Skip to content
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Menu
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Naujienos
  • Visuomenė ir gyvenimas
  • Kultūra
  • Švietimas
  • Verslas
  • Krašto gynyba
  • Video
  • Sportas
Menu Close
  • Naujienos 
    • Naujienos
    • Visuomenė ir gyvenimas
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Verslas
    • Krašto gynyba
    • Video
    • Sportas
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Search for:

Prisijungti

Priminti slaptažodį

Registration is disabled

Recover Password

Jau turite paskyrą? Prisijungti

Remigijus Lapinskas: Mano tikslas – žaliuojantis ir besivystantis Garliavos kraštas, pavyzdys visai Lietuvai

  • 2020-10-05
  • Kaunieciams.lt
  • Įmonės, Politika
Remigijus Lapinskas, Lietuvos žaliųjų partija, Rinkimai 2020

Kodėl tai drąsiai teigiu? Pirmiausia, tai mano gimtasis kraštas ir natūralu, kad noriu juo didžiuotis. Čia įžvelgiu puikias galimybes, kurių  išvystymas, tobulinimas Garliavos krašte ir sukūrimas likusioje Lietuvos dalyje padėtų spręsti regionų ir socialinės atskirties problemas. Mano atstovaujama Lietuvos žaliųjų partija (www.lzp.lt) turi planą, kaip pagerinti žmonių gerbūvį, ekologinę situaciją ir ekonominę būklę. Aktyviai bendraudami su krašto žmonėmis, įsiklausydami į jų problemas bei lūkesčius, apibendrinę, galėsime formuoti gerąją patirtį, kuriant įstatyminę bazę visai Lietuvai.

Kaip esminę prielaidą, kad kraštas eina klestėjimo keliu, matau gyventojų skaičiaus augimą visame Kauno rajone ir Garliavos krašte. Galbūt tai vyksta Kauno miesto ar kitų regionų sąskaita, tačiau neabejotinai reiškia, kad čia yra gera vieta gyventi. Džiugu matyti, kad kuriasi jaunos šeimos, šurmuliuoja jaunimas, mokyklose pilna mokinių. Manau, kad reikia sparčiau vystyti ikimokyklinio ugdymo tinklą, greičiau reaguojant į demografinius pokyčius. Garliava jau artėja prie situacijos, kai ir ketvirtoji vidurinio ugdymo mokykla turėtų būti projektavimo stadijoje.

Apskritai vidurinis ugdymas ir jo kokybė yra mūsų akiračio centre. Tinkamas mokytojo darbo įvertinimas, pakeliant atlyginimus bent iki 1,5 vidutinio atlyginimo dydžio, grąžinant ekspertinį vertinimą mokymo programoms ir vadovėliams, diegiant inovatyvius mokymo metodus, patraukiančius moksleivių dėmesį, jauninant mokytojų kolektyvus ir buriant mokyklos bendruomenes, yra Lietuvos žaliųjų partijos prioritetas.

Vaikus auginančioms jaunoms šeimoms mes siūlome kompensuoti būsto paskolos palūkanas – tokia programa, mūsų nuomone, leistų pritraukti ir išlaikyti jaunus žmones regionuose. Taip pat siūlome mokesčių lengvatomis skatinti verslą suteikti tėvams (globėjams) lankstesnes galimybes ir dirbti, ir prižiūrėti vaikus, sudaryti sąlygas mažų šeimos darželių (iki 5 vaikų) tinklo plėtrai, organizuoti vaikų vežiojimą į ikimokyklinio ugdymo įstaigas.

Kaip į regionus pritraukti investicijas?

Kauno rajone sėkmingai veikia Laisvoji ekonominė zona (LEZ), kuriasi verslas ir nuolat reikia darbuotojų. Šis kraštas yra maloni išimtis, nes dauguma regionų kol kas tuo pasigirti negali. Manau (tai įrašyta ir mūsų rinkiminėje programoje), kad panašias į LEZ verslo sąlygas reikia sudaryti ir kituose regionuose, o savivaldybės turėtų aktyviai kviesti ir padėti verslui kurtis. Tam reikia tinkamai paruoštų žemės sklypų, kuriuos siūlyčiau koncentruoti į tam tikrus industrinius parkus su pritaikyta infrastuktūra.

