Skip to content
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Menu
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Naujienos
  • Visuomenė ir gyvenimas
  • Kultūra
  • Švietimas
  • Verslas
  • Krašto gynyba
  • Video
  • Sportas
Menu Close
  • Naujienos 
    • Naujienos
    • Visuomenė ir gyvenimas
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Verslas
    • Krašto gynyba
    • Video
    • Sportas
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Search for:

Prisijungti

Priminti slaptažodį

Registration is disabled

Recover Password

Jau turite paskyrą? Prisijungti

„Renault“ įmonių grupė ir „Brilliance“ Kinijoje įsteigė bendrą įmonę, kuri gamins trijų segmentų produkciją ir tris LCV prekinius ženklus

  • 2017-12-21
  • Kaunieciams.lt
  • Naujienos

Renault“ įmonių grupė ir „Brilliance China Automotive Holdings Limited“ (trump. „Brilliance“) patvirtino, kad pasirašė sutartį dėl bendros įmonės, kuri gamins ir parduos trijų prekinių ženklų – „Jinbei“, „Renault“ ir „Huasong“ – lengvuosius komercinius automobilius (angl. trump. LCV), įsteigimo. Planuojama iki 2022 m. pasiekti, kad per metus būtų parduodama 150 000 automobilių, ir paspartinti elektrinių automobilių plėtrą.

Kinijos komunistų partijos Liaoningo provincijos komitetas ir Liaoningo provincijos valdžia palaikė tokios įmonės kūrimą, nes tai padidins Kinijos šiaurės rytų srities ekonominę plėtrą. Iškilmingoje ceremonijoje dalyvavo Chen Kiufa, KKP Liaoningo provincijos komiteto sekretorius, Tian Yijun, Liaoningo provincijos vykdomasis gubernatorius, ir kiti pareigūnai.

Naujoji įmonė vadinsis „Renault-Brilliance-Jinbei Automotive Co. Ltd.“ (trump. SBJ), gamykla veiks Šenjango Dadongo rajone, jos produkciją sudarys trys pagrindiniai segmentai – MPV, vidutiniai furgonai ir sunkiasvoriai furgonai. Kinijos LCV rinkoje kasmet parduodama daugiau kaip 3 milijonai šių automobilių.

Steigiant naująją įmonę, „Renault“ įmonių grupė įsigijo 49 proc. „Shenyang Brilliance Jinbei Automobile Co., Ltd.“ kapitalo dalies. Pastaroji įmonė ir yra restruktūrizuojama į bendrą įmonę, kurios 51 procentas priklauso „Brilliance China“, o 49 procentai – „Renault“ įmonių grupei. Šių metų liepos mėnesį abi įmonės pasirašė bendradarbiavimo pagrindų sutartį dėl bendros įmonės įkūrimo.

Bendros įmonės generaliniu direktoriumi paskirtas Thierry Aubry. T. Aubry karjeroje – mažmeninės prekybos, gamybos ir platinimo patirtis Kinijoje bei Prancūzijoje.

„Renault“ įmonių grupė jau ketverius metus investuoja į Kiniją ir plečia ten savo veiklą, kurdama lengvųjų automobilių, komercinių transporto priemonių bei elektra varomų automobilių bendras įmones. „Renault-Nissan-Mitsubishi“ aljansas suteikia mums galimybę naudotis įvairiomis technologijomis, investicijoms į mokslinius tyrimus ir taikomąją veiklą per ateinančius šešerius metus skiriant daugiau nei 50 milijardų eurų, kurių dalis „Renault-Brilliance-Jinbei Automotive“ įmonei leis kurti Kinijos rinkai pritaikytus produktus. Mes matome Kiniją ne tik kaip didžiausią automobilių rinką visame pasaulyje, bet ir kaip automobilių pramonės tendencijų diktuotoją.“ – sakė Karlas Ghosn, „Renault“ įmonių grupės pirmininkas ir generalinis direktorius.

„Renault“ įmonių grupė yra didžiausios pasaulyje automobilių grupės, kurią sudaro aljansas su „Nissan“ ir „Mitsubishi“, dalis. „Brilliance“ daug investavo į „Jinbei“ prekinį ženklą, kuris jau daugiau kaip dešimtmetį yra Kinijos autobusų prekės ženklas Nr. 1, besispecializuojantis MPV srityje ir turintis 31 % vidutinio dydžio autobusų rinkos dalies.

