Skip to content
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Menu
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Naujienos
  • Visuomenė ir gyvenimas
  • Kultūra
  • Švietimas
  • Verslas
  • Krašto gynyba
  • Video
  • Sportas
Menu Close
  • Naujienos 
    • Naujienos
    • Visuomenė ir gyvenimas
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Verslas
    • Krašto gynyba
    • Video
    • Sportas
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Search for:

Prisijungti

Priminti slaptažodį

Registration is disabled

Recover Password

Jau turite paskyrą? Prisijungti

Jaunimo verslo idėjoms – ekspertų pagalba ir iki 55 tūkst. eurų „Kickstart Lab“ programoje

  • 2025-07-07
  • Stasys Buškevičius
  • Verslas

Jaunimas, turintis verslo idėjų, kviečiamas dalyvauti verslumo programoje „Kickstart Lab“, kurios metu su ekspertų pagalba vystys savo verslo idėjas, turės galimybę gauti finansavimą ir pritraukti investicijų. Iš viso programai skirtas fondas sudaro 55 tūkst. eurų: 15 stipriausių komandų pasidalins 35 tūkst. eurų negrąžintiną finansavimą idėjos vystymui programos metu, o 2 geriausiai įvertintos komandos pritrauks investicijų net po 10 tūkst. eurų.

 Programą, padedančią jaunimo idėjas užauginti iki perspektyvių startuolių, jau trečius metus organizuoja Inovacijų agentūra. Šiemet programa bus įgyvendinama Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje.

 „Jauni verslininkai yra dinamiški, atviri naujovėms ir nebijantys rizikuoti. Mūsų tikslas – suteikti jiems reikiamus įrankius ir palaikymą, kad jie galėtų augti ir stiprinti Lietuvos konkurencingumą globalioje rinkoje“, – sako Inovacijų agentūros Regioninės verslo transformacijos skyriaus vadovė Indrė Gendroliūtė-Gerulienė.

Pasak jos, programa „Kickstart Lab“ – unikali galimybė jaunimui iki 29 metų ne tik pradėti savo verslą, bet ir transformuoti drąsias idėjas į realius sprendimus. Programa suteikia dalyviams prieigą prie įvairių resursų: nuo mokymų programos ir mentorystės iki tinklaveikos galimybių bei investicijų pritraukimo. Šių metų naujiena – hakatonas, į kurį kviečiami tiek verslo idėjų turintys, tiek jų dar ieškantys jaunuoliai – vieni arba su draugais.

Registracija į šių metų programą jau prasidėjusi – jaunimas gali teikti savo verslo idėjas, kurias atrinks ir vertins profesionalai, dirbantys sėkminguose startuoliuose. „Kickstart Lab“ programą įgyvendina Inovacijų agentūra, bendradarbystės centrai „Spiečius“, fondas „Jaunaragiai“, padedantis ankstyvosios stadijos jaunimo startuoliams žiniomis kapitalu ir tinklaveika, ir „Civitta“, sėkmingai įgyvendinusi daugiau nei 30 verslumo programų visame pasaulyje.

Sėkmės istorija: nuo asmeninio poreikio iki SaaS sprendimo sporto treneriams

 2024 m. programa sulaukė net 160 verslo idėjų, o komisijos išrinktos dvi geriausios komandos „Motifind“ ir „Garmio“ laimėjo po 10 tūkst. eurų investicijų savo idėjų vystymui.

„Motifind“ istorija prasidėjo nuo platformos bendraįkūrėjų Igno Kunicko, Edo Lakavičiaus ir Nerijaus Žarnausko asmeninio poreikio. „Norėjome sukurti įrankį, kuris leistų lengvai rasti sporto trenerį, atitinkantį individualius poreikius, ir vienoje vietoje sutelktų visas reikiamas paslaugas“, – pasakoja I. Kunickas.

Dalyvavimas „Kickstart Lab“ komandai tapo pirmuoju žingsniu, leidusiu ne tik ištestuoti idėją, bet ir suprasti, kaip reikia mąstyti apie verslą, tvirtina I. Kunickas. Programa padėjo suvokti, kas yra tikroji produkto vertė, kaip ją mato klientai, kaip į idėją žiūri investuotojai, kokie klausimai iškyla, kai bandai ją paversti realiu verslu.

„Mums paskirtas mentorius Dominykas Stankevičius tiesiai paklausė: „O kur čia pinigai?“ Tai privertė mus galvoti, ar mūsų idėja gali būti ne tik įdomi, bet ir finansiškai gyvybinga“, – prisimena I. Kunickas.