Kartais tenka išgirsti istorijas apie tai, kad verslas neranda susikalbėjimo su vietine bendruomene, atsiranda tarpusavio nepasitikėjimas ar nepatenkintų lūkesčių jausmas. Todėl aktyvi savivaldos pozicija šiuo klausimu yra labai svarbi: iš vienos pusės, reikia sutarti su bendruomene dėl verslo įsikūrimo, iš kitos – bendrauti su verslu, reikalauti socialinės atsakomybės, kuri turi apimti ne tik atlyginimų ir mokesčių savalaikį mokėjimą, kas yra elementaru, tačiau ir aplinkosauginių standartų laikymąsi, atvirą bendravimą su kaimynais ir pagalbą kaimyninėms bendruomenėms, bendrų klausimų sprendimą.

Lietuvos žaliųjų partija siūlo plėsti puikiai regionams tinkantį žiedinės ekonomikos įgyvendinimą. Šis ekonomikos modelis leidžia atliekas paversti naujomis žaliavomis ir taip mes galime sutaupyti bei mažiau kenkti gamtai, išsaugoti vertingus išteklius ne tik sau, bet ir mūsų vaikams ir anūkams.

Regionai ypač palankūs atsinaujinančios energetikos vystymui, o tai ypač svarbi priemonė siekiant suvaldyti sparčiai besikeičiantį klimatą. Lietuva šioje srityje demonstruoja lyderystę, tad turime ir toliau palaikyti šią kryptį. Esu įsitikinęs, kad iki 2040 m. visa elektra ir šiluma gali būti pagaminta iš atsinaujinančių šaltinių, t.y. saulės, vėjo, biomasės ir kt.

Vandens kokybė upeliuose ir tvenkiniuose kelia susirūpinimą

Kaip Lietuvos žaliųjų partijos atstovui, man labai rūpi ekologinė situacija. Lietuva, gavusi iš ES tris milijardus litų vandentiekiui ir nuotekoms tvarkyti, įsipareigojo, kad 95 procentai namų ūkių turi būti prijungti prie centralizuotų vandens ir nuotekų valymo sistemų. To nėra ne tik Kauno rajone, to nėra netgi mūsų sostinėje. Vilniuje yra ištisi rajonai, kur tai dar nepadaryta. Kasmet 48 mln. kubinių metrų ne iki galo išvalytų nuotekų patenka į aplinką. T.y. praktiškai pusė Lietuvos nuotekų išvaloma netinkamai. Jeigu situacija ir toliau nesikeis, iš Briuselio galime sulaukti teisinių ieškinių.

Mes taip pat matome, kad mažuose miesteliuose dėl hidrografinės sausros išsenka šuliniai ir žmonės susiduria su vandens trūkumu. Reikalingi vietiniai, bet centralizuoti sprendiniai – gręžiniai miesteliui ar miestelio daliai su bendrais valymo įrenginiais. Toje pačioje Garliavoje Maišiaus upelio vandens kokybė kelia susirūpinimą. Žmonės pasakoja apie paslėptus vamzdžius, kuriais nuotekos patenka į melioracinius griovius, o galbūt ir į upelį. Tokie dalykai turi būti neatidėliotinai sutvarkyti, o atskiri namų ūkiai, dar neprijungti prie vandentiekio ir nuotekų tinklo, turėtų galų gale gauti šią centralizuoto vandens tiekimo paslaugą.

Remigijus Lapinskas, Lietuvos žaliųjų partija, Rinkimai 2020
Remigijus Lapinskas
Poilsio zona vasarai čia pat Garliavoje

Šią vasarą daugelis garliaviečių vyko į kitus miestus, norėdami pasimėgauti poilsiu prie vandens telkinių. Tačiau mes ir čia, Garliavoje, turime tam puikiai tinkantį tvenkinį! Mano planas – sutvarkius Maišiaus upelio 3-čią tvenkinį, išvalius jį, užtikrinus vandens kokybę, sukurti puikią miestelio poilsio zoną vasarai. Tuomet gyventojams nereikėtų vykti kitur, jie galėtų ilsėtis Garliavoje puikiai sutvarkytoje teritorijoje – su smėliniu pliažu, vaikų žaidimų aikštele, persirengimo kabinomis, tualetais ir t.t. Tokį planą turime ir bandysime jį įgyvendinti.

