Skip to content
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Menu
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Naujienos
  • Visuomenė ir gyvenimas
  • Kultūra
  • Švietimas
  • Verslas
  • Krašto gynyba
  • Video
  • Sportas
Menu Close
  • Naujienos 
    • Naujienos
    • Visuomenė ir gyvenimas
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Verslas
    • Krašto gynyba
    • Video
    • Sportas
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Search for:

Prisijungti

Priminti slaptažodį

Neturite paskyros? Užsiregistruoti

Recover Password

Jau turite paskyrą? Prisijungti

Registruotis

Jau turite paskyrą? Prisijungti

Didieji sezono išpardavimai: ką įsigyti dabar, kad nešiotum visus metus?

  • 2021-01-29
  • Kaunieciams.lt
  • Naujienos

Įpusėjęs šaltasis sezonas vieniems reiškia didžiulį šilumos ilgesį, o kitiems – geriausius metų išpardavimus. Net jeigu apsiperkame tik internetu, šiemet neturėtumėme praleisti šanso ne tik atsinaujinti garderobą, bet ir sutaupyti. „Deichmann Shoelove” mados tinklaraščio autorė Viktorija Šaulytė-Mockė sako, jog jei karantinas mus kažko pamokė, tai investuoti į universalumą. Stilistė dalinasi patarimais ir gudrybėmis, kaip neprašauti įsigyjant madai ir laikui nepavaldžius drabužius bei avalynę, kuriuos nešiosite visus metus.

„Patogumo ir universalumo tendencija turi vieną labai gerą bruožą – su tokiais pirkiniais sudėtinga „prašauti”. Vienadienės tendencijos stumiasi į šoną, jų vietą pakeičia klasikiniai modeliai, į kuriuos verta investuoti visus metus, o ypač – per išpardavimus. Vietoje akį traukiančių aukštakulnių, aplikacijų, ryškiai matomų prekės ženklų ar iš koto verčiančių idėjų – daugelis dizainerių žengė žingsnį į visai kitokią realybę ir buvo priversti taikytis prie sparčiai kintančių vartotojų poreikių. Todėl dabartinis laikotarpis – puikus metas ieškoti geriausių perliukų, kuriais džiaugsitės ne tik ankstyvą pavasarį, bet ir vėlyvą rudenį”, – sako stilistė.

Išpardavimas internete – naudokitės proga

Naudokitės tuo, jog perkate internetu. Neskubėkite, gerai apgalvokite pirkinius, nedarykite impulsyvių sprendimų. O pirkdami batus, sugalvokite bent keletą skirtingų progų, derinių ir sezonų, kai įsigyta avalynė bus avima.

V. Šaulytė-Mockė pataria perkant drabužius ir avalynę paisyti 3 taisyklių. Visų pirma, pamiršti sezoniškumą – avalynė ir drabužiai turi tikti didžiajai daliai sezonų. Antra, nesivaikykite vienadienių mados vėjų ir galiausiai – rinkitės komfortą. Ji siūlo atkreipti dėmesį į 3 avalynės tipus, kurie bus reikalingi visais sezonais ir tiks prie daugelio jūsų garderobo akcentų.

 Masyvūs aulinukai – pagrindinis stiliaus akcentas

2020-ųjų metų rudens pradžioje, kai daugelis buvome laisvi nuo karantino, pasaulis ėjo iš proto dėl sumodernintų kerzų (engl. chunky boots), kuriuos avėjo beveik visos garsenybės. Neaukštas aulas ir itin stori, spalvoti guminiai padai buvo kiekvienos merginos must-have sąraše. Panašu, kad ši tendencija – niekur nesitraukia, todėl ieškokite šių batų išpardavimų skiltyse.

„Tokio tipo avalynė kas keletą metų išgyvena renesansą, nes ji savyje įkūnija daug skirtingų įvaizdžių: masyvius aulinukus galima avėti tiek prie lengvų vasarinių suknelių, tiek prie sportinių drabužių, tiek prie džinsų ir net klasikinio tipo kelnių. Šie batai, kad ir prie kokio derinio atsidurtų – tampa pagrindiniu akcentu. Pasirinkus tinkamą medžiagą, tokio tipo avalynė gali tikti ir žiemą, ir vasarą”, – sako „Deichmann” atstovė.

Renkantis spalvą stilistė rekomenduoja klasikinius tamsius tonus keisti į baltą. Ji tinka tiek prie žieminių derinių, tiek ir prie vasariškų suknelių ar lengvų švarkelių – tai bus universaliausias pasirinkimas šių išpardavimų metu.

