Skip to content
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Menu
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Redakcija
  • Kaunas, Kauno rajonas
  • Lietuva
  • Pasaulis
  • Politika
  • Finansai
  • Kriminalai
  • Gyvenimas
  • Sportas
  • Video
  • Apklausos
Menu Close
  • Naujienos 
    • Redakcija
    • Kaunas, Kauno rajonas
    • Lietuva
    • Pasaulis
    • Politika
    • Finansai
    • Kriminalai
    • Gyvenimas
    • Sportas
    • Video
    • Apklausos
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Search for:

Prisijungti

Priminti slaptažodį

Neturite paskyros? Užsiregistruoti

Recover Password

Jau turite paskyrą? Prisijungti

Registruotis

Jau turite paskyrą? Prisijungti

V. Andrulytė „Buriavime tu kovoji ne tik su savimi, bet ir su gamtos stichijomis“

  • 2019-08-14
  • Kaunieciams.lt
  • Video, Žmonių istorijos

Jachtų buriavimas mūsų šalyje nėra pats populiariausias sportas. Tačiau tai nereiškia, kad  šiame sporte neturime atletų, kuriais negalime didžiuotis. Savo studijoje pakalbinome Lietuvos jachtų buriuotoją Viktoriją Andrulytę, kuri liepos mėnesį iškovojo kelialapį į 2020 metų Tokijo olimpines žaidynes ir atstovaus mūsų šaliai.

Viktorija, ar Lietuvoje yra daug žmonių, kurie užsiima šia sporto šaka?

Ateinančių vaikų yra tikrai daug. Bet tie, kurie sugeba pasiekti aukštą lygį ir kurie liktų šiame sporte – labai mažai.

Kokios to priežastys?

Anksčiau ar vėliau mokslai pradeda kirstis su sportu. Jauni sportininkai prieina momentą, kai reikia išsilaikyti baigiamuosius mokyklos egzaminus. Išsilaikius juos atsiranda pasirinkimų variantai. Turi rinktis tarp mokslo ir tarp sporto. Tie, kurie siekia rezultato ir nori tapti profesionalais bei iš to užsidirbti – lieka. Tiems, kuriems labiau prie širdies mokslai, pasirenka studijas ir palieka šį sportą.

Nuo kada pradėjai sportuoti?

Nuo dešimties metų.

Tu gimei ir augai Kaune. Būtent čia susipažinai su buriavimu. Papasakok, kokios sąlygos sportuoti Kaune?

Pradžioje Kauno Marios yra idealios tiems, kurie nori pradėti užsiimti buriavimu, kadangi reikia apsiprasti su laivu, išmokti technikų, treneris apmoko ir kaip paruošti laivą, ir kaip valdyti jį.

Patobulėjus, atsiradus ambicijoms, norint būti aukštesniame lygyje nori ar nenori reikia pradėti treniruotis prie jūrinių sąlygų, nes reikia srovės, reikia bangų ir stipresnio vėjo. Tik taip gali tobulinti save ir būti konkurencingas.

Pavyzdžiui, aš asmeniškai pradėjau treniruotis Kaune. Plaukiojom, treniravomės, o po to pradėjom važinėti į Lenkiją. Dabar Lietuvoje labai mažai treniruojamės, dažniausiai darome stovyklas užsienyje.

Visgi Lietuvoje sezonas, kuriuo metu galėtum užsiimti šia sporto šaka, yra ganėtinai trumpas, tiesa?

Taip, jeigu esi aukštame lygyje ir nori būti konkurencingas tarp profesionalų, tu tiesiog privalai ištisus metus treniruotis, o to padaryti Lietuvoje yra tiesiog neįmanoma. Dėl tos priežasties mes labai daug keliaujame po užsienio šalis, kur galime treniruotis bei tobulėti.

Kiek maždaug laiko praleidi besitreniruodama užsienyje?

Kiekvieną kartą išvykus iš Lietuvos skaičiuoju kiek laiko esu jau išvykus, nes man pačiai labai smalsu. Vienais metais buvo, jog užsienyje praleidau devynis mėnesius. O šiemet prabuvau apie pusę metų.

Su kokiais didžiausiais iššūkiais susiduri šiame sporte? Esu girdėjęs, jog būtent ši sporto rūšis reikalauja daug fizinės jėgos, ištvermės. Galima susidaryti nuomonę, kad ši sporto šaka galbūt ne visai moteriška?

