Skip to content
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Menu
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Redakcija
  • Kaunas, Kauno rajonas
  • Lietuva
  • Pasaulis
  • Politika
  • Finansai
  • Kriminalai
  • Gyvenimas
  • Sportas
  • Video
  • Apklausos
Menu Close
  • Naujienos 
    • Redakcija
    • Kaunas, Kauno rajonas
    • Lietuva
    • Pasaulis
    • Politika
    • Finansai
    • Kriminalai
    • Gyvenimas
    • Sportas
    • Video
    • Apklausos
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Search for:

Prisijungti

Priminti slaptažodį

Neturite paskyros? Užsiregistruoti

Recover Password

Jau turite paskyrą? Prisijungti

Registruotis

Jau turite paskyrą? Prisijungti

K. Maksvytis: „Atrodo, kad žaidėjai tie patys, bet gynyba prastesnė“

  • 2023-11-03
  • Vytautas Krajašas
  • Krepšinis, Sportas

Kauno „Žalgiris“ ketvirtadienio vakarą neatsilaikė prieš Vilerbano ASVEL (88:91) ir patyrė antrąją nesėkmę Eurolygoje paeiliui. Kazys Maksvytis po jos buvo nepatenkintas auklėtinių gynyba.

„Šiandien įsivėlėme į taškų lenktynes, pabaigoje pritrūko sėkmės. Jei norime laimėti rungtynes, turime būti daug geresni gynyboje“, – po rungtynių spaudos konferencijoje sakė „Žalgirio“ vairininkas.

Maksvytis stebėjosi prasta auklėtinių gynyba bei tai įvardijo kaip pagrindinę pralaimėjimo priežastį.

„Dėl puolimo šiandien neturėjau jokių priekaištų, išskyrus pabaigą, kai kažkiek strigome prieš jų gynybą, kuomet jie visi keitėsi ginamaisiais. Galbūt per daug pasikliovėme tolimais metimais, – svarstė strategas. – Susikūrėme gana nemažai gerų progų, bet nepataikėme, bet taip yra, kai statai žaidimą ant puolimo.

Be abejo, dėl gynybos yra daug priekaištų. Komandoje lyginant su praeitu sezonu vos ne visi tie patys žaidėjai, bet skaičiai gynyboje prastesni. Imant kėlinius, jie įmetė 24, 26, 22 ir gale 19 taškų. Čia ne mūsų skaičiai. Atrodo liko tie patys žaidėjai, bet gynyba daug prastesnė. Manau, dėl to šiandien ir pralaimėjome. Turėjome kelis momentus, kai galėjome pabėgti, gale pirmavome 6 taškais, bet nuėjome iki lygaus rezultato ir pralaimėjome.“

– Ko trūksta, kad įsivažiuotų Nazas Mitrou-Longas? 
– Be abejo iš jo norime geresnio žaidimo – geresnio situacijų skaitymo tiek puolime, tiek gynyboje. Jei šiandien pirmas jo išėjimas į aikštę buvo geresnis, tai antras – labai blogas.

– Kokios tendencijos išryškėjo gynyboje per sužaistus mačus? 
– Tendencijos tokios, jog pradedame su pagrindiniu planu, tačiau jis žlunga. Tada pereiname į gynybą, kai visi keičiamės ginamaisiais, gynyba kažkiek pagerėja. Kad ir šiandien, skautinge matėme, kad Timothe Luwawu-Cabarrot gali mesti ir veržtis į kairę pusę. Kiek jis šiandien prasiveržė į kairę? Kažkiek tai krenta ir ant žaidėjų individualios skautingo stokos.

Tas pats pražangų pasiėmimas. Pasiimame nesportines pražangas stabdant greitą puolimą ar išsikeitimo situacijoje. Yra daug mažų dalykų, kuriuos reikia gerinti, ir kurių šiandien trūko.

