Sakramento „Kings“ puolėjas į savo pasiruošimo rutiną įtraukė „Pulsetto“ stimuliatorių, siekdamas gerinti miego kokybę, spartinti atsistatymą ir didinti susikaupimą aikštėje.
„Kokybiškas atsistatymas man labai svarbus, todėl dažniausiai „Pulsetto“ naudoju prieš miegą, tiek dienos, tiek nakties – kad po rungtynių išeičiau iš darbinio režimo ir lengviau užmigčiau. Mano rutinoje – tik mokslu pagrįsti sprendimai, kuriuos taikau tiek treniruotėse, tiek atsistatymo metu. Džiaugiuosi, kad „Pulsetto“ tapo viena iš patikimų priemonių, padedančių geriau miegoti“, – sako D. Sabonis.
„Pulsetto“ veikia stimuliuodamas klajoklį nervą, kuris reguliuoja parasimpatinę nervų sistemą – dažnai vadinamą organizmo poilsio ir atsistatymo režimu. Lietuvių sukurtas prietaisas dedamas ant kaklo ir elektros impulsais vienu metu veikia abi kaklo puses, kad dar efektyviau suaktyvintų šią sistemą. Tai padeda sumažinti streso hormonų kiekį, nuraminti nervų sistemą ir pagerinti miegą – vos per kelias minutes per dieną, naudojant mažą, neinvazinį įrenginį.
„Mus su Domantu sieja ne tik lietuviškos šaknys, bet ir pasitikėjimas šiuolaikinėmis mokslo technologijomis. Didžiuojamės, kad „Pulsetto“ tampa dalimi jo pasiruošimo ir gali įkvėpti tiek platesnę sporto bendruomenę, kuri nuolat testuoja žmogiškuosius limitus, tiek kiekvieną žmogų, kovojantį su padidintu stresu savo kasdienybėje“, – sako „Pulsetto“ vienas bendraįkūrėjų Vitalijus Majorovas.
D. Sabonio rungtynių dienos rutina apima dvi „Pulsetto“ stimuliacijas: viena iškart po rungtynių, naudojant skausmo (angl. Pain) programą fiziniam atsistatymui, kita – prieš miegą, naudojant miego (angl. Sleep) programą stresui mažinti ir poilsiui skatinti. Partnerystės proga,
D. Sabonis plačiau pasakoja apie savo atsistatymo protokolą, psichologinius iššūkius sporte ir kas jam padeda su tuo susidoroti – tinklalaidės epizodą rasite čia.
Sabonio partnerystė su „Pulsetto“ atspindi sportininkų požiūrio pokytį į atsistatymą – vis labiau suprantama, kad psichologinis pasiruošimas yra lygiai toks pat svarbus kaip ir fizinis. Dėl augančio susidomėjimo klajoklio nervo stimuliacija tarp rezultatų siekiančių profesionalų, „Pulsetto“ tampa patikimu sprendimu tiek sporto aikštelėje, tiek už jos ribų.
Apie „Pulsetto“
„Pulsetto“ – tai sveikatingumo technologijų įmonė, kurianti neinvazinę klajoklio nervo stimuliaciją (nVNS), skirtą streso valdymui, geresnei koncentracijai ir miegui. Sukurtas kasdieniam naudojimui ir paremtas klinikiniais tyrimais, „Pulsetto“ sujungia neurostimuliaciją su personalizuota programėle, padedančia geriau atsistatyti ir pasiekti aukštesnį rezultatyvumą.
Startuolis siekia psichologinį atsistatymą paversti neatsiejama kasdienės sveikatos dalimi – sprendimu, kuriuo pasitiki tiek profesionalai, tiek ir kiekvienas žmogus, susiduriantis su stresu, nerimu ar miego problemomis visame pasaulyje. Lietuvių sukurtas sprendimas jau sėkmingai įsitvirtino JAV, Kanados, Europos ir Australijos rinkose.