 Sportiniai bateliai – retro ritmu

Jau ne pirmus metus sportinė avalynė užtikrintai užkariauja rinką, o pandemijos metu net tokie prisiekę elegantiškų aukštakulnių mylėtojai kaip Jimmy Choo atsigręžė į sportinę avalynę. Tai rodo, kad klasikinė sportinių batelių pora – tai geriausias laimikis per išpardavimus.

„Nenustebčiau, jei sportiniai bateliai greitai pakeistų pavadinimą. Dabar tai kur kas daugiau nei sporto avalynė! Jei net nenuilstanti klasikos gerbėja ir dizainerė Victoria Beckham sukūrė savo sportinius batelius – tai jau šį tą reiškia. Todėl nepaisant sezonų, progų ir net pandemijų – esu įsitikinusi, jog investuoti į sportinę avalynę verta visada”, – sako stilistė.

Atėjus pavasariui ir vasarai, po ilgo ir nuobodaus karantino, po treningų ir vilnonių kojinių sezono, visi bus išsiilgę spalvų. Todėl ir sportinėje avalynėje atgimsta retro stilius: ryškios, neoninės arba atvirkščiai – nublukusios ir prigesintos spalvos.

„Retro tipo avalynė ir net apranga atgimsta pavasarį, kai norisi žaismo, spalvų ir 80-ųjų įkvėpimo. Beje, norint susikurti tikrą retro stilių – nebūtina to daryti nuo galvos iki kojų. Čia avalynė gali būti pagrindiniu akcentu. Tačiau jeigu pasirinksite klasikines spalvas – taip pat neprašausite. Balta arba pieno spalva niekada neišeis iš mados”, – sako stilistė.

Oficiali klasika – bet kokia proga

Galiausiai – klasikų klasika, nemirštantis stilius ir universalumas. Įsispiriami bateliai (angl. loafers) – avalynė, kuri nors ir atkeliavo iš vyriško garderobo, tačiau šiuolaikiniai moteriai tapo neatsiejama aprangos dalimi. Tokį modelį pirkite visus metus ir nešiokite tiek ankstyvą pavasarį, tiek ir vidurvasarį.

„Nors klasikinių batelių stilius išlieka panašus visus sezonus, šiemet jis kiek sumodernėjo. Dabar „ant bangos” klasikinių batelių derinys su storomis platformomis: stori guminiai padai ir grubumas, kad ir kaip būtų keista, puikiai dera su lengvumu ir elegancija”, – sako „Deichmann” stilistė.

Taip pat prie tokių batelių staigaus išpopuliarėjimo smarkiai prisidėjo ir vis populiarėjantis vyriškas stilius moteriškame garderobe. Šiandien moterys su vyriško tipo kostiumu ir grubiais bateliais gali atrodyti taip pat patraukliai ir žaviai, kaip ir su elegantiška suknele. Todėl ir šį sezoną moterų garderobe matysime „oversized” tipo kostiumus, vyriško kirpimo džinsus ir švarkus.

Užsiprenumeruok naujienas tiesiai į savo el. paštą

Taip nepraleisi svarbiausių naujienų!


Daugiau naujienų:

Stasys Buškevičius

S. Buškevičius. Vizija miestui: geresnė Lietuva prasideda Kaune

Babtų vaikai turės naują erdvę kūrybai, poilsiui ir bendrystei

„Skelbk žodį, veik laiku ir nelaiku” (2 Tim 4, 2), 29 eilinis sekmadienis

Baltarusijos pasienyje VSAT apgręžė 18 neteisėtų migrantų

Pergalę prieš Lietuvą EŽTT pasiekęs Misiūnas žada vėl skųsti prezidento sprendimą neskirti jo teisėju

Gimtadienį švenčiantis Landsbergis ragina atsispirti blogiui: Lietuvą nuodija melas

Prasidėjo Karinių oro pajėgų pratybos „Budrus sakalas“

Vingio parke rengiamas paramos bėgimas „In Memoriam“, skirtas mirusiems kariams atminti

KAM atstovė: dėl Rupšio dantų buvo vykdomas didelis tyrimas, Karo medicinos tarnyba neteikė duomenų

STT „čekiukų“ byloje pareiškė įtarimus Seimo nariui Martinaičiui

Seimo Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisija pagerbė Mažosios Lietuvos genocido aukas

