Skip to content
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Menu
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Redakcija
  • Kaunas, Kauno rajonas
  • Lietuva
  • Pasaulis
  • Politika
  • Kriminalai
  • Sportas
  • Video
  • Renginiai
  • Grupės
  • Apklausos
  • Horoskopai
Menu Close
  • Naujienos 
    • Redakcija
    • Kaunas, Kauno rajonas
    • Lietuva
    • Pasaulis
    • Politika
    • Kriminalai
    • Sportas
    • Video
  • Sportas
  • Horoskopai
  • Renginiai
  • Apklausos
  • Grupės
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Search for:

Prisijungti

Priminti slaptažodį

Neturite paskyros? Užsiregistruoti

Recover Password

Jau turite paskyrą? Prisijungti

Registruotis

Jau turite paskyrą? Prisijungti

Savo klaidas Atėnuose pripažinęs Maksvytis – apie blogą metą žaisti prieš čempionus ir pastabą komandai (VIDEO)

  • 2023-01-31
  • Vytautas Krajašas
  • Kaunas, Kauno rajonas, Krepšinis, Sportas
Dalinkitės

 

Kauno „Žalgiris“ po dviejų patirtų pralaimėjimų paeiliui pradeda dvigubą Eurolygos savaitę. Vis dėlto varžovas atsitiesti – ne pats maloniausias.

Kauniečiai antradienio ryte iš Vilniaus tiesioginiu skrydžiu vyksta į Stambulą, kur jau trečiadienį jų laukia mačas su Eurolygos čempionais, „Anadolu Efes“ krepšininkais.

„Žaisime prieš čempionų komandą, kuri kol kas dar nežaidžia savo čempioniško žaidimo, bet visi laukia, kad jie antroje sezono pusėje pradės tai demonstruoti, – spaudos konferenciją prieš išvyką pradėjo Kazys Maksvytis. – Sugrįžę visi pagrindiniai žaidėjai, labai talentinga komanda, ypatingai puolime. Neparanki komanda, su daug tritaškių, žaidimu 1 prieš 1 ir daug improvizacijos. Laukia sunkios rungtynės.“

„Anadolu Efes“ Lietuvos komandą pasitinka ne geriausių nuotaikų – Eurolygoje pralaimėjo du kartus paeiliui. Iš pradžių namie buvo pralaimėta Miuncheno „Bayern“, o po to išvykoje – Vitorijos „Baskonia“.

Eurolygos čempionai su 10 pergalių dalinasi 10-12 vietas, o Maksvytis sutinka, kad susitikti su „Anadolu Efes“ – ne pats geriausias metas.

„Taip, ateina toks sezono metas, kai yra ne pats geriausias laikas žaisti su „Anadolu Efes“. Iš mūsų pusės, mes taip pat esame po pralaimėjimų ir norėtųsi kelių dienų ar savaitės išsigydyti traumas, pasitreniruoti, pasiruošti, bet niekas to neleidžia. Rungtynės seka rungtynes, bandysime reaguoti ir kovoti dėl pergalės“, – kalbėjo „Žalgirio“ vairininkas.

Maksvytis taip pat atskleidė, jog Kalniečio atsisveikinimas su krepšininko karjera buvo paminėtas, o per jį komanda gavo pastabą.

„Buvo paminėtas  ir komanda gavo pastabą, kad Mantą Kalnietį galėjome išleisti su geresnėmis nuotaikomis“, – sakė Maksvytis.

– „Anadolu Efes“ sudėtis apskritai atrodo stipriausia Eurolygoje, bet, kaip minėjote, žaidimas stipriai banguoja. Su kuo tai galima sieti?
– Manau, kad traumos. Ir gal kažkiek gynyba.

– Pirmajame mače Kaune dar nebuvo Shane’o Larkino. Kaip jis keičia jų žaidimą?
– Puolime kamuolys yra dažnai jo rankose, jis užima startinę atakuojančio gynėjo vietą. Kažkiek jie ir patys dar ieško savo kelio. Willas Clyburnas, kuris pradėdavo nuo suolo, dabar pradeda rungtynes starto penkete, (Vasilije) Micičius praėjusias rungtynes pradėjo nuo suoliuko. Turbūt jie nėra patenkinti, kaip jiems viskas klostosi ir ieško išeičių. Larkinas, be abejo, yra vienas iš topinių Eurolygos žaidėjų, jis atsigauna ir bus labai sunku jį stabdyti.

– Kaune varžovai po pertraukos pabėgo į priekį. Ką iš tų rungtynių reikėtų išgyvendinti?
– Visų pirma, negaliu sakyti, kad tai buvo labai blogos mūsų rungtynės. Tai buvo vienas iš tų mačų, kai varžovai sumetė sudėtingus metimus ir įgavo pasitikėjimą, o mums nusviro rankos. Kaip jau minėjau, jie nėra patogi komanda žaisti. Žaidžia plačiai, daug pikenrolų ir tritaškių. Puolimo komanda, su kuria reikia kantriai žaisti ir neiti į taškų lenktynes. Mes esame daugiau gynybinė komanda ir juos norėtume įvelti į savo žaidimą.

– Praėjusią savaitę patyrėte du skaudžius pralaimėjimus. Pavyko išsiaiškinti priežastis?
– Laiko daug nebuvo. Super aiškių priežasčių, manau, nėra. Yra smulkūs dalykai, nedidelės traumelės, kai kur ir motyvacijos stoka. Kaip minėjau, norėtųsi daugiau laiko viską išsigydyti, bet tvarkaraštis – negailestingas. Turėjome vieną dieną pasikeisti arklius ir važiuojame toliau.