Ekologiško maisto turgeliai – verslumui ir sveikai gyvensenai skatinti

Palaikome ekologiškus ūkius bei juose užauginamus produktus. Mes norime paskatinti žemės ūkio ir maisto pramonę auginti ir gaminti sveiką, natūralų, kokybišką maistą, kuris yra neužterštas antibiotikais, hormonais, kenksmingomis medžiagomis ar genetiškai modifikuotais organizmais ir padaryti jį pasiekiamu kiekvienam! Juk ekologiški maisto produktai yra puikus pasirinkimas savo sveikata bei gera savijauta besirūpinantiems žmonėms.

Vienas iš Lietuvos žaliųjų partijos tikslų – sutrumpinti maisto tiekimo grandines, kad žmonės galėtų tiesiai iš ūkininko rankų nusipirkti reikiamus maisto produktus. Todėl miesteliuose tikrai galėtų atsirasti ekologiško sveiko maisto turgeliai. Žmonės galėtų kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį atvažiuoti, iš pažįstamų žmonių įsigyti šviežias daržoves, pieną ar mėsos produktus, tai net galėtų tapti tradicija. Tokie turgeliai skatintų verslą ir bendruomeniškumą, pagyvintų miestelių gyvenimą.

Nesaugių kelių bei trūkstamo viešojo transporto problema turi būti sprendžiama

Kokios dar problemos matomos Garliavos krašte, tačiau jas galima būtų vadinti „simptominėmis“ visai Lietuvai? Kaip pavyzdys gali būti paminėti „nesusipratimai“ su kelių infrastruktūra. Garliavoje yra tokia kuriozinė situacija: gražiai sutvarkytas šaligatvis staiga nutrūksta ir toliau tęsiasi senas, sueižėjęs, dešimtmečius neremontuotas takas. Kodėl? Pasirodo, ta šaligatvio atkarpa yra Lietuvos automobilių kelių direkcijos žinioje. Savivalda išspręsti šios problemos negali. Ir tokių pavyzdžių daug.

Statant „Via Baltica“ kelią vietos gyventojams buvo pažadėti viadukai pereiti autostradą. „Via Baltica“ seniai pastatyta, o viaduko pažadėtoje vietoje nėra. Žmonės, norėdami patekti į kitą kelio pusę priversti eiti tris kilometrus iki saugios perėjimo vietos. Vėlgi, savivaldybė negali pastatyti viaduko virš respublikinės reikšmės kelio. Todėl jau rašiau raštus su klausimais, ar yra planuose vienas ar kitas objektas, jo sutvarkymas ar remontas. Tikiu, kad konstruktyvus bendravimas gali paspartinti tuos darbus ir duoti atsakymą į klausimą, kada viskas bus sutvarkyta.

Rajono gyventojams susiekimas su rajono centru yra labai svarbus klausimas. Puiku, jei jo organizavimas tenkina gyventojus – važiuoja  rajono organizuojami autobusai. Tačiau dėl nesutarimų tarp Kauno rajono ir Kauno miesto teritorijų administracinio valdymo kai kur kenčia viešojo transporto funkcionavimas. Kauno miestas pareiškė galįs didesnę dalį rajono priimti į savo glėbį, tačiau žmonės tam stipriai pasipriešino ir tai virto ambicijų kova. Mes girdime iš žmonių, kad mažinami Kauno miesto autobusų, važiavusių į rajono teritorijas, maršrutai ir jų važiavimo tankis. Neturint nuosavo automobilio susisiekimas su Kaunu tampa problematiškas. Seimo narys, išrinktas vienmandatėje apygardoje, turėtų tapti tarpininku tarp nesusišnekančių valdžios institucijų ir išspręsti problemą bendruomenės naudai.

Apskritai, savivaldos stiprinimas yra pamatinė idėja Lietuvos žaliųjų partijai. Pasisakome už didesnę bendruomenių įtaką seniūnų skyrimui ir už vadinamą „dalyvaujamąjį biudžetą“ – kai bendruomenės gali pačios nuspręsti, kam panaudoti dalį savivaldybės biudžeto (manytume, 10% biudžeto būtų tinkama dalis, siekiant stiprinti bendruomenių balsą).

Esu pasiruošęs panaudoti visą savo energiją ir pasaulyje įgytą patirtį gimtojo krašto ir visos Lietuvos naudai. Jei tikite mūsų idėjomis, kviečiu Seimo rinkimuose balsuoti už mane ir už Lietuvos žaliųjų partiją, kurios sąrašo nr. 14!

