Skip to content
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Menu
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Naujienos
  • Visuomenė ir gyvenimas
  • Kultūra
  • Švietimas
  • Verslas
  • Krašto gynyba
  • Video
  • Sportas
Menu Close
  • Naujienos 
    • Naujienos
    • Visuomenė ir gyvenimas
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Verslas
    • Krašto gynyba
    • Video
    • Sportas
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Search for:

Prisijungti

Priminti slaptažodį

Registration is disabled

Recover Password

Jau turite paskyrą? Prisijungti

Lietuvos uždarų patalpų šaudymo iš lanko pirmenybėse – jaunimo spindesys ir nauji čempionai

  • 2024-03-20
  • kaunieciams.lt
  • Sportas

Savaitgalį Utenoje vyko Lietuvos uždarų patalpų šaudymo iš lanko čempionatas. Utenos daugiafunkciniame sporto centre iš viso varžėsi per 120 dalyvių iš Lietuvos bei Latvijos.

Pagrindinių lankų klasėse šįkart puikiai pasirodė jaunieji Lietuvos lankininkai.

Olimpinių lankų grupėje pirmą sykį Lietuvos čempionais tapo Aistė Stagniūnaitė („Ugninė strėlė“) ir Justas Juknevičius („Kauno lankininkai-SM Gaja“).

A. Stagniūnaitė kvalifikacijoje užėmė antrąją vietą, o atkrintamosiose varžybose pasirodė nepriekaištingai – nepralaimėjo nei vienos šaudymo serijos. Pusfinalyje ji 6:0 nugalėjo Kristiną Abromavičienę („Auksinis šaulys“), o finale 6:0 įrodė pranašumą prieš Laimą Kačonienę (LSK).

„Iš lanko šaudau daugiau nei 10 metų, bet olimpiniu lanku šaudyti pradėjau tik prieš metus. Dėl to tapti Lietuvos čempione tikrai nesitikėjau, nes mano konkurentės šioje grupėje yra gerokai labiau patyrusios. Po kvalifikacijos nesuvokiau, kaip aš užėmiau antrą vietą tarp moterų. Pirmą kartą sušaudžiau kandidato į sporto meistrus normatyvą. Tas lengvas šokas padėjo išlaikyti šaltą protą iki paskutinio šūvio“, – džiaugėsi A. Stagniūnaitė.

Akistatoje dėl bronzos medalio K. Abromavičienė po papildomo šūvio įveikė Pauliną Ramanauskaitę („Žaliasis lankas“).

Moterų olimpinių lankų komandinėse varžybose triumfavo LSK atstovės, finale 6:2 įveikusios „Auksinio šaulio“ sportininkes.

Vyrų olimpinių lankų grupėje triumfavęs J. Juknevičius kvalifikacijoje užfiksavo tik aštuntą rezultatą, tačiau savo realias galimybes pademonstravo atkrintamosiose. Aštuntfinalyje jis po atkaklios kovos 6:4 nugalėjo Ramūną Kašėtą (KSA), o ketvirtfinalyje šaudė itin tiksliai ir 6:0 įveikė kvalifikacijos laimėtoją Dalių Mačernių (LSK). Pusfinalyje 6:0 buvo įveiktas Gintaras Maldutis (LSK), o finale J. Juknevičius po įtemptos kovos 6:4 palaužė Vidmantą Vaičekauskį („Klaipėdos lankininkai“), kuris kvalifikacijoje buvo tik 12-as.

Bronzą pelnė Justas Antanaitis (LSK), mažajame finale 6:2 įveikęs G. Maldutį.

Komandų varžybose triumfavo LSK lankininkai, o kitas prizines vietas užėmė kauniečiai – antra liko „SM Gaja“, trečia – „Kauno lankininkų“ komanda.

„Kauno lankininkų“ klubo treneris ir vadovas Algimantas Petrauskas džiaugėsi, kad kauniečiai tęsia puikias tradicijas šiame uždarų patalpų čempionate ir ilgametį čempioną Igną Morkeliūną šiemet ant nugalėtojų pakylos pakeitė jaunasis J. Juknevičius.

„Laimėti uždarų patalpų čempionate mums nėra naujiena, bet smagu, kad šįkart tą padarė J. Juknevičius, kuriam dar tik 18 metų. Tai šiek tiek nustebino, bet tuo pačiu ir labai nudžiugino. Kvalifikacijoje jam nepavyko patekti tarp lyderių dėl kai kurių klaidelių, bet rezultatai nebuvo tolimi nuo lyderių. Atkrintamosios viską sudėliojo į vietas. Mūsų varžybos dėkingos tuo, kad pralaimėjus vieną seriją, dar turi galimybę atsigriebti kitose. Šaudant skriemuliniais lankais, padarius klaidą, pasivyti varžovą jau yra sudėtinga“, – pasakojo A. Petrauskas.