Ekspertė pasidalino psichologiniais triukais, kurie pravers plečiant verslą JAV

Šiaulių mero Visocko byloje prokurorė pareiškė 54,7 tūkst. eurų ieškinį

Kaune, Tauragėje ir Šiaulių rajone sukčiai iš žmonių išviliojo apie 41,8 tūkst. eurų

Tautvydas Barštys. Diagnozė Lietuvos politikams

Prokurorė: „Grigeo Klaipėda“ išleistų nuotekų užterštumas aplinkosaugines normas viršijo 166 kartus

Anduose rastas iki šiol nežinomos dinozaurų rūšies skeletas

Kada metas keisti čiužinį? Pagrindiniai ženklai

„Grigeo Klaipėda“ byloje dėl Kuršių marių taršos bus sakomos baigiamosios kalbos

Premjerė: apmaudu, kad kultūros bendruomenės protestai tęsis

Sinkevičius: kyšio neėmiau, Lobovas spekuliuoja vaikų tema

Kaišiadorių rajono tarybos narys M. Kuklierius kreipėsi į Generalinę prokuratūrą dėl UAB „Kaišiadorių vandenys“ veiklos

Tamašunienė apie priekaištus dėl partnerystės: socdemai, pasikvietę LLRA-KŠS į koaliciją, žinojo mūsų poziciją

Vaišvydavos bendruomenė kviečia pokalbiui prie kavos: kartu spręs vietos problemas

Seimo nariai nustojo net vaidinti rūpestį Lietuvos dirbančiaisiais

Prokuratūra: sprendimas pridėti 10 taškų prie VBE rezultatų prieštarauja įstatymams

SGD terminale įvykdyta pirmoji biometano virtualaus skystinimo operacija

Olekas apie Sabatausko sprendimą išstoti iš LSDP: geras, bet gal ankstyvas žingsnis

Siekiant kovoti su vėžiu ES, PSO ragina griežtinti alkoholio politiką

Lietuvos tenise tęsiasi graži tradicija – Rožinio kaspino turnyras

Pirmasis „Performanso meno savaitgalis“ Kaune suburs ryškius užsienio ir Lietuvos menininkus

Visvaldas Matijošaitis: „Buvęs kultūros ministras nevengdavo darbo metu ir ant sofos pamiegoti”

Į Lietuvą neįleistas suklastotus automobilio dokumentus turėjęs baltarusis

EK svarsto griežtinti tabako gaminių pardavimą ir vartojimą

Lietuviškas „X-Wing“ Ukrainoje: greitai įsijungs į kovą prieš rusų okupantus

Užimtumo tarnyba apžvelgė atlyginimų raidą: ryškėja nauji lyderiai

Miego svarba: penktadalis sunkių eismo įvykių – dėl mieguistumo ir nekokybiško poilsio

Stanislovas Buškevičius

Stanislovas Buškevičius: nepasiduokime iš Europos ateinančiai antisemitizmo bangai

NATO nori laimėti?

Kauno rajone užsiliepsnojus pastatui, iš jo evakuotas 21 žmogus

Policija: po futbolo rungtynių Kaune viešoji tvarka nebuvo sutrikdyta

Donatas Latkauskas. Kamščiuose dūstantis Kaunas – ką daryti?

Tūkstančiai žmonių minėjo Pasaulinę psichikos sveikatos dieną

„Tavo tikėjimas išgelbėjo tave” (Lk 17, 19) 28 eilinis sekmadienis

Rusijos provokacijos: „žalieji žmogeliukai“ Estijos pasienyje

Už šnipinėjimą Rusijai nuteistas Manovas savo skundo nagrinėjime nepasirodė

Kitą savaitę Ruginienė pradės konsultacijas dėl kultūros ministro: mano, kad tinkamiausia būtų Aleknavičienė

Seimas įstatymu reglamentuos šunų pagalbininkų darbą

Premjerės patarėjas smerkia Žemaitaičio pareiškimus apie Gelūną: žada vertinti ir pasisakymus, ir padėtį koalicijoje

Patogus apsipirkimas iš namų: ką verta rinktis internetinėse parduotuvėse?

