Skip to content
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Menu
Kauniečiams kasdienės naujienos
  • Naujienos
  • Visuomenė ir gyvenimas
  • Kultūra
  • Švietimas
  • Verslas
  • Krašto gynyba
  • Video
  • Sportas
Menu Close
  • Naujienos 
    • Naujienos
    • Visuomenė ir gyvenimas
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Verslas
    • Krašto gynyba
    • Video
    • Sportas
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Išsikalbėk
Search for:

Prisijungti

Priminti slaptažodį

Registration is disabled

Recover Password

Jau turite paskyrą? Prisijungti

„Kauno Žalgiris“ – reguliaraus sezono nugalėtojas (Video)

  • 2024-01-22
  • kaunieciams.lt
  • Sportas, Video

Likus trims turams iki „TopSport futsal A lygos“ reguliariojo sezono pabaigos daugkartinis šalies čempionas „Kauno Žalgiris“ prieš prasidedant atkrintamosioms varžyboms užsitikrino pirmąją vietą. Nugalėtojų vardą lėmė pačių kauniečių pergalė prieš „Brukliną“ ir „Vikingų“ pralaimėjimas pergalių seriją tęsiančiai Mažeikių VIP ekipai.

Tik teorines galimybes išlikti lygoje turintys „VGTU Vilkai“ nutraukė trylikos nelaimėtų rungtynių seriją ir nugalėjo „Hegelmann“, tiesioginį konkurentą kovoje dėl aukštesnės vietos „Radviliškis“ įveikė „Kėdainiai United“ ekipą, o pergalę iškovojęs „Akmenės kraštas“ pavijo „Vikingus“.

Nugalėtojas

Po prieš savaitę patirto pralaimėjimo „Kauno Žalgirio“ futbolininkai padarė reikiamas išvadas ir „Brukliną“ nugalėjo daugiau nei įtikinamai. Vienintelį įvartį vilkaviškiečiai įmušė, realizavę šešių metrų baudinį, kai rungtynių baigtis jau buvo nulemta.

Nepaisant kauniečių galingo starto ir įspūdingo „Bruklino“ vartininko Adamo Vieraičio žaidimo, pirmojo rungtynių įvarčio teko laukti pakankamai ilgai. O pats įvartis – paprasčiausia nelaimė, kai po kampinio šeimininkai įsimušė į savo vartus.

Prabėgus minutei, pirmas prie atšokusio kamuolio pribėgo Vinicius, kuris smūgiu į tuščius vartus skirtumą padvigubino. Buvo akivaizdu, kad čempionams dviejų įvarčių maža, tačiau iki pertraukos, nepaisant daugybės progų, pasižymėti nepavyko.

Antrojo kėlinio pradžioje Deividas Reimaris skirtumą dar labiau padidino, šeimininkų vartininkas įsimušė apmaudų įvartį ir rungtynių pabaiga liko tiesiog formalumas.

„Bruklinas“ – „Kauno Žalgiris“ 1:6

Įvarčiai: Francisco Anderson; I.Casula 2, Vinicius, D.Reimaris, Francisco Anderson (į savo vartus), A.Vieraitis (į savo vartus).

—

Pergalių serija

Geriausią sportinę formą per visą šį sezoną demonstruojantis Mažeikių VIP klubas laimėjo darsyk. Po pergalės prieš „Kauno Žalgirį“ krito ir daugkartiniai vicečempionai Jonavos „Vikingai“. Ir jei pastarieji prieš savaitę „Akmenės kraštui“ pralaimėjo ne visiškai pelnytai, tai šįsyk (ypač antrajame kėlinyje) dominuojanti komanda buvo VIP.

Pirmojo įvarčio laukti ilgai nereikėjo. Standartinėje situacijoje Edgaras Baranauskas pamatė laisvą Vladimirą Derendiajevą, kuris vienu lietimu pasiuntė kamuolį į savo buvusios komandos vartus.