„Brilliance“ ir „Renault“ įmonių grupė susivienijo, siekdamos sukurti pasaulinio lygio modelį, skirtą LCV plėtrai. Tai pakeis Kinijos ir net pasaulio LCV rinkos žemėlapį. Abi įmonės sukurs bendrą įmonę – visame pasaulyje žinomą šių trijų sričių lyderį: komercinių transporto priemonių, naujos rūšies energijos komercinių transporto priemonių bei individualiai pritaikytų komercinių transporto priemonių. Ši abipusiškai naudinga partnerystė kurs didžiulę ekonominę ir socialinę naudą, paspartins Liaoningo provincijos ir Kinijos automobilių pramonės plėtrą.“ – sakė Ki Yumin, „Brilliance Automotive Group Holdings Company Limited“ pirmininkas.

Bendra įmonė – tai tokia platforma partneriams, kuri suteikia papildomų stiprių pusių kartu su „Brilliance“ didinant dabartinį 220 pardavėjų tinklą, projekto inžinerinius pajėgumus bei gamybos pajėgumus. Kadangi Kinijoje didėja europietiško stiliaus furgonų ir LCV, atitinkančių aukštesnius saugos, teršalų ir energijos vartojimo efektyvumo standartus, paklausa, „Renault“ galės prisidėti savo naujų technologijų, pagrindinių inžinerinių pajėgumų ir verslo valdymo žinių patirtimi. Bendra įmonė dėmesį pirmiausia skirs „Jinbei“ prekės ženklo stiprinimui, o po to, iki 2020 m., pradės Kinijoje gaminti „Renault“ LCV.

2018 metais „Renault“ įmonių grupė švęs savo 120 metų sukaktį, LCV ji gamina nuo 1900 m. Ši įmonė – tai pasaulinė LCV gamintojų lyderė, gaminanti visų rūšių mikroautobusus ir pikapus – 10 LCV modelių, tarp kurių ir keturi, varomi elektra.

 

Apie „Renault“ įmonių grupę

„Renault“ įmonių grupė gamina automobilius nuo 1898 m. Šiandien ji yra tarptautinė daugelio prekių ženklų grupė, 2016 m. pardavusi beveik 3,2 mln. transporto priemonių 127 šalyse ir turinti 36 gamybos vietas bei 12 700 pardavimo vietų, įmonių grupėje dirba daugiau kaip 120 000 žmonių. „Renault“ įmonių grupė siekdama patenkinti pagrindinius ateities technologijų iššūkius, tarp kurių ir elektrinių transporto priemonių kūrimas bei pardavimas, ir toliau tęsdama pelningo augimo strategiją, naudojasi tarptautine plėtra ir savo penkių prekės ženklų – „Renault“, „Dacia“, „Renault Samsung Motors“, „Alpine“ ir „Lada“ – sinergija. „Renault“ įmonių grupė taip pat turi didelę patirtį bei pažangą bendradarbiaujant su kitais lengvųjų komercinių transporto priemonių segmento automobilių gamintojais, įskaitant „Nissan“, „Daimler Europe“, „General Motors Europe“ ir „Fiat Europe“.

Apie „Brilliance“

„Brilliance“ savo pagrindinėse dukterinėse įmonėse, taip pat ir SBJ, gamina ir parduoda Kinijoje mikroautobusus bei automobilių dalis. 2016 metais SBJ Kinijoje pardavė 62 673 mikroautobusus ir MPV. SBJ gaminti ir pardavinėti „Jinbei“ mikroautobusus pradėjo 1990 metais, ji pardavė daugiau kaip 1,3 milijono transporto priemonių.

Apie „Jinbei“

„Jinbei“ prekės ženklas yra gerai žinomas Kinijos rinkoje. 2016 metų ataskaitoje nurodoma, kad buvo parduota 268 485 „Jinbei“ ženklo automobiliai.

Užsiprenumeruok naujienas tiesiai į savo el. paštą

Taip nepraleisi svarbiausių naujienų!


Daugiau naujienų:

Kaip eina Lietuvos ėjikės?

Kandrotas-Celofanas – politinis kankinys?

Tako tarp Karmėlavos ir Kauno darbai įsibėgėjo

Pakaunės turizmo sezonas startuoja su naujovėmis: nuo japoniškos pramogos iki paslaptingo personažo

Kaip kauniečiai gali perpus sumažinti elektros sąskaitas: patikrinti patarimai be jokių triukų

Pavasariški vištienos suktinukai su varškės ir žolelių įdaru

Gegužės 5-osios horoskopas: žvaigždės žada sėkmę darbuose, bet perspėja dėl išlaidų

Iranas kuria pajėgas prieš žydus ir Izraelį Europoje?

Roletai: modernūs ir praktiški sprendimai jūsų namams „Senukuose“ 2026 metai

Patikimi oro kompresoriai: 4 geri pasirinkimai jūsų namams ir dirbtuvėms „Senukuose“

Lekšas: „Liksiu nesupratęs, jei „Žalgiris“ pralaimės 0-3“

Automatinės redakcijos: kaip dirbtinis intelektas keičia turinio kūrimą?

