Skip to content
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Menu
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Redakcija
  • Kaunas, Kauno rajonas
  • Lietuva
  • Pasaulis
  • Politika
  • Finansai
  • Kriminalai
  • Gyvenimas
  • Sportas
  • Video
  • Apklausos
Menu Close
  • Naujienos 
    • Redakcija
    • Kaunas, Kauno rajonas
    • Lietuva
    • Pasaulis
    • Politika
    • Finansai
    • Kriminalai
    • Gyvenimas
    • Sportas
    • Video
    • Apklausos
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Search for:

Prisijungti

Priminti slaptažodį

Neturite paskyros? Užsiregistruoti

Recover Password

Jau turite paskyrą? Prisijungti

Registruotis

Jau turite paskyrą? Prisijungti

Lietuvos būsto rinkoje buvusio sunkmečio – nė kvapo

  • 2018-04-06
  • Kaunieciams.lt
  • Naujienos

Lietuvos būsto rinkoje 2017 metai tapo vieni rezultatyviausių ir aktyviausių per visą Lietuvos istoriją. Bendri Lietuvos būsto rinkos aktyvumo ir finansiniai rodikliai viršijo 2016 metais pasiektus rezultatus ir nusileido tik 2007 metų rodikliams. Tuo pačiu fiksuojamas sparčiau augantis ir kitų, už sostinės ribų esančių, šalies regionų indėlis į būsto sektorių Lietuvoje, skelbiama „Ober-Haus“ 2017 metų būsto rinkos apžvalgoje.

VĮ Registrų centro duomenimis, per 2017 metus Lietuvoje būstui – butams ir namams – įsigyti buvo išleista beveik 1,88 mlrd. eurų arba 7% daugiau nei per 2016 metus. Tačiau vertinant šalies didmiesčius atskirai stebimos skirtingos tendencijos. Vilniaus mieste būstui įsigyti 2017 metais buvo išleista beveik 889 mln. eurų ir tai yra 1% mažiau nei per 2016 metus. Tuo tarpu Kauno mieste fiksuojamas didžiausias teigiamas pokytis iš visų šalies didmiesčių – per tą patį laikotarpį būstui įsigyti buvo išleista beveik 235 mln. eurų ir tai yra net 24% daugiau nei per 2016 metus. Klaipėdoje fiksuojamas 7% augimas (beveik 157 mln. eurų), Šiauliuose – 6% augimas (beveik 55 mln. eurų), o Panevėžyje būstui įsigyti išleista 21% daugiau nei 2016 metais (virš 37 mln. eurų).

Skaičiuojant investicijas būstui įsigyti, tenkančias vienam gyventojui, šalies didmiesčiuose fiksuojamos panašios pokyčių tendencijos. 2017 metais daugiausiai pinigų butams ir namams įsigyti išleido Vilniaus miesto gyventojai – vienam vilniečiui vidutiniškai teko 1.626 eurai arba 1% mažiau nei jų buvo išleista 2016 metais. Antroje vietoje pagal išleistų pinigų sumą, tekusią vienam miesto gyventojui, yra Klaipėda – 1.049 eurai arba 9% daugiau nei 2016 metais. Nors pagal išleistų pinigų sumą būstui įsigyti vienam gyventojui Kaunas yra trečioje vietoje, tačiau šiame mieste fiksuojamas didžiausias teigiamas pokytis tarp visų šalies didmiesčių – 2017 metais vienam kauniečiui vidutiniškai teko 809 eurai arba net 27% daugiau nei 2016 metais. Per tą patį laikotarpį vienam Šiaulių miesto gyventojui vidutiniškai teko 546 eurai (8% daugiau nei 2016 metais), o Panevėžio – 415 eurų (25% daugiau nei 2016 metais).

VĮ Registrų centro duomenimis, 2017 metais Lietuvoje sudaryti 33.176 butų pirkimo-pardavimo sandoriai, tai yra tiek pat kaip ir 2016 metais (33.179 sandoriai), tuo tarpu namų sandorių per tą patį laikotarpį sudaryta 7% daugiau (9.845 sandoriai – 2016 metais ir 10.529 – 2017 metais).

