Skip to content
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Menu
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Naujienos
  • Visuomenė ir gyvenimas
  • Kultūra
  • Švietimas
  • Verslas
  • Krašto gynyba
  • Video
  • Sportas
Menu Close
  • Naujienos 
    • Naujienos
    • Visuomenė ir gyvenimas
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Verslas
    • Krašto gynyba
    • Video
    • Sportas
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Search for:

Prisijungti

Priminti slaptažodį

Registration is disabled

Recover Password

Jau turite paskyrą? Prisijungti

Lietuvos būsto rinka siurprizų nepateikė – ir toliau auga

  • 2019-08-17
  • Kaunieciams.lt
  • Naujienos

Jau devintus metus iš eilės auganti Lietuvos būsto rinka šiais metais didesnių staigmenų nepateikė – bendri rinkos rodikliai eilinį kartą parodė, kad būsto rinka išgyvena savo geriausius laikus per pastarąjį dešimtmetį. 2019 metų pirmasis pusmetis Lietuvos būsto rinkoje buvo itin rezultatyvus – lyginant su ankstesnių metų pirmuoju pusmečiu, būsto (butų ir namų) šalyje buvo įsigyta daugiausiai nuo pat 2007-ųjų metų, skelbia „Ober-Haus“ 2019 metų pirmojo pusmečio būsto apžvalgoje. „Teigiamos tendencijos taip pat fiksuojamos visuose penkiuose didžiausiuose šalies miestuose, kuriuose tiek butų, tiek ir namų įsigyta daugiau nei per 2018 metų pirmąjį pusmetį, o bendra išleistų pinigų suma šiam turtui įsigyti taip pat buvo didesnė nei prieš metus“, – sako Raimondas Reginis, „Ober-Haus“ Rinkos tyrimų vadovas Baltijos šalims

VĮ Registrų centro duomenimis, per 2019 metų pirmąjį pusmetį Lietuvoje sudaryta 4,6% daugiau butų ir 8,1% daugiau namų pirkimo-pardavimo sandorių, palyginti su 2018 metų pirmuoju pusmečiu. Per šių metų pirmąjį pusmetį Lietuvoje vidutiniškai per mėnesį buvo sudaryta 2.793 butų ir 887 namų sandoriai. Lyginant 2019 metų pirmąjį pusmetį su 2018 metų pirmuoju pusmečiu, sparčiausias (virš 20%) bendras santykinis butų ir namų sandorių kiekio augimas užfiksuotas Birštono savivaldybėje (81,3%), Širvintų r. sav. (65,4%), Alytaus r. sav. (54,5%), Panevėžio r. sav. (49,6%), Kupiškio r. sav. (32,9%), Zarasų r. sav. (31,8%), Ignalinos r. sav. (29,7%), Ukmergės r. sav. (23,5%), Anykščių r. sav. (23,4%), Vilniaus r. sav. (23,3%).

Tuo tarpu per tą patį laikotarpį įsigytų būsto objektų kiekis sparčiausiai mažėjo šiose Lietuvos savivaldybėse: Neringos sav. (33,3%), Švenčionių r. sav. (18,1%), Mažeikių r. sav. (15,1%), Druskininkų sav. (14,5%), Kelmės r. sav. (14,3%), Molėtų r. sav. (13,0%), Kretingos r. sav. (12,1%), Rietavo sav. (11,1%). „Didžiausi būsto rinkos aktyvumo pokyčiai dažniausiai yra fiksuojami mažiausiose šalies miestų savivaldybėse, pavyzdžiui, Neringos, Birštono, kurios pasižymi itin nedideliu būsto fondu ir tuo pačiu sudaromų sandorių kiekiu. Todėl dėl mažos sandorių imties tokiose savivaldybėse reguliariai ir fiksuojami didžiausi statistiniai nuokrypiai nuo šalies vidurkio“, – atkreipia dėmesį R. Reginis.