Paluckas tebejaučia aistrą politikai ir socialdemokratijai?

Nuo milžinų šamų iki vandens asiliukų

Nauja paslauga keliaujantiems: susirgus užsienyje 

Kelininkai fiksuoja pakelėse paliekamus daiktus

Knygos šventė

Siūloma apmokestinti galingus automobilius prabangos mokesčiu

Ką kam žada žvaigždės?

Dėl traukinių avarijų pradėti ikiteisminiai tyrimai

Kaune lokalizuotas gaisras

Gaisras Kaune!

Baikerio mirtingumas ne greityje

Renginiai Kauno rajone gegužės 04-10 d.

VDU įgyvendinamiems projektams – 1,7 mln. eurų finansavimas

Ugniagesiai

Vyriausybės ir Seimo vadovai pasveikino ugniagesius gelbėtojus

Radviliada. Kaip išdygsta kandidatai į merus

Tuskas: paliaubos vardan Maskvos karinio parado – absurdas

Prezidentas pasveikino Lenkiją Gegužės 3-iosios proga

Dar viena avarija geležinkelyje – Kauno rajone

KAM skirs 80 tūkst. eurų kovai su dezinformacija

Europos Humanitarinio Universiteto profesorė Rasa Čepaitienė

Runomis tatuiruotos rankos

Naujas plaukimo rekordas

„Aš esu kelias, tiesa ir gyvenimas“ (Jn 14, 6) V Velykų sekmadienis

Kaune paaiškėjo jaunieji svetingumo talentai

Pareigūnai aiškinasi, kas pažeidė viešąją tvarką

Socdemų naujas lyderis žino, kad lengva nebus

Žalimas

Žalimas prieš Romos katalikų bažnyčią

Ką kam žada žvaigždės?

Alytuje vėl rinksis pasaulio ėjikų elitas

Atgimsta istorinis pastatas Vilkijoje

Avarijos geležinkelyje Kėdainių rajone likvidavimas gali užsitęsti

Prezidentas pasveikino Kauno teatro vadovą B. Želvį

Žiniasklaida: A1 kelyje įvyko masinė avarija

Nobelio taikos premijai gauti pasiūlyta beveik 300 kandidatų

TS-LKD: 40 proc. gyventojų pritartų branduolinio ginklo dislokavimui

Ką kam žada žvaigždės?

Gegužės pirmoji 

Kaun žalgiriečiai pralaimėjo ir antras serijos rungtynes (Video)

keliai

Kelininkai: sutvarkytų duobių plotas – 8 futbolo aikštės

Kvaišalus iš užsienio besisiuntusiam vyrui siūloma taikyti priverstinį gydymą

Nuo gegužės 1-osios vėl leidžiama žvejoti lydekas

Kviečiama dalyvauti piešinių konkurse!

Kauno mugė „Pavasaris 2026“ sugrįžta

Kaune atidaroma dronų valdymo mokymo stovykla

Žiniasklaidos laisvės indekse Lietuva iš 14-os nukrito į 15 vietą

Ką kam žada žvaigždės?

Kauno geležinkelio stotis

Atnaujintos Kauno geležinkelio stoties prieigos

Kodėl Aplinkos tvarkymo paslaugos daugiabučiams svarbios visus metus?

„Delfi“ iniciatyva „Saugu“ lankysis Utenoje: ar jaučiatės saugūs 

Ukrainos pamokos NATO karybai

Svajonių automobilis: ar verta žvalgytis už Atlanto?

1500 pradinukų išbandė dešimt sporto šakų

Kas vyksta „Kauno Žalgirio“ akademijoje?

Nebegalima bus deginti durpių ir anglies

Vandžiogaloje vyko spalvinga šokių šventė

Rusija sunerimusi dėl „turkiško pasaulio”?

Liberalai kreipėsi į STT dėl teatrų

Ką kam žada žvaigždės?

Tomas Čyvas

Ką darys Vengrija?

Žalgiriečiams pirmosios atkrintamosios nepavyko

Sukčiai apsimeta banko ekonomistu

Kapsulės įkasimu pažymėtos Brastos tilto statybos

LMKA išreiškė nepasitikėjimą organizacijos prezidentu Staseliu

Kaip derinti basutes moterims: 5 vasariški deriniai nuo kasdienio iki vakarinio stiliaus

Juozas Meldžiukas

SODROS milijardai ir pagundos

Kaune susirungs jaunieji svetingumo ir maisto sektoriaus talentai

Prezidentas dalyvaus Trijų jūrų iniciatyvos viršūnių susitikime

Ką kam žada žvaigždės?