„Žiūrint į ilgametę Lietuvos istoriją, 2017 metai būsto rinkoje buvo vieni aktyviausių ir nusileido tik 2005 ir 2007 metams, kuomet buvo fiksuojamas dar didesnis būsto sandorių kiekis. Tačiau atskiruose šalies didmiesčiuose 2017 metais buvo fiksuojamos skirtingos tendencijos“, – teigia Raimondas Reginis, „Ober-Haus“ Rinkos tyrimų vadovas Baltijos šalims. Vilniaus, Šiaulių ir Klaipėdos miestų savivaldybėse, palyginti su 2016 metais, fiksuojamas būsto (butų ir namų) sandorių sumažėjimas: Vilniaus miesto savivaldybėje – 6%, Šiaulių m. sav. – 6% ir Klaipėdos m. sav. – 2%. Tuo tarpu per tą patį laikotarpį Panevėžyje užfiksuotas 5% būsto sandorių augimas, o Kaune – 4% augimas.

Dominavo patyrę plėtotojai ir aukštesnės klasės butų projektai

„Ober-Haus“ duomenimis, 2017 metais Vilniuje buvo pastatyti 4.144 butai daugiabučiuose namuose arba 12% daugiau nei 2016 metais. Sostinėje iš viso buvo įgyvendinti 48 skirtingi daugiabučių namų projektai ar jų etapai. 2017 metais pastatytų butų skaičius yra didžiausias nuo pat 2008 metų, kuomet plėtotojai Vilniuje pastatė 5.471 butą. 2018 metai sostinės butų rinkoje taip pat žada būti gausūs – per šiuos metus planuojama pastatyti ne mažiau kaip 4.500 naujų butų.

„2017 metų daugiabučių projektai pasižymėjo savo įvairove tiek kiekybiniu, geografiniu ir kokybiniu atžvilgiu, visgi butų plėtotojai labiausiai buvo linkę investuoti į aukštesnės ir brangesnės klasės butų statybą“, – atkreipia dėmesį R. Reginis. Bendroje metinėje pasiūloje brangesnės klasės butų (projektai, kuriuose butų su daline apdaila kainos viršija 2.000 Eur/m2) dalis 2017 metais ūgtelėjo nuo 13% iki 18%. Vidutinės klasės butų dalis (projektai, kuriuose butai su daline apdaila kainuoja nuo 1.500 Eur/m2 iki 1.900 Eur/m2) per metus ūgtelėjo nuo 48% iki 52%. Tuo tarpu ekonominės klasės butų dalis (projektai, kuriuose butų su daline apdaila kainos sudaro iki 1.500 Eur/m2) sumažėjo nuo 39% iki 30%.

„2017 metais Vilniaus butų plėtroje dominavo patyrę plėtotojai, o rinkoje dar nežinomų įmonių dalis sumažėjo, lyginant su 2016 metais. Patyrusios įmonės reaguodamos į palankią situaciją rinkoje didino savo investicijas į būsto plėtrą ir plėtojo didesnės apimties projektus, tuo tarpu naujai į rinką žengiantys plėtotojai koncentravosi į nedidelių projektų statybą“, – teigia R. Reginis.

Patyrusios plėtros bendrovės, kurios yra išplėtojusios bent 4 skirtingus gyvenamosios paskirties projektus, 2017 metais sostinėje pastatė 66% butų (2016 metais šis rodiklis sudarė 58%). Mažiau patirties turinčios įmonės (2–3 įgyvendinti projektai) pastatė 24% visų butų (2016 metais – 21%). Tuo metu naujų įmonių, kurios iš esmės neturi ilgesnės būsto plėtros istorijos, tai yra įgyvendinusios ne daugiau nei vieną projektą arba apskritai debiutuojančios rinkoje, dalis 2017 metais sumažėjo nuo 21% iki 10%.