Pasibaigus programai, „Motifind“ nusprendė keisti kryptį. Iš pradinės sporto trenerių paieškos platformos jie perėjo prie SaaS (Software as a Service) sprendimo sporto treneriams: „Treneriai mėgsta vieną dalyką – treniruoti. O štai mokėjimais, apskaita, treniruočių planavimu, pinigų surinkimu ir paslaugų rezervacija pasirūpinsime mes.“

Per kelis mėnesius „Motifind“ padarė ir daugiau reikšmingų žingsnių: sustiprino produktą, užmezgė partnerysčių kūno rengybos srityje, pasirodė televizijos laidoje „Rykliai“, kur pristatė savo sprendimą platesnei auditorijai, pateko į „Plug and Play“ akceleratorių, ir pradėjo dirbti prie projekto pilnu etatu.

Kaip drabužių paieškos aplikacija virto AI stiliaus žaidimu

Kita praėjusių metų komanda laimėtoja „Garmio“ norėjo sukurti įrankį, padedantį lengviau įsigyti norimus rūbus, nepriklausomai nuo parduotuvės ar prekės ženklo.

„Ieškant drabužių, dažnai susiduriama su milžiniška pasiūla iš daugybės parduotuvių, neretai siūlančių tuos pačius ar panašaus stiliaus modelius. Kadangi šis varginantis procesas dažnai lemia skubotus sprendimus ir nekokybiškų drabužių įsigijimą, mūsų aplikacija siekia jį supaprastinti: pagal kelis kriterijus sumažinti milijonus pasirinkimų iki kelių, kuriuos bus galima stilizuoti su esamu įvaizdžiu“, – pasakoja vienas iš bendraįkūrėjų Rokas Ulys.

Dalyvavimas „Kickstart Lab“ programoje leido komandai pristatyti savo idėją, ištestuoti ją su ekspertų pagalba ir pamatyti, kaip ją vertina investuotojai: „Svarbi patirtis buvo darbas su mentoriais. Arvydas Plėta buvo tikrai stiprus mentorius, davęs  labai konkrečių klausimų ir pastabų, parodęs, kur mūsų mąstyme yra spragos. Su juo dar ir dabar palaikome ryšį“, – dalijasi R. Ulys.

„Kickstart Lab“ buvo ne tik galimybė pristatyti idėją, bet ir svarbus postūmis – kaip pasakoja R. Ulys, kai komisija patiki tavo idėja, kai investuotojai sako „taip“, pats pradedi labiau tikėti savo projektu: „Rekomenduoju dalyvauti „Kickstart Lab“ visiems, kurie turi idėją ir nori ją išbandyti. Tai vieta, kur gali „palaužyti“ savo mintis, gauti grįžtamąjį ryšį, išsinešti patirtį, kuri liks ilgam – nesvarbu, ar tęsi savo projektą, ar pradėsi kurti naują.“

„Kickstart Lab“ prizą – 10 tūkst. eurų – „Garmio“ investavo į įvairias sritis: infrastruktūrą, marketingą, konferencijas, prekės ženklo apsaugą ir teisinius klausimus.

Po programos „Garmio“ pradėjo dar drąsiau ieškoti savo vietos rinkoje – taip pat dalyvavo televizijos laidoje „Rykliai“, kur pristatė savo idėją platesnei auditorijai, nusprendė tobulinti kryptį – iš vizualinio drabužių atpažinimo į AI tekstinę paiešką. Be to, komanda artimiausiu metu ketina pristatyti ir naują prekės ženklą bei planuoja plėtrą į Latviją ir Estiją, vėliau – į Jungtinę Karalystę, Vokietiją ir JAV.

Trys būdai prisijungti prie „Kickstart Lab“ – ženk pirmą žingsnį

Kviečiami visi jaunieji kūrėjai iki 29 metų, turintys inovatyvių verslo idėjų – nepraleiskite galimybės jas paversti realybe. Registracija į pre-akceleravimo programą „Kickstart Lab“ vyksta iki liepos 31 d. Atrinkti dalyviai intensyvią programą pradės jau rugsėjo mėnesį. Daugiau informacijos apie projektą – Inovacijų agentūros svetainėje: https://bit.ly/3IdpJE0

Norintys prisijungti, kviečiami pasirinkti vieną iš šių būdų:

  1. Turi verslo idėją? Dalyvauk pre-akceleratoriuje. Registruokis į programą čia → https://shorturl.at/xgYYY
  2. Neturi idėjos, bet turi norą? Dalyvauk hakatone.
    Gali ateiti vienas, su draugu ar tiesiog su entuziazmu. Registruokis čia → https://shorturl.at/95shg
  3. Nori sužinoti daugiau? Prisijunk į INFO DAY.
    Nuotolinės sesijos metu sužinosite apie programą, atrankos eigą ir galimybes. Registruokis čia → https://shorturl.at/jgLqM

Užsiprenumeruok naujienas tiesiai į savo el. paštą

Taip nepraleisi svarbiausių naujienų!