Trumpai apie Remigijų Lapinską:

Jis kilęs iš Garliavos, čia jo jaunystės draugai, klasiokai, giminės, su kuriais palaiko tamprius ryšius. Sėkmės versle ir visuomeninėje veikloje pasiekęs Lietuvos žaliųjų partijos pirmininkas niekada nepamiršo savo mokyklos, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazijos, visuomet ją rėmė, jam ne kartą yra suteiktas Jonučių geradario vardas. Jis taip pat yra Jonučių gimnazijos garbės mokytojas.

Remigijus Lapinskas, Lietuvos žaliųjų partija, Rinkimai 2020
Remigijus Lapinskas

Pirmą kartą Seimo nario mandato siekiantis Remigijus Lapinskas apsisprendė savo žinias ir patirtį skirti visiems šio Kauno regiono gyventojams.

Politinė reklama bus apmokėta iš Lietuvos žaliųjų partijos politinės kampanijos sąskaitos.

Užsiprenumeruok naujienas tiesiai į savo el. paštą

Taip nepraleisi svarbiausių naujienų!


Daugiau naujienų:

A. Ažubalis: Kodėl balsuojama prie Lietuvą?

Sparčiai brangsta pigiausias būstas

Birželio 14-osios horoskopas: vieniems – jausmų audros, kitiems – romantiška sėkmė

„Eikite ir skelbkite!“ (Mt 10, 7) XI eilinis sekmadienis

Keičiasi eismo tvarka Užnemunės gatvėje

Istorinis laiškas Gedulo ir Vilties dienos proga

Trumpas dalyvaus G7 darbo sesijoje su Zelenskiu

Konservatoriai dar nepatvirtino kandidato į merus Kaune

Iš Kauno rajono – į pasaulio mados sostines: lietuvių kurti baldai puošia prestižinių prekės ženklų erdves

Šeštadienio horoskopas: žvaigždės pataria pasikliauti intuicija, o ne protu

Apie 900 gyventojų vakar vakare neturėjo elektros

Klaipėda, Šiauliai ir Panevėžys pakeliui į Europos krepšinio elitą?

Kauno žalgiriečiai vėl laimėjo KLK

Teismui perduota baudžiamoji byla dėl nužudymo Marijampolėje

Kauno rajone startavo unikalus projektas: Neveronyse atnaujintas kryžius ir krepšinio aikštelė

Vasaros gaiva lėkštėje: žuvies takai su mangų ir avokadų salsa

Minint Gedulo ir vilties dieną – pažinimą, istoriją ir muziką sujungiantis renginys 

Nepagražinta antrinės automobilių rinkos padėtis

Neveronyse prasideda gimnazijos rekonstrukcija

Rekonstruojamas „Via Baltica“ ruožas nuo Garliavos iki Mauručių

Vilniuje prasideda konferencija EBIT: atvyksta pasaulinio lygio pranešėjai ir Lietuvos lyderiai

Penktadienio horoskopas: kam Mėnulis Skorpione atneš aistrą, o kam – pavydą?

Neveronyse prasideda gimnazijos rekonstrukcija

Nuo liepos aiškesnis kanapių gaminių eksporto reguliavimas

Kauno miesto muziejui vadovaus Simonas Jazavita

„Neptūnas” – per žingsnį nuo bronzos

Į gamtą sugrįžo baliniai vėžliukai

Kauno įmonė imasi didelio projekto: modernizuos gatves kaimyniniame rajone

Olandiškas orkaitėje keptas blynas su braškėmis ir rabarbarais

Vilniaus, Utenos ir Panevėžio apskrityse laukiama audros

Kauno technologijos universiteto talentai Birštone: kviečia į architektūros parodą po atviru dangumi

Sukčiai iš Kauno apskrities gyventojos išviliojo 200 tūkst. eurų

Vandžiogaloje kyla modernus sporto kompleksas: prasidėjo gimnazijos stadiono rekonstrukcija

Birželio 11-osios horoskopas: kam žvaigždės žada sėkmę derybose ir meilėje?

Kaune vietoje Rokelių pervažos bus autotunelis

Kas galimai vogė už 288 EUR?

