Skip to content
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Menu
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Redakcija
  • Kaunas, Kauno rajonas
  • Lietuva
  • Pasaulis
  • Politika
  • Finansai
  • Kriminalai
  • Gyvenimas
  • Sportas
  • Video
  • Apklausos
Menu Close
  • Naujienos 
    • Redakcija
    • Kaunas, Kauno rajonas
    • Lietuva
    • Pasaulis
    • Politika
    • Finansai
    • Kriminalai
    • Gyvenimas
    • Sportas
    • Video
    • Apklausos
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Search for:

Prisijungti

Priminti slaptažodį

Neturite paskyros? Užsiregistruoti

Recover Password

Jau turite paskyrą? Prisijungti

Registruotis

Jau turite paskyrą? Prisijungti

KTU ir LFF sieks atgaivinti antrąjį pagal dydį natūralios vejos Kauno futbolo stadioną

  • 2023-12-05
  • kaunieciams.lt
  • Kaunas, Kauno rajonas, Sportas, Švetimas

Šiandien, gruodžio 5-ąją, parašus ant bendradarbiavimo sutarties padėjo Kauno technologijos universiteto (KTU) rektorius Eugenijus Valatka ir Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Edgaras Stankevičiaus.

KTU nuotr.

Sutarties pagrindas – ne tik studentų futbolo renginiai, studentų lygos stiprinimas, bet ir siekis atgaivinti ir įveiklinti KTU Studentų miestelyje esantį antrą pagal dydį natūralios vejos Kauno futbolo stadioną.

Sutartimi abi šalys susitarė bendradarbiauti populiarinant futbolą bei prisidedant prie futbolui reikalingos infrastruktūros gerinimo Kauno mieste, kuriant, įgyvendinant futbolo renginius jaunimui, studentams, tobulinant ir stiprinant studentų futbolo lygos veiklas. LFF universitetui taip pat teiks konsultacijas ir ekspertinį vertinimą.

Pasak KTU rektoriaus E. Valatkos, šiuo metu jau yra žengti realūs žingsniai dėl KTU studentų miestelyje esančio natūralios vejos futbolo stadiono tam, kad jis atitiktų UEFA keliamus 1-2 kategorijos reikalavimus.

„Universitetas, siekdamas efektyviai išnaudoti KTU miestelio turtą ir aplinką, rengia KTU miestelio sporto infrastruktūros studiją, kurioje aiškiai apibrėžtas prioritetas išnaudoti natūralios vejos futbolo stadiono potencialą. Tikime, kad po atnaujinimo, mūsų stadionas atlieps vietos klubams reikalingas varžybų ir treniruočių sąlygas. Tačiau čia sustoti neplanuojame – greta stadiono projektuojame naują Multifunkcinį sporto centrą Universiteto poreikiams, kuris papildys ir leis tenkinti UEFA keliamus reikalavimus. Čia galės treniruotis ir žaisti tiek nacionalinės futbolo rinktinės, tiek klubai“, – atskleidė rektorius.

KTU nuotr.

Planuojama, kad pirmuoju žingsniu, natūralios vejos stadiono atnaujinimu, KTU studentų miestelyje iškils 500 žiūrovų talpinanti dengta tribūna su pagalbinėmis patalpomis ir 68 pločio bei 105 m ilgio futbolo aikštė, kuri leis vykdyti LFF I lygos rungtynių organizavimą.

Pasak sutartį pasirašiusio LFF prezidento E. Stankevičiaus, federacija labai džiaugiasi dėl partnerystės su KTU ir tikisi, kad jos nauda bus abipusė.

„Labai svarbu ir tai, kad universitetas su rektoriumi priešakyje rimtai vertina infrastruktūros mieste svarbą ir puoselėja planus naujam stadionui. Ne sykį esame akcentavę tai, kad kokybiška ir moderni infastruktūra yra vienas svarbiausių faktorių, siekiant gerinti futbolo kokybę ir pritraukti vaikus sportuoti. Nauja aikštė, neabejotinai, pasitarnaus ne tik oficialių turnyrų ir čempionatų vykdymui, tačiau ir pačiai universiteto bendruomenei, o tai – dar vienas svarbus žingsnis“, – akcentavo LFF prezidentas Edgaras Stankevičius.

Dar iki šios penkerių metų sutarties pasirašymo, KTU ir LFF siejo bendrystė – federacija yra padovanojusi dangą KTU Studentų miestelyje esančioms dirbtinos dangos aikštėms.

Užsiprenumeruok naujienas tiesiai į savo el. paštą

Taip nepraleisi svarbiausių naujienų!


Panašūs straipsniai:

Prasideda pavasarinė „Maisto banko“ akcija

2025-05-09

„Akropolis Group“ žaliųjų obligacijų viešo siūlymo rezultatai

2025-05-09

Popiežiumi pirmą kartą paskelbtas amerikietis

2025-05-09

Kaunas jungs maistą ir kultūrą

2025-05-08

Policijai įdomu – kas pasisavino kvepalus?

2025-05-08
grotos

Teisman Kaune perduos galimą žudiką

2025-05-08

Kaune „Tramtatulis“ visiems ruošiasi duoti garo

2025-05-08

Apdovanoti „Atliekų kultūros“ egzamino dalyviai

2025-05-08

Ieškomas savininkas

2025-05-08

2025-05-08

Popiežiaus rinkimai nebaigti (papildyta)

2025-05-08

Pokyčiai Kauno rajono švietime

2025-05-08

D. Žalimas: P. Gražulio laukia teismas

2025-05-08

„Žalgiris“ „Neptūną” įveikė lengvai (video)

2025-05-08

Mokesčiai ir Landsbergis (Video)

2025-05-07

Rusija ir Irano branduolinė programa

2025-05-07

Nacionalinis plėtros bankas laiko lėšas po kilimu?

2025-05-07

Socialinėse dirbtuvėse lavinami darbiniai įgūdžiai

2025-05-07

Kaune – naujas kvietimas paveldotvarkai

2025-05-07

Daugėja konfliktų dėl automobilių parkavimo

2025-05-07

Kuo gresia pavasrinė alergija

2025-05-07

Maskva tikriausiai aršiau puls Ukrainą

2025-05-07

Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija – aktyviausia Nacionalinio diktanto dalyvė Lietuvoje

2025-05-07

V. Makūnui – medalis už nuopelnus krepšiniui

2025-05-07

Policija aiškinasi, kas pasišalino po eismo įvykio

2025-05-07

I. Dabašinskienei – Mariupolio universiteto Garbės profesorės vardas

2025-05-07

L. Kleiza: „Fenerbahče” laimės Eurolygą”

2025-05-06

Kas bus Popiežiumi?

2025-05-06

Iššūkininkas A. Mockus apie didžiausią upę

2025-05-06

M. K. Čiurlionio muziejui vadovaus V. Vitkienė

2025-05-06

UAB “Kauniečiams”
Įmonės kodas: 307072731
PVM mokėtojo kodas: LT100017557011
Banko sąskaitos nr.: LT717044090113506715

info@kaunieciams.lt
Privatumo politika

Pranešk naujieną!

Pamatėte ar nugirdote kažką įdomaus ar šokiruojančio?
Pasidalinkite šia žinia su portalo skaitytojais.

Pasidalinti žinia

Copyright © 2025 Kauniečiams kasdienės naujienos