Piniginiai panašumai tarp Lietuvos ir Rusijos (Video)

PSO: trečdalį Europos gydytojų ir slaugytojų kamuoja depresija

ES priimtos naujos taisyklės dėl mokamos politinės reklamos

Angelų kūrėja Giedrė Slavinskienė: „Mano žmogeliukai ne visada gimsta su sparnais“

Kaune atidaryta didžiausia Lietuvoje ekstremalaus bėgimo su kliūtimis trasa

Žvilgsnis į Vytauto Didžiojo karo muziejaus parodą „Birutės vardu šventą ugnį nešu”

Akriliniai dažai, jų savybės ir panaudojimo sritys

Kaune dviratininkas atsitrenkė į policininko automobilį

Migracijos departamento vadovu konkursu susidomėjo apie 10 pretendentų

Teismui perduota byla, kurioje vyras kaltinamas Kaune esančiame bute susprogdinęs granatą

Kauno rajone bus tiesiamas 4 km ilgio pėsčiųjų ir dviračių takas

Drobiazko advokatė: KT nutarimu teisminis ginčas nesibaigė

Raudondvario plente esančioje teritorijoje Kaune išsiliejo gyvsidabris

Ar Kaunas pagaliau turės dalyvaujamąjį biudžetą?

Pagerbti Kauno rajono mokytojai

Ruginienė sako, kad būtina tobulinti gyventojų perspėjimo sistemą: man nepatinka, kad ne visur girdime sirenas

Kauno valstybiniame lėlių teatre – ekologinė pasaka „Šiltnamis“: ar draugystė gali išgelbėti gamtą?

VSAT: dėl balionais gabenamos kontrabandos per operacijas sulaikyti 6 įtariamieji

„Eksporto kodas 2025“ Kaune: kaip Lietuvos verslui atsiverti pasaulio rinkoms

Robertas Kaunas: buvusio ministro S. Kairio įsakymas dėl nemokamų bilietų politikams primena sovietinius laikus

Mindaugas Kuklierius, Antikorupcijos komisijos pirmininkas

Ar teisus prezidentas, vetavęs vagims naudingas pataisas?

Stasys Buškevičius. Paauglių nusikalstamumas – atsakomybės nebuvimo pasekmė

Baudžiamojoje byloje nuteistas Gražulis: kreipsiuosi į Trumpą

Gyventojų evakavimo pratybos vyksta be trikdžių

„Išlįsk iš ekrano“ – atvira diskusija Kaune apie tai, kaip technologijos keičia mūsų gyvenimą

Budraitis perrinktas Nacionalinio dramos teatro vadovu

Teismas skelbs nuosprendį LGBTQ asmenų niekinimu kaltinamam europarlamentarui Gražuliui

PSO: pasaulyje mažėja rūkalių skaičius

Jonas Narsutis. Europos pramonės kryžkelė

Žemaitaitis turi kandidatą į kultūros ministrus: tai yra ne partijos žmogus

Vilniuje įvyko pirmasis „Žygis už gyvybę“: dalyviai ragino atkreipti dėmesį į gyvybės apsaugą ir žmogaus orumą

Žemaitaičio retorika kultūrininkų atžvilgiu nesikeičia: jie vakar rėkė, cypė, klykė, baubė

Atvirų durų diena Kaune: verslininkai kviečiami pažinti Rūmų bendruomenę

Nobelio medicinos premija už imuninės sistemos tyrimus skirta trims mokslininkams

Policija ir VSAT: apie surastus meteorologinius oro balionus informacijos neturime

Žiniasklaida: bankrutuoja dar vienas restoranas. „Piano Piano” žlugimas

„Sustiprink mūsų tikėjimą!” (Lk 17, 5), 27 eilinis metų sekmadienis

Siūlo palikti galimybę pacientams primokėti už nemedicinines paslaugas

Vyks įspėjamasis kultūros bendruomenės streikas: tikslas – atskirti ministeriją nuo „Nemuno aušros“

Ginče dėl Kauno Čiurlionio koncertų rūmų „Infes“ neturės atlyginti 10 mln. eurų žalos savivaldybei

Stasys Buškevičius. Darbo rinkos ateitis: kaip išsaugoti žmones, o ne tik darbo vietas

Mokytojų diena: už skaičių – žmonės

„Žalgiris” nukovė ir Eurolygos čempionus

Savivaldybės: kitąmet šildymo išlaidų kompensacijoms gali trūkti apie 60 mln. eurų

Prezidentas pasirašė dekretą dėl Adomavičiaus atsistatydinimo

Premjerė: kultūros ministras turi priimti sprendimą palikti pareigas

Dėl asfaltavimo darbų trumpam uždaroma dalis Birželio 23-iosios ir Partizanų gatvių sankirtos

Teismas pradėjo nagrinėti Rupšio dantų implantų bylą: buvęs kariuomenės vadas kaltės nepripažįsta