Skriemulinių lankų varžybose favoritų statusą pateisino šeimininkai uteniškiai. Vyrų varžybose triumfavo jaunasis Jonas Grigaravičius (ULK). Jis pusfinalyje po atkaklios kovos 145:143 įveikė Ugnių Timinską („Žaliasis lankas“), o finale 148:140 pranoko Marių Junoką (LSK). Pastarasis ketvirtfinalyje 139:138 netikėtai eliminavo Marių Grigaravičių (ULK).

Akistatoje dėl bronzos U. Timinskas 143:138 nugalėjo komandos draugą Gintarą Sakalauską.

Itin dramatiškai susiklostė komandinių varžybų finalas, kuriame ULK atstovai minimaliu skirtumu 225:224 įveikė „Žaliojo lanko“ trio.

„Savo geriausių rezultatų nepasiekiau, bet pirmą dieną vis tiek pavyko nugalėti kvalifikacijoje. Ypač daug streso pareikalavo komandinės varžybos, kuriose pavyko mūsų klubui triumfuoti vienu tašku. Individualių varžybų atkrintamosios susiklostė sklandžiai ir pavyko apginti Lietuvos čempiono titulą“, – džiaugėsi J. Grigaravičius.

Moterų skriemulinių lankų grupėje dominavo Inga Timinskienė („Žaliasis lankas“). Ji finale 146:138 nugalėjo Jolitą Antanaitytę-Garškienę (LSK). Bronzą pelnė Neringa Karpavičienė („Ugninė strėlė“).

Ilgųjų lankų varžybose nugalėjo Edvardas Čepanonis („Strėlė“), finale 6:0 pranokęs Rimantą Brusoką („Ugninė strėlė“). Trečiąją vietą užėmė Renatas Lasitsas („Strėlė“). „Strėlės“ atstovai triumfavo ir komandų varžybose.

Vyrų paprastųjų lankų varžybose savo pranašumą įrodė svečiai iš Latvijos. Finale Nikolajus Sinnikovas 6:0 nugalėjo Gintį Dzenį. Geriausiai pasirodę lietuviai susikovė dėl bronzos, o šioje akistatoje Linas Šironas („Jaunimo brizas“) 6:4 įveikė Rimantą Šulioką („Kauno lankininkai“).

Moterų tarpe nugalėjo pajėgi latvė Marina Rjabkova, finale 6:0 įveikusi perspektyvią lietuvę Austėją Kopcikaitę (LSK). Trečioji vieta atiteko Karinai Nugmanovai („Kauno lankininkai“).

Komandinėse varžybose nugalėjo latvių „AiMArchery“ vyrai ir „Strėlės“ moterys.

Geriausi Lietuvos lankininkai turės labai greitai persiorientuoti į lauko sezoną, nes jau netrukus vyks atranka į Lietuvos rinktinę, kuri dalyvaus Europos čempionate.

 

Užsiprenumeruok naujienas tiesiai į savo el. paštą

Taip nepraleisi svarbiausių naujienų!


Daugiau naujienų:

Tarptautinė 30-oji konferencija „Mechanika 2026“

Druskininkai paskelbti 2026 metų Europos medžių miestu

Kauno rajono globėjams skambėjo padėkos žodžiai

Dienos horoskopas: kūrybinė intuicija padiktuos svarbiausius sprendimus

Trys mln. eurų lietuviško drono-perėmėjo kūrimui

Kelionės su augintiniu: veterinarė atskleidė, ką pamiršta devyni iš dešimties šeimininkų

Vaikų globos savaitė – proga pabūti kartu ir padėkoti globėjams

Purūs itališki rikotos blyneliai su vasaros uogomis

Prie Senosios Zapyškio bažnyčios bus minimi tradiciniai Šv. Jono Krikštytojo tituliniai atlaidai

Registrų centro incidentas – priminimas pasirūpinti namų interneto saugumu

Kauno rajone įvyko žmonių su negalia sporto šventė „Pabūkime kartu“

Dienos horoskopas: kaip kūrybinė energija paveiks jūsų karjeros matomumą ir šeimos reikalus

Savickas neatsisakytų būti ministru

Ar apsimoka už Maroką lažintis Pasaulio futbolo čempionate?

„Nebijokite tų, kurie žudo kūną“, XII eilinis sekmadienis

Birželio 21 d. horoskopas: saulė Vėžio ženkle žada permainas jausmų srityje

FRONTO DULKĖS IR VIEŠŲJŲ RYŠIŲ DULKĖS – NE TAS PATS

Vytauto Didžiojo palaikų paieškos

Kas laimės pasaulio futbolo taurę?

