Skip to content
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Menu
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Naujienos
  • Visuomenė ir gyvenimas
  • Kultūra
  • Švietimas
  • Verslas
  • Krašto gynyba
  • Video
  • Sportas
Menu Close
  • Naujienos 
    • Naujienos
    • Visuomenė ir gyvenimas
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Verslas
    • Krašto gynyba
    • Video
    • Sportas
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Search for:

Prisijungti

Priminti slaptažodį

Registration is disabled

Recover Password

Jau turite paskyrą? Prisijungti

Kaune duris atvėrė pirmasis Baltijos šalyse „Moxy“ viešbutis

  • 2020-08-07
  • Kaunieciams.lt
  • Naujienos

Kauno centre, Maironio gatvėje, vietos ir užsienio svečiams duris atvėrė pirmasis Baltijos šalyse „Moxy“ viešbutis, priklausantis tarptautiniam tinklui „Marriott“. Šiuolaikiškam žmogui skirtas viešbutis „Moxy“ išsiskiria žaismingu interjeru ir svečių patogumui skirtų paslaugų gausa. Kaip rašoma pranešime spaudai, į jo pastatymą ir įrengimą iš viso buvo investuota 14 mln. eurų, o veiklos rentabilumą viešbučio valdytojai vertina itin optimistiškai net ir atsižvelgdami neeilinę dėl pandemijos susiklosčiusią situaciją.

„Tai – išties jaudinanti akimirka – labai didžiuojamės atidarę pirmąjį „Moxy“ viešbutį Baltijos šalyse, nepaisant sudėtingų aplinkybių. „Moxy“ yra į ateitį žvelgiantis viešbutis, kuriame gausu inovacijų. Jis skirtas moderniam ir aktyvų gyvenimo būdą gyvenančiam svečiui. Viešbutis išsiskiria savo unikalia koncepcija – viešnagė čia turi būti ne tik patogi bei prieinama visiems, tačiau smagi ir nepamirštama. Bendradarbiaudami su viešbučio plėtotoja nuveikėme didelį darbą, ir labai džiaugiuosi, kad viskas pavyko taip sėkmingai“, – teigia Gerhard Erasmus, „Apex Alliance Hotel Management“ generalinis direktorius, vadovaujantis „Hilton“ ir „Marriott“ prekės ženklų viešbučių valdymo grupei.

Jau plūsta užsakymai

Pasak jo, tikimasi, kad jau per pirmąjį veiklos mėnesį pavyks dirbti su mažiausiai 15 proc. užimtumu ir taip peržengti kaštų padengimo ribą. G. Erasmus neslepia, kad vien per pirmąją dieną, vos paskelbus galimybę rezervuoti kambarius, buvo užsakyta net 12 numerių.

„Tikimės sulaukti tiek užsienio svečių, tiek ir vietos turizmo atstovų. Vietos turizmu mes vadiname visą Baltijos šalių regioną – ypatingai laukiame atvykstant latvių, lenkų, vokiečių, taip pat svečių iš Skandinavijos. Net jei judėjimas tarp šių valstybių ir bus kažkiek apribotas dėl pandemijos, tačiau galimybės keliauti sugrįš ir bus ypač svarbios tarp kaimyninių šalių“, – teigia G. Erasmus.

Visą parą veikiantis baras ir sporto klubas

Viešbutis orientuotas į 2-3 naktims apsistojančius svečius – tiek keliaujančius laisvalaikiu, tiek jaunus verslininkus. Visame pasaulyje „Moxy“ viešbučiai išsiskiria savo energinga aplinka, stiliumi ir komfortu. Tai – ir boutique jaukumo svečių priėmimas registratūroje, kambariuose – erdvūs dušai, itin greitas interneto ryšys, išmanioji televizija ir ne tik.

„Viešbutyje yra visą parą veikiantis kokteilių baras ir išsinešimui skirto paruošto maisto parduotuvėlė. Visą parą veikia ir viduje esantis sporto klubas, nes šiuolaikiški svečiai yra būtent tokie – jų gyvenimas bėga greitai ir nenuspėjamai, tačiau neabejotinai šauniai. Todėl viduje įrengtos erdvės darbui ir susitikimams, ar tiesiog laisvalaikio žaidimams“, – teigia „Moxy“ viešbučio direktorė Evelina Šukytė.