– Ar po poros pralaimėjimų nieko blogo nepersidavė į treniruotes?
– Ne. Po sekmadienio buvo tik viena treniruotė. Esu anksčiau sakęs, kad komanda stipri ne ta, kuri laimi, o ta, kuri tinkamai išgyvena pralaimėjimus. Tikiu, kad mes taip lengvai nesugriūsime, supyksime ant savęs, dar labiau susitelksime ir kovosime dėl pergalės.

– Kokios išvados padarytos iš antrosios rungtynių pusės Atėnuose?
– Viskas susidėjo į vieną. Buvo ir mūsų, trenerių, klaidų. Reikėjo stabdyti anksčiau rungtynes ir atlikti pakeitimus, bet tokie jau mes esame. Ant emocijų žaidžiame, o kai griūname, tai visi.

– Dovydas Giedraitis nežaidė prieš Jonavos komandą. Ar jis gali rungtyniauti?
– Viskas tvarkoje. Galbūt Atėnuose jis buvo per anksti mestas į ugnį. Tai buvo mūsų, trenerių, kaltė, jis dar nebuvo pasiruošęs, sunkiai persirgo virusą. Dovis jau dabar tikrai yra geresnis nei buvo Atėnuose.

– Daugiau sveikatos problemų nėra?
– Yra nedidelių traumelių. Arnas Butkevičius jaučia skausmus, Tomas Dimša taip pat, bet tai nėra tokios problemos, kad jie negalėtų žaisti.

Jonas Lekšas (BasketNews)

Užsiprenumeruok naujienas tiesiai į savo el. paštą

Taip nepraleisi svarbiausių naujienų!


Panašūs straipsniai:

Antradienį Eurolygoje pergales šventė visi trys klubai su lietuviais

2023-03-29

Kauno rajonas ir Pietų Moravija plėtos turizmą

2023-03-28

Prestižiniame turnyre Danijoje – imtynininko Manto Knystauto triumfas!

2023-03-28

Ar galima politikai išnaudoti ligonius?

2023-03-28

R. Kurtinaitį „Wolves“ trenerių štabe keičia K. Kemzūra

2023-03-28

Kertinę savaitę pradedantis K. Maksvytis apie M. Jameso situaciją: „Nepavydžiu jų treneriui“

2023-03-28

E. Zubas: „Kai žaidi už Lietuvą – emocijos yra visai kitokios nei žaidžiant klube“

2023-03-28

Prokurorai V. Matijošaičio šeimos sklypų nelies

2023-03-28

D. Sabonis išsiliejo ant R. Goberto, bet „Kings“ dar nepasiekė išsvajoto rezultato

2023-03-28

NBA rungtynėse Portlande – įspūdinga J. Valančiūno kova

2023-03-28

Bendra Kauno mokslininkų ir verslo inovacija – odontologinė įranga, naikinanti virusus

2023-03-28

E. Jankauskas: „Sunkiais momentais komanda parodė charakterį ir pasiaukojimą“

2023-03-28

Būsimieji Lietuvos futbolininkų Europos čempionato atrankoje varžovai patyrė antrą nesėkmę

2023-03-28
VDU nuotr.

Žygiu iš Šiaulių į Kauną įprasmino prof. Stasio Šalkauskio atminimą

2023-03-27

Lemiamą aštuntfinalio serijos dvikovą laimėję “Atleto” krepšininkai pateko į ketvirtfinalį

2023-03-27

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė Atėnuose su graikais sužaidė lygiosiomis

2023-03-27

LKL pirmenybėse – dvi šeimininkų pergalės

2023-03-27

Septyniolikmečių merginų futbolo rinktinė neprilygo bendraamžėms iš Graikijos

2023-03-27

Devyniolikmečių merginų krepšinio rinktinė sužinojo varžoves pasaulio čempionate

2023-03-27

Turi idėją kaip išgelbėti pasaulį? Laikas sužinoti kaip tai padaryti!

2023-03-27

Antrąja TOP SPORT Lietuvos vyrų tinklinio čempionato finalo dalyve tapo Gargždų „Amber-Arlanga“

2023-03-27

Pypliai: belaukiant paukščių pakaunėje (foto)

2023-03-27

„Žalgiris“ kviečia išbandyti jėgas dėjimų konkurse: nugalėtojas gaus „Samsung“ telefoną

2023-03-27

A. Sysas: išvaduoti iš II pensijų pakopos, žmonės galėtų kaupti profesiniuose fonduose

2023-03-27

Lietuvos šešiolikmečiai tapo UEFA Development turnyro nugalėtojais

2023-03-27

Mažajame ir didžiajame Futsal A lygos finaluose – sunkios šeimininkų pergalės

2023-03-27

Plaukų ir galvos odos problemos: kaip jas spręsti?

2023-03-27

KTU alumnas A. Kriščiūnas: tėvai sakė, kad inžinierius gyvenime niekada neprapuls

2023-03-26

E. Jankauskas prieš kontrolinę dvikovą Atėnuose: „Visada žaidžiame dėl pergalės ir kitaip būti negali“

2023-03-26

Penktas kartas nemelavo – „Neptūnas“ pirmą kartą šį sezoną palaužė „CBet“ krepšininkų pasipriešinimą

2023-03-26




Pamatėte ar nugirdote kažką įdomaus ar šokiruojančio?
Pasidalinkite šia žinia su portalo skaitytojais.


Pasidalinti žinia

Rekvizitai

UAB “Informacinis centras”
Įmonės kodas: 305930633
PVM mokėtojo kodas: LT100014557711
Banko sąskaita: LT897044090102522014

info@kaunieciams.lt
Privatumo politika

Copyright © 2023 Kauniečiams kasdienės naujienos

wpDiscuz