Didžiausias pinigų, išleistų būstui įsigyti, pokytis užfiksuotas Panevėžyje

Bendras būstui įsigyti išleistų pinigų kiekis šalyje ir toliau auga. VĮ Registrų centro duomenimis, per 2019 metų pirmąjį pusmetį Lietuvoje būstui (butams ir namams) įsigyti buvo išleista virš 1,07 mlrd. eurų arba 10,2% daugiau nei pernai per tą patį laikotarpį. 2019 metais pinigų kiekio augimas būsto rinkoje stebimas iš esmės visos šalies mastu, t. y., palyginti su tuo pačiu 2018 metų laikotarpiu, net 51 iš 60 Lietuvos savivaldybių buvo užfiksuotas augimas.

„Pagrindiniuose šalies miestuose 2019 metais sparčiausias pinigų, išleistų būstui įsigyti, kiekio augimas užfiksuotas mažesniuose didmiesčiuoseׅ“, – pastebi R. Reginis. Didžiausias pokytis šiais metais buvo užfiksuotas Panevėžyje, kuriame būstui įsigyti per 2019 metų pirmąjį pusmetį buvo išleista beveik 22 mln. eurų ir tai yra 24,6% daugiau nei per tą patį 2018 metų laikotarpį. Šiauliuose per tą patį laikotarpį fiksuojamas 17,4% augimas (beveik 32 mln. eurų), Klaipėdoje – 14,1% augimas (beveik 88 mln. eurų), Kaune – 8,9% augimas (virš 139 mln. eurų), o Vilniuje būstui įsigyti išleista 5,1% daugiau nei 2018 metais ir bendra pinigų sudarė beveik 504 mln. eurų.

Butų kainos sparčiau augo mažesniuose šalies didmiesčiuose

2019 metais spartesnio butų pardavimo kainų augimo tendencijos taip pat buvo užfiksuotos mažesniuose šalies didmiesčiuose. „Ober-Haus“ duomenimis, per 2019 metų pirmąjį pusmetį butų kainos Panevėžyje vidutiniškai išaugo 6,9%, Šiauliuose – 5,7%, Kaune – 3,0%, Vilniuje – 2,8%, o Klaipėdoje butų kainos ūgtelėjo mažiausiai – 2,1%. Jeigu šalies didmiesčiuose ir toliau fiksuojamas nuoseklus butų pardavimo kainų augimas, tai namų segmente didesnių pokyčių nebuvo užfiksuota. Per 2019 metų pirmąjį pusmetį Kauno, Šiaulių ir Panevėžio miestuose bei jų apylinkėse namų pardavimo kainos vidutiniškai ūgtelėjo 1–2%, o Vilniaus ir Klaipėdos miestuose bei jų apylinkėse pokyčių per tą patį laikotarpį nebuvo užfiksuota.

Trijuose didžiausiuose šalies miestuose butų nuomos kainos 2019 metais augo panašiu tempu kaip ir jų pardavimo kainos, o tai rodo, kad nuomojamojo būsto paklausa išlieka itin aukštame lygyje. „Tradiciškai didžiausio nuomininkų susidomėjimo sulaukia pigesnio būsto segmentas, kuris yra paklausiausias tarp gyventojų, gaunančių mažesnes ar vidutines pajamas, bei tarp laikinai atvykusių dirbti ar studijuoti“, – sako R. Reginis.

„Ober-Haus“ duomenimis, Vilniuje per metus (2019 metų pirmąjį pusmetį, palyginti su 2018 metų pirmuoju pusmečiu) nuomos kainos vidutiniškai ūgtelėjo 5,5%, Kaune – 6,5%, o Klaipėdoje augimas siekė 5,3%. 2019 metų viduryje vidutinė 1–3 kambarių nuomos kaina Vilniuje sudarė 413 Eur/mėn., Kaune – 321 Eur/mėn., Klaipėdoje – 320 Eur/mėn., Šiauliuose – 229 Eur/mėn. ir Panevėžyje – 227 Eur/mėn.