Tai – pirmasis viešbutis Kaune, kur svečiai galės įsiregistruoti, bendrauti su darbuotojais, užsisakyti papildomų paslaugų ir net patekti į savo rezervuotą kambarį su skaitmeniniu raktu, naudojantis mobiliąja „Marriott Bonvoy“ aplikacija visiems „Android“ ir „iOS“ telefonams. Pavyzdžiui, naudodamiesi programėle, „iPhone“ turėtojai galės paprašyti Siri atidaryti užsakyto kambario duris. Viduje taip pat buvo sumontuotos moderniausios, pilnai kompiuterizuotos pastato valdymo sistemos. Visų 175 viešbučio kambarių oro vėdinimo, kondicionavimo, šildymo parametrai yra valdomi individualiai, pagal kiekvieno kliento poreikius.

Įkvėptas Kauno architektūros

Pastato projektavimo darbais rūpinosi architektų biuras „G. Natkevičius ir partneriai“, o viešbučio statybos darbus vykdė bendrovė „Mitnija“. Projektuotojai stengėsi atsižvelgti ir į Kauno miesto architektūrinį paveldą bei atkartoti jam būdingus bruožus, tokius kaip lenktos kraštinės pastato sienos ar lengvumo suteikianti virš žemės pakibusi konstrukcija. Savita estetika – betono, metalo ir medžio kompozicijomis – išsiskiria visas pastato interjeras, sukurtas R. Čimkaus studijos architektų.

Kaunas laukia svečių

Projekto plėtotoja UAB „Tala“ neabejoja sprendimu pasirinkti būtent Kauno miestą. Ekonomiškai stiprėjantis miestas, į kurį plūsta vis daugiau jaunų verslininkų ir turistų, išlieka itin perspektyvus visame Baltijos šalių regione. Tokį pasirinkimą sveikina ir Kauno miesto meras.

„Džiugu, kad pirmasis pasaulinio prekės ženklo – „Marriott“ tinklo – viešbutis „Moxy“ savo sėkmės istorijai Lietuvoje pasirinko būtent Kauną. Šis žingsnis išties dar kartą patvirtina mūsų miesto potencialą turizmo, konferencijų organizavimo ir verslo sektoriuose. Sėkmingai įveikęs netikėtus išbandymus, Kaunas ir vėl gyvas, kupinas veiksmo, svetingas bei atviras. Tad, norisi palinkėti „Moxy“ naujakuriams sėkmingo ir kaunastiško starto Kaune, o mes savo ruožtu darysime viską, kad su kiekviena diena miestą aplankytų vis daugiau turistų ir kitų svečių“, –teigia Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis.

Užtikrins padidintą svečių saugumą

Viešbutis veikia pilnai prisitaikęs dirbti pandemijos sąlygomis – tam yra taikomi padidinto saugumo reikalavimai, ypatingas dėmesys skiriamas kambarių dezinfekcijai, patalpų vėdinimui ir darbuotojų apsaugai.

„Mums labai svarbu, kad svečiai ir visa komanda mūsų viešbutyje jaustųsi saugiai ir patogiai, todėl džiaugiamės galėdami pasinaudoti „Apex Alliance“ viešbučių valdytojų grupės įdirbiu ir sėkme veikti prisitaikius prie pasikeitusios situacijos. Tam viešbutyje net dirba atskira specialiai apmokyta ir paruošta komanda, užtikrinanti svečių saugumą pagal visus „Marriott“ tinklo standartus ir „Apex“ parengtą „Center of travellers safety & wellbeing” programą. Darbuotojai pasirūpina nuolat dezinfekuojamais paviršiais, svečiams skirtomis apsaugos priemonėmis ir kitomis procedūromis“, – teigia E. Šukytė.