Daugiau naujienų:

Tinklaraštininkas: Žemaitaitis su Celofanu išsigando vaikų

„Žalgirio” tinklalaidėje – Grunkio debiutas bei Janavičiaus prisiminimai (video)

Į Kauną atkeliauja legendinio Ukrainos fotografo Oleksandro Gliadelovo paroda „Ir aš regėjau“

Kontrabandininko našlė reikalauja jai priteisti 120 tūkst. eurų

BBC: Rusija naudojasi Interpolo ieškomų asmenų sąrašu užsienyje esantiems kritikams persekiot

Latvijos žvalgyba įspėja dėl didėjančios Rusijos grėsmės

Tapinas toliau kovoja su Užkalniu

Prezidentūra ragina populiarinti vokiečių kalbą

Sostinėje pradedami nemokami lietuvių kalbos kursai užsieniečiams

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė Nielsen

Čmilytė-Nielsen: Cichanouskajos išsikėlimas į Lenkiją yra praradimas Lietuvai

Varšuva nebegalvoja apie euro įvedimą

Nausėda: Lietuva karinei Ukrainos paramai jau skyrė 1 mlrd. eurų

LDK vadavietė Vilniuje?

„Atsiverskite, nes čia pat dangaus karalystė!“ (Mt 4, 17) III eilinis sekmadienis

Prezidentas susitikime su Ukrainos vadovu: Lietuva visada išliks tarp aktyviausių Ukrainos rėmėjų

S. Plytnykaitė: „Karjeros lūžiu tapo EJOF“

Kodėl „sandoris su Rusija“ Ukrainos sąskaita yra neteisėtas: JAV ir ES teisės perspektyva

„Žalgiris” laimėjo trilerį Milane

„Žalgiris” iš Prancūzijos išsivežė triuškinančią pergalę (Video)

Gamtininkai ragina Aplinkos ministeriją stiprinti Kapčiamiesčio miškuose esančių kurtinių apsaugą

Sistemingas civilinės energetikos infrastruktūros naikinimas yra karo nusikaltimas

S. Lozoraičio vardo premija – kultūros žurnalistei S. Javaitytei

Stanislovas Buškevičius. Kairieji radikalai yra pavojingesni Lietuvai net už vatnikus

Praėjusių metų pradžioje nuostolingai veikė 70 proc. Santaros klinikų medicinos centrų

Kauno rajone kilus gaisrui, ugniagesiai iš namo evakavo 20 žmonių

„Liudiju, kad šitas yra Dievo Sūnus“ (Jn 1, 34) II eilinis sekmadienis

Kaune pristatyta naujausia Dailiaus Dargio knyga „Fento karalienė“

Trumpas pagrasino įvesti muitus šalims, kurios nepritaria jo planams Grenlandijoje

Irano šacho sūnus įsitikinęs, kad šalies valdžia žlugs

Ruginienė pasitiki Oleku

Ukrainos oro gynybos pajėgos sunaikino didžiąją dalį Rusijos dronų

Teismui perduota byla dėl neteisėto disponavimo cigaretėmis

Kauno rajone per gaisrą žuvo vyras

Paryžius siunčia karius į Grenlandiją

Apklausose pirmauja konservatoriai

Kremliaus intensyvina represijas prieš vietines tautas

Iranas naktį buvo uždaręs oro erdvę

Su prezidentu į Kapčiamiestį vyks ir trys ministrai

Kaune autobusas partrenkė pėsčiąją

Kaip pasirinkti tinkamiausią elektros variklį?

