Skip to content
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Menu
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Naujienos
  • Visuomenė ir gyvenimas
  • Kultūra
  • Švietimas
  • Verslas
  • Krašto gynyba
  • Video
  • Sportas
Menu Close
  • Naujienos 
    • Naujienos
    • Visuomenė ir gyvenimas
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Verslas
    • Krašto gynyba
    • Video
    • Sportas
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Search for:

Prisijungti

Priminti slaptažodį

Registration is disabled

Recover Password

Jau turite paskyrą? Prisijungti

Paaiškėjo, kas laimėjo „Eurojackpot“ loterijoje ir tapo nauju Lietuvos multimilijonieriumi

  • 2022-01-25
  • Kaunieciams.lt
  • Lietuva, Naujienos

Praėjusį penktadienį Lietuvą sudrebino žinia, jog sostinėje pirktas „Eurojackpot“ bilietas laimėjo didžiausią sumą per visą loterijos Baltijos šalyse istoriją – daugiau nei 24 milijonus eurų. Netrukus prasidėjusios intensyvios laimėtojo paieškos atomazgą pasiekė vos per kelias dienas. Jau pirmadienį paaiškėjo, jog naujuoju Lietuvos multimilijonieriumi tapo keturiasdešimtmetį perkopęs vilnietis Vytautas (vardas pakeistas dėl laimėtojo saugumo), kuris bilietą lemtingajam žaidimui įsigijo pridavęs automobilio bagažinėje užsilikusią tarą.

24 milijonų eurų vertės bilietas parduotuvėje laukė beveik parą

Laimėtojas į „Eurojackpot“ loteriją Lietuvoje organizuojančios „Olifėjos“ būstinę atvyko pirmadienį po darbo kartu su žmona. Sutuoktiniai savo būseną apibūdino kaip euforiją ir laimėjimo istorija dalinosi dar patys sunkiai suvokdami, kas įvyko.

„Kiekvieną savaitę nusiperku po vieną „Vikinglotto“, „Teleloto“ ir „Eurojackpot“ bilietą – tai mano ritualas. Tad kai praėjusį penktadienį vakare važiuodamas namo prisiminiau, kad dar neturiu „Eurojackpot“ bilieto, nedvejodamas stabtelėjau Pilaitės „Maximoje“, – pasakojimą, kaip įsigijo laimingąjį bilietą, pradėjo vyras. – Bagažinėje kaip tik voliojosi keletas užsilikusių tuščių butelių, pridaviau juos ir gavau 2 eurus 70 centų. Prie tos sumos pridėjau dar 30 centų – ir štai taip įsigijau, kaip pasirodo, ypatingą „Eurojackpot“ bilietą.“

„Olifėjos“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Donatas Kazlauskas pasakoja, jog laimingasis bilietas buvo atspausdintas sausio 20-osios pavakarėje – taigi sostinės parduotuvėje, stovelyje prie kasos, savo pirkėjo jis laukė beveik parą.

„O dar vienas įdomus faktas tas, jog į praėjusios savaitės „Eurojackpot“ žaidimą iš viso buvo parduota daugiau nei dvidešimt septyni milijonai bilietų aštuoniolikoje šalių. Pagrindinį loterijos prizą – „Jackpotą“ – laimėjo ir pasidalino tik du iš tų bilietų. Vienas – pirktas Vokietijoje, Badeno-Viurtembergo žemėje. Kitas – penktadienio vakarą atsidūręs Vytauto kišenėje“, – situacijos išskirtinumą dar kartą pabrėžė D. Kazlauskas.

Kad visa Lietuva ieško rekordinės sumos laimėtojo – negirdėjo

Paklaustas, kodėl į loterijos atstovybę nesikreipė savaitgalį, Vytautas pasakojo, kad tada dar net nežinojo, jog laimėjo.

„Visą savaitgalį ramiai su žmona leidom namuose, bet kažkaip prasilenkėm su naujienom – nei matėm, nei girdėjom, jog Lietuvoje laimėta rekordinė suma. Bilietus pasitikrinti susiruošiau tik pirmadienio popietę ir pradėjau būtent nuo „Eurojackpot“. Tikrinau naudodamasis „Perlo“ mobiliąja programėle ir jau nebežinau, kaip ten buvo. Laimėjimo sumos nepamačiau. Supratau tik tiek,  jog dėl laimėjimo reikėtų kreiptis į loterijos atstovybę telefonu. Taip ir padariau“, – vos kelių valandų senumo įvykiais dalinosi Vytautas.

Į skambutį atsiliepusi loterijos darbuotoja paprašė Vytauto padiktuoti bilieto numerį. O tada – paragino atsisėsti.

