Skip to content
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Menu
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Naujienos
  • Visuomenė ir gyvenimas
  • Kultūra
  • Švietimas
  • Verslas
  • Krašto gynyba
  • Video
  • Sportas
Menu Close
  • Naujienos 
    • Naujienos
    • Visuomenė ir gyvenimas
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Verslas
    • Krašto gynyba
    • Video
    • Sportas
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Search for:

Prisijungti

Priminti slaptažodį

Registration is disabled

Recover Password

Jau turite paskyrą? Prisijungti

Trečioji EJOF varžybų diena: 4 sporto šakos ir sunkios oro sąlygos

  • 2023-01-24
  • Vytautas Krajašas
  • Sportas

Edijs Pālens nuotr.

Antradienį Europos jaunimo žiemos olimpiniame festivalyje (EJOF) lietuviai varžėsi net keturiose sporto šakose. Friulio-Venecijos Džulijos regione Italijoje vykstančiame didžiausiame žemyno jaunimui skirtame sporto renginyje mūsų šalies sportininkai dalyvavo kalnų slidinėjimo, biatlono, lygumų slidinėjimo ir greitojo čiuožimo trumpuoju taku varžybose.

Kalnų slidinėjimas

Kalnų slidinėjimo slalomo varžybose antradienį dalyvavo Povilas Lenkutis. Pirmąjį nusileidimą lietuvis įveikė per 54,54 sek. ir buvo 77-as. Antrojo nusileidimo metu sportininkas sugebėjo per 10 vietų pagerinti savo poziciją ir galutinėje įskaitoje fnišavo 67-as.

Lietuvio laikas – 1 min. 48,88 sek. Nuo nugalėtojo prancūzo Emile Baur jis atsiliko 16,80 sek.

„Pirmą kartą startavau tokio rimtumo varžybose. Trasoje buvo sudėtinga, nes vakar daug snigo. Šiandien startavau 72 numeriu, todėl teko važiuoti per kitų sportininkų jau išmuštas duobes. Jaučiu, kad dar trūksta treniruočių patirties kalnuose, todėl pilnai užtikrintas nesijaučiu“, – sakė P. Lenkutis.

Penktadienį lietuvis dalyvaus didžiojo slalomo varžybose.

„Tai buvo išgyvenimo trasa. Tokioje dalyvavome pirmą kartą gyvenime, Povilas kovojo vyriškai ir išsilaikė. Pirmasis nusileidimas buvo prastesnis, bet antrajame viskas vyko jau geriau.

Mes esame pratę treniruotis praktiškai ant ledo, o čia dvi dienas iš eilės snigo, čiuožimas iš duobės į duobę. Net vyko balsavimas, ar išvis varžybas daryti. Austrai, šveicarai ir prancūzai siūlė perkelti, bet likusios komandos nubalsavo kitaip“, – sakė kalnų slidininkų trenerė Anžela Aleksandravičienė.

P. Lenkutis (Edijs Pālens nuotr.). 

P. Lenkutis (Edijs Pālens nuotr.).

Trečiadienį slalomo trasą išbandys ir Liepa Karlonaitė.

Biatlonas

Biatlonininkai startavo sprinto varžybose.

Vaikinų 7,5 km lenktynėse geriausiai sekėsi Danieliui Buchovskiui. Jis distanciją įveikė per 23 min. 57,4 sek. (2 baudos ratai) ir užėmė 38  vietą iš 69 sportininkų. Nuo nugalėtojo slovėno Pavelo Trojerio jis atsiliko 3 min. 18,7 sek.

„Šiandien jaučiausi gerai, tik paskutinis ratas buvo sunkokas. Tačiau stabiliai ir greitai šaudžiau, kuo buvau labai patenkintas. Išsikeltus tikslus įvykdžiau“, – sakė D. Buchovskis.

Mikas Vildžiūnas distanciją įveikė per 25 min. 48,3 sek. (4 baudos ratai) ir, nuo nugalėtojo atsilikęs 4 min. 59,6 sek., užėmė 61 vietą. 62-as buvo Juozas Augustinavičius. Jis nuotolį įveikė per 25 min. 59,9 sek. (5 baudos ratai) ir nuo nugalėtojo atsiliko 5 min. 21,2 sek.