Kauno meras įvertino vyriausybės ir Seimo darbą

Įspėta įmonė „Kauno autobusai“

Karmėlavoje išgaudyta 2 mln. eurų vertės kontrabanda

„Sidabrinės gervės naktys“ atvyksta į Kauno pašonę: festivalyje – ir kaunietės režisierės filmas

„Alio, alio – kalba Kaunas“

Jonučiuose atidaryta moderni lauko sporto salė: bendruomenės idėja virto realybe

Priedanga

Kauno rajone pirmoji modulinė priedanga

Kauno rajonas rodo pavyzdį: Garliavoje atidaryta pirmoji Lietuvoje modulinė priedanga

Laikinai uždaromas Kauno hidroelektrinės tiltas

Pamiršote palaistyti augalą? Padės Kauno studentai

Dienos horoskopas: jausmų ir proto kova laukia kelių ženklų

Naujas baseinas Kaune

Kaune didelis gaisras

Demokratai derėsis su socdemais dėl koalicijos

Kaunas kviečia Gedulo ir vilties dienai

Atmesta opozicijos iniciatyva tirti RC duomenų vagystę

Spaudžia terminas: Kauno rajono gyventojams – paskutinis šansas įteisinti gręžinius be baudų

Pinigai internete nėra saugūs

Vasaros pradžios desertas: braškių ir rabarbarų trupiniuotis

Olimpinė diena Kaune: Nemuno saloje apdovanoti geriausi šalies moksleiviai sportininkai

Gegužę darbo rinka liko stabili

Kauno rajonas džiaugiasi pergalėmis: mokiniai – tarp sportiškiausių Lietuvoje

Antradienio horoskopas: vienam ženklui – lemtingas pokalbis, kitam – kūrybinis proveržis

Šios savaitės renginiai Kauno rajone

Vasara ir jos pavojai

Kauno policija praneša

Koaliciją formuos Briuselyje?

Kauno rajono mokiniai vieni sportiškiausių Lietuvoje

Prasideda priėmimas į KTU doktorantūrą

Poilsis Kauno gamtoje: laikykitės taisyklės „ką atsinešėte, tą ir išsineškite“

Proteinas (baltymai) – kaip pasirinkti tinkamą sporto papildą?

Vasaros pradžios desertas: rabarbarų ir braškių trupiniuotis

Vamzdžių Respublika II – ar viskas drieikiasi iš Kaišiadorių?

Svarbi žinia Kauno šeimoms: nuo birželio – 444 eurų išmoka vaikui, net jei neturite „Sodros“ stažo

Meteorologas apie vasarą

Didelių pokyčių vyriausybėje nelauktina

Kauno rajono jaunieji krepšininkai išvyko į „Buzelis Cup“: palydėjo su krepšinio sostinės vėliavomis

Dienos horoskopas: laukia emociniai iššūkiai ir netikėtos galimybės

„Žalgiris“ finalo starte nevargo su „Juventus“ (Video)

Kasčiūnas dėlioja naują vyriausybę

Kaip už 100 eurų atnaujinti spintą visam sezonui: 4 taisyklės, kurias žino gudrūs kauniečiai

Alimentų nemokančius į kalėjimą?

Saugumo priemonės Kaune pasiteisino?

Gitano Nausėdos sveikinimas Tėvo dienos proga

Dienos horoskopas: vieniems – neįtikėtina sėkmė, kitiems – iššūkiai bendraujant

Lietuvos jaunių-jaunučių plaukimo čempionato finišas

Išsilaipinimo Normandijoje metinių proga JAV reikalavo Vakarų paramos

„Aš esu gyvoji duona“ (Jn 6, 51) Devintinės

Jubiliejinio MKL sezono uždaryme įspūdingi rezultatai (Video)

Metų treneris – Tomas Masiulis 

Valdanti koalicija nutraukiama. Kas bus?

„Euroviziją“ šiais metais stebėjo 35 mln. mažiau žiūrovų

Po audros ugniagesiai gelbėtojai šalino nuvirtusius medžius

Armonaitei atrodo, kad bręsta pilietinis karas

Kaune ir Druskininkuose sukčiai išviliojo daugiau kaip 62 tūkst. eurų

Kauno klinikose – programos „Motinos ir vaiko sveikata ir gerovė“ rezultatai

Stalinio futbolo turnyras Olimpinėje dienoje

Šeštadienio horoskopas: vieniems žada aistrą, kitiems – netikėtus sukrėtimus

Buzelio taurė

Į BUZELIS CUP – su Kauno rajono vėliavomis

M. Buzelio debiutas Lietuvos rinktinėje (Video)

Nuteisti Kaune du žiaurūs žudikai

Putinas su Zelenskiu turi susitikti?