„Vikingai“ nepasidavė ir likus žaisti keturias minutes iki pertraukos, po gražios atakos ir Oscaro Diazo įvarčio, rezultatą išlygino. Tai buvo paskutinis kartas, kai „Vikingai“ – ne atsiliekančiųjų vaidmenyje.

Antrojo kėlinio pradžioje galingu smūgiu iš geros pozicijos pasižymėjo E.Baranauskas, po minutės – Jonas Ulberkis, dar po vienos – vėl E.Baranauskas. Nugalėtojai po šios trijų minučių atkarpos tapo aiškūs ir per likusį laiką krito tik vienas įvartis. Laikrodžiui skaičiuojant paskutinės minutės sekundes, smūgiu iš savo aikštės pusės pasižymėjo hetriką įforminęs E.Baranauskas.

VIP – „Vikingai“ 5:1

Įvarčiai: E.Baranauskas 3, V.Derendiajevas, J.Ulberkis; O.Diaz

—

Paskutinis šiaudas

Trylikos nelaimėtų rungtynių seriją nutraukę „VGTU Vilkai“ teoriškai dar turi šansų pakilti iš turnyro lentelės dugno ir išsaugoti vietą A lygoje. Šįsyk „Vilkai“ 6:2 nugalėjo Kauno rajono „Hegelmann“ ekipą.

Rungtynių pirmojo kėlinio pirma pusė žiūrovams nepadovanojo nei įvarčių, nei itin pavojingų epizodų. Apskritai, pirmojo įvarčio reikėjo laukti daugiau nei 12 minučių, kai komandos draugo perdavimu pasinaudojęs Mantas Makutunovičius iš keliasdešimties centimetrų pasiuntė kamuolį į tinklą.

Besibaigiant kėliniui, Jonas Lebedevas skirtumą padvigubino, o įpusėjus antrajai daliai – Lukas Tatarūnas „Vilkams“ suteikė trijų įvarčių persvarą. Verta pažymėti, kad tuomet svečiai jau žaidė be vartininko ir kamuolys buvo pamuštas į tuščius vartus.

Likusį laiką „Hegelmann“ aikštėje praleido su penkiais žaidėjais, bet be vartininko. Tai padėjo kurti progas ir įvarčius puolime, tačiau tai nepagelbėjo ginantis nuo varžovų smūgių į tuščius vartus.

„VGTU Vilkai“ – „Hegelmann“ 6:2

Įvarčiai: A.Kaulinis 2, M.Makutunovičius, J.Lebedevas, L.Tatarūnas, T.Gulbicki; D.Daunoravičius, A.Spelman

—

Pavijo

Trijų taškų deficitą prieš „Vikingus“ turnyro lentelėje turėjęs „Akmenės kraštas“ po penkioliktojo turo to deficito nebeturi. Abi komandos dabar turi po 31 tašką.

Nepaisant pirmo praleisto įvarčio, šįsyk aikštėje geresnė komanda buvo iš Akmenės. O gargždiškiai skirtumą sušvelnino tuomet, kai daugiau mažiau rungtynių baigtis jau buvo aiški.

Į kontrataką pabėgęs Deividas Lukošius pelnė pirmąjį rungtynių įvartį, tačiau šis epizodas buvo išimtis iš taisyklės. Po minutės greičio savybes pademonstravęs Jandersonas atstatė pusiausvyrą.

Itin sėkmingai šeimininkams buvo antrojo kėlinio pradžia, kai per mažiau nei šešias minutes „Akmenės krašto“ persvara išaugo iki 4:1.

Neturėdami ko prarasti, gargždiškiai apnuogino gynybą, sustiprino puolimą, iki dvikovos pabaigos sušvelnino atsilikimą, bet taško iškovoti nepavyko.

„Akmenės kraštas“ – „Gargždų pramogos“ 5:4

Įvarčiai: Jandersonas, G.Repšas, M.Lopez, T.Salamanavičius, I.Kozlovs; D.Lukošius, D.Surblys, S.Juška, D.Matihinas.