Dar vienas rekordinis pusmetis sostinės butų rinkoje

Kadangi 2018–2019 metais Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje fiksuojamos pačios didžiausios būsto statybų apimtys per pastarąjį dešimtmetį, o bendra ekonominė šalies situacija ir finansinė pirkėjų padėtis ir toliau palaiko rinkos aktyvumą, tad stebimas ne tik jau įregistruotų, bet ir išankstinių butų ar namų pardavimo apimčių augimas. „Besiplečiančios naujo būsto pasirinkimo galimybės skatina pirkėjus įsigyti naują būstą ir šiame segmente fiksuojami vis geresni rodikliai“, – sako R. Reginis.

„Ober-Haus“ duomenimis, per pirmąjį 2019 metų pusmetį Vilniuje tiesiogiai iš statytojų buvo nupirkta arba rezervuota 2.890 naujos statybos butų jau pastatytuose ir statomuose daugiabučiuose. Tai yra beveik 25% daugiau nei jų buvo realizuota per 2018 metų antrąjį pusmetį ir 55% daugiau nei per 2018 metų pirmąjį pusmetį. Tuo pačiu šių metų pirmojo pusmečio rezultatas yra geriausias per pastarąjį dešimtmetį.

Matydami tokią aukštą naujo ir šiuolaikiško būsto paklausą, plėtotojai šalies sostinėje nežada mažinti savo plėtros planų ir 2019 metais planuoja baigti 4.600–4.800 butų daugiabučiuose statybas. Tai būtų 5–10% daugiau nei jų buvo pastatyta per 2018 metus ir didžiausias kiekis nuo pat 2008 metų.

Namų plėtotojai taip pat žada gausų pastatytų namų kiekį šiais metais. „Ober-Haus“ skaičiavimais, iš viso 2019 metais plėtotojai Vilniaus mieste ir jo apylinkėse pardavimui planuoja pastatyti apie 700 namų. „Ir nors tai būtų apie 10% mažiau nei jų buvo pastatyta per 2018 metus, tačiau tai bus vienas iš didžiausių metinių pasiūlos rodiklių per visą Lietuvos nekilnojamojo turto rinkos istoriją“, – teigia R. Reginis.

Neparduotų butų kiekis Vilniuje nekinta aštuntus metus iš eilės

Nepaisant šalies sostinėje augančios konkurencijos tarp butų plėtotojų, kuomet kasmet pastatoma ir pardavimui pasiūloma vis daugiau butų ir namų, neparduotų butų kiekis jau pastatytuose daugiabučiuose iš esmės išlieka stabilus ir išsilaiko 1.000–1.400 ribose jau aštuntus metus iš eilės. „Ober-Haus“ skaičiavimais, 2019 metų viduryje tokių butų kiekis Vilniuje sudarė apie 1.050 butų.

Pasak R. Reginio, neparduotų butų kiekis ir jo pokytis jau pastatytuose projektuose yra vienas svarbiausių rodiklių vertinant pasiūlos ir paklausos balansą pirminėje rinkoje. „Per didelis neparduotų butų kiekis konkrečiame projekte gali būti vienas iš požymių, kad buvo pasirinkta netinkama pardavimo strategija – būsto pardavimo kainos, rinkodaros priemonės – kuri neleido įgyvendinti užsibrėžtų tikslų“, – sako „Ober-Haus“ atstovas.

„Nepaisant aukšto bendro realizacijos rodiklio Vilniaus pirminėje butų rinkoje, plėtotojams sekasi skirtingai. Vertinant pagal atskirus projektus, vienuose projektuose jų statybų pabaigoje jau būna parduoti ar rezervuoti beveik visi butai, о kituose pardavimo apimtys nesiekia ir trečdalio jau pastatytų butų“, – pasakoja R. Reginis. „Ober-Haus“ skaičiavimais, per 2019 metų pirmąjį pusmetį pastatytuose daugiabučių projektuose (25 projektai), jų statybos pabaigoje iš viso buvo parduota ar rezervuota beveik 72% butų. Projektai, kuriuose buvo realizuota mažiau nei 40% butų, sudarė 20% visų šių projektų (5). Projektai, kuriuose buvo realizuota nuo 40% iki 80% butų, sudarė 40% visų projektų (10). Likusiuose 40% projektų (10), jų statybų pabaigoje buvo parduota ar rezervuota virš 80% butų.