Kaip tik daug kas sako, jog ši sporto šaka – moteriška. Visgi ne štangas kilnojame. Turbūt daugiausiai jėgų atima visas pasiruošimas. Labai daug laiko praleidžiame ant vandens. Kartais visą procesą apsunkina ir oro sąlygos. Pasitaiko, kad šešias dienas iš eilės pučia stiprus vėjas, o tai labai vargina besitreniruojant.

Žinoma ir kelionės į varžybas vargina. Kartais tenka net vykti automobiliu.

Man pačiam su draugais yra tekę porą kartų buriuoti. Esu paragavęs tos jūros.

Turbūt jūs buriavote su didele jachta. Aš buriuoju visiškai viena. Tai du skirtingi dalykai. Tenka visus krūvius atlaikyti man vienai. Ypač, kai kova eina dėl kiekvienos sekundės, kartais net kovojame dėl centimetrų.

Praeitais metais Prancūzijoje, Marselyje, kai buvo Europos taurės finalas, pralaimėjau trečią vietą vos per 20 centimetrų. Tai vietoje bronzos medalio, tenkinausi ketvirtąja vieta.

Kiek žinau iškovojai kelialapį į Tokijo Olimpines žaidynes, tiesa?

Taip, kelialapį iškovojau antrojoje atrankoje. Pirmasis atrankos etapas vyko lygiai prieš metus – Danijoje. Jame dalyvavo sportininkai iš aštuoniolikos valstybių. Antrajame atrankos etape dalyvavo sportininkai iš dešimties valstybių, kurie kelialapio pirmajame atrankos etape negavo.

Antrajame atrankos etape pradžia buvo ganėtinai sudėtinga, bet pavyko įsivažiuoti ir užtikrintai pasiimti kelialapį į Olimpines žaidynes.

Jei ne paslaptis, kelinta esi pasaulio reitinguose šiuo metu?

Prieš Pasaulio čempionatą buvau septinta. Kažkada buvau šeštoje pozicijoje. Bet dažniausiai būnu tarp penkioliktos ir septintos vietos.

Tai yra puikus rezultatas, žinant kokias sąlygas turime čia – Lietuvoje.

Lyginant ką turime mes ir lyginant, pavyzdžiui, su ta pačia Olandija ar Belgija, kuriuos turi puikias sąlygas šiame sporte, tai mes, lietuviai, iš mažai padarome labai daug.

Galėtum papasakoti apie kurioziškas situacijas, kurios yra nutikusios varžybų metu?

Oj, ko tik nėra buvę. Liūdniausia turbūt būna kai vertiesi per varžybas. Bet man yra nutikę pačių įvairiausių kuriozų. Esame štormą pagavę. Tuo metu net nežinai ką daryti. Ar verstis, ar palaukti kol tas štormas praeis. Būna, kad net išsigąsti.

Kalbant apie baimes.. pamenu, kad kai būdavau mažytė, tai būdavo baisu, kai apsiversdavau. Bet kažkaip tą baimę įveikiau. Net nustebau, kad aš likau buriavime. Norėdamas suprasti buriavimą tai arba tu turi matyti vaizdo įrašą, arba pats buriuoti. Tu turi tą jausmą patirti. Tas situacijas labai sunku nupasakoti, kadangi tu skrieji bangom ir net nežinai kur kada atsitrenksi. Ar tu versiesi per priekį ar per šoną.

Be to, dabar ne per seniausiai treniravomės Gran Kanarijoje, Ispanijoje. Buriuoji ir žiūriu skraidanti žuvis aplink šokinėja. Aišku, smagiausia, kai plauki ir praplaukia delfinai visai šalia.

O šis sportas populiarėja Lietuvoje?

Jis tikrai populiarėja. Praeityje dažnas buriavimą maišydavo su irklavimu. Bet turbūt smagiausia, kad Lietuva pačiam pasaulyje tampa vis labiau žinoma jeigu kalbam apie buriavimą. Seniau pasitaikydavo dar, Lietuvą maišydavo su Tarybų Sąjunga, Rusija, o dabar esame atpažįstami.

Kokie artimiausi iššūkiai tavęs laukia?

Atrodo sezonas, kaip ir baigėsi, pagrindinis tikslas pasiektas, bet negali užmigti ant laurų. Turi save spausti, siekti maksimumo, kad visados būtum konkurencingas.