2015–2016 metais prasidėjusi aktyvesnė individualių ir sublokuotų namų gyvenviečių plėtra jau duoda vaisių. „Ober-Haus“ duomenimis, 2017 metais plėtotojai Vilniaus mieste ir jo apylinkėse iš viso pastatė beveik 490 naujų namų arba net 54% daugiau nei jų buvo pastatyta 2016 metais ir dvigubai daugiau nei 2015 metais. Tuo pačiu tai yra didžiausias metinis pasiūlos rodiklis per pastaruosius 15 metų, tik 2007 metais rinkai buvo pasiūlytas panašus kiekis namų. 2018 metais Vilniaus mieste ir jo apylinkėse planuojamas pastatyti dar didesnis įvairaus dydžio individualių ir sublokuotų namų kiekis, kuris gali siekti apie 550. Naujų namų pardavimo rodikliai plėtotojus nuteikia pakankamai optimistiškai – 2017 metų pabaigoje buvo parduota ir rezervuota 85% namų, kurie buvo pastatyti per visus metus.

Spartus naujos statybos butų pasiūlos augimas 2017 metais fiksuojamas ir Kaune. „Ober-Haus“ duomenimis, Kaune per 2017 metus iš viso pastatyti 547 butai arba net 76% daugiau nei 2016 metais. 2018 metai žada būti dar gausesni – Kaune per metus planuojama pastatyti iki 700–800 naujų butų daugiabučiuose namuose. Tuo tarpu Klaipėdoje plėtotojai per 2017 metus įgyvendino 6 daugiabučių projektus ar jų etapus, kuriuose įrengti 186 butai. Ir tai yra 8% mažiau nei jų buvo pastatyta 2016 metais. 2010–2017 metų laikotarpiu Klaipėdoje kasmet vidutiniškai buvo pastatoma apie 200 naujų butų daugiabučiuose namuose ir aktyvesnių plėtotojų žingsnių šiuo laikotarpiu nebuvo matyti. Tačiau 2018 metais jau planuojamos didesnės plėtros apimtys, kuomet turėtų būti pastatyta iki 300–350 naujų butų.  

Neparduotų naujų butų kiekis pernai augo tik Vilniuje

2017 metais smuktelėjusi bendra naujos statybos butų rinkos aktyvumo šalies didmiesčiuose statistika buvo nulemta mažesnių pardavimo apimčių šalies sostinėje. Tuo metu kituose šalies didmiesčiuose pardavimo apimtys augo. „Ober-Haus“ duomenimis, per 2017 metus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje tiesiogiai iš statytojų buvo nupirkta arba rezervuota 4.957 naujos statybos butai jau pastatytuose ir statomuose daugiabučiuose namuose. Tai yra beveik 7% mažiau nei jų buvo realizuota 2016 metais. 2017 metais sostinėje buvo parduotas arba rezervuotas 3.851 naujas butas ir tai yra 12% mažiau, palyginti su 2016 metais.

Pasak R. Reginio, tai neturėtų stebinti, kadangi Vilniuje 2016 metais pasiekti naujų butų realizacijos rodikliai buvo aukščiausi per pastaruosius 8 metus ir juos viršyti būtų buvę itin sudėtinga. „Ober-Haus“ duomenimis, Kaune per 2017 metus realizuoti 723 nauji butai (25% daugiau nei 2016 metais), o Klaipėdoje – 383 butai (1% daugiau nei 2016 metais).

Gausios naujų butų statybų apimtys šalies sostinėje 2017 metais lėmė augantį laisvų butų kiekį jau pastatytuose daugiabučiuose namuose, tuo tarpu Kaune ir Klaipėdoje šis skaičius per metus mažėjo. „Ober-Haus“ skaičiavimais, 2017 metų pabaigoje šiuose trijuose miestuose bendras neparduotų naujos statybos butų jau pastatytuose daugiabučiuose skaičius sudarė 1.888 arba 9% daugiau nei prieš metus. 2017 metų pabaigoje 2007–2017 metais statytuose daugiabučiuose namuose Vilniuje buvo siūloma įsigyti 1.359 butus (2016 metų pabaigoje buvo 1.013 laisvų butų), Kaune – 151 butą (2016 metų pabaigoje – 239 laisvi butai), Klaipėdoje – 378 butus (2016 metų pabaigoje – 485 laisvi butai).

„Kol nesulėtės naujų butų statybų apimtys šalies sostinėje, tol didžiausiame šalies mieste matysime iš esmės stabilų arba po truputį augantį neparduotų butų kiekį. Paskutinį kartą didžiausias neparduotų butų skaičius jau pastatytuose daugiabučiuose buvo užfiksuotas 2015 metų pabaigoje, tuomet jis sudarė virš 1.400 butų. Tačiau aukštos realizacijų apimtys 2016 metais šį kiekį sumažino iki beveik 900 butų 2017 metų pradžioje“, – teigia R. Reginis.