Savivaldybių reitingas: vertinant žmonių užimtumą ir pajamas lyderės – Neringa ir Palanga

Lenkija nori dalyvauti derybose dėl Ukrainos

Kauno rajone įvyko žmonių su negalia sporto šventė

Seimas prieš vaikų pornografiją?

Seimo nariai bijo ginkluotų rinkėjų?

Šv. Jono Krikštytojo tituliniai atlaidai Zapyškije

Per parą tarp Ukrainos ir Rusijos pajėgų įvyko 234 susirėmimai

Menkai pastebėtas skandalėlis „Eurovizijos” reikale

Lenkijos prezidentas užsispyrė dėl istorijos

Kauno klinikų filiale Romainių ligoninėje atidarytas Ilgalaikės priežiūros dienos centras

Šeštadienio horoskopas: laukia emocijų ir kūrybinės energijos pliūpsnis

Vokietija grąžino Lenkijai  istorines brangenybes

Costa gina kontaktus su Rusija

Futbolo kamuolys

Lietuvos futbolas išvogtas?

Kasčiūnas: Amerikos kariai greit grįš

„Įmink Kauną“

Nausėda nori daugiau ES pinigų saugumui

Kauniečio virtuvės gudrybė: kaip sustabdyti slystančią pjaustymo lentą už kelis centus

Tobulų žmonių nebūna

Kada dėl priekinio stiklo defekto verta kreiptis į draudiką, o kada — į servisą

Ar masažas tikrai padeda nuo nugaros skausmo?

Kauniečių vasara

Prokurorai domisi LRT

Oro pavojus Kaune: ką daryti masinio renginio metu?

Purūs rikotos sklindžiai su vasaros uogomis

Kaunas rodo lyderystę?

Mokėjimai už atliekas Kauno rajone: nuo šiol – patogiai programėlėje

Kas bus su Lietuvos krepšiniu?

Garliaviškė Reda Slavinskaitė triumfavo Ispanijoje: istoriniu laimėjimu įsirašė į sporto elitą

Dienos horoskopas: galingas planetų paradas Liūto ženkle keis likimus

Naktinė Joninių naktis Rumšiškėse (video)

Stiklinė vandens prie kavos: kada ją gerti ir kodėl tai svarbu?

Sultingi vištienos takos su gaivia mangų ir avokadų salsa

Viename vakare – dvi vestuvių sukaktys ir daugybė idėjų jaukiems namams

Kauniečiai kviečiami minėti Tarptautinę jogos dieną: nemokamas renginys visai šalia

Vilniuje prasideda svarbiausias pasaulinis faktų tikrintojų renginys „GlobalFact“

DEPORTACIJŲ AMŽIUS PRASIDEDA

Šilainiuose atnaujinta krepšinio aikštelė

Atsiprašymas

Oranžinis kamuolys Pakaunės peizažuose: apdovanoti piešinių konkurso laureatai

Matijošaitis: visi lygūs, bet kai kurie lygesni

Dienos horoskopas: nepasiduokite iliuzijoms ir venkite dviprasmybių

Merkinėje – penktoji džinsuota opera

Narkoprekeiviui nuosprendis Kaune

Maskva susirūpinusi dėl Armėnijos pasirinkimo

Kaunietis atnaujino namo fasadą už 50 eurų: kaimynai manė, kad siena permūryta iš naujo

Kaunas nestabdo: nuo grandiozinių projektų iki naujų patogumų gyventojams

Vilniuje tragikomiška vilkiko gelbėjimo operacija (video) – papildyta

Kauniečių indėlis į archeologijos dienas: Kruonio dvarvietėje atgijo Oginskių dvasia

Kauno rajone – džiugi šventė: pasveikintas 500-asis šių metų kūdikis

Įspūdingas Mykolo Aleknos sugrįžimas

Kauno rajono savivaldybės atstovai dalyvavo pratybose „Inžinierių griausmas 2026“

Trečiadienio horoskopas: žvaigždės perspėja dėl proto ir jausmų kovos

Gitano Nausėdos metinis pranešimas

Girių burtai: naktiniai žygiai Lietuvos pelkynuose ir miškuose

Kai leidžiama eiti miegoti vėliau: naktiniai nuotykiai su vaikais

Žvejyba birželį: svarbiausi draudimai ir taisyklės, kuriuos privalu žinoti

Kauno rajono pasididžiavimas: Vandžiogalos „Verpetukas“ triumfavo tarptautiniame konkurse Kroatijoje

Kaunas ir Torunė žengia į naują partnerystės etapą

Vištienos fajitas – vasariška fiesta jūsų lėkštėje

Kauno policijos informacija

Turite laisvą būstą Kauno rajone? Savivaldybė siūlo stabilią 5 metų nuomos sutartį

Šios savaitės renginiai Kauno rajone

Neveronyse – bendruomenės išsvajotas parkas: atveria erdves sportui ir laisvalaikiui

„Sapieginės 2026“ kvietė pažinti Zapyškio krašto kultūrinę tapatybę

Antradienio horoskopas: žvaigždės perspėja apie painiavą jausmuose

NATO naikintuvai lydėjo Rusijos orlaivius

Kaip Kaune atnaujinti spintą už 100 eurų: 4 taisyklės, kurias naudoja patyrę pirkėjai

Tomas Čyvas

Bekiaušė Rusijos opozicija kuria niekalus

Vasariški orai tik antroje savaitės pusėje

Žemės ūkis, sveikata ir energetika atiteks Demokratams??