Todėl Vyksime į Japoniją, kur vyks prieš olimpinė  regata. Lygiai už metų, tuo pačiu metu vyks Olimpinės žaidynės. Tai mūsų tikslas šią vasarą susipažinti su sąlygomis, priprasti prie klimato, nes šiuo metu Japonijoje yra net keturiasdešimt laipsnių karščio. Bus trejos varžybos, įskaitant ir pasaulio taurę. Aišku, bus labai įdomu pamatyti ir olimpinį kaimelį. Taip bus kelios laisvos dienos per kurias galėsiu susipažinti su kitų metų olimpine programa.

Įprastai, kiek trunka varžybos?

Paprastai šešias dienas. Aišku, būna, jog skiriasi varžybų formatai. Įsivaizduokite, kad varžybose dalyvauja šimtas laivų. Logiškai mąstant, sutalpinti šimtą laivų prie starto linijos būtų beveik neįmanoma ir nelogiška.

Tai dalyvius dalina į dvi grupes. Kai vyksta kvalifikacija tas grupes kiekvieną dieną perskirsto. Tai reiškiasi, jog vieną dieną tu gali plaukti su kokia Belgija, o kitą dieną su Olandija. Kadangi yra dvi grupės, reiškiasi yra dvi pirmos vietos, dvi antros vietos ir t.t. Čia viskas taip vyksta dažniausia tris dienas, pusfinaliuose ir juose skaičiuojami iškovoti taškai.

 Kai ateina finalai atsiranda vėl dvi grupės – auksinė ir sidabrinė. Į auksinę grupę patenka  50 patį geriausią rezultatą pademonstravusių buriuotųjų ir jie kovoja dėl medalių, o į sidabrinę grupę patenka 50 blogesnį rezultatą pasiekusių buriuotųjų, tai jie kovoja dėl atitinkamų vietų tarpusavyje. Tai finalai įprastai užtrunka vėl tris dienas.

Būna ant vandens praleidi 8 valandas. Neskaičiuojant pasiruošimo, grįžimo atgal.

Ar nesunku apsiprasti su vandeniu? Visgi jis būna jūrose druskuotas, kartais gėlas.

Žiūrint koks tas druskuotas vanduo. Vienas druskuotas vanduo labiau kelią vandenį, nei kitas. Kai yra gėlas vanduo kaip pas mus Lietuvoj, tai dažniausiai laivas būna labiau įgrimzdęs. Šiaip tikrai jaučiamas skirtumas plaukiant gėlu vandeniu ir druskuotu. Tačiau esu patyrus todėl apsiprasti tampa vis lengviau.

O kiek laiko reikia atsistatyti po varžybų?

Įvairiai. Vieno atsakymo kiek tai gali trukti nerasiu.  Kartais tai gali trukti nuo dvejų parų iki mėnesio. Jeigu yra laiko juostų skirtumas, tai gali užtrukti ganėtinai ilgai. Tuomet kūnas atsigauna lėčiau.

Kiekvienos varžybos yra individualios. Kai kur tos varžybos labai daug kainuoja psichologiškai. Kai kur pavyzdžiui fizinis nuovargis, kaip kažkada Europos čempionate, man nesutrukdė finišuoti aukštoje pozicijoje. Nors tai man kainavo daug fizinių jėgų, aš atsigavau greitai. Jei tos varžybos kainuoja labai daug psichologiškai, tai būna norisi miegoti ir dvi paras.

Kas kiek laiko vidutiniškai vyksta varžybos?

Įprastai kas tris savaites arba kas mėnesį.

Buvo tavęs labai įdomu klausyti, sužinojom daug apie buriavimą. Ačiū!

Nėra už ką. Buriavimas ypatingas sportas, kadangi jis ugdo charakterį, discipliną, savikontrolę. Šiame sporte tu kovoji ne tik su savimi, bet ir su gamtos stichijom.

Užsiprenumeruok naujienas tiesiai į savo el. paštą

Taip nepraleisi svarbiausių naujienų!


Panašūs straipsniai:

IX forto pėdsakas Miuncheno „Bayern“ istorijoje: Oto Alberto Byro šeimos likimas

Vasariška sporto fiesta Birštone: danguje varžysis karšto oro balionų oreiviai, žemėje – galiūnai

Ką daryti, jei stogo santvaros pradėjo girgždėti?

Ar „ChatGPT“ gali padėti SEO optimizacijai?