—

Lentelės kaimynai

„Radviliškis“ ir „Kėdainiai United“ – klubai, kurie iki praėjusio savaitgalio „TopSport futsal A lygoje“ buvo surinkę po 15 taškų ir dalinosi 6-7 vietas. Tarpusavio dvikovą savaitgalį laimėjo radviliškiečiai.

Pirmojo rungtynių įvarčio teko laukti vienuolika minučių. Verta pažymėti, kad iki to tikslaus smūgio abi komandos pasižymėti galėjo ne po sykį. Dažniausiai tam įvykti trukdė puikiai žaidę abiejų komandų vartininkai.

Evaldas Kugys tolimu smūgiu tą pačią minutę rezultatą išlygino, o per likusią kėlinio dalį komandos darsyk apsikeitė įvarčiais. Beje, iki pertraukos abi komandas po sykį gelbėjo skersinis. Kėdainiškių atveju, po 6 metrų baudinio.

Lemiamu dvikovoje tapo Manto Adomėno įvartis, nes radviliškiečiams pirmaujant, varžovai vartininką pakeitė penktu žaidėju ir už tai sumokėjo praleistu įvarčiu iš varžovų aikštės pusės.

„Radviliškis“ – „Kėdainiai United“ 5:2

Įvarčiai: M.Baziulis, S.Gailiūnas, M.Adomėnas, R.Jokubonis, E.Romanovas; E.Kugys, A.Trakšelis.

Užsiprenumeruok naujienas tiesiai į savo el. paštą

Taip nepraleisi svarbiausių naujienų!


Daugiau naujienų:

Pareigūnai aiškinasi, kas pažeidė viešąją tvarką

Socdemų naujas lyderis žino, kad lengva nebus

Žalimas

Žalimas prieš Romos katalikų bažnyčią

Ką kam žada žvaigždės?

Alytuje vėl rinksis pasaulio ėjikų elitas

Atgimsta istorinis pastatas Vilkijoje

Avarijos geležinkelyje Kėdainių rajone likvidavimas gali užsitęsti

Prezidentas pasveikino Kauno teatro vadovą B. Želvį

Žiniasklaida: A1 kelyje įvyko masinė avarija

Nobelio taikos premijai gauti pasiūlyta beveik 300 kandidatų

TS-LKD: 40 proc. gyventojų pritartų branduolinio ginklo dislokavimui

Ką kam žada žvaigždės?

Gegužės pirmoji 

Kaun žalgiriečiai pralaimėjo ir antras serijos rungtynes (Video)

keliai

Kelininkai: sutvarkytų duobių plotas – 8 futbolo aikštės

Kvaišalus iš užsienio besisiuntusiam vyrui siūloma taikyti priverstinį gydymą

Nuo gegužės 1-osios vėl leidžiama žvejoti lydekas

Kviečiama dalyvauti piešinių konkurse!

Kauno mugė „Pavasaris 2026“ sugrįžta

Kaune atidaroma dronų valdymo mokymo stovykla

Žiniasklaidos laisvės indekse Lietuva iš 14-os nukrito į 15 vietą

Ką kam žada žvaigždės?

Kauno geležinkelio stotis

Atnaujintos Kauno geležinkelio stoties prieigos

Kodėl Aplinkos tvarkymo paslaugos daugiabučiams svarbios visus metus?

„Delfi“ iniciatyva „Saugu“ lankysis Utenoje: ar jaučiatės saugūs 

Ukrainos pamokos NATO karybai

Svajonių automobilis: ar verta žvalgytis už Atlanto?

1500 pradinukų išbandė dešimt sporto šakų

Kas vyksta „Kauno Žalgirio“ akademijoje?

Nebegalima bus deginti durpių ir anglies

Vandžiogaloje vyko spalvinga šokių šventė

Rusija sunerimusi dėl „turkiško pasaulio”?