Kauno ir Klaipėdos būsto rinka išgyvena geriausius laikus per pastarąjį dešimtmetį

Itin gausios naujų daugiabučių statybos 2017–2019 metais Kaune lėmė ir rekordinius naujų butų realizacijos rodiklius šiais metais. „Ober-Haus“ duomenimis, per 2019 metų pirmąjį pusmetį Kaune tiesiogiai iš statytojų buvo nupirkti arba rezervuoti 497 naujos statybos butai jau pastatytuose ir statomuose daugiabučiuose namuose. Tai yra beveik 37% daugiau nei jų buvo realizuota per 2018 metų antrąjį pusmetį ir 34% daugiau nei per 2018 metų pirmąjį pusmetį. Kaip ir šalies sostinėje, šių metų pirmojo pusmečio rezultatas yra geriausias per pastarąjį dešimtmetį.

Jeigu per 2018 metus Kaune daugiabučiuose pardavimui buvo pastatyta beveik 1.000 butų, tai šiais metais žadamas nedaug mažesnis butų kiekis (apie 900 butų). „Kauniečiai pastaraisiais metais gali džiaugtis išties plačiomis naujo būsto pasirinkimo galimybėmis, o tai atsispindi tiek išankstinių, tiek ir galutinių sandorių statistikoje“, – sako R. Reginis.

Po ilgesnės pertraukos jaučiamas pagyvėjimas ir Klaipėdos mieste, kuriame per 2018 metus buvo pastatyta ir pardavimui pasiūlyta beveik 430 butų, o šiais metais plėtotojai planuoja baigti dar 400 naujų butų statybas daugiabučiuose. Įgyvendinus šiuos projektus, 2018–2019 metais daugiabučių plėtros Klaipėdoje bus du kartus spartesni nei 2011–2017 metų laikotarpiu, kuomet kasmet vidutiniškai buvo pastatoma tik apie 200 naujų butų.

Didesnės naujo būsto plėtros apimtys atsispindi ir būsto realizacijos statistikoje. „Ober-Haus“ duomenimis, per 2019 metų pirmąjį pusmetį Klaipėdoje tiesiogiai iš statytojų buvo nupirkti arba rezervuoti 287 naujos statybos butai jau pastatytuose ir statomuose daugiabučiuose namuose. Tai yra beveik 30% daugiau nei jų buvo realizuota per 2018 metų antrąjį pusmetį ir 76% daugiau nei per 2018 metų pirmąjį pusmetį.

Kaune ir Klaipėdoje neparduotų butų skaičius nuosekliai mažėja

Skirtingai nuo šalies sostinės, kur neparduotų butų skaičius jau pastatytuose daugiabučiuose išsilaiko panašiose ribose jau aštuntus metus iš eilės, Kaune ir Klaipėdoje fiksuojamos kitokios tendencijos. R. Reginis atkreipia dėmesį, kad analizuojant ilgesnį laikotarpį, matyti, kad Kaune ir Klaipėdoje neparduotų butų jau pastatytuose daugiabučiuose skaičius nuosekliai mažėja.

Jeigu 2010–2012 metais Kaune ir Klaipėdoje neparduotų butų jau pastatytuose daugiabučiuose buvo priskaičiuojama nuo 600 iki 900, tai 2017–2018 metais šis kiekis sudarė apie 200–250 Kaune ir 350–400 Klaipėdoje. „Ober-Haus“ skaičiavimais, 2019 metų viduryje tokių butų kiekis Kaune sudarė 220 butų, o Klaipėdoje arti 260.

„Skirtingai nuo šalies sostinės, šiuose miestuose rinka lyg šiol buvo susikoncentravusi į iš anksčiau susikaupusio neparduoto būsto pardavimą, o ne į naujų projektų plėtrą“, – sako R. Reginis. Pastaruosius 2–3 metus Kaune ir Klaipėdoje fiksuojamos augančios naujo būsto statybų apimtys turėtų stabilizuoti mažėjantį neparduotų butų kiekį jau pastatytuose daugiabučiuose ir taip išlaikyti pasiūlos ir paklausos balansą.