Sportas ir klimato realybė: kaip aplinkos pokyčiai formuoja naują sportinę kasdienybę

Indijos pilietis Kaune stos prieš teismą dėl galimo kanapių platinimo nepilnametėms

Kauno zoologijos sode nulūžusi šaka nukrito ant ledų pardavėjos

V. Matijošaičio sužalotas pėsčiasis išleistas gydytis, policija pradeda administracinę teiseną

Planas vasarai: gražiausi Europos miesteliai, kurie atrodo lyg iš pasakos

Laikas pasilepinti: vasariški kavos receptai

Kauno meras V. Matijošaitis partrenkė per pėsčiųjų perėją ėjusį vyrą

Po gaisro „Kauno švara“ tęsia veiklą

Kaune sprogo granata: atliekamas ikiteisminis tyrimas

Lietuvos sparčiai auga skaitmeninis verslas: lenkiame ES vidurkį

Liepos 1 d. – ekskursija, ženklinanti Antanui Poškai ir Matui Šalčiui skirtos kelionės pradžią Kaune

Tomas Čyvas

Nusipirkai automobilį? Neskubėk džiaugtis

Kaune iš vyro plėšikas atėmė 30 tūkst. eurų

Švedijos karalienės slaugos konkursą laimėjusi Jurgita: turime keisti požiūrį į pacientą

Kuri sporto šaka gali padėti prailginti gyvenimo trukmę?

Dirbtinis intelektas jau sėdi prie personalo atrankų stalo

„Čekutininkams“ palankios BK pataisos Seime įveikė svarstymo stadiją

Plėšimu ir neatsargiu gyvybės atėmimu kaltinamas I. Molotkovas: labai gailiuosi

Atvira ar įstiklinta? Kaip išsirinkti tinkamiausią verandos tipą savo namams

Vaikas ant keturračio: kaip jį išmokyti važiuoti ir užtikrinti saugumą?

Seimas linkęs leisti savivaldybėms rinkti rinkliavą už eismo ribojimus

Pareigūnų piketas: policininkai kvietė G. Palucką į ekipažą

A. Kandrotas-Celofanas paleistas į laisvę

Teismas sujungė nuomonės formuotojos S. Lipnės įmonės ir buvusios darbuotojos bylas

A. Klišonis: savivalda gali priimti tikslesnius sprendimus nei desovietizacijos komisija

Liberalai siūlo kandidatus pirmininko rinkimams: daugiausiai palaikymo sulaukia V. Čmilytė-Nielsen

„Western Union“ pastatą sprogdinęs jaunuolis nuteistas už J. Juškaitės ir B. Sabatauskaitės niekinimą

Aukščiausio lygio sportininkus parengusiems treneriams siūloma mokėti rentas

Būti žmogumi ir internete: kaip mokytis skaitmeninio pilietiškumo

Vaikų žaidimų aikštelės: kokie pavojai jose slypi?

Lenkija rengia meno vertybių išvežimo planus, jei Rusija užpultų

Laukia dar vienas protestas: pareigūnai reikalaus didesnių algų

Šauliai su Vokietijos brigados medikais dalyvavo pratybose „Elektrėnų skydas 2025“.

Vis dar nepasimoko: Kauno autoserviso vadovas ir darbuotojas nuteisti dėl atlyginimų išmokėjimo „vokeliuose“

Joninių renginiai Kaune

Skaitmeninio matomumo didinimas: ar verta rinktis marketingo agentūrą?

Prienų rajone nukrito sklandytuvas, du vyrai gydomi ligoninėje

Nuo pirmadienio vairuotojai susidurs su laikinais sunkumais: bus draudžiamas eismas Sargėnų estakada

JAV jungiasi į karą: sudavė triuškinantį smūgį Irano branduolinei infrastruktūrai

Kauno regiono forumas atskleidė ES investicijų galią

Pagaliau susiprotėjo: pasienyje dingus Rusijos piliečiui, sprendžiama, kaip sustiprinti tranzitinių traukinių kontrolę

Policija per Jonines rengs reidus ir tikrins vairuotojų blaivumą

Kaune pradedamos dar vieno tilto statybos: jungtis tarp Senamiesčio ir Vilijampolės pasitarnaus pėstiesiems ir dviratininkams

Dėl kapitalinio remonto laikinai keisis eismas Birželio 23-iosios gatvėje

Kad švenčių neaptemdytų nelaimė: ekspertų įžvalgos apie pavojingus dūmus

„AquaSpot“ vakarėlyje prie Kauno marių – garsenybės, dievinančios vandens bei saulės pramogas