Visai šalia Kauno: Rumšiškės kviečia į nemokamų teatro ir muzikos renginių ciklą

Kauno rajono gyventojų laukia patikrinimai: apleistų sklypų savininkams – įspėjimai ir baudos

Kaunas atgaivina

Kauno rajono seniūnijos kviečiamos į sporto areną: startuoja tradicinės žaidynės

A. Ažubalis: Kodėl balsuojama prie Lietuvą?

2026-06-14

Sparčiai brangsta pigiausias būstas

2026-06-14

Birželio 14-osios horoskopas: vieniems – jausmų audros, kitiems – romantiška sėkmė

2026-06-14

„Eikite ir skelbkite!“ (Mt 10, 7) XI eilinis sekmadienis

2026-06-14

Keičiasi eismo tvarka Užnemunės gatvėje

2026-06-14

Istorinis laiškas Gedulo ir Vilties dienos proga

2026-06-14

Trumpas dalyvaus G7 darbo sesijoje su Zelenskiu

2026-06-14

Konservatoriai dar nepatvirtino kandidato į merus Kaune

2026-06-13

Iš Kauno rajono – į pasaulio mados sostines: lietuvių kurti baldai puošia prestižinių prekės ženklų erdves

2026-06-13

Šeštadienio horoskopas: žvaigždės pataria pasikliauti intuicija, o ne protu

2026-06-13

Apie 900 gyventojų vakar vakare neturėjo elektros

2026-06-13

Klaipėda, Šiauliai ir Panevėžys pakeliui į Europos krepšinio elitą?

2026-06-13

Kauno žalgiriečiai vėl laimėjo KLK

2026-06-12

Teismui perduota baudžiamoji byla dėl nužudymo Marijampolėje

2026-06-12

Kauno rajone startavo unikalus projektas: Neveronyse atnaujintas kryžius ir krepšinio aikštelė

2026-06-12

Vasaros gaiva lėkštėje: žuvies takai su mangų ir avokadų salsa

2026-06-12

Minint Gedulo ir vilties dieną – pažinimą, istoriją ir muziką sujungiantis renginys 

2026-06-12

Nepagražinta antrinės automobilių rinkos padėtis

2026-06-12

Neveronyse prasideda gimnazijos rekonstrukcija

2026-06-12

Rekonstruojamas „Via Baltica“ ruožas nuo Garliavos iki Mauručių

2026-06-12

Vilniuje prasideda konferencija EBIT: atvyksta pasaulinio lygio pranešėjai ir Lietuvos lyderiai

2026-06-12

Penktadienio horoskopas: kam Mėnulis Skorpione atneš aistrą, o kam – pavydą?

2026-06-12

Neveronyse prasideda gimnazijos rekonstrukcija

2026-06-12

Nuo liepos aiškesnis kanapių gaminių eksporto reguliavimas

2026-06-12

Kauno miesto muziejui vadovaus Simonas Jazavita

2026-06-12

„Neptūnas” – per žingsnį nuo bronzos

2026-06-11

Į gamtą sugrįžo baliniai vėžliukai

2026-06-11

Kauno įmonė imasi didelio projekto: modernizuos gatves kaimyniniame rajone

2026-06-11

Olandiškas orkaitėje keptas blynas su braškėmis ir rabarbarais

2026-06-11

Vilniaus, Utenos ir Panevėžio apskrityse laukiama audros

2026-06-11

UAB “Kauniečiams”
Įmonės kodas: 307072731
Įmonės adresas: Betygalos g. 4A, Kaunas
PVM mokėtojo kodas: LT100017557011
Banko sąskaitos nr.: LT717044090113506715

info@kaunieciams.lt
Privatumo politika

Pranešk naujieną!

Pamatėte ar nugirdote kažką įdomaus ar šokiruojančio?
Pasidalinkite šia žinia su portalo skaitytojais.

Pasidalinti žinia

Copyright © 2026 Kauniečiams kasdienės naujienos