Kontaktinis asmuo:

Raimondas Reginis

„Ober-Haus“ Rinkos tyrimų vadovas Baltijos šalims

Tel. +370 5 210 9729

Mob. +370 699 73 377

Užsiprenumeruok naujienas tiesiai į savo el. paštą

Taip nepraleisi svarbiausių naujienų!


Daugiau naujienų:

Tarp žemės ir dangaus prie Kauno

Kauno klinikose unikali kaukolės operacija paaugliui

Penkios skalbimo klaidos, dėl kurių permokate: patarimai, kaip sumažinti sąskaitas

„Delfi“ paskelbė pirmąjį Lietuvoje savivaldybių reitingą: kur geriausia gyventi?

Atmestas siūlymas uždrausti ritualinį skerdimą

Romainių lopšelis-darželis „Vėjukai“ netrukus registruos vaikus

Dėl dronų atsistatydina Latvijos prmejerė

Kauno rajone stiprinama gyventojų apsauga: priedangų plėtrai skirta beveik 400 tūkst. eurų

Nausėda nenustebo dėl kratų Žemaitaičio aplinkoje

Pavasariška kiaulienos sprandinė su jaunomis bulvytėmis

Jubiliejinė „Putvinskio gatvės diena“ Kaune: ką pamatyti ir nuveikti?

FNTT krečia „aušriečius”

Kaunas: neaišku, kaip Pentagono sprendimas paveiks Lietuvą

Kazlų Rūdoje už 160 tūkst. eurų atnaujins keturias priedangas: didelis dėmesys – prieinamumui

Purvainis vėl pretenduoja į Kauno apylinkės teismo vadovus

Kauno policija ieško asmens sumušusio moterį

Ketvirtadienio horoskopas: intuicija ves į priekį, tačiau saugokitės nesusipratimų

Užimtumo tarnyba

„Kauno alui“ išsikeliant, darbo neteks 41 darbuotojas

Kaune – jubiliejinė „Putvinskio gatvės diena“

Kaunas ruošiasi 618-ajam gimtadieniui

Pavasariški bulvių švilpikai su spirgučių padažu

Mindaugas Kuklierius, Antikorupcijos komisijos pirmininkas

Geras jausmas, kai pats nukenti ir dar kaltina

Kaune – džiugios žinios vasaros laukiantiems: Lampėdžio ežeras pasitinka neatpažįstamai atsinaujinęs

Kauną vėl užlies Japonijos kultūra: sugrįžta festivalis „Japonijos dienos WA“

„Japonijos dienos Kaune WA“

Dienos horoskopas: galingas Marso ir Saturno aspektas atvers kelius į sėkmę

Kauniečio patarimas: kaip su senais diskais išprašyti balandžius iš balkono visam sezonui

Kanuose apdovanojimas„Žiedų valdovo“ režisieriui Jacksonui

Laurynas Kasčiūnas apie demografiją

Pakruojo šokių kolektyvas „Laja“ 45-metį paminėjo įspūdingu koncertu Kauno rajone

LAT teisėja Sigita Rudėnaitė apie saviraiškos laisvę ir viešą kritiką

Kreminis vištienos troškinys su jaunomis bulvytėmis ir krapais

Laisvės liepsna neužgeso: Kaunas minės R. Kalantos metines nemokamu koncertu

Egdūnas Račius: reikia bent menkiausios nuovokos apie religijas

Per savaitę sustabdyta beveik 30 neblaivių vairuotojų

Raudondvaryje – unikalus renginys jaunimui „Ride Fest“: pramogos sujungiamos su atsakingo vairavimo pamokomis

Kalifornijos miesto merė kaltinama tuo, kad yra Kinijos agentė

Lietuviai masiškai bando atsisakyti cukraus

Antradienio horoskopas: įtampa tarp norų ir galimybių privers suklusti

Prezidentas: šachmatai mąstymo įgūdžius

Kaip kauniečiai gali perpus sumažinti elektros sąskaitas: patarimai, kurie veikia

LŠT pirmininkė: iškelti trys kandidatai į LRT tarybą

Kaunas minės Romo Kalantos 54-ąsias mirties metines

Svarbi informacija Kauno gyventojams: kaip pensijų išmokos veikia socialinę paramą?