Seimo narys K. Podolskis teigia nežinąs kaip jo kuro čekiai atsirado pas merą P. Isodą

Skrydis aplink Lietuvą: oreiviai kyla į pažintinę aviacijos kelionę

Ypatinga Vytauto Didžiojo karo muziejaus rinkinių vertybė – brg. gen. Kaziui Skučui dovanota dėžutė cigarams

Joninės su LRT: nuo šventinio koncerto Nidoje iki specialios filmų programos

Nepastebimas pavojus iškylos metu: kada padažai ir prieskoniai gali pakenkti sveikatai

Seimas nepritarė Laisvės gynėjų dienos įtraukimui į švenčių sąrašą

Buvusį Seimo narį T. V. Raskevičių „į laužą“ komentaru siuntęs vyras lieka išteisintas

Tomas Čyvas

STT, čekiukai ir niekdara

Vilties šventei artėjant

Pabėgimas į gamtą: ką pasiimti, kad žvejyba taptų malonumu, o ne iššūkiu?

Kauno teismas ėmėsi pacienčių slaptu filmavimu kaltinamo ginekologo V. Abraičio bylos

Etikos sargų prašys išsiaiškinti, kiek BK pataisas inicijavusių Seimo narių gali turėti interesų konfliktą

Kur rasti stilingų rūbų už prieinamą kainą?

Nosies korekcija vasarą: ar tai – geras metas operacijai?

Apie „Žalgirio“ sunkumus kalbėjęs L.Kleiza: Trinchieri rotacijas yra sunku suprasti

Saulė ir sveikata: kaip suderinti malonumą su saugumu

„Teka loftai“ – šiuolaikiška erdvė jūsų gyvenimui ar verslui

VRM ministras: rudenį bus skelbiamas antras etapas priedangoms savivaldybėse finansuoti

Ieškomas iš tranzitinio traukinio pabėgęs Rusijos pilietis

Pradėtas tyrimas dėl chuliganiškai besielgusio vairuotojo

COVID-19 testų byloje liudijęs S. Skvernelis: nesuprantu, ką L. Jaruševičienė veikia teisme

Kaip apsaugoti dvirates transporto priemones nuo ilgapirščių?

Norintiems pradėti verslą? Jums reikia žinoti 3 būtinus žingsnius

Kauno miesto savivaldybė apjungs dalį seniūnijų

Teismas atmetė kalinčio R. Kurlianskio ieškinį STT pareigūnui

Dėl L. Kasčiūno ir G. Liaudansko pasisakymų tyrimas nebus pradėtas

Kauno policijos reidai: 903 greičio viršijimo atvejai ir 7 neblaivūs vairuotojai

Perspėjimas tėvams: vaikų pornografijos ieškantys nusikaltėliai neretai savo aukas randa socialinėse paskyrose

Socialiniuose tinkluose plinta vaizdo klastotės

„Garbė Tėvui ir Sūnui, ir Šventajai Dvasiai” Švč. Trejybės sekmadienis

Birželio 15 d. – Švenčiausioji Trejybė

Kauno viešajame transporte bekontaktis atsiskaitymas jau rugpjūtį

Paauglių tvirkinimu kaltinamas A. Ulvidas: aš vaikų darželyje demonstravausi nuogas

Petras Gražulis: LGBTQ asmenų ne niekinau, tik citavau Šventąjį Raštą

G. Paluckas remia iniciatyvą naikinti desovietizacijos komisiją

Balinis vėžlys

Didelis mažų žingsnių tikslas – baliniai vėžliukai grįžo namo

Sinoptikas: artimiausiomis dienomis Lietuvoje bus vasariški orai, tačiau šiluma neužsilaikys

Knygų apie Lietuvos kriminalinį pasaulį autorius D. Dargis paleistas į laisvę

Vaišvydavos tvenkinyje vyks narų pratybos

KTU doktorantūros vasaros mokykloje – dėmesys šiuolaikinėms kompetencijoms

Pasirašytas verslo bendruomenės įsipareigojimas ateities kartoms

Renginiai, skirti Gedulo ir vilties dienai paminėti

Kauno rajone susidūrus automobiliams, nukentėjo du žmonės

Vilkijoje tyčia padegta vaikų žaidimų aikštelė?

Ekspertai: psichologinis komfortas medicinoje Lietuvoje dažnai nuvertinamas

Robertas Kaunas: L. Kasčiūno raginimai žudyti „nelojalius piliečius“ – šokiruojantys

Tarptautinė žaidimų diena paminėta futbolo aikštelėje

Karas Ukrainoje pareikalavo dar vieno lietuvio gyvybės?