Tarnybon stoja 150 karių

HE tiltas uždarytas, o Pažaislis prieinamas

„Pirmoko kraitelė“ Kauno rajone

Kaune startuoja nemokamas orientacinis žaidimas: kviečia atrasti ryšio istoriją

Vištienos burrito dubenėlis su gaivia mangų salsa

Tremties atmintis ir atsakomybė

Policija skelbia ieškanti Celofano

Nauji dviračių takai Kaune: kaip Žvejų ir Ąžuolyno gatvėse sutilps pėstieji ir dviratininkai?

Abiturientai laikys egzaminus

Nekalbėkite apie pinigus rusiškai

Tarptautinė 30-oji konferencija „Mechanika 2026“

2026-06-23

Druskininkai paskelbti 2026 metų Europos medžių miestu

2026-06-23

Kauno rajono globėjams skambėjo padėkos žodžiai

2026-06-23

Dienos horoskopas: kūrybinė intuicija padiktuos svarbiausius sprendimus

2026-06-23

Trys mln. eurų lietuviško drono-perėmėjo kūrimui

2026-06-22

Kelionės su augintiniu: veterinarė atskleidė, ką pamiršta devyni iš dešimties šeimininkų

2026-06-22

Vaikų globos savaitė – proga pabūti kartu ir padėkoti globėjams

2026-06-22

Purūs itališki rikotos blyneliai su vasaros uogomis

2026-06-22

Prie Senosios Zapyškio bažnyčios bus minimi tradiciniai Šv. Jono Krikštytojo tituliniai atlaidai

2026-06-22

Registrų centro incidentas – priminimas pasirūpinti namų interneto saugumu

2026-06-22

Kauno rajone įvyko žmonių su negalia sporto šventė „Pabūkime kartu“

2026-06-22

Dienos horoskopas: kaip kūrybinė energija paveiks jūsų karjeros matomumą ir šeimos reikalus

2026-06-22

Savickas neatsisakytų būti ministru

2026-06-21

Ar apsimoka už Maroką lažintis Pasaulio futbolo čempionate?

2026-06-21

„Nebijokite tų, kurie žudo kūną“, XII eilinis sekmadienis

2026-06-21

Birželio 21 d. horoskopas: saulė Vėžio ženkle žada permainas jausmų srityje

2026-06-21

FRONTO DULKĖS IR VIEŠŲJŲ RYŠIŲ DULKĖS – NE TAS PATS

2026-06-21

Vytauto Didžiojo palaikų paieškos

2026-06-21

2026-06-20

Kas laimės pasaulio futbolo taurę?

2026-06-20

Savivaldybių reitingas: vertinant žmonių užimtumą ir pajamas lyderės – Neringa ir Palanga

2026-06-20

Lenkija nori dalyvauti derybose dėl Ukrainos

2026-06-20

Kauno rajone įvyko žmonių su negalia sporto šventė

2026-06-20

Seimas prieš vaikų pornografiją?

2026-06-20

Seimo nariai bijo ginkluotų rinkėjų?

2026-06-20

Šv. Jono Krikštytojo tituliniai atlaidai Zapyškije

2026-06-20

Per parą tarp Ukrainos ir Rusijos pajėgų įvyko 234 susirėmimai

2026-06-20

Menkai pastebėtas skandalėlis „Eurovizijos” reikale

2026-06-20

Lenkijos prezidentas užsispyrė dėl istorijos

2026-06-20

Kauno klinikų filiale Romainių ligoninėje atidarytas Ilgalaikės priežiūros dienos centras

2026-06-20

UAB “Kauniečiams”
Įmonės kodas: 307072731
Įmonės adresas: Betygalos g. 4A, Kaunas
PVM mokėtojo kodas: LT100017557011
Banko sąskaitos nr.: LT717044090113506715

info@kaunieciams.lt
Privatumo politika

Pranešk naujieną!

Pamatėte ar nugirdote kažką įdomaus ar šokiruojančio?
Pasidalinkite šia žinia su portalo skaitytojais.

Pasidalinti žinia

Copyright © 2026 Kauniečiams kasdienės naujienos