Pasak viešbučio vadovės, tai, kad „Moxy“ pirmajame aukšte yra įkurta daugybė atskirų erdvių darbui, poilsiui ir pramogoms, leidžia svečiams puikiai praleisti laiką ir surengti reikalingus verslo susitikimus neišėjus iš viešbučio – saugioje ir prižiūrimoje aplinkoje. Toks veiklos konceptas buvo sugalvotas šiuolaikiškų keliautojų poreikiams ir ypač pasitarnavo dabar, kuriant keliautojams kuo saugesnę aplinką.

Naudosis ir miesto gyventojai

Maironio gatvėje Kauno centre iškilęs „Moxy“ pastatas yra šešių aukštų ir užima 5,7 tūkst. kv. metrų ploto. Viešbutis turi 31 parkavimo vietą požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje ir dar 12 vietų pastato kieme, skirtų ne tik klientams, bet ir miesto gyventojams.

14 mln. eurų į viešbučio statybas investavo „Tala LT“, o viešbučio valdymą užtikrina „Apex Alliance Hotel Management“, šiuo metu valdanti jau aštuonis „Hilton“ bei „Marriott“ viešbučius Lietuvoje, Latvijoje bei Rumunijoje.

 

Užsiprenumeruok naujienas tiesiai į savo el. paštą

Taip nepraleisi svarbiausių naujienų!


Daugiau naujienų:

Futbolo kamuolys

„Lidl“ ir UEFA skelbia unikalią strateginę partnerystę

VDU trenerių kursai – siekiantiems tapti sporto srities lyderiais

Seime pristatoma Nacionalinio saugumo strategija

Skyrybos moterims kainuoja brangiau?

Kauno teismui perduota byla

JK 24 m. nuteistas pedofilas – lopšelio darbuotojas

vanduo

Turėsime dar 3 naujas atmintinas dienas?

Lietuvos darželių bėdos

Ukraina

Per Rusijos raketų ataką Dnipropetrovsko srityje žuvo du žmonės

Savaitės orai įvairuos

Svarstoma savivaldos rinkimuose leisti balsuoti 16-mečiams

Lekšas turi savo prognozę: „Žalgiris“ šiemet turi daugiau šansų laimėti Eurolygą nei „Rytas“ LKL

Seime norima naikinti baudas už netvarkingus riboženklius

JAV automobilių aukcionai: 5 platformos ir kaip sutaupyti iki 35 %

Purpurinė diena – pasaulinė epilepsijos pažinimo diena

Kauno „Herojus“ mokyklos futbolininkai – turnyro nugalėtojai

Kas už žodžio laisvę ir kas mėgina ją pasmaugti? (video)

Wrightas įvertino Francisco dėjimą

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl A. Gedvilo

Kasdien po 5 klausimus ir šansas laimėti 10 tūkst. eurų – startuoja „Didysis NORFOS žaidimas“ 

Policija: Andrijauskas buvo sulaikytas (papildyta)

Paaiškėjo LMKL „Tichė 3×3“ čempionai

Budrys nejaučia konkurencijos su Ruginiene

Kodėl žiemos pabaigoje technika pradeda gesti dažniau?

Menininkas: „Vaikas yra labai nuogas prieš gyvenimą“

Sofos ir foteliai

Kaune šiandien atidaromas naujas „DomusArt“ ir „FRANKOF“ baldų salonas

Kas vyks Kauno rajone šią savaitę

Trumpas: NATO laukia „labai bloga“ ateitis, jei ji nepadės tvarkytis su Iranu

Labiausiai pasitikima policija ir kariuomene

Lietuvoje daugėja elektromobilių

Ukrainos oro gynyba neutralizavo 90 iš 97 rusų dronų

LCC atlaikė VDU šturmą

Apie potvynį Kauno rajone

Rusai Zaporižėje užmušė 1 ir sužeidė 13 žmonių

Visuomet džiaukitės Viešpatyje!“ (Fil 4, 4) IV Gavėnios sekmadienis

Tūkstančiai gaus pinigų į socialines korteles

Tvarkomos H. ir O Minkovskių gatvės prieigos

Seime šachmatų varžybos „Seimo taurė 2026“

Dronas vėl stabdė skrydžius

Lietuvoje tęsiama šimtametė inkilų kėlimo tradicija

Naftos kainų šuolis: kada geopolitinė įtampa tampa ekonomine rizika?