Pavasariški kiaulienos suktinukai su grybų įdaru ir krapų padažu

Kauno gyventojams primenama: artėja turto deklaravimo terminas

Kauno ugniagesiai įspėja: kaip apsaugoti savo namus daugiabutyje nuo gaisro?

Kaunas skatina verslą įdarbinti jaunimą

Ką veikti Kauno rajone šią savaitę?

Europos ir pasaulio čempionas Lo: jie ištesėjo savo žodį (Video)

Kauno policijos informacija

Kauniečių pamėgtas Birštono kurortas švenčia 180 metų jubiliejų: pristatė naują veidą

Kauno regione puoselėjama lietuvių kalba: Kėdainiuose apdovanos išradingiausius

PATS SVARBIAUSIAS UŽDARYMAS

Šios dienos horoskopas: intuicija ir veiksmas atvers naujas duris

Dėl dronų traukiasi Latvijos gynybos ministras

Žvejams Europos Komisija turi naujienų

Šauliams ir kariams siūloma laisviau laikyti ginklus namuose

Mėlynosios vėliavos paplūdimiai

Šalies vadovai sveikina aktorių Vytautą Anužį

„Jei mane mylite“ (Jn 14, 15) VI Velykų sekmadienis

Prancūzijoje sulaikytas prorusiškas Ukrainos separatistas

KTU pradeda tirti Lietuvos architektų palikimą Šiaurės Amerikoje

Lietuva užsitikrino beveik 6,4 mlrd. eurų gynybai

Fantastika skatina ir gydo, kai neveda beprotybėn

Gegužės 10 dienos horoskopas: intuicija padės priimti teisingus sprendimus

„Rytas“ laimėjo taurę

Istorikė: klaidinga sieti Antrojo pasaulinio karo aukas tik su Rusija

Vokiečiai nori raketų „Tomahawk“

Ką daryti su sodo ir daržo atliekomis, jei deginti negalima?

operacija

Kauno klinikose pacientei Ritai atlikta kepenų transplantacija

Premjerė Ruginienė sveikina su Europos diena

Pristatyta knyga apie 600 metų skaičiuojančią Vilkiją

Kauno literatūros savaitgalis

Viadukas

Sunkvežimiai išbandė viaduką

Gegužės 9 d. horoskopas: Liūtams – šlovės akimirka, Vėžiams – įtemptos valandos

Jūrinių reikalų komisija lankėsi Kauno buriavimo sporto mokykloje

Kaune – Vyšyvankos diena

Kauno žalgiriečiai garbingai pabaigė Eurolygos sezoną

Pentagonas paviešino slaptintas bylas apie NSO

Zelenskis įsakė nepulti Rusijos Raudonosios aikštės gegužės 9 d.

Žiniasklaida: dronai puolė karinių bazių zoną Grozne

Konservatorių piktina rusų kelionės Europoje

Kauniečių bendrovė Druskininkuose stato analogų pasaulyje neturinčią autobusų stotį

Pavasariškas kiaulienos kepsnys su šviežių krapų padažu

Kiaulienos medalionai su pavasarišku krapų padažu

Kauno rajone stiprinamas pėsčiųjų perėjų saugumas

Giraitės ginkluotės gamykla uždirbo 3,6 mln. eurų grynojo pelno

Kauniečių sukurta pramoga netoli Kauno: kviečia nemokamai išbandyti interaktyvų maršrutą visai šeimai

Geros žinios kauniečiams: gegužę šiluma ir karštas vanduo pigs

Kūryba žmonėms su negalia – langas į gyvenimą

Lietuvos ir Lenkijos Prezidentai stebėjo karines pratybas

Teismui perduota byla dėl itin žiauraus nužudymo Kaune

Kauniečiai kviečiami į „Atliekų kultūros“ egzaminą: pasitikrinkite, ar teisingai rūšiuojate

Kauno literatūros savaitė

Kauno technologijos universitetas plečia veiklą: protų mūšis šįkart vyks ne Kaune