Geriausi ashwagandha papildai: nauda ir pasirinkimai jūsų sveikatai

Tomas Čyvas

Apie 1991-ųjų žygdarbių vagis

„Mums reikia daugiau „Chomičių“

Trampas smogė ekonominėmis sankcijomis su Iranu prekiaujančioms šalims

Rusijos ir Kinijos technologijos ir hibridinės operacijos

Teismas antrą kartą konstatavo: Gapšiui dar anksti į laisvę

Sinkevičius apie savivaldybių siekį pritraukti gyventojus: geriau būtų koncentruotis į gimstamumą

Olekas kreipėsi į Laisvės gynėjus: be jūsų drąsos laisvė nebūtų apginta

LSDP lyderis: nerimas dėl koalicijos su „Nemuno aušra“ ne slūgsta, o auga

„LOT Polish Airlines“ nebeskraidins iš Vilniaus į Londoną, didins skrydžių į Varšuvą skaičių

Žemaitaitis: mes irgi stipriai nukenčiame būdami koalicijoje su socialdemokratais

Izraelis ir JAV aptarė galimą karinį įsikišimą Irane

Viešajame diskurse dėl Kapčiamiesčio poligono pastebima rusiškų manipuliacijų

Butą remontavusi kaunietė po grindimis rado galimai žmogaus kaulų fragmentus

Intensyviausi Lietuvos keliai jau sutvarkyti, nepravažiuojamų kelių nėra

Masiulis toliau siekia išeiti į laisvę – skundžiasi teismui

„Šitas yra mano mylimasis Sūnus“ (Mt 3, 17), Kristaus Krikšto sekmadienis

„Žalgiris” sutriuškino svečius iš Serbijos

Ekspertas: sausio mėnesį vyraujantis šaltis gali lemti didesnes elektros kainas

Lietuvos šaulių sąjunga gaus didesnį finansavimą

Kapčiamiesčio poligonas pasitarnautų ir sienos stiprinimui

Psichikos sveikatos specialistų komanda susitiks su Kapčiamiesčio gyventojais

Lenkija ruošiasi ekstremaliam šalčiui

„Žalgiris” pralaimėjo trilerį Bolonijoje

Šiemet į privalomąją karo tarnybą planuojama pašaukti apie 5 tūkst. asmenų

Kasčiūnas apie pažeistus kabelius Baltijos jūroje: tokiu būdu tikrinama, kaip reaguoja NATO

Mindaugas Kuklierius, Antikorupcijos komisijos pirmininkas

Mindaugas Kuklierius. Galima saikingiau su „švogeriais”?

Eitvydas Bajarūnas. ES energetikos politika – Europa jungia tinklus ir interesus

NATO rytinio flango grėsmių ir iššūkių vertinimas

Kodėl katė ar šuo staiga tampa mieguistas ir silpnas?

Populiariausios klaidos darbo pokalbiuose ir kaip jų išvengti

Kodėl vis daugiau keliautojų renkasi motociklų nuomą?

Budrys: Grenlandija yra neatskiriama Danijos dalis

„Omniva“: dėl sudėtingų eismo sąlygų gali vėluoti siuntų pristatymas

Baltijos jūroje pažeistas Švedijos bendrovės „Arelion“ kabelis

Kodėl savarankiškai dirbantiems pasiskolinti sudėtingiau?

„Pradžioje buvo Žodis“ (Jn 1, 1 ) II sekmadienis po Kalėdų

Peiliu sužalotas pilietiškas panevėžietis išgyveno

Sinoptikai: šiaurės vakarų Lietuvoje susidarė kone storiausia sniego danga per 15 metų

Rubio: JAV dirbs su dabartiniais Venesuelos lyderiais, jei jie priims teisingą sprendimą

2025 m. krašto apsaugos biudžetas įvykdytas

Pernai išduota daugiau nei 56 tūkst. leidimų laikinai gyventi Lietuvoje

Lygtinai nepaleistas Gapšys parašė skundą

Rusija smerkia „ginkluotą agresiją“ prieš Venesuelą

JAV generalinė prokurorė: Madurui ir jo žmonai pateikti kaltinimai Niujorke

Lietuva, kaip ir ES, nepripažįsta Venesuelos valdžios legitimumo

Stanislovas Buškevičius: gyvybė nėra motinos nuosavybė

Lazdijų rajono miške pasieniečiai aptiko 100 dėžių baltarusiškų cigarečių

Prokuroras: tiek Kaune nužudytas vyras, tiek ir įtariamasis nusikaltimu buvo žinomi policijai

TOK neleis Rusijai grįžti į Žiemos olimpines žaidynes, net jei karas Ukrainoje baigsis

Tuskas palinkėjo europiečiams būti kaip Lenkija

Žiniasklaida: per avariją Kaune nukentėjo du žmonės

Nuo Naujųjų metų didėja pedagoginių darbuotojų ir bibliotekininkų atlyginimai

Maskvos regione po bepiločių orlaivių atakos fiksuoti dideli elektros tiekimo sutrikimai

Kaune pavogtas automobilis: nuostoliai siekia 33 tūkst. eurų

Stanislovas Buškevičius

Stanislovas Buškevičius. Osama buvo nukautas. Putinas – saugomas. Kodėl?