Kuriasi disleksijos sutrikimą turinčiuosius atstovaujanti asociacija

Du neteisėtai disponavę kvaišalais kauniečiai siunčiami už grotų

Senamiestyje – darbymetis: Rotušės aikštėje iki lapkričio vidurio uždaromas eismas transportui

Dar vienas gaisras Laisvės alėjoje: degė šiukšlės

Stasys Buškevičius

S. Buškevičius. Vizija miestui: geresnė Lietuva prasideda Kaune

2025-10-19

Babtų vaikai turės naują erdvę kūrybai, poilsiui ir bendrystei

2025-10-19

„Skelbk žodį, veik laiku ir nelaiku” (2 Tim 4, 2), 29 eilinis sekmadienis

2025-10-19

Baltarusijos pasienyje VSAT apgręžė 18 neteisėtų migrantų

2025-10-19

Pergalę prieš Lietuvą EŽTT pasiekęs Misiūnas žada vėl skųsti prezidento sprendimą neskirti jo teisėju

2025-10-18

Gimtadienį švenčiantis Landsbergis ragina atsispirti blogiui: Lietuvą nuodija melas

2025-10-18

Prasidėjo Karinių oro pajėgų pratybos „Budrus sakalas“

2025-10-18

Vingio parke rengiamas paramos bėgimas „In Memoriam“, skirtas mirusiems kariams atminti

2025-10-18

KAM atstovė: dėl Rupšio dantų buvo vykdomas didelis tyrimas, Karo medicinos tarnyba neteikė duomenų

2025-10-17

STT „čekiukų“ byloje pareiškė įtarimus Seimo nariui Martinaičiui

2025-10-17

Seimo Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisija pagerbė Mažosios Lietuvos genocido aukas

2025-10-17

Ekspertė pasidalino psichologiniais triukais, kurie pravers plečiant verslą JAV

2025-10-17

Šiaulių mero Visocko byloje prokurorė pareiškė 54,7 tūkst. eurų ieškinį

2025-10-17

Kaune, Tauragėje ir Šiaulių rajone sukčiai iš žmonių išviliojo apie 41,8 tūkst. eurų

2025-10-17

Tautvydas Barštys. Diagnozė Lietuvos politikams

2025-10-16

Prokurorė: „Grigeo Klaipėda“ išleistų nuotekų užterštumas aplinkosaugines normas viršijo 166 kartus

2025-10-16

Anduose rastas iki šiol nežinomos dinozaurų rūšies skeletas

2025-10-16

Kada metas keisti čiužinį? Pagrindiniai ženklai

2025-10-16

„Grigeo Klaipėda“ byloje dėl Kuršių marių taršos bus sakomos baigiamosios kalbos

2025-10-16

Premjerė: apmaudu, kad kultūros bendruomenės protestai tęsis

2025-10-15

Sinkevičius: kyšio neėmiau, Lobovas spekuliuoja vaikų tema

2025-10-15

Kaišiadorių rajono tarybos narys M. Kuklierius kreipėsi į Generalinę prokuratūrą dėl UAB „Kaišiadorių vandenys“ veiklos

2025-10-15

Tamašunienė apie priekaištus dėl partnerystės: socdemai, pasikvietę LLRA-KŠS į koaliciją, žinojo mūsų poziciją

2025-10-15

Vaišvydavos bendruomenė kviečia pokalbiui prie kavos: kartu spręs vietos problemas

2025-10-15

Seimo nariai nustojo net vaidinti rūpestį Lietuvos dirbančiaisiais

2025-10-15

Prokuratūra: sprendimas pridėti 10 taškų prie VBE rezultatų prieštarauja įstatymams

2025-10-15

SGD terminale įvykdyta pirmoji biometano virtualaus skystinimo operacija

2025-10-15

Olekas apie Sabatausko sprendimą išstoti iš LSDP: geras, bet gal ankstyvas žingsnis

2025-10-15

Siekiant kovoti su vėžiu ES, PSO ragina griežtinti alkoholio politiką

2025-10-14

Lietuvos tenise tęsiasi graži tradicija – Rožinio kaspino turnyras

2025-10-14

UAB “Kauniečiams”
Įmonės kodas: 307072731
PVM mokėtojo kodas: LT100017557011
Banko sąskaitos nr.: LT717044090113506715

info@kaunieciams.lt
Privatumo politika

Pranešk naujieną!

Pamatėte ar nugirdote kažką įdomaus ar šokiruojančio?
Pasidalinkite šia žinia su portalo skaitytojais.

Pasidalinti žinia

Copyright © 2025 Kauniečiams kasdienės naujienos