„Kai atsisėdau, pasakė, kad laimėjau 24 milijonus eurų, pasveikino ir pakvietė atvykti į atstovybę. Niekaip negalėjau suprasti ir patikėti. Netrukus paskambinau žmonai. Kadangi jau buvau pamokytas, kaip pranešti tokią žinią, žmonos taip pat pasiteiravau, ar sėdi, paprašiau, kad pasiimtų stiklinę vandens. Tada ir jai pasakiau, kokią sumą laimėjau“, – jau sėdėdamas loterijos atstovybėje kalbėjo laimėtojas.

„Kai vyras pasakė, kad laimėjo 24 milijonus eurų, tikrai nuoširdžiai pamaniau, kad bando pajuokauti. Tik dar kelis kartus pakartojus ir pasitikslinus – po truputį įsileidau mintį, jog gal tai ir nėra juokelis“, – savo įspūdžiais dalinosi laimėtojo žmona.

Iškart pateko į turtingiausių žmonių Lietuvoje sąrašą

24 000 400 eurų sumą laimėjęs „Eurojackpot“ žaidėjas iškart pateko į turtingiausių Lietuvos žmonių 200-tuką. Remiantis žurnalo „Top“ 2021 metais sudarytu sąrašu, dabar Vytautas savo turtais prilygsta sąskaitoje taip pat apie 24 milijonus eurų turinčiam Domantui Saboniui ir nedaug teatsilieka nuo maždaug po 25 milijonus eurų valdančių Arvydo Sabonio ar Donato Motiejūno.

Tiesa, su didelėmis pinigų sumomis ateina ir didelė atsakomybė jas panaudoti tinkamai.

„Man reikia veiklos, todėl tikrai neketinu, pavyzdžiui, išeiti iš darbo ir leistis į kelionę aplink pasaulį. Taip padaręs nebūčiau laimingas. Dabar leisime viskam susigulėti, nurimti emocijoms ir tada galvosime, ką galima protingo padaryti su tokia didžiule pinigų suma. Tiesa, su žmona jau spėjome pakalbėti, kad jeigu ji norės – galės pradėti savo verslą“, – paklaustas apie tai, kaip planuoja leisti laimėjimą, sakė Vytautas.

Siekiant padėti įvertinti galimas perspektyvas ir rizikas laimėtojui buvo pasiūlyta ir specialistų pagalba.

„Laimėti pinigai neabejotinai pakeis Vytauto ir jo artimųjų gyvenimą, o kad tas pokytis sukeltų kiek įmanoma mažiau streso, nerimo ir kitų neigiamų jausmų, mes pasiūlėme laimėtojui pagalbą – specialistų finansines konsultacijas, kurios padės jam tinkamai investuoti laimėjimą. Kadangi laimėtojas prizą vertina rimtai ir pragmatiškai, mąsto galbūt pradėti verslą, jis mielai priėmė mūsų pasiūlymą. Labai tuo džiaugiamės. Kaip ir apskritai faktu, jog tarptautinė „Eurojackpot“ loterija pagaliau atnešė savo pagrindinį prizą Lietuvai“, – sakė „Olifėjos“ generalinio direktoriaus pavaduotojas D. Kazlauskas.

Vytauto laimėjimas gerokai pagerino iki šiol buvusį „Eurojackpot“ Lietuvoje rekordą, kuris prieš keletą metų atiteko inžinieriui iš Kauno, laimėjusiam „5+1“ kategorijos prizą – 7,6 milijono eurų.

Taip pat pralenkta ir kitos tarptautinės loterijos – „Vikinglotto“ – žaidėją Lietuvoje pernai aplankiusi sėkmė. 2021-ųjų vasarį vilnietis, užsukęs į parduotuvę nusipirkti mineralinio vandens, kartu įsigijo ir „Vikinglotto“ bilietą, kuris jam atnešė 13 milijonų eurų.

„Prisimenu, kaip apie šį laimėjimą diskutavome su kolegomis ir keletas jų sakė netikintys, kad lietuviui galėjo taip pasisekti. Aš iškart sakiau, kad tikiu, – paties pagerintą Baltijos šalyse rekordinį laimėjimą prisimena Vytautas. – Taip pat nesuprantu, kodėl žmonės kartais varžosi pirkti loterijos bilietus, galvodami, kad tai daryti yra kažkas netinkamo. Mano nuomone, loterijų bilietai yra tokia pat prekė kaip ir kitos. Tik dar suteikia puikią pramogą ir, kaip rodo pavyzdžiai, net gali paversti milijonieriumi“.

Užsiprenumeruok naujienas tiesiai į savo el. paštą

Taip nepraleisi svarbiausių naujienų!


Daugiau naujienų:

Popiežius prieš Trumpą ?