Toliau augo gyventojų galimybės įpirkti būstą

Butų kainų ir darbo užmokesčio santykis 2017 metais šalies didmiesčiuose ir toliau gerėjo būsto pirkėjų naudai. Lietuvos statistikos departamento duomenimis, vidutinis neto darbo užmokestis Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio miestų savivaldybėse 2017 metais, palyginti su 2016 metais, vidutiniškai augo 5,6–9,6%. „Ober-Haus“ duomenimis, vidutinės butų kainos per tą patį laikotarpį šiuose miestuose ūgtelėjo 2,7–5,2% (2016 metų vidurkis, palyginti su 2015 metų vidurkiu). Todėl statistiškai 2017 metais visų šių miestų gyventojai būsto galėjo įsigyti daugiau.

„Ober-Haus“ skaičiavimais, statistinis vilnietis už savo vidutinį grynąjį (neto) metinį darbo užmokestį galėjo įsigyti 6,2 m2 (2016 metais – 5,9 m2) vidutinės klasės bute, Kauno gyventojas – 7,9 m2 (2016 metais – 7,6 m2),  Klaipėdos gyventojas – 8,0 m2 (2016 metais – 7,8 m2), Šiaulių gyventojas – 11,7 m2 (2016 metais – 11,3 m2), o Panevėžio gyventojas – 13,3 m2 (2016 metais – 12,7 m2).

„Nepaisant gerėjančio statistinio atlyginimų ir būsto kainų santykio, kiekvienu individualiu atveju situacija gali būti skirtinga. Pavyzdžiui, dalis pirkėjų, genami augančių asmeninių poreikių, užuot rinkęsi lengviau jiems įperkamą, renkasi brangesnį būstą. Natūralu, kad skolinantis brangesniam būstui, finansinių įsipareigojimų našta bus didesnė, todėl dažnu atveju šie pirkėjai gali nepajusti gerėjančio statistinio atlyginimų ir būsto kainų santykio“, – sako R. Reginis.

Užsiprenumeruok naujienas tiesiai į savo el. paštą

Taip nepraleisi svarbiausių naujienų!


Panašūs straipsniai:

Ką veikti Kauno rajone? Liepos 14-19 dienos renginių sąrašas

V. Janulevičius. Trumpo muitai ir Europos kryžkelė: kas gresia Lietuvai?

Sulaikytas bankomatų sprogdinimu įtariamas Moldavijos pilietis

I. Šimonytė pašiepė švietimo ministrę: suprantu, kad matematika nėra jūsų stiprioji pusė

STT verdiktas: teisės aktai neužtikrina įmonių valdybų sudarymo skaidrumo

Šiąnakt „Bitė“ vykdys mobiliųjų paslaugų valdymo sistemos atnaujinimo darbus: ryšys veiks įprastai

Lietuvos studentų krepšinio rinktinė pasirengusi kautis dėl medalių

Per pirmąjį šių metų pusmetį kilo 21,5 proc. daugiau gaisrų nei pernai

Nuo rugpjūčio nemokamai elektromobilius parkuos tik kauniečiai: svečiams teks susimokėti

Kolumbariumo Leipalingyje statybos prasidės 2026 m. pavasarį, siūlo ten laidoti ir kitus partizanus

Donatas Latkauskas. Kauno švietimo paradoksas: kai gyveni prie mokyklos, bet į ją nepatenki

Atsargos majoras D. Antanaitis: „Nežinote, ką veikti toliau? Rinkitės karininko kelią!“

Seimo narys V. Gailius: Kaune galima viskas, jei esi „savas“

Tik šiandien! Ekskursija be registracijos „Lituanica” skrydžiui atminti

Kauno apskrityje rusakalbiai sukčiai iš vyro išviliojo beveik 80 tūkst. eurų

Per bulių bėgimą žuvo žiūrovas

Tomas Čyvas

Lietuvių kalbos darkymas – kenksmingas politikų ritualas. Video komentaras

Konservatoriai sieks užtikrinti atlygį vizualiųjų menų kūrėjams

Ar šiemet jau buvote Karo muziejaus kariljono bokšte?