Gražulis džiūgauja

Galimų žudikų byla Teisme

Rusija skelbia gėjus ekstremistais

Statomas M. K. Čiurlionio koncertų centras

Holistinis šunų maistas: madinga etiketė ar tikra nauda jūsų augintiniui?

Premjerė sveikina Lietuvos medikus

Japonijoje žemės drebėjimas

Išmanieji namai be išmaniojo telefono: kodėl automatika grįžta prie paprastumo

Šilti moto balai – ne tik žiemai

Kauno pareigūnai ieško liudininkų

Į Lietuvą brovėsi 50 bastūnų

Ką kam žada žvaigždės?

Plaukikų čempionate rekordų šventė

Vašingtono šaulys nekentė krikščionių?

Riaušių byloje baigti nagrinėti apeliaciniai skundai

VDU Ugnės Karvelis gimnazijos triumfas Zapyškyje

Vėjas be elektros paliko per 6 tūkst. namų ūkių

Festivalyje „Kaunas Jazz“ dainuos „Grammy“ laimėtoja

Medžioti poligonuose teks kitaip

„Fitch Ratings“ po 6 metų gerina Lietuvos mokumą

Užklijuota kamera neapsaugos – geriau be telefono?

Užsimušė motociklininkas amerikietis

Kaip eina Lietuvos ėjikės?

2026-05-05

Kandrotas-Celofanas – politinis kankinys?

2026-05-05

Tako tarp Karmėlavos ir Kauno darbai įsibėgėjo

2026-05-05

Pakaunės turizmo sezonas startuoja su naujovėmis: nuo japoniškos pramogos iki paslaptingo personažo

2026-05-05

Kaip kauniečiai gali perpus sumažinti elektros sąskaitas: patikrinti patarimai be jokių triukų

2026-05-05

Pavasariški vištienos suktinukai su varškės ir žolelių įdaru

2026-05-05

Gegužės 5-osios horoskopas: žvaigždės žada sėkmę darbuose, bet perspėja dėl išlaidų

2026-05-05

Iranas kuria pajėgas prieš žydus ir Izraelį Europoje?

2026-05-05

Roletai: modernūs ir praktiški sprendimai jūsų namams „Senukuose“ 2026 metai

2026-05-05

Patikimi oro kompresoriai: 4 geri pasirinkimai jūsų namams ir dirbtuvėms „Senukuose“

2026-05-05

Lekšas: „Liksiu nesupratęs, jei „Žalgiris“ pralaimės 0-3“

2026-05-05

Automatinės redakcijos: kaip dirbtinis intelektas keičia turinio kūrimą?

2026-05-05

Paluckas tebejaučia aistrą politikai ir socialdemokratijai?

2026-05-05

Nuo milžinų šamų iki vandens asiliukų

2026-05-05

Nauja paslauga keliaujantiems: susirgus užsienyje 

2026-05-05

Kelininkai fiksuoja pakelėse paliekamus daiktus

2026-05-05

Knygos šventė

2026-05-05

Siūloma apmokestinti galingus automobilius prabangos mokesčiu

2026-05-05

Ką kam žada žvaigždės?

2026-05-05

Dėl traukinių avarijų pradėti ikiteisminiai tyrimai

2026-05-05

Kaune lokalizuotas gaisras

2026-05-05

Gaisras Kaune!

2026-05-04

Baikerio mirtingumas ne greityje

2026-05-04

Renginiai Kauno rajone gegužės 04-10 d.

2026-05-04

VDU įgyvendinamiems projektams – 1,7 mln. eurų finansavimas

2026-05-04
Ugniagesiai

Vyriausybės ir Seimo vadovai pasveikino ugniagesius gelbėtojus

2026-05-04

Radviliada. Kaip išdygsta kandidatai į merus

2026-05-03

Tuskas: paliaubos vardan Maskvos karinio parado – absurdas

2026-05-03

Prezidentas pasveikino Lenkiją Gegužės 3-iosios proga

2026-05-03

2026-05-03

UAB “Kauniečiams”
Įmonės kodas: 307072731
Įmonės adresas: Betygalos g. 4A, Kaunas
PVM mokėtojo kodas: LT100017557011
Banko sąskaitos nr.: LT717044090113506715

info@kaunieciams.lt
Privatumo politika

Pranešk naujieną!

Pamatėte ar nugirdote kažką įdomaus ar šokiruojančio?
Pasidalinkite šia žinia su portalo skaitytojais.

Pasidalinti žinia

Copyright © 2026 Kauniečiams kasdienės naujienos