2025-11-24

Medicinos psichologas: kuo jis skiriasi nuo psichoterapeuto?

2025-11-24

Devintąjį medalį Lietuvai pelnė tinklininkės

2025-11-24

Teisme pro patikros punktą prasiveržusiam Ragelskiui iškviesta policija

2025-11-24

Nutrauktas tyrimas dėl avarijos, kurios metu žuvo motociklą vairavęs abiturientas

2025-11-24

Prie Nemuno vaikštinėjusiai porai vyras grasino dujiniu revolveriu

2025-11-24

Stanislovas Buškevičius kreipėsi į I. Ruginienę dėl Vilniaus Sporto rūmų: ragina ištaisyti Šimonytės klaidas

2025-11-23

Minima Lietuvos kariuomenės diena: sostinėje vyks šventinis paradas, karinės technikos paroda

2025-11-23

„Ateikite, mano Tėvo palaimintieji” (Mt 25, 34), Kristaus Karaliaus iškilmė

2025-11-23

Kaunas pirmasis iš šalies miestų įžiebė Kalėdų eglę

2025-11-22

Martynas Vėlyvis. Kaunas – gyvas lietuviškumo paminklas

2025-11-22

Darbo kodekse gali atsirasti jaunimui aktualios nuostatos: studentų praktikos darbo sutartis

2025-11-22

Lainiaus (ex senoji Rondo) ir Ligito Kernagio koncertas „TAU: Pirmyn į 90-uosius!” (Video)

2025-11-22

Kritinės dienos Ukrainai: JAV ultimatumo terminai kelia nerimą ES

2025-11-22

Kauno „Ąžuolo“ regbio klubui – 50 metų: į priekį žvelgiama entuziastingai

2025-11-22

Laikinoji sostinė įžiebs pagrindinę miesto Kalėdų eglę

2025-11-22

Chorų ateitis priklauso nuo kompetencijų: ekspertai ragina keisti požiūrį

2025-11-21

Triušių parodoje Kaune – ilgaausiai nuo spalvotų „nykštukų“ iki barzdotų „belgų“

2025-11-21

Nausėda teigia, kad Seimo sprendimas nepanaikinti Nedzinsko neliečiamybės nuvilia

2025-11-21

Iš Seimo į Konstitucinį Teismą – bloga praktika

2025-11-21

Rytų Berlyną Lietuvoje filmuojantis prodiuseris Christopher Hall: „Kaunas – nuostabus miestas, išsiskiriantis savo architektūra“

2025-11-21

Šoninės markizės terasai ar kitoms patalpoms: kaip išsirinkti ir ką būtina žinoti prieš perkant

2025-11-21

Sofos lovos: praktiškas sprendimas mažam būstui ir svečių miegamajam?

2025-11-21

UAB “Kauniečiams”
Įmonės kodas: 307072731
PVM mokėtojo kodas: LT100017557011
Banko sąskaitos nr.: LT717044090113506715

info@kaunieciams.lt
Privatumo politika

Pranešk naujieną!

Pamatėte ar nugirdote kažką įdomaus ar šokiruojančio?
Pasidalinkite šia žinia su portalo skaitytojais.

Pasidalinti žinia

Copyright © 2025 Kauniečiams kasdienės naujienos