D. Buchovskis, M. Vildžiūnas ir J. Augustinavičius. 

D. Buchovskis, M. Vildžiūnas ir J. Augustinavičius.

Merginų varžybose Emilija Mincevič 6 km strasą įveikė per 26 min. 03,2 sek. (4 baudos ratai) ir nuo nugalėtojos ukrainietės Oleksandros Merkushynos atsiliko 6 min. 44,1 sek. Lietuvė užėmė 59 vietą.

„Šios varžybos praėjo tikrai ne taip, kaip su treneriu planavome. Manau, nepavyko savo tikslų pasiekti dėl didelio susijaudinimo prieš startą, nes tai – pirmasis mano pasirodymas tokio lygio varžybose. Trasa nebuvo labai sunki, slidės irgi labai gerai važiavo. Dabar su treneriais lauksime individualių lenktynių ir ten pamatysime, ar galėsiu išnaudoti visas savo galimybes“, – sakė E. Mincevič.

E. Mincevič. 

E. Mincevič.

„Pirmą dieną, žinoma, jautėsi jaudulys, bet slidės slydo gerai. Mikui šiek tiek traukė koją, kas atsiliepė šaudant. Juozas irgi turėjo tokią problemą, jam traukė kojas. Taip pat, manome, kad buvo parinktos per kietos slidės, nebuvo labai patogu, raumenys visą laiką buvo įtempti.

Danielius šiandien gerai šaudė, paskutinį ratą važiavo labai gerai ir užėmė vietą, kuri mus tikrai tenkina. Emilija šiandien atrodė šiek tiek sukaustyta, nevažiavo taip, kaip galėjo. Be to, paprastai ji yra patikima šaulė. Bet tikiuosi, kad kitoms varžyboms jaudulys praeis ir viskas bus gerai“, – sakė biatlonininkų treneris Marijanas Kačanovskis.

Ketvirtadienį biatlonininkai dalyvaus 12,5 km ir 10 km individualiose lenktynėse.

Lygumų slidinėjimas

Lygumų slidinėjimo trasoje antradienį vyko 7,5 km laisvuoju stiliumi vaikinų varžybos, kuriose dalyvavo du lietuviai.

Aironas Puras, distanciją įveikęs per 22 min. 13,4 sek. užėmė 56 vietą. Nuo nugalėtojo italo Gabriele Matli jis atsiliko 4 min. 4,9 sek. Antradienį sunegalavęs Matas Gražys nuotolį įveikė per 23 min. 3,6 sek. Nuo nugalėtojo jis atsiliko 4 min. 55,1 sek. ir užėmė 62 vietą.

A. Puras. 

A. Puras.

„Matas prastai jautėsi, blogai miegojo. Nežinau, gal aukštis virš jūros lygio turėjo įtakos. Čia esame beveik 1300 m aukštyje, sportininkai nepratę dirbti kalnuose. Aironas su jauduliu susitvarkė ir pravažiavo kaip galėjo“, – sakė sportininkų trenerė Kazimiera Strolienė.

Trečiadienį prie 5 km laisvuoju stiliumi trasos linijos stos merginos – seseris Emilija ir Gabija Bučytės.

Greitasis čiuožimas trumpuoju taku

Pirmieji varžybas pradėję čiuožėjai pirmieji jas ir baigė. Paskutinėje distancijoje startavo greitojo čiuožimo trumpuoju taku atstovai. 1000 m varžybų ketvirtfinalį Valentina Levickytė įveikė per 1 min. 49,750 sek. Savo atrankos grupėje ji užėmė 4 vietą ir į pusfinalį nepateko.

Vaikinų varžybose Ernestas Čechas nuotolį įveikė per 1 min. 38,177 sek. ir savo grupėje taip pat užėmęs 4 vietą į pusfinalį nepateko. Bendroje įskaitoje jis buvo 26-as, o V. Levickytė – 23-a.

V. Levickytė (Edijs Pālens nuotr.). 

V. Levickytė (Edijs Pālens nuotr.).

„Apibendrinant varžybas, sėkmingiausia diena mums buvo pati pirma, kai Valentina pateko į 1500 m rungties pusfinalį. Šiandien ji buvo labai atsargi. Nors merginų varžybose konkurencija buvo gana įvairaus lygio, vaikinų grupėje varžovai buvo daug pajėgesni, todėl Ernestui ir susikaupti buvo sudėtinga.