Paaugliai leidžia laisvalaikį prižiūrimi legendinio policijos pareigūno

Šaltibarščiai – tik vasarą, bet burokėlius žmonės perka ištisus metus

Birželis parodė, kad gyventojų išlaidos laisvalaikiui ir atostogoms išaugo 10 proc.

Lietuvos užimtumo rodikliai viršijo ES vidurkį

Kai saulė palieka ne įdegį, o bėrimą: kas iš tiesų yra alergija saulei?

Nuteistas vaikų prievartautojas kaltu nesijaučia

Policija: šaudynes Alytaus rajone sukėlė Latvijoje už dvigubą žmogžudystę ieškotas vyras

„Čekiukų“ byloje nuteistas buvęs parlamentaras A. Vyšniauskas

Pagalvės mokesčio Kaune neišvengs trumpalaike nuoma užsiimantys asmenys

Laikinąją apsaugą turintiems užsieniečiams mokytis lietuviškai nereikės

Sėdimas darbas – tylus šio amžiaus sveikatos iššūkis: kaip jį įveikti?

E. Musko pokalbių robotas socialinėje žiniasklaidoje šlovino A. Hitlerį

Prie Vyriausybės protestuoja abiturientai: esame naudojami kaip žiurkės

S. Skvernelis apie vis dažnesnį rusų kalbos vartojimą Vilniuje: mastas yra pakankamai didelis

Rusakalbiai sukčiai iš šalies gyventojų išviliojo 37,7 tūkst. eurų

Kauno klinikose mirė, įtariama, dėl apsinuodijimo narkotikais paguldytas nepilnametis

Dirbtinis intelektas ir ateities įgūdžiai – jaunimo kūrybiškumo skatinimas

Vėluojančios mėnesinės, kraujavimas dukart per mėnesį ir staigūs nuotaikų svyravimai – ar tai normalu?

„Žalgirio“ baseino valdymą perima Kauno plaukimo mokykla

Kaunas steigia Metų socialinio darbuotojo premiją

Stasys Buškevičius

Kai žmonės įsimyli algoritmą: ką tai pasako apie mus

Vasaros supermaistas: ką valgyti, kad jaustumėtės geriau?

Taryba nutarė: rudenį Kaune pradės veikti klasikinio ugdymo licėjus

Prezidento patarėjas problemos nemato: nelegalių migrantų srautai nėra tokie, kad reikėtų uždarinėti sienas

Sugrįžimas į pergalės lauką: ką jaunimui reiškia Žalgirio mūšio dvasia

Matijošaičiui teks aiškintis teisėsaugai: policija pradėjo ikiteisminį tyrimą

Jaunimo verslo idėjoms – ekspertų pagalba ir iki 55 tūkst. eurų „Kickstart Lab“ programoje

Andrius Gritėnas

Naujiena verslo pasaulyje: Kaune steigiamas naujas NT ir statybų verslo klubas – BNI Arka. Kviečiame prisijungti!

Žygimantas Mauricas. Apokaliptinės demografinės prognozės nepasitvirtino: Lietuvoje – gyventojų skaičiaus augimas

Pasiūlymai ką veikti Kauno rajone: šios savaitės renginių sąrašas

Iškilmingos ceremonijos metu įteikti Kauno rajono garbės ženklai

Geriausiems šalies studentams skirtos vardinės Prezidentų stipendijos: tarp apdovanotųjų – ir studijuojantys Kauno aukštosiose mokyklose

Vaikystės traumos: kaip smurtas ir nepriežiūra veikia vaiko psichiką, kūną ir ateitį

Ryškus Lietuvos akordas „EXPO 2025 Osakoje“: M. K. Čiurlionio kūryba pakerėjo japonus

Žinomi žmonės karinių pramogų poligone – mūšio taktikos mokėsi ir moterys

V. Gapšys į laisvę siekia išeiti skundais

2030-ieji bus Vytauto Didžiojo metai

Valstybės vadovai sveikina Mindaugo karūnavimo dienos proga

„Štai aš siunčiu jus“ (Lk 10, 3) 14 eilinis sekmadienis

Seimo narys siūlo pasirūpinti sukčių aukomis

Ieškomi geriausi Lietuvos STEAM mokytojai – prasidėjo „Ateities kūrėjų 2025“ apdovanojimai