KTU: naujos kartos specialistų rengimas

Kiekvienas šeštas gyventojas: reikalai blogėja

Kauno policija ieško jų

„Pasilik su mumis!“ (Lk 24, 29) III Velykų sekmadienis

Leonas XIV ragina laikytis taikos

Paveldosaugininkų šventė paminėta Kėdainiuose

Seimo komitetas nori uždaryti gimdymo namus

Atsidarys baseinas Panemunėje

Jubiliejinė „Maisto banko“ akcija

Ką kam žada žvaigždės?

Integracinis futbolo vaikščiojant turnyras „Draugystės taurė 2026”

Samoškaitė

Samoškaitė neigia įtarimus apie LSDP šnipinėjimą

„Žalgiris” skelbia apie bilietus bei dovanas

„Žalgiris“ laimėjo prieš Paryžių

Lapėse surengtas tradicinis velykinis kvadrato turnyras

Sinoptikė: bus giedriau, bet vėsiau

Nausėda pasirengęs prisidėti prie Hormuzo sąsiaurio atidarymo

Netanyahu: Izraelis „dar nebaigė darbo“ prieš „Hezbollah“

Taisyti ar kurti iš naujo? Kaip priimti teisingą sprendimą dėl mobiliųjų aplikacijų kūrimo

Seimo Kultūros komitetas tęs LRT įstatymo pataisų svarstymą

Šeima

Rems šeimas valstybinėmis pensijomis?

Seime norima, kad gydytojai rezidentai dirbtų regionuose

Valdančioji koalicija keisis?

Estijos prezidentas Kaune

Orbanui kritus Slovakija lieka Rusijos pakalike

Skvernelis jau paliečiamas

Trys kvapai, trys erdvės: kaip sukurti dieną pagal aromatus

Tomas Čyvas

Grynieji patikimiau, o vagiama ir internetu

Vengrija

Valatka apie Orbaną

Atsidaro Garliavoje naujas prekybos centras

„YouTube“ sustabdė Trumpą pašiepiančius vaizdo įrašus 

LRT

LRT ieško būdų pateisinti išlaidavimą

Ką kam žada žvaigždės?

Kauno rajonas nutraukia šildymą

Seimas nutars dėl Skvernelio teisinės neliečiamybės panaikinimo

Ar Rusija puls Lietuvą?

Zelenskis ir Meloni žada bendradarbiauti gynyboje ir dronuose

Jubiliejinis Kauno rajono kūdikis – Velykinė dovana šeimai

pinigiukai

Žmonės ima grynus pinigus

Skverneliui ir Starkevičiui gresia kalėjimas

Kaune nauja erdvė aktyviam laisvalaikiui

Ukrainos vėliava

Ukrainos pajėgos kovo mėnesį atgavo beveik 50 km² teritorijos

Šaltibarščiai su lašiša? O galima su silke?

Gyvenimas tarp karo ir taikos: kai Ukrainoje labiausiai reikia ne žodžių, o sprendimų

Pagaliau atsigaus Kauno stotis?

Kaunas dėl Kapčiamiesčio : miškams pavojaus nėra

KTU mokslininkė toliau vadovaus CERN Baltijos šalių grupei

Ką kam žada žvaigždės?

VDU Ugnės Karvelis gimnazija turi naują direktorę

Jungia lietuvius ir ukrainiečius per bendras patirtis

Kaune – strateginės reikšmės Lietuvai objektas

Baigtas ikiteisminis tyrimas dėl Kauno rajone mirusio kūdikio

Kauno rajone automobilis kliudė ir mirtinai sužalojo dviratininkę

Tomas Čyvas ir Vitalijus Balkus

Kiek kainuoja diktatūra? (video)

Už dyzelį valdžia laikinai plėš mažiau

„Vaikų Velykėlės“ Kaune kvietė pažinti šventinį Velykų laikotarpį

Metalo ir medienos įmonės ieško darbuotojų

Nusikaltimai ir nelaimės

Atvykėliams iš Rusijos ir Baltarusijos – jokių išmokų

Prokurorai nori naikinti Skvernelio neliačiamybę

Kam ką žada žvaigždės?

Teismui perduota Kaune apšaudytų troleibusų byla

VDU Botanikos sodo gyventojai

Kultūros ir sporto renginiai Kauno rajone balandžio 13-19 dienomis

Siūloma įpareigoti degalines įrengti elektromobilių įkrovimo stoteles

Kad hidraulika veiktų

KTU mokslininkai sukūrė DI modelį lygumų upių būklei vertinti

Apklausa Vokietijoje: elgesys viešumoje šiurkštesnis

Diplominių darbų už pinigus rašytojams gresia bėdos

Investicijos į atsinaujinančią energetiką atsiperka

Kauno rajone tradicinis veteranų slalomas

Ką kam žada žvaigždės?