Latvijos mokyklose bus uždrausta naudotis mobiliaisiais telefonais iki 9 klasės imtinai

Finansų ministerija siūlo stiprinti nemokumo sistemą

Iranas žada atsaką už JAV smūgius Chargo saloje

SITUACIJOS ATNAUJINIMAS IŠ RADIKIŲ

Ekspertas: rusų ir baltarusių pirkėjų Lietuvos NT rinkai nereikia

Karo Irane ir aplink naujienos – jungiasi Ukraina

Kaune laikinai keisis eismas

Per Irano raketų ataką Izraelyje sužeista dešimtys žmonių

LRT įstatymo pataisos skinasi kelią Seime

Kaip išsirinkti tinkamus vyriškų plaukų priežiūros produktus?

VDU Ugnės Karvelis gimnazijoje – pažintis su teisininko profesija

Vairuotojams: pradedamas tvarkyti paskutinis Kleboniškio tiltas

Zelenskis: Ukrainos specialistai jau dirba Artimuosiuose Rytuose

Lietuvos pilietis kaltinamas siuntinėjęs bombas

„Žalgiriui“ nepavyko laimėti Atėnuose (video)

Socialdemokratai teigia statantys, o opoziciją kaltina griovimu

Rusijos ir Baltarusijos piliečiams siūloma sunkinti NT įsigijimą

Izraelis karius perkelia link Libano

R. Žentelienė lieka nuteista

Naftos kainos kyla

Trispalvė lėkštėje: užkandis Kovo 11-osios stalui

„Septyni tiltai“ Panemunės pilyje

Kauno rajono muziejuje – impresionistų grafikos meistrų darbai

Kaunas pasitinka gatvių tvarkymo sezoną

Šalies vadovų sveikinimai Kovo 11-osios proga

Lenkija svarsto galimybę plėtoti branduolinę programą

Stanislovas Buškevičius: Lietuvos kariuomenės vado pareiškimas dėl paramos JAV – teisingas

Vyriausybė nori, kad el. cigarečių skysčio pakuotės būtų žymimos banderolėmis

Trumpui nebereikia britų lėktuvnešių

Darbo ginčų komisijos pernai darbuotojų naudai priteisė 14,46 mln. eurų

Ukrainos kariuomenė išlaisvino 435 kv. km šalies teritorijos

Ukraina toliau atsikerta smogdama Rusijos energetikai

Teismui perduota byla dėl neteisėto laisvės atėmimo

„Ar tik jis nebus Mesijas?!“ (Jn 4, 29), III Gavėnios sekmadienis

Pirmoji ponia atidarė robotikos čempionatą

Tomas Čyvas

Kuo pavojinga „Teisėjų byla“? (I)

K. Starkevičius atsisako Seimo nario mandato

Neveronių moksleiviai vyko į Reikjaviką palaikyti krepšinio rinktinės

VSD teigia, kad Irano remiamų išpuolių tikimybė Lietuvoje yra maža

Vilniaus ir Lietuvos stačiatikių vyskupija išlieka priklausoma nuo Maskvos patriarchato

Rusija ketina tęsti diversijas Europoje

Savivaldai perduodama virš 800 tūkst. hektarų žemės

Bartoševičius sako, kad jis nekaltas

Teismas dar trims mėnesiams pratęsė suėmimą merginų nužudymais Kaune įtariamam Mikutavičiui

Azerbaidžano prezidentas pažadėjo atkeršyti už „teroristinę“ Irano dronų ataką

Maskva teigia, kad Teheranas neprašė Rusijos karinės paramos

Budrys: Irano veiksmai kelia grėsmę tarptautiniam stabilumui

Žvejų mėgėjų dėmesiui – atnaujinta „eLaimikis“ programėlė 

„Ąžuolynas“ Gorbulskio dainas Kaune pristatys naujai

Stasys Buškevičius

Stasys Buškevičius. Kodėl Trumpo karinė operacija Irane gali iš tiesų būti sėkminga

Du dainuojantys žmonės

Auksiniais scenos kryžiais apdovanotas LNDT spektaklis – Kaune

Gynybos obligacijų išplatinta už 49,3 mln. eurų

T. Juška: „Jaunimo pirmenybėse matau daugiau laisvumo“

Muziejinėms vertybėms saugykla Rumšiškėse

Nemuno krantinė Žemuosiuose Šančiuose – pokyčiai

Kodėl Rusija negina Irano?