Liberalai kreipėsi į STT dėl teatrų

Ką kam žada žvaigždės?

Tomas Čyvas

Ką darys Vengrija?

Žalgiriečiams pirmosios atkrintamosios nepavyko

Sukčiai apsimeta banko ekonomistu

Kapsulės įkasimu pažymėtos Brastos tilto statybos

LMKA išreiškė nepasitikėjimą organizacijos prezidentu Staseliu

Kaip derinti basutes moterims: 5 vasariški deriniai nuo kasdienio iki vakarinio stiliaus

Juozas Meldžiukas

SODROS milijardai ir pagundos

Kaune susirungs jaunieji svetingumo ir maisto sektoriaus talentai

Prezidentas dalyvaus Trijų jūrų iniciatyvos viršūnių susitikime

Ką kam žada žvaigždės?

Gražulis džiūgauja

Galimų žudikų byla Teisme

Rusija skelbia gėjus ekstremistais

Statomas M. K. Čiurlionio koncertų centras

Holistinis šunų maistas: madinga etiketė ar tikra nauda jūsų augintiniui?

Premjerė sveikina Lietuvos medikus

Japonijoje žemės drebėjimas

Išmanieji namai be išmaniojo telefono: kodėl automatika grįžta prie paprastumo

Šilti moto balai – ne tik žiemai

Kauno pareigūnai ieško liudininkų

Į Lietuvą brovėsi 50 bastūnų

Ką kam žada žvaigždės?

Plaukikų čempionate rekordų šventė

Vašingtono šaulys nekentė krikščionių?

Riaušių byloje baigti nagrinėti apeliaciniai skundai

VDU Ugnės Karvelis gimnazijos triumfas Zapyškyje

Vėjas be elektros paliko per 6 tūkst. namų ūkių

Festivalyje „Kaunas Jazz“ dainuos „Grammy“ laimėtoja

Medžioti poligonuose teks kitaip

„Fitch Ratings“ po 6 metų gerina Lietuvos mokumą

Užklijuota kamera neapsaugos – geriau be telefono?

Užsimušė motociklininkas amerikietis

Popiežius Leonas XIV apie mirties bausmę

„Aš – gerasis ganytojas“ (Jn 10, 11) IV Velykų sekmadienis

Naujinkime Kauno fasadus

Tomas Čyvas ir Vitalijus Balkus

Kas ką gali sekti?

Kauno rajono savivaldybei padėka už indėlį į Lietuvos krepšinį

Plaukikai gerina rekordus

Kauno gimnazistai sodino Valdo Adamkaus vardo giraitę

naikintuvai

Lenkijos naikintuvai perėmė du Rusijos lėktuvus Su-30

Ką kam žada žvaigždės?

Kauno klinikose Aleksandrui padėjo grįžti į gyvenimą

Futbolo kamuolys

Ar Iranas reikalingas Pasaulio futbolo čempionate?

Minimalizmas ar maksimalizmas: koks namų dizainas dominuos šiemet?

R. Juknevičienė siūlo atmesti LRT įstatymo pataisas

Vaizdo stebėjimo kamerų tinklo plėtra Kauno rajone

Sugrįžta „Delfi“ iniciatyvos „Saugu“ išvykos po Lietuvą: laukia susitikimas Širvintose  

Griunvaldo gatvė

Griunvaldo gatvė tapo nauja pėsčiųjų alėja Kaune

Vengrija: rusiška nafta vėl teka 

Nausėda Kipre susitiko su Zelenskiu

Nemokamos dirbtinio intelekto dirbtuvės Kaune

Bendruomenės švyturio apdovanojimas atkeliavo į Ežerėlį

Kauno literatūros savaitėje kviečiama patirti metamorfozę

Ką bankai labiausiai vertina finansuodami verslą?

Policija: Prezidentūros rūmuose mirė 51 metų lankytojas

Pistorius

Vokietijos tikslas – 460 tūkst. karių ir daugiau

Ką kam žada žvaigždės?