„Žalgiris” išvykoje užtikrintai nukovė Eurolygos lyderius (video)

Olekas: Seimo valdyba jau patvirtino 15 iš 17 LRT darbo grupės narių

Dauguma didžiųjų šalies miestų Naujuosius pasitiks be fejerverkų

Lietuvos krepšinio metai (video)

Palikime pavydą, neapykantą ir patyčias praeityje

Putinui taika nerūpi: toliau puola Ukrainą

Tinklaraštininkas: Žemaitaitis su Celofanu išsigando vaikų

2026-01-28

„Žalgirio” tinklalaidėje – Grunkio debiutas bei Janavičiaus prisiminimai (video)

2026-01-27

Į Kauną atkeliauja legendinio Ukrainos fotografo Oleksandro Gliadelovo paroda „Ir aš regėjau“

2026-01-27

Kontrabandininko našlė reikalauja jai priteisti 120 tūkst. eurų

2026-01-26

BBC: Rusija naudojasi Interpolo ieškomų asmenų sąrašu užsienyje esantiems kritikams persekiot

2026-01-26

Latvijos žvalgyba įspėja dėl didėjančios Rusijos grėsmės

2026-01-26

Tapinas toliau kovoja su Užkalniu

2026-01-26

Prezidentūra ragina populiarinti vokiečių kalbą

2026-01-25

Sostinėje pradedami nemokami lietuvių kalbos kursai užsieniečiams

2026-01-25
Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė Nielsen

Čmilytė-Nielsen: Cichanouskajos išsikėlimas į Lenkiją yra praradimas Lietuvai

2026-01-25

Varšuva nebegalvoja apie euro įvedimą

2026-01-25

Nausėda: Lietuva karinei Ukrainos paramai jau skyrė 1 mlrd. eurų

2026-01-25

LDK vadavietė Vilniuje?

2026-01-25

„Atsiverskite, nes čia pat dangaus karalystė!“ (Mt 4, 17) III eilinis sekmadienis

2026-01-25

Prezidentas susitikime su Ukrainos vadovu: Lietuva visada išliks tarp aktyviausių Ukrainos rėmėjų

2026-01-25

S. Plytnykaitė: „Karjeros lūžiu tapo EJOF“

2026-01-24

Kodėl „sandoris su Rusija“ Ukrainos sąskaita yra neteisėtas: JAV ir ES teisės perspektyva

2026-01-23

„Žalgiris” laimėjo trilerį Milane

2026-01-23

„Žalgiris” iš Prancūzijos išsivežė triuškinančią pergalę (Video)

2026-01-21

Gamtininkai ragina Aplinkos ministeriją stiprinti Kapčiamiesčio miškuose esančių kurtinių apsaugą

2026-01-20

Sistemingas civilinės energetikos infrastruktūros naikinimas yra karo nusikaltimas

2026-01-20

S. Lozoraičio vardo premija – kultūros žurnalistei S. Javaitytei

2026-01-20

Stanislovas Buškevičius. Kairieji radikalai yra pavojingesni Lietuvai net už vatnikus

2026-01-18

Praėjusių metų pradžioje nuostolingai veikė 70 proc. Santaros klinikų medicinos centrų

2026-01-18

Kauno rajone kilus gaisrui, ugniagesiai iš namo evakavo 20 žmonių

2026-01-18

„Liudiju, kad šitas yra Dievo Sūnus“ (Jn 1, 34) II eilinis sekmadienis

2026-01-18

Kaune pristatyta naujausia Dailiaus Dargio knyga „Fento karalienė“

2026-01-17

Trumpas pagrasino įvesti muitus šalims, kurios nepritaria jo planams Grenlandijoje

2026-01-17

Irano šacho sūnus įsitikinęs, kad šalies valdžia žlugs

2026-01-17

Ruginienė pasitiki Oleku

2026-01-17

UAB “Kauniečiams”
Įmonės kodas: 307072731
PVM mokėtojo kodas: LT100017557011
Banko sąskaitos nr.: LT717044090113506715

info@kaunieciams.lt
Privatumo politika

Pranešk naujieną!

Pamatėte ar nugirdote kažką įdomaus ar šokiruojančio?
Pasidalinkite šia žinia su portalo skaitytojais.

Pasidalinti žinia

Copyright © 2026 Kauniečiams kasdienės naujienos