Rugsėjo 29 ir 30 dienomis, Vilniuje, Lietuvos Parodų ir kongresų centre LitExpo vyko didžiausia Baltijos šalyse mados ir tekstilės paroda ,,Baltic fashion&textile“. Dalyvauti šioje parodoje buvo pakviesta ir Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla ruošianti aukštos kvalifikacijos individualių rūbų siuvėjus, sukirpėjus-konstruktorius, rūbų modeliuotojus, drabužių pardavėjus, pardavimų konsultantus.
Parodoje mokykla demonstravo mokinių sukurtą ir pasiūtą rūbų kolekciją ,,Gėlės”. Ją sudaro septyni meniški rūbų modeliai. Kolekcija sukurta naudojant netradicines ryškių spalvų medžiagas. Panaudotas trikotažas ir kiti audiniai, atsparūs oro sąlygoms- šalčiui ir drėgmei, kurie yra standūs ir gerai išlaikantys formą. Modelių formoms sukurti ir jas išlaikyti panaudota aliuminio viela. Kiekvienas kolekcijos modelis ,,išsiskleidžia“ ir ,,pražysta“ tarsi gėlė: ramunė, narcizas, gerbera, lelija, aguona, kalija. Gėlių siluetai suteikia suknelėms originalumo, puošnumo įspūdį.
Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklos siuvėjo specialybės mokinių kolekcija ,,Gėlės“ išsiskiria žavia elegancija. Šią ir kitas menines rūbų kolekcijas kurti, siūti, eksponuoti siuvėjo, sukirpėjo-konstruktoriaus specialybių mokiniai mokykloje gali vadovaujami patyrusių kvalifikuotų mokytojų kvalifikacijos, sumanumo ir kantrybės dėka. Mokykloje dirba profesijos mokytojos Virginija Stankevičienė, Genutė Petravičienė, kurios sugeba įdomiai ir kūrybiškai vesti pamokas, dėstyti sudėtingiausius siuvėjo, siuvėjo-sukirpėjo profesijos niuansus, sieti teoriją ir praktiką. Būsimieji specialistai pasitiki savo mokytojomis, visada su jomis tariasi ir diskutuoja. Dažnai siuvėjo, sukirpėjo profesijos mokymosi procesas tampa įvairių meninių projektų ir pristatymų įgyvendinimo dalimi. Baigę mokyklą, mokiniai gali patys steigti privačias įmones, dirbti siuvimo pramonės įmonėse.
KBPVM pristatymo stendą kūrė vizualinės reklamos gamintojo ir floristo profesijos mokiniai ir mokytojai. Jaunimui ypač svarbi tarpspecialybinė integracija.
Mokiniai, dalyvavę parodoje, praplėtė savo akiratį – susipažino su naujausiomis siuvimo pramonės technologijomis, galėjo stebėti ne tik modernią siuvimo ir siuvinėjimo įrangą, bet ir pamatyti siuvimo operacijų procesus. Ypač mokiniams buvo įdomu pasižiūrėti į kitų Lietuvos mokymo įstaigų stendus ir pabendrauti su bendraamžiais.