Ąžuolyno parke – naujas miesto akcentas

„Rytas” – Čempionų lygos finale! (Video)

Gegužės 8-osios horoskopas: galinga planetų jungtis atvers naujas galimybes

Kauno policijos informacija

Kratos pas Vilniaus merijos šulą

Naujas Lietuvos rekordas ir bilietas į Paryžių

Tarp žemės ir dangaus prie Kauno

2026-05-14

Kauno klinikose unikali kaukolės operacija paaugliui

2026-05-14

Penkios skalbimo klaidos, dėl kurių permokate: patarimai, kaip sumažinti sąskaitas

2026-05-14

„Delfi“ paskelbė pirmąjį Lietuvoje savivaldybių reitingą: kur geriausia gyventi?

2026-05-14

Atmestas siūlymas uždrausti ritualinį skerdimą

2026-05-14

Romainių lopšelis-darželis „Vėjukai“ netrukus registruos vaikus

2026-05-14

Dėl dronų atsistatydina Latvijos prmejerė

2026-05-14

Kauno rajone stiprinama gyventojų apsauga: priedangų plėtrai skirta beveik 400 tūkst. eurų

2026-05-14

Nausėda nenustebo dėl kratų Žemaitaičio aplinkoje

2026-05-14

Pavasariška kiaulienos sprandinė su jaunomis bulvytėmis

2026-05-14

Jubiliejinė „Putvinskio gatvės diena“ Kaune: ką pamatyti ir nuveikti?

2026-05-14

FNTT krečia „aušriečius”

2026-05-14

Kaunas: neaišku, kaip Pentagono sprendimas paveiks Lietuvą

2026-05-14

Kazlų Rūdoje už 160 tūkst. eurų atnaujins keturias priedangas: didelis dėmesys – prieinamumui

2026-05-14

Purvainis vėl pretenduoja į Kauno apylinkės teismo vadovus

2026-05-14

Kauno policija ieško asmens sumušusio moterį

2026-05-14

Ketvirtadienio horoskopas: intuicija ves į priekį, tačiau saugokitės nesusipratimų

2026-05-14
Užimtumo tarnyba

„Kauno alui“ išsikeliant, darbo neteks 41 darbuotojas

2026-05-13

Kaune – jubiliejinė „Putvinskio gatvės diena“

2026-05-13

Kaunas ruošiasi 618-ajam gimtadieniui

2026-05-13

Pavasariški bulvių švilpikai su spirgučių padažu

2026-05-13
Mindaugas Kuklierius, Antikorupcijos komisijos pirmininkas

Geras jausmas, kai pats nukenti ir dar kaltina

2026-05-13

Kaune – džiugios žinios vasaros laukiantiems: Lampėdžio ežeras pasitinka neatpažįstamai atsinaujinęs

2026-05-13

Kauną vėl užlies Japonijos kultūra: sugrįžta festivalis „Japonijos dienos WA“

2026-05-13

„Japonijos dienos Kaune WA“

2026-05-13

Dienos horoskopas: galingas Marso ir Saturno aspektas atvers kelius į sėkmę

2026-05-13

Kauniečio patarimas: kaip su senais diskais išprašyti balandžius iš balkono visam sezonui

2026-05-12

Kanuose apdovanojimas„Žiedų valdovo“ režisieriui Jacksonui

2026-05-12

Laurynas Kasčiūnas apie demografiją

2026-05-12

Pakruojo šokių kolektyvas „Laja“ 45-metį paminėjo įspūdingu koncertu Kauno rajone

2026-05-12

UAB “Kauniečiams”
Įmonės kodas: 307072731
Įmonės adresas: Betygalos g. 4A, Kaunas
PVM mokėtojo kodas: LT100017557011
Banko sąskaitos nr.: LT717044090113506715

info@kaunieciams.lt
Privatumo politika

Pranešk naujieną!

Pamatėte ar nugirdote kažką įdomaus ar šokiruojančio?
Pasidalinkite šia žinia su portalo skaitytojais.

Pasidalinti žinia

Copyright © 2026 Kauniečiams kasdienės naujienos