Galime tik pasidžiaugti, kad pavyko išvengti traumų, nes buvo daug kritimų“, – sakė trenerė Virginija Vilčinskaitė-Ogulevičienė.

E. Čechas (Edijs Pālens nuotr.). 

E. Čechas (Edijs Pālens nuotr.).

Čiuožėjai Italiją paliks jau trečiadienį. Jie išvyksta į Vokietiją, kur jau penktadienį prasidės pasaulio jaunimo čempionatas. Čia dalyvaus ir E. Čechas.

Trečiadienį Europos jaunimo žiemos olimpiniame festivalyje lietuviai dalyvaus kalnų slidinėjimo, lygumų slidinėjimo ir dailiojo čiuožimo varžybose. Visas Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio varžybas tiesiogiai galima stebėti eoctv.org.

loader
KAUNIEČIAMS.LT NAUJIENLAIŠKIS

Svarbiausios naujienos tiesiai į jūsų el. paštą

Aktualiausios naujienos, renginiai ir svarbiausi įvykiai – vienoje vietoje.

Daugiau naujienų:

600-asis kūdikis Kauno rajone – Arnas iš Noreikiškių

Naujoji Ukrainos karinė vadovybė žada stipresnius smūgius Rusijai

Virtuvės higienos paslaptys: kodėl jūsų kriauklė gali būti nešvaresnė už tualetą

Dėl papildomos išmokos vaikams

Klaipėdos rajonas kartu su septyniomis savivaldybėmis vieningai sutarė kurti kultūros kelių ateitį

Atsiimtos pensijų fondų lėšos įskaitomos į pajamas ir gali turėti įtakos socialinei paramai gauti

Rugpjūčio 3 d. bus skelbiamas papildomas kvietimas paramai neefektyvių biomasės katilų keitimui

Kaune šliuzas bus?!

Naujas leidinys lengvai suprantama kalba „Kaip taupyti pinigus?“

FIXUS Mobilis kviečia mokytis

Interneto vagys siautėja toliau

Gaivieji Sičuano makaronai su agurkais ir vištiena

Liepos 22-osios orai Kaune: rytą nedidelis lietus, dieną debesuota

Liepos 22-osios horoskopas: vieniems – džiugios naujienos, kitiems – išbandymai

Amžinas rytinis klausimas: kada drabužį jau laikas skalbti?

Kaunas: tai metų senumo istorija

Teismui perduota byla dėl karfentanilio platinimo

Informacija Birštono gyventojams ir miesto svečiams

Liūdesys Argentinos trenerio akyse

Galimybė bendruomenėms: finansuokite projektus iš gamybos įmokos lėšų

Tomas Čyvas

Futbolo aristokratija: revoliucijos, kurios neįvyko

Ukrainos karo pabėgėlių šeimoms Lietuvoje teikiama socialinė, psichologinė ir finansinė pagalba

Pasikartojant taršai stos Žiežmarių nuotekų valyklos veikla?

Gera žinia gyvenantiems prie žvyrkelių: mažinamas dulkėtumas

Kreminis graikiško jogurto desertas su vasaros uogomis ir medumi

„Savivaldybes pasieks 141 naujas autobusas“

Liepos 21-osios orų prognozė Kaune: debesuota, vakare gali palyti

Liepos 21-osios horoskopas: trims ženklams žvaigždės žada ypatingą dieną

Ką prie Kauno veikti šią savaitę?

Policija domisi, kas galbūt vagia?

Kaune neva ištiko Aludarių diena

Lietuvos jaunių (U18) rinktinė laimėjo įspūdingai

Rimas Armaitis

KARO BOMŽAI: IŠMINUOTOJO IŠPAŽINTIS

Actas ir druska sode: populiarus piktžolių naikinimo būdas, kurį reikia naudoti itin atsargiai

Kvietimas nevyriausybinėms organizacijoms teikti paraiškas daliniam kitų išlaidų (pastatų ir automobilių eksploatavimo, projektų kofinansavimo) finansavimui

Raudondvario dvaro ir Bauskės pilies projektas – tarp geriausių Europoje

Nekilnojamojo turto viešajai elektromobilių įkrovimo stotelei Birštone, Jazminų g., įrengti ir eksploatuoti elektroninio nuomos konkurso skelbimas

