Šiandien, sausio 20 d., Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Prevencijos skyriaus pareigūnės lankėsi Kauno miesto vaikų socializacijos centre „Saulutė“ (toliau – centras).
Šis centras yra vienas iš šešių vaikų socializacijos centrų Lietuvoje, kuriame yra bendrojo ugdymo mokykla, vykdanti vaiko vidutinę priežiūrą, pagrindinio, neformaliojo švietimo programas. Centre apgyvendinamos mergaitės, kurioms yra paskirta vidutinė priežiūros priemonė, turinčios elgesio sutrikimų.
Susitikimo metu socializacijos centro direktorė supažindino pareigūnes su šios įstaigos pagrindiniais veiklos tikslais, ateities centrų vizija. Policijos pareigūnių apsilankymo tikslas – aptarti bendradarbiavimo galimybes, organizuojant vaiko vidutinės priežiūros priemonių vykdymą. Diskusijos metu paaiškėjo, kad mergaitės noriai dalyvauja organizuojamuose renginiuose, edukacinėse programose, domisi Lietuvos Respublikos įstatymais, istorija, noriai bendradarbiauja su Centro socialiniais partneriais.
Po diskusijų nutarta bendradarbiauti, kartu siekti teigiamų pokyčių bei padėti centre gyvenančioms mergaitėms suprasti, kad policijos pareigūnai ne tik baudžia, bet ir padeda, užtikrina visuomenės saugumą, suteikia socialinę pagalbą.