Kauno policija informuoja

Ukraina ir Rusija apkaltino viena kitą pažeidus paliaubas

„Mes matėme Viešpatį!“ (Jn 20, 25) Atvelykio sekmadienis

Vengrija

Orbano era baigėsi

Šiauliai „patvarkė” Vilnių (Video)

Vengrijoje rinkimai – išliks Orbanas?

Švedija sulaikė iš Rusijos plaukusį laivą

Prie kontrabandinių cigarečių rastas lavonas dar neatpažintas

Rusija nori kariauti ir žudyti

Prezidentas sveikina šv. Velykų proga

Lietuvos geležinkeliai toliau skaitmeninasi

Premjerė pasveikino stačiatikius ir sentikius Velykų proga

Rusija agresijos per Velykas nenutraukė

KTU parodoje – studento sugrįžimas į tėvo gimtinę 

„Vaikų Velykėlės”

Vilniuje rengiamas „Gyvybės žygis“ Holokausto aukoms atminti

Suomijoje rastas sudužęs dronas ir nesprogusi kovinė galvutė

Kaunas ieško talentų

STT įžvelgė privačių įmonių protegavimą ministerijose

Harris svarsto dalyvauti JAV prezidento rinkimuose

Iranas derasi Pakistane?

Santakos tilto statyba artėja finišo link

Baku viešinti Premjerė mato plačias galimybes

„Žalgiris” laimėjo Belgrade (papildyta)

Apdovanoti iš misijos Kosove grįžę Lietuvos kariai

Šiaurės šalių dienos Kaune

Policija praneša

Kauno rajono seniūnijų projektų rezultatai

KTU mokslininkės apie visuomenės atsparumą

Popiežius prieš Trumpą ?

2026-04-19

KTU: naujos kartos specialistų rengimas

2026-04-19

Kiekvienas šeštas gyventojas: reikalai blogėja

2026-04-19

Kauno policija ieško jų

2026-04-19

„Pasilik su mumis!“ (Lk 24, 29) III Velykų sekmadienis

2026-04-19

Leonas XIV ragina laikytis taikos

2026-04-19

Paveldosaugininkų šventė paminėta Kėdainiuose

2026-04-18

Seimo komitetas nori uždaryti gimdymo namus

2026-04-18

Atsidarys baseinas Panemunėje

2026-04-18

Jubiliejinė „Maisto banko“ akcija

2026-04-18

Ką kam žada žvaigždės?

2026-04-18

Integracinis futbolo vaikščiojant turnyras „Draugystės taurė 2026”

2026-04-18
Samoškaitė

Samoškaitė neigia įtarimus apie LSDP šnipinėjimą

2026-04-18

„Žalgiris” skelbia apie bilietus bei dovanas

2026-04-18

„Žalgiris“ laimėjo prieš Paryžių

2026-04-17

Lapėse surengtas tradicinis velykinis kvadrato turnyras

2026-04-17

Sinoptikė: bus giedriau, bet vėsiau

2026-04-17

Nausėda pasirengęs prisidėti prie Hormuzo sąsiaurio atidarymo

2026-04-17

Netanyahu: Izraelis „dar nebaigė darbo“ prieš „Hezbollah“

2026-04-17

Taisyti ar kurti iš naujo? Kaip priimti teisingą sprendimą dėl mobiliųjų aplikacijų kūrimo

2026-04-17

Seimo Kultūros komitetas tęs LRT įstatymo pataisų svarstymą

2026-04-17
Šeima

Rems šeimas valstybinėmis pensijomis?

2026-04-16

Seime norima, kad gydytojai rezidentai dirbtų regionuose

2026-04-16

Valdančioji koalicija keisis?

2026-04-16

Estijos prezidentas Kaune

2026-04-16

Orbanui kritus Slovakija lieka Rusijos pakalike

2026-04-16

Skvernelis jau paliečiamas

2026-04-16

Trys kvapai, trys erdvės: kaip sukurti dieną pagal aromatus

2026-04-16
Tomas Čyvas

Grynieji patikimiau, o vagiama ir internetu

2026-04-16
Vengrija

Valatka apie Orbaną

2026-04-16

UAB “Kauniečiams”
Įmonės kodas: 307072731
Įmonės adresas: Betygalos g. 4A, Kaunas
PVM mokėtojo kodas: LT100017557011
Banko sąskaitos nr.: LT717044090113506715

info@kaunieciams.lt
Privatumo politika

Pranešk naujieną!

Pamatėte ar nugirdote kažką įdomaus ar šokiruojančio?
Pasidalinkite šia žinia su portalo skaitytojais.

Pasidalinti žinia

Copyright © 2026 Kauniečiams kasdienės naujienos