Baltarusų šnipas inicijuoja mainus: nori būti iškeistas į įkalintus lietuvius

Valstybės dienos renginiai Kaune

Ką manote apie naująją Rotušės aikštės dangą? Išsakykite savo nuomonę apklausoje

Sukčiai nesnaudžia: atranda vis naujas žmonių mulkinimo schemas

Jau greitai dirbtinis intelektas pats norės kalbėtis su jumis

D. Trumpas žada surengti mišrių kovos menų turnyrą prie Baltųjų rūmų

Skaitmeninis šlamštas telefone: štai kaip sumažinti netvarką

Uogų sezonas: kas stiprina organizmą, o kas – sukelia audrą pilve?

Vykstančių į Lenkiją laukia sustiprintos patikros: kontrolė bus vykdoma 13-oje vietų

Mirė Q. Tarantino filmų žvaigždė, aktorius M. Madsenas

Astronomai Saulės sistemoje aptiko dideliu greičiu skriejančią kometą

Lietuvos kalėjimų tarnybos direktoriui – nemalonumai: tarnybinis patikrinimas gali būti tik pradžia

Siūlo bausti P. Gražulį 10 tūkst. eurų bauda

Lietuva vertins branduolinės energetikos plėtros galimybes – Ignalinos atominė elektrinė prisidės ekspertiškai

Lietuvos zoologijos sodui – 87-eri: kartu su gamta, bendruomene ir ateities planais

Tomas Čyvas

Nuo Vilniaus iki pat Manilos nieko naujo (video)

Sklinda nevilties šauksmas: šuniukus gelbėjančiai įstaigai pačiai reikia gerų žmonių pagalbos

Premjerui G. Paluckui neramios dienos: prieš jį ir valdančiuosius rengiamas protestas

IX forto pėdsakas Miuncheno „Bayern“ istorijoje: Oto Alberto Byro šeimos likimas

Vasariška sporto fiesta Birštone: danguje varžysis karšto oro balionų oreiviai, žemėje – galiūnai

Ką daryti, jei stogo santvaros pradėjo girgždėti?

Ar „ChatGPT“ gali padėti SEO optimizacijai?

Sportas ir klimato realybė: kaip aplinkos pokyčiai formuoja naują sportinę kasdienybę

Indijos pilietis Kaune stos prieš teismą dėl galimo kanapių platinimo nepilnametėms

Kauno zoologijos sode nulūžusi šaka nukrito ant ledų pardavėjos

V. Matijošaičio sužalotas pėsčiasis išleistas gydytis, policija pradeda administracinę teiseną

Planas vasarai: gražiausi Europos miesteliai, kurie atrodo lyg iš pasakos

Laikas pasilepinti: vasariški kavos receptai

Kauno meras V. Matijošaitis partrenkė per pėsčiųjų perėją ėjusį vyrą

Po gaisro „Kauno švara“ tęsia veiklą

Kaune sprogo granata: atliekamas ikiteisminis tyrimas

Lietuvos sparčiai auga skaitmeninis verslas: lenkiame ES vidurkį

Liepos 1 d. – ekskursija, ženklinanti Antanui Poškai ir Matui Šalčiui skirtos kelionės pradžią Kaune

Kaune iš vyro plėšikas atėmė 30 tūkst. eurų

Švedijos karalienės slaugos konkursą laimėjusi Jurgita: turime keisti požiūrį į pacientą

Kuri sporto šaka gali padėti prailginti gyvenimo trukmę?

Dirbtinis intelektas jau sėdi prie personalo atrankų stalo

„Čekutininkams“ palankios BK pataisos Seime įveikė svarstymo stadiją

Plėšimu ir neatsargiu gyvybės atėmimu kaltinamas I. Molotkovas: labai gailiuosi

Atvira ar įstiklinta? Kaip išsirinkti tinkamiausią verandos tipą savo namams

Vaikas ant keturračio: kaip jį išmokyti važiuoti ir užtikrinti saugumą?