Mokytojų trūkumas – ką daryti?

„Gargždai” privertė „Žalgirį” paprakaituoti

Samoškaitė

Prokurorai gins politikų privatumą

Sukčiai veikia VMI vardu

Rusija moko prieš VPN

Tomas Čyvas

Siūloma mažinti mokesčius

Ikoniškiausi Eurolygos finalai: rungtynės, nulėmusios čempionatų istoriją

Ką kam žada žvaigždės?

Ekonominis karas tęsiasi

Kapsulės įkasimas 65 mln. eurų vertės projektui

Nausėda panaikintų privalomą pensijų anuitetą

Pareigūnai aiškinasi, kas pažeidė viešąją tvarką

2026-05-02

Socdemų naujas lyderis žino, kad lengva nebus

2026-05-02
Žalimas

Žalimas prieš Romos katalikų bažnyčią

2026-05-02

Ką kam žada žvaigždės?

2026-05-02

Alytuje vėl rinksis pasaulio ėjikų elitas

2026-05-02

Atgimsta istorinis pastatas Vilkijoje

2026-05-01

Avarijos geležinkelyje Kėdainių rajone likvidavimas gali užsitęsti

2026-05-01

Prezidentas pasveikino Kauno teatro vadovą B. Želvį

2026-05-01

Žiniasklaida: A1 kelyje įvyko masinė avarija

2026-05-01

Nobelio taikos premijai gauti pasiūlyta beveik 300 kandidatų

2026-05-01

TS-LKD: 40 proc. gyventojų pritartų branduolinio ginklo dislokavimui

2026-05-01

Ką kam žada žvaigždės?

2026-05-01

Gegužės pirmoji 

2026-05-01

Kaun žalgiriečiai pralaimėjo ir antras serijos rungtynes (Video)

2026-05-01
keliai

Kelininkai: sutvarkytų duobių plotas – 8 futbolo aikštės

2026-04-30

Kvaišalus iš užsienio besisiuntusiam vyrui siūloma taikyti priverstinį gydymą

2026-04-30

Nuo gegužės 1-osios vėl leidžiama žvejoti lydekas

2026-04-30

Kviečiama dalyvauti piešinių konkurse!

2026-04-30

Kauno mugė „Pavasaris 2026“ sugrįžta

2026-04-30

Kaune atidaroma dronų valdymo mokymo stovykla

2026-04-30

Žiniasklaidos laisvės indekse Lietuva iš 14-os nukrito į 15 vietą

2026-04-30

Ką kam žada žvaigždės?

2026-04-30
Kauno geležinkelio stotis

Atnaujintos Kauno geležinkelio stoties prieigos

2026-04-29

Kodėl Aplinkos tvarkymo paslaugos daugiabučiams svarbios visus metus?

2026-04-29

„Delfi“ iniciatyva „Saugu“ lankysis Utenoje: ar jaučiatės saugūs 

2026-04-29

Ukrainos pamokos NATO karybai

2026-04-29

Svajonių automobilis: ar verta žvalgytis už Atlanto?

2026-04-29

1500 pradinukų išbandė dešimt sporto šakų

2026-04-29

Kas vyksta „Kauno Žalgirio“ akademijoje?

2026-04-29

Nebegalima bus deginti durpių ir anglies

2026-04-29

UAB “Kauniečiams”
Įmonės kodas: 307072731
Įmonės adresas: Betygalos g. 4A, Kaunas
PVM mokėtojo kodas: LT100017557011
Banko sąskaitos nr.: LT717044090113506715

info@kaunieciams.lt
Privatumo politika

Pranešk naujieną!

Pamatėte ar nugirdote kažką įdomaus ar šokiruojančio?
Pasidalinkite šia žinia su portalo skaitytojais.

Pasidalinti žinia

Copyright © 2026 Kauniečiams kasdienės naujienos