– Šiandien „Žalgiris“ gavo daug skaudžių alkūnių tiek iš Fallo, tiek iš Lauvergne’o. Kiek tokie momentai išmuša iš vėžių, ir kiek reikia ugdyti charakterį? 
– Akcentavome šiandien fiziškumą. Ypač lyginant su paskutinėmis Eurolygos rungtynėmis, šiandien buvome žymiai fiziškesni. Gaila, kad norėjome labiau žaisti puolimu, o ne gynyba. Gynyboje žaidėjai buvo kantrūs, bet buvo blogi sprendimai.

– Praėjusį sezoną „Žalgirio“ braižas buvo atkovoti kamuoliai, deriniai. Branduolys išlikęs, kas galėjo pakeisti tai? 
– Šiandien galėjome laimėti rungtynes puolimu, bet nepasisekė. Lyginant su praėjusiu sezonu, žaidėjai tie patys, bet žymiai mažiau atkovojome kamuolių, žymiai mažiau sustabdymų gynyboje, žymiai mažiau protingų pražangų. Atrodo tie patys žaidėjai, bet gynyba prastesnė. Pasigendame to.

BasketNews

Užsiprenumeruok naujienas tiesiai į savo el. paštą

Taip nepraleisi svarbiausių naujienų!


Panašūs straipsniai:

Popiežiumi pirmą kartą paskelbtas amerikietis

2025-05-09

Kaunas jungs maistą ir kultūrą

2025-05-08

Policijai įdomu – kas pasisavino kvepalus?

2025-05-08
grotos

Teisman Kaune perduos galimą žudiką

2025-05-08

Kaune „Tramtatulis“ visiems ruošiasi duoti garo

2025-05-08

Apdovanoti „Atliekų kultūros“ egzamino dalyviai

2025-05-08

Ieškomas savininkas

2025-05-08

2025-05-08

Popiežiaus rinkimai nebaigti (papildyta)

2025-05-08

Pokyčiai Kauno rajono švietime

2025-05-08

D. Žalimas: P. Gražulio laukia teismas

2025-05-08

„Žalgiris“ „Neptūną” įveikė lengvai (video)

2025-05-08

Mokesčiai ir Landsbergis (Video)

2025-05-07

Rusija ir Irano branduolinė programa

2025-05-07

Nacionalinis plėtros bankas laiko lėšas po kilimu?

2025-05-07

Socialinėse dirbtuvėse lavinami darbiniai įgūdžiai

2025-05-07

Kaune – naujas kvietimas paveldotvarkai

2025-05-07

Daugėja konfliktų dėl automobilių parkavimo

2025-05-07

Kuo gresia pavasrinė alergija

2025-05-07

Maskva tikriausiai aršiau puls Ukrainą

2025-05-07

Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija – aktyviausia Nacionalinio diktanto dalyvė Lietuvoje

2025-05-07

V. Makūnui – medalis už nuopelnus krepšiniui

2025-05-07

Policija aiškinasi, kas pasišalino po eismo įvykio

2025-05-07

I. Dabašinskienei – Mariupolio universiteto Garbės profesorės vardas

2025-05-07

L. Kleiza: „Fenerbahče” laimės Eurolygą”

2025-05-06

Kas bus Popiežiumi?

2025-05-06

Iššūkininkas A. Mockus apie didžiausią upę

2025-05-06

M. K. Čiurlionio muziejui vadovaus V. Vitkienė

2025-05-06

Kaunas kvies į kultūros mugę

2025-05-06

Rytų Ukraina – I – Karo randai žmonių veiduose

2025-05-06

UAB “Kauniečiams”
Įmonės kodas: 307072731
PVM mokėtojo kodas: LT100017557011
Banko sąskaitos nr.: LT717044090113506715

info@kaunieciams.lt
Privatumo politika

Pranešk naujieną!

Pamatėte ar nugirdote kažką įdomaus ar šokiruojančio?
Pasidalinkite šia žinia su portalo skaitytojais.

Pasidalinti žinia

Copyright © 2025 Kauniečiams kasdienės naujienos