STT nepritaria pataisoms, kurios sušvelnintų sankcijas „čekiukų“ istorijų dalyviams

Kaip kajeno pipirai, imbieras ir česnakai gali tapti natūralia pagalba medžiagų apykaitai?

Kauno viešajame transporte už bilietus bus galima atsiskaityti bekontakte banko kortele

Kaune rasta žemėje užkasta dėžė su galimai haliucinogeniniais grybais, kanapėmis

IX forto pėdsakas Miuncheno „Bayern“ istorijoje: Oto Alberto Byro šeimos likimas

2025-07-01

Vasariška sporto fiesta Birštone: danguje varžysis karšto oro balionų oreiviai, žemėje – galiūnai

2025-07-01

Ką daryti, jei stogo santvaros pradėjo girgždėti?

2025-07-01

Ar „ChatGPT“ gali padėti SEO optimizacijai?

2025-07-01

Sportas ir klimato realybė: kaip aplinkos pokyčiai formuoja naują sportinę kasdienybę

2025-07-01

Indijos pilietis Kaune stos prieš teismą dėl galimo kanapių platinimo nepilnametėms

2025-07-01

Kauno zoologijos sode nulūžusi šaka nukrito ant ledų pardavėjos

2025-07-01

V. Matijošaičio sužalotas pėsčiasis išleistas gydytis, policija pradeda administracinę teiseną

2025-07-01

Planas vasarai: gražiausi Europos miesteliai, kurie atrodo lyg iš pasakos

2025-06-30

Laikas pasilepinti: vasariški kavos receptai

2025-06-30

Kauno meras V. Matijošaitis partrenkė per pėsčiųjų perėją ėjusį vyrą

2025-06-30

Po gaisro „Kauno švara“ tęsia veiklą

2025-06-30

Kaune sprogo granata: atliekamas ikiteisminis tyrimas

2025-06-27

Lietuvos sparčiai auga skaitmeninis verslas: lenkiame ES vidurkį

2025-06-27

Liepos 1 d. – ekskursija, ženklinanti Antanui Poškai ir Matui Šalčiui skirtos kelionės pradžią Kaune

2025-06-27
Tomas Čyvas

Nusipirkai automobilį? Neskubėk džiaugtis

2025-06-27

Kaune iš vyro plėšikas atėmė 30 tūkst. eurų

2025-06-27

Švedijos karalienės slaugos konkursą laimėjusi Jurgita: turime keisti požiūrį į pacientą

2025-06-26

Kuri sporto šaka gali padėti prailginti gyvenimo trukmę?

2025-06-26

Dirbtinis intelektas jau sėdi prie personalo atrankų stalo

2025-06-26

„Čekutininkams“ palankios BK pataisos Seime įveikė svarstymo stadiją

2025-06-26

Plėšimu ir neatsargiu gyvybės atėmimu kaltinamas I. Molotkovas: labai gailiuosi

2025-06-26

Atvira ar įstiklinta? Kaip išsirinkti tinkamiausią verandos tipą savo namams

2025-06-25

Vaikas ant keturračio: kaip jį išmokyti važiuoti ir užtikrinti saugumą?

2025-06-25

Seimas linkęs leisti savivaldybėms rinkti rinkliavą už eismo ribojimus

2025-06-25

Pareigūnų piketas: policininkai kvietė G. Palucką į ekipažą

2025-06-25

A. Kandrotas-Celofanas paleistas į laisvę

2025-06-25

Teismas sujungė nuomonės formuotojos S. Lipnės įmonės ir buvusios darbuotojos bylas

2025-06-24

A. Klišonis: savivalda gali priimti tikslesnius sprendimus nei desovietizacijos komisija

2025-06-24

Liberalai siūlo kandidatus pirmininko rinkimams: daugiausiai palaikymo sulaukia V. Čmilytė-Nielsen

2025-06-24

UAB “Kauniečiams”
Įmonės kodas: 307072731
PVM mokėtojo kodas: LT100017557011
Banko sąskaitos nr.: LT717044090113506715

info@kaunieciams.lt
Privatumo politika

Pranešk naujieną!

Pamatėte ar nugirdote kažką įdomaus ar šokiruojančio?
Pasidalinkite šia žinia su portalo skaitytojais.

Pasidalinti žinia

Copyright © 2025 Kauniečiams kasdienės naujienos