Seimas linkęs leisti savivaldybėms rinkti rinkliavą už eismo ribojimus

Ką veikti Kauno rajone? Liepos 14-19 dienos renginių sąrašas

2025-07-14

V. Janulevičius. Trumpo muitai ir Europos kryžkelė: kas gresia Lietuvai?

2025-07-14

Sulaikytas bankomatų sprogdinimu įtariamas Moldavijos pilietis

2025-07-14

I. Šimonytė pašiepė švietimo ministrę: suprantu, kad matematika nėra jūsų stiprioji pusė

2025-07-14

STT verdiktas: teisės aktai neužtikrina įmonių valdybų sudarymo skaidrumo

2025-07-14

Šiąnakt „Bitė“ vykdys mobiliųjų paslaugų valdymo sistemos atnaujinimo darbus: ryšys veiks įprastai

2025-07-13

Lietuvos studentų krepšinio rinktinė pasirengusi kautis dėl medalių

2025-07-13

Per pirmąjį šių metų pusmetį kilo 21,5 proc. daugiau gaisrų nei pernai

2025-07-13

Nuo rugpjūčio nemokamai elektromobilius parkuos tik kauniečiai: svečiams teks susimokėti

2025-07-13

Kolumbariumo Leipalingyje statybos prasidės 2026 m. pavasarį, siūlo ten laidoti ir kitus partizanus

2025-07-12

Donatas Latkauskas. Kauno švietimo paradoksas: kai gyveni prie mokyklos, bet į ją nepatenki

2025-07-12

Atsargos majoras D. Antanaitis: „Nežinote, ką veikti toliau? Rinkitės karininko kelią!“

2025-07-12

Seimo narys V. Gailius: Kaune galima viskas, jei esi „savas“

2025-07-12

Tik šiandien! Ekskursija be registracijos „Lituanica” skrydžiui atminti

2025-07-12

Kauno apskrityje rusakalbiai sukčiai iš vyro išviliojo beveik 80 tūkst. eurų

2025-07-12

Per bulių bėgimą žuvo žiūrovas

2025-07-11
Tomas Čyvas

Lietuvių kalbos darkymas – kenksmingas politikų ritualas. Video komentaras

2025-07-11

Konservatoriai sieks užtikrinti atlygį vizualiųjų menų kūrėjams

2025-07-11

Ar šiemet jau buvote Karo muziejaus kariljono bokšte?

2025-07-11

Paaugliai leidžia laisvalaikį prižiūrimi legendinio policijos pareigūno

2025-07-11

Šaltibarščiai – tik vasarą, bet burokėlius žmonės perka ištisus metus

2025-07-11

Birželis parodė, kad gyventojų išlaidos laisvalaikiui ir atostogoms išaugo 10 proc.

2025-07-11

Lietuvos užimtumo rodikliai viršijo ES vidurkį

2025-07-11

Kai saulė palieka ne įdegį, o bėrimą: kas iš tiesų yra alergija saulei?

2025-07-10

Nuteistas vaikų prievartautojas kaltu nesijaučia

2025-07-10

Policija: šaudynes Alytaus rajone sukėlė Latvijoje už dvigubą žmogžudystę ieškotas vyras

2025-07-10

„Čekiukų“ byloje nuteistas buvęs parlamentaras A. Vyšniauskas

2025-07-10

Pagalvės mokesčio Kaune neišvengs trumpalaike nuoma užsiimantys asmenys

2025-07-09

Laikinąją apsaugą turintiems užsieniečiams mokytis lietuviškai nereikės

2025-07-09

Sėdimas darbas – tylus šio amžiaus sveikatos iššūkis: kaip jį įveikti?

2025-07-09

UAB “Kauniečiams”
Įmonės kodas: 307072731
PVM mokėtojo kodas: LT100017557011
Banko sąskaitos nr.: LT717044090113506715

info@kaunieciams.lt
Privatumo politika

Pranešk naujieną!

Pamatėte ar nugirdote kažką įdomaus ar šokiruojančio?
Pasidalinkite šia žinia su portalo skaitytojais.

Pasidalinti žinia

Copyright © 2025 Kauniečiams kasdienės naujienos