„Tele2“ ir „Pildyk“ apie ryšius su karu

Lietuvos verslas telkiasi Ukrainoje

Brazdeikis

Lietuviai užtikrintai aplošė islandus

„Delfi“ vasarį lenkė konkurentus pagal visus sutartus rinkos matavimo rodiklius

„Klausykite jo!“ (Mt 17, 5) II Gavėnios sekmadienis

Futbolo kamuolys

„Lidl“ ir UEFA skelbia unikalią strateginę partnerystę

2026-03-17

VDU trenerių kursai – siekiantiems tapti sporto srities lyderiais

2026-03-17

Seime pristatoma Nacionalinio saugumo strategija

2026-03-17

Skyrybos moterims kainuoja brangiau?

2026-03-17
Kauno teismui perduota byla

JK 24 m. nuteistas pedofilas – lopšelio darbuotojas

2026-03-17
vanduo

Turėsime dar 3 naujas atmintinas dienas?

2026-03-17

Lietuvos darželių bėdos

2026-03-17
Ukraina

Per Rusijos raketų ataką Dnipropetrovsko srityje žuvo du žmonės

2026-03-17

Savaitės orai įvairuos

2026-03-17

Svarstoma savivaldos rinkimuose leisti balsuoti 16-mečiams

2026-03-17

Lekšas turi savo prognozę: „Žalgiris“ šiemet turi daugiau šansų laimėti Eurolygą nei „Rytas“ LKL

2026-03-17

Seime norima naikinti baudas už netvarkingus riboženklius

2026-03-17

JAV automobilių aukcionai: 5 platformos ir kaip sutaupyti iki 35 %

2026-03-17

Purpurinė diena – pasaulinė epilepsijos pažinimo diena

2026-03-17

Kauno „Herojus“ mokyklos futbolininkai – turnyro nugalėtojai

2026-03-16

Kas už žodžio laisvę ir kas mėgina ją pasmaugti? (video)

2026-03-16

Wrightas įvertino Francisco dėjimą

2026-03-16

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl A. Gedvilo

2026-03-16

Kasdien po 5 klausimus ir šansas laimėti 10 tūkst. eurų – startuoja „Didysis NORFOS žaidimas“ 

2026-03-16

Policija: Andrijauskas buvo sulaikytas (papildyta)

2026-03-16

Paaiškėjo LMKL „Tichė 3×3“ čempionai

2026-03-16

Budrys nejaučia konkurencijos su Ruginiene

2026-03-16

Kodėl žiemos pabaigoje technika pradeda gesti dažniau?

2026-03-16

Menininkas: „Vaikas yra labai nuogas prieš gyvenimą“

2026-03-16
Sofos ir foteliai

Kaune šiandien atidaromas naujas „DomusArt“ ir „FRANKOF“ baldų salonas

2026-03-16

Kas vyks Kauno rajone šią savaitę

2026-03-16

Trumpas: NATO laukia „labai bloga“ ateitis, jei ji nepadės tvarkytis su Iranu

2026-03-16

Labiausiai pasitikima policija ir kariuomene

2026-03-15

Lietuvoje daugėja elektromobilių

2026-03-15

Ukrainos oro gynyba neutralizavo 90 iš 97 rusų dronų

2026-03-15

UAB “Kauniečiams”
Įmonės kodas: 307072731
Įmonės adresas: Betygalos g. 4A, Kaunas
PVM mokėtojo kodas: LT100017557011
Banko sąskaitos nr.: LT717044090113506715

info@kaunieciams.lt
Privatumo politika

Pranešk naujieną!

Pamatėte ar nugirdote kažką įdomaus ar šokiruojančio?
Pasidalinkite šia žinia su portalo skaitytojais.

Pasidalinti žinia

Copyright © 2026 Kauniečiams kasdienės naujienos