Gera žinia gyvenantiems prie žvyrkelių: mažinamas dulkėtumas

Klasikinė itališka brusketa su pomidorais ir bazilikais

Draudžiama naikinti neparduotus rūbus, už pažeidimus – baudos

Kaunas: ambicijos dėl šauktinių auga. Visuomenė pasiruošusi

Liepos 20-osios orai Kaune: rytinė perkūnija ir vėsi diena

Liepos 20-osios horoskopas: vienam Zodiako ženklui – lemtingas pokytis

Sportui beveik 600 tūkst. eurų

Pamirškite brangius ploviklius: pasigaminkite veiksmingą priemonę patys vos iš 4 ingredientų

Teisieji spindės Tėvo karalystėje

Liepos 19-osios orai Kaune: be lietaus, šils iki 25 laipsnių

Kauno policija ieško merginos

Liepos 19-osios horoskopas: aistrų audra drebins trijų Zodiako ženklų gyvenimus

Seime siūloma apibrėžti – kas yra lituanistika

Padėtis pasaulyje aštrėja

Globalinis atšilimas ir jo metami iššūkiai Kaunui

Vatnikai kaip ezoterinės pasaulėžiūros reiškinys

Pamirškite uogienę: kaip pasigaminti sodraus skonio fermentuotą rožių arbatą

Vandžiogalos Laimės parkas – savaitgalio pasiūlymas

Liepos 18-osios orų prognozė Kaune: šilta, bet vakarop smarkus lietus ir perkūnija

Raganosiai prognozuoja futbolą?

Liepos 18-osios horoskopas: trims ženklams žvaigždės žada pinigų lietų

„Bitė“ skelbia, kada ryšys net miške bus normalus

Kaune iškilę ženklai leis lengviau atpažinti UNESCO paveldą

Ukrainoje ir Rusijoje per smūgius žuvo septyni žmonės

Iš misijos Venesueloje grįžo Lietuvos medikai

Kauniečių daržuose: 5 augalų deriniai, kurie gali tyliai pakenkti jūsų derliui

Nidoje – vienas didžiausių buriavimo renginių Lietuvos istorijoje

Tyrimas: su sunkumais suprantant įprastai pateiktas naujienas susiduria trečdalis visuomenės

Informacija apie socialinę paramą ir paslaugas skirtingais gyvenimo atvejais

Pokyčiai Kuršių nerijoje: atnaujinta Nidos autobusų stotis, daugėja reisų ir paslaugų keliaujantiems

Savaitgalio kryptis – Vandžiogalos Laimės parkas

Gyventojų pasiūlytos projektų idėjos – patvirtinti finansuotini projektai

Atsiimtos pensijų fondų lėšos įskaitomos į pajamas ir gali turėti įtakos socialinei paramai gauti

Vasaros vakarienė: vietnamietiški grilintos kiaulienos iešmeliai (Bún chả)

Kaune naktį galimai tyčia padegti automobiliai

pinigiukai

„Swedbank“ grupė JAV sumokės 50 mln. dolerių baudą

Iš pramonės – į KTU auditoriją marš

Liepos 17-osios orų prognozė Kaune: saulėta ir šilta vasaros diena be lietaus

Policija domisi, kas nesusimokėjo už prekes

Olimpietis įspėja dviratinikus

Ministras M. Katelynas: Europa privalo veikti ryžtingai

JAV paskelbė, kad naktinės atakos baigtos

Liepos 17-osios horoskopas: vienam ženklui – lemtingų permainų metas

Apklausa: gyventojai labiausiai pasitiki kariuomene

Miesto gamtos ir bendruomenės festivalis „Drevės“

Prokurorai pradeda dar vieną „Celofano” veiklos tyrimą

Močiutės išmintis jūsų daržui: 4 taisyklės, padėsiančios pamiršti piktžoles

Domeikavoje – aktyvi ir emocijų kupina krepšinio diena

Pasaulis žino – atrask ir tu: atidaroma nauja Jacques’o Lipchitzo paroda „Skulptūros-piligrimai“

Kukuliškiuose aptikti unikalūs, bemaž 3 tūkstančių metų senumo radiniai

Gera žinia gyvenantiems prie žvyrkelių: mažinamas dulkėtumas

Kauno rajono abiturientai pirmauja rodikliais

Ukrainoje protestuojama prieš gynybos ministro atleidimą

Klasikiniai lenkiški kotletai „mielone“ su jaunomis bulvytėmis ir mizeria

Kauno studento prietaisas kurtiems

Liepos 16-osios orai Kaune: debesuota, be lietaus, vakare pragiedrės

Balkus: Seksas ir sportas tik juodame maiše?

„Oro banditai“ grįžta Kaunan

Kukuliškių atradimai keičia supratimą apie Baltijos priešistorę

Ketvirtadienis: atvirumo testas ir vidiniai konfliktai

Zelenskis: po rinkimų Rusija gali paskelbti visuotinę mobilizaciją

Apklausa: dauguma mano, kad padėtis Lietuvoje blogėja

Pasirašytas „Žalgirio“ kontraktas su Valančiūnu (video)

CNN: Ukraina surengė Rusijai „Hormuzo stiliaus“ blokadą

Lietuvos amžiaus grupių pirmenybės Panemunėje

600-asis kūdikis Kauno rajone – Arnas iš Noreikiškių

2026-07-22

Naujoji Ukrainos karinė vadovybė žada stipresnius smūgius Rusijai

2026-07-22

Virtuvės higienos paslaptys: kodėl jūsų kriauklė gali būti nešvaresnė už tualetą

2026-07-22

Dėl papildomos išmokos vaikams

2026-07-22

Klaipėdos rajonas kartu su septyniomis savivaldybėmis vieningai sutarė kurti kultūros kelių ateitį

2026-07-22

Atsiimtos pensijų fondų lėšos įskaitomos į pajamas ir gali turėti įtakos socialinei paramai gauti

2026-07-22

Rugpjūčio 3 d. bus skelbiamas papildomas kvietimas paramai neefektyvių biomasės katilų keitimui

2026-07-22

Kaune šliuzas bus?!

2026-07-22

Naujas leidinys lengvai suprantama kalba „Kaip taupyti pinigus?“

2026-07-22

FIXUS Mobilis kviečia mokytis

2026-07-22

Interneto vagys siautėja toliau

2026-07-22

Gaivieji Sičuano makaronai su agurkais ir vištiena

2026-07-22

Liepos 22-osios orai Kaune: rytą nedidelis lietus, dieną debesuota

2026-07-22

Liepos 22-osios horoskopas: vieniems – džiugios naujienos, kitiems – išbandymai

2026-07-22

Amžinas rytinis klausimas: kada drabužį jau laikas skalbti?

2026-07-21

Kaunas: tai metų senumo istorija

2026-07-21

Teismui perduota byla dėl karfentanilio platinimo

2026-07-21

Informacija Birštono gyventojams ir miesto svečiams

2026-07-21

Liūdesys Argentinos trenerio akyse

2026-07-21

Galimybė bendruomenėms: finansuokite projektus iš gamybos įmokos lėšų

2026-07-21
Tomas Čyvas

Futbolo aristokratija: revoliucijos, kurios neįvyko

2026-07-21

Ukrainos karo pabėgėlių šeimoms Lietuvoje teikiama socialinė, psichologinė ir finansinė pagalba

2026-07-21

Pasikartojant taršai stos Žiežmarių nuotekų valyklos veikla?

2026-07-21

Gera žinia gyvenantiems prie žvyrkelių: mažinamas dulkėtumas

2026-07-21

Kreminis graikiško jogurto desertas su vasaros uogomis ir medumi

2026-07-21

„Savivaldybes pasieks 141 naujas autobusas“

2026-07-21

Liepos 21-osios orų prognozė Kaune: debesuota, vakare gali palyti

2026-07-21

Liepos 21-osios horoskopas: trims ženklams žvaigždės žada ypatingą dieną

2026-07-21

Ką prie Kauno veikti šią savaitę?

2026-07-21

Policija domisi, kas galbūt vagia?

2026-07-20

UAB “Kauniečiams”
Įmonės kodas: 307072731
Įmonės adresas: Betygalos g. 4A, Kaunas
PVM mokėtojo kodas: LT100017557011
Banko sąskaitos nr.: LT717044090113506715

info@kaunieciams.lt
Privatumo politika

Pranešk naujieną!

Pamatėte ar nugirdote kažką įdomaus ar šokiruojančio?
Pasidalinkite šia žinia su portalo skaitytojais.

Pasidalinti žinia

Copyright © 2026 